"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

75km to dużo? Bo widzę że moja siłka takie przejażdżki urządza:O
też zależy od tempa, ja po 80 KM średnią ok 28km/h średnio czuje nogi(acz fakt, jeżdzę single speed/1 bieg) ale jak robi się 75 w ok 4-5 H to myślę że spokojnie

jak nie śmigasz dużo to polecam jakąś nakładkę żelową na siodło, wygląda przypałowo ale naprawdę potrafi uratować życie. ;)
 
@KO-hunter, będziesz jakoś niedługo śmigał tam w okolicach żwirowni? Może się jakoś ustawimy, przy okazji pokazał byś mi te jeziorka cobym wiedział gdzie jeździć
 
@KO-hunter, będziesz jakoś niedługo śmigał tam w okolicach żwirowni? Może się jakoś ustawimy, przy okazji pokazał byś mi te jeziorka cobym wiedział gdzie jeździć
spoko możnaby bo świetnie znam te tereny ale sam nie wiem kiedy aktualnie przez upały porzuciłem rower na rzecz pływania i dojezdzam Tam autem co by nie zajmować się pilnowaniem tylko pływać, pozatym często wyskakują mi różne zajęcia. Myślę że najlepszą opcją byłoby gdybyś ty sobie wybrał jakiś termin a ja bym dojechał. Te godzinkę czy półtorej bym znalazł. Ale raczej nie weekendy bo te spędzam z dziewczyną. Daj znać co i jak
 
Dla mnie dużo.

E. Oczywiście pisze o jeździe non stop i w tempie ok 2.2min /km oraz na rowerze crosowym, a nie kolarce

Ciężko powiedzieć-ale kolarek nie polecają. W sumie fajna inicjatywa, z tego co widziałem sporo osób jeździ. Gdybym nie miał żony to nawet ze skoliozą bym pojechał bo najlepsze dupeczki z klubu jeżdżą :kiss:

 
Używacie aplikacji, która nawiguje Wam jak macie jechać? Telefon mam w kieszeni i nie chcę go montować na ramie. W uchu mam słuchawkę z muzyką lub lektorem i dobrze byłoby, aby mnie apka prowadziła jak nawigacja samochodowa. Za każdym razem staram się jechać inną dłuższą trasą, a bez tego muszę się na nowej trasie co jakiś czas zatrzymywać lub szukać innej drogi. Endomondo na pewno tego nie potrafi, Strava chyba też. W weekend mam zamiar spróbować na google maps. Macie swoje typy?
 
Ciężko powiedzieć-ale kolarek nie polecają. W sumie fajna inicjatywa, z tego co widziałem sporo osób jeździ. Gdybym nie miał żony to nawet ze skoliozą bym pojechał bo najlepsze dupeczki z klubu jeżdżą :kiss:



Pisze: wycieczka - wiec bedzie oki! :tiphatb:
 
Ponoć "Locus" jest spoko, ja się nauczyłem jeździć na pamięć, obczajam trase przed wyjazdem, zapisuje sobie kolejne miejscowości na kartce i jadę.
Wygląda ciekawie. Popróbuję ustawić nową trasę i dam znać. Dzięki.
 
Mój rekord , póki co:

rower.jpg
 
  • Like
Reactions: Tjo
Pamiętam jak na Wigrusie jechaliśmy na przejażdżkę z kolesiami, a 1 kolo (syn pływajacego ) miał górala - to była przepaść
 
  • Like
Reactions: Tjo
Na Wigry wbrew pozorom da się fajnie poruszać po mieście. Aż chyba odgruzuje swojego, bo mam Wigry 3 w stanie niemal nowym. :>
 
  • Like
Reactions: Tjo
Mi kiedys zajebali rower jak go zostawiłem na klatce schodowej, po tygodniu spotkałem sąsiada jak na nim jeździł. Tłumaczył, ze kupił na giełdzie i oddał oczywiście. :D
 
Juz wtedy kicka trenowales? :P

A nawiazujac do tematu, czy ktos sie przejmuje znakowaniem rowerow?
Nie, poszedłem z tatą :D Ale smieszna sytuacja bo chyba nikt nie jest na tyle głupi, żeby zajebać rower sąsiadowi i potem na nim jeździć. Musiał faktycznie go kupić gdzieś.
 
szkoda ze te spalone kcal w endomondo to bullshit. ale reszta spoko
niekoniecznie, jak jeżdżę z pulsometrem i kalorie są zbliżone, przy 2000 kcal z pulsometru endomondo pokazuje zazwyczaj koło 1900-2200.

inna sprawa to to że tak naprawdę endomondo nie ma z czego wyliczyć tych kalorii, jedyne co posiada to dane o wadze/wzroście, ew. może mniej więcej ocenić poziom zmęczenia po wysokości terenu.
 
Dziś chciałem przyatakować 150, ale na 90 kilometrze mówiąc kolokwialnie, przycisnęła mnie sraka i musiałem zjechać na chate i hulnąć na beret. A szło zajebiście, do 80 km praktycznie bez zmęczenia, średnia ponad 29. :(
sto.png
 
Last edited:
Moze ktos, chce wyprobowac kompilacji, ktora mi osobiscie dodaje nadludzkiej mocy.Wstawiam tutaj bo slucham w trakcie jazdy.

 
Last edited by a moderator:
Właśnie. Słuchacie coś w trakcie jazdy? Ja w sumie prawie zawsze. Ale w kółko macieju te same kawałki ( głównie dj Tiesto i Armina ) . Chyba czas na zmianę..
 
Back
Top