Polityka

Niestety. Sami skazali się na polityczną śmierć rozstając się z Korwinem. Przecenili swoje możliwości, a Wilk uniósł się honorem, gdy wymienili go na Wiplera w wyborach na prezydenta Warszawy. Szkoda, że tak się stało, bo byłby wartościowym posłem na Sejm.
 
My chyba nie jestesmy panstwem/narodem, podobnie jak Ukraincy. Wydaje mi sie czasem, ze kazdy tylko mysli, by zamontowac sie na Zachodzie i zapomniec o "powolaniach" i innych takich...

A z innej beczki:
http://www.defence24.pl/przeglad-pr...cie-generala-rakietowa-tarcza-wisla-na-wiosne
Polityka, Violetta Krasnowska, Piotr Pytlakowski, Drugie życie generała: Czym się zajmują byli komendanci policji, kiedy jeszcze młodzi i w pełni sił wypadają ze służby? (…)polska policja od lat lekką ręką pozbywa się swoich szarż. - W 2007 r., jako przedstawiciel stowarzyszenia emerytów i rencistów policyjnych, spotkałem się z przedstawicielem podobnej organizacji z Niemiec panem Peterem Jungiem. On miał 74 lata, ja 53. Spytał mnie, co ja robię dla państwa Odpowiedziałem, że nic, bo państwo niczego ode mnie nie chce. Odparł na to: to strasznie bogate musi być to polskie państwo - opowiada Zdzisław Czarnecki, jeden z pierwszych twórców wydziałów do walki z przestępczością zorganizowaną (przed CBŚ), dziś szef Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

http://www.defence24.pl/news_czeskie-szturmowce-dla-iraku
Jak ktos zauwazyl w komenatrzach, pewnie wazniejsze co "w pakiecie", bo ostatnio CZ/SK slyna z transakcji sprzedajacych gdzies bron...

Its just a history repating...
http://www.defence24.pl/news_jednostki-specjalne-fsb-w-donbasie

http://www.bankier.pl/wiadomosc/USA-donosi-o-kolejnych-rosyjskich-czolgach-w-Donbasie-3302515.html

rodzina podstawowa komórka społeczna:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Moskwa-maz-do-wynajecia-7240677.html
 
Last edited:
No jezeli taka ma byc wymiana jakosciowa to ja jestem betonem :) To bydlo jest lepsze? W czym niby? Aaa juz wiem, "racja jest po ich stronie" :)

Zabawne. Jakbym słyszał Michnika, Jaruzela i spółkę w 1989. Jesteś w dobrym towarzystwie.
 
@ALIG8R liczylem na cos wiecej. Chcesz mnie przekonac ze oni maja racje bo ja maja? Ja po prostu z definicji jestem przeciwko buczeniu na cudzych wiecach. Jakby lewacy przyszli na wiec Korwina, myslisz ze powiedzialbym cos innego? Nie lepiej zrobic wlasne wiece, spotkania? Nie lepiej propagowac wlasne idee, rozwiazania a nie "zawrzeszczec" cudze? Moja corka, 5 letnia, sie sciga ze mna tak, ze przytrzymuje mnie za nogawke, tlumacze jej, ze nie na tym polega rywalizacja w wyscigu. Tobie tez mam tlumaczyc?
Ale nie, lepiej zaslaniac sie Jaruzelem czy tam kimkolwiek innym, wsadzic mnie kolo niego w swoim zdaniu w stylu: "Hitler lubil psy, jak i ty. Masz doborowe towarzystwo". Na kim to robi wrazenie? Na tobie?
PS. Jaruzelski, co by o nim nie mowic, zapewne wital sie z innymi naszym polskim "dzien dobry". Zakladam, ze ty tez. Jak sie czujesz w jego towarzystwie?

EDIT: a z innej beczki:
http://www.defence24.pl/news_lukaszenka-o-przyjazni-rosji-i-bialorusi-wyznaczona-przez-boga
 
Last edited:
@ALIG8R liczylem na cos wiecej. Chcesz mnie przekonac ze oni maja racje bo ja maja? Ja po prostu z definicji jestem przeciwko buczeniu na cudzych wiecach. Jakby lewacy przyszli na wiec Korwina, myslisz ze powiedzialbym cos innego? Nie lepiej zrobic wlasne wiece, spotkania? Nie lepiej propagowac wlasne idee, rozwiazania a nie "zawrzeszczec" cudze? Moja corka, 5 letnia, sie sciga ze mna tak, ze przytrzymuje mnie za nogawke, tlumacze jej, ze nie na tym polega rywalizacja w wyscigu. Tobie tez mam tlumaczyc?
Ale nie, lepiej zaslaniac sie Jaruzelem czy tam kimkolwiek innym, wsadzic mnie kolo niego w swoim zdaniu w stylu: "Hitler lubil psy, jak i ty. Masz doborowe towarzystwo". Na kim to robi wrazenie? Na tobie?

[...]

Rzecz w tym, że Komorowski, Duda, kandydatka SLD, Jarubas mają w miarę przyzwoite wsparcie od mediów. Korwin jest w zupełnie innej sytuacji, tak więc jego już nie trzeba "zabuczeć" i "zawrzeszczeć". W dużej mierze podlega obstrukcji w mediach głównego, albo jak kto woli mętnego nurtu - jest "zabuczany" i "zawrzeszczany" w białych rękawiczkach. Tym to się różni. W poniedziałek większość mediów miała w dupie, że Korwin jako pierwszy zarejestrował swoją kandydaturę. Dalej ważniejszy był "zamach" na prezydenta oraz inne równie poważne informacje... Do tego gdyby nie przeciwnicy jaśnie nam panującego, to na wiecu prawie nikogo by nie było.

PS: WTF?! Czemu się nie da napisać z nazwiska pani od SLD?
 
Last edited:
Rzecz w tym, że Komorowski, Duda, kandydatka SLD, Jarubas mają w miarę przyzwoite wsparcie od mediów. Korwin jest w zupełnie innej sytuacji, tak więc jego już nie trzeba "zabuczeć" i "zawrzeszczeć". W dużej mierze podlega obstrukcji w mediach głównego, albo jak kto woli mętnego nurtu - jest "zabuczany" i "zawrzeszczany" w białych rękawiczkach. Tym to się różni. W poniedziałek większość mediów miała w dupie, że Korwin jako pierwszy zarejestrował swoją kandydaturę. Dalej ważniejszy był "zamach" na prezydenta oraz inne równie poważne informacje...

PS: WTF?! Czemu się nie da napisać z nazwiska pani od SLD?
oj byś się zdziwił na ilu wiecach Korwina jacyś krzykacze przychodzą, ale ostatnio takie tłumy na spotkaniach Korwina, że nikt nawet na nich nie zwraca uwagi, a Komorowski musi swoich urzędasów podstawiać, żeby ktoś tam w ogóle przyszedł, do tego 50 ochroniarzy i jak ktoś nie pasuje, to zaraz aresztują i zarzuty za próbe morderstwa
a TVN Korwina bojkotuje totalnie, no ale to gówniania telewizja to czego się można po nich spodziewać, ja też ich bojkotuj
 
A tymczasem sabotaż na linii kolejowej do Charkowa. Niby sztuka wojny mówi, że chcą uderzyć na południ, rób hałas na północy, ale jakoś zbyt podejrzanym dla mnie jest ożywienie się ruskich w pobliżu Charkowa. A tymczasem jakaś zwiększona aktywność w rejonie Doniecka.
Wydaje mi się, że na froncie jest za cicho i już niedługo zejdzie lawina, gdzieś czytałem, że Rosjanie planują kolejną agresję w kwietniu, jednak jakoś ten termin jest dla mnie zbyt odległy. Zobaczymy.
 
"Hitler lubil psy, jak i ty. Masz doborowe towarzystwo" - super podsumowanie oskarzen o hitleryzm, bo ktos jest za publiczna edukacja, czy panstwowymi szpitalami. Props @Dzihados
 
PS: WTF?! Czemu się nie da napisać z nazwiska pani od SLD?
A to chyba @defthomas gdzies ustawil, wszak 0górek w naszym hobbystycznym ujeciu, to obelga :) Uzywaj zera :)

Rzecz w tym, że Komorowski, Duda, kandydatka SLD, Jarubas mają w miarę przyzwoite wsparcie od mediów. Korwin jest w zupełnie innej sytuacji, tak więc jego już nie trzeba "zabuczeć" i "zawrzeszczeć". W dużej mierze podlega obstrukcji w mediach głównego, albo jak kto woli mętnego nurtu - jest "zabuczany" i "zawrzeszczany" w białych rękawiczkach. Tym to się różni. W poniedziałek większość mediów miała w dupie, że Korwin jako pierwszy zarejestrował swoją kandydaturę. Dalej ważniejszy był "zamach" na prezydenta oraz inne równie poważne informacje... Do tego gdyby nie przeciwnicy jaśnie nam panującego, to na wiecu prawie nikogo by nie było.

A tu pelna zgoda, to jest jakis argument, wiec otwarcie dyskusji, a nie epitety.

Podejrzewam, ze przynajmniej spora czesc tej sytuacji wynika jednak z przyczyn komercyjnych, mechanizmow rynkowych, a nie politycznych. Nie oszukujmy sie, Korwin to nie kandydat mainstreamu, a niestety wtedy działają wibratory. I krzesła. Co do zamachu i jego ech w TV to tez sie zgodze, ale pozwole sobie stwierdzic, ze sam Korwin na to pracowal latami to raz, a dwa się powtorzę: z przyczyn komerycjnych (i tu mozemy sie uderzyc w piersi, my ktorzy kupujemy gazety, placimy abonamenty, klikamy, ogladam) lepiej jest powiedziec, że Dżoana ma nowe usta, a potem, że został udaremniony zamach kucy krzesłem :) Na co i Dżoana i Korwinowcy licza. Bo przeciez to buczenie i krzeslo bylo na to obliczone.

A na spokojnie: jestem ciekaw czy dziwilibysmy sie gdyby jakis Niemiec do Merkel, Amerykanin do Obamy juz o Putinie nie wspominajac, na wiec wyborczy przyszedl z krzeslem i trzymal nad tlumem i zostal konkretnie za to "zgarniety" przez sluzby. Albo gdyby nie zostal?

Poza tym, sa osoby ktore sugeruja, ze opor "aparatu panstwa" lub "establishmentu" przeciwko "Korwinowi" jest centralny, czysto represyjno-autorytarno-totalitarny (inna mozliwosc w akapicie nizej), co pomijajac dyskusje na ile ma sie to do rzeczywistosci, jest dosc zabawne w ustach zwolenikow tegoz polityka. Niezaleznie od tego nawet czy faktycznie mozna bylo jakies paragrafy "panu z krzeslem" wrzucic, czy nie, niezaleznie od tego czy wladza nakazuje w taki czy inny sposob omijanie Korwina prywatnym i panstwowym mediom. Korwin przeciez wyraznie mowi, jaki model panstwa jest wg niego sprawny, i nie mam tu na mysli gospodarki :) Nie slyszalem - wsrod Korwinistow - jakichkolwiek watpliwosci "systemowych" co do takiego modelu, co nawyzej tlumaczenia: "jest ryzyko, ale akurat on zrobi to dobrze", "przeciez tak nie bedzie", "on taki juz jest, tak mowi, ale tego nie zrobi", "ja na niego zaglosuje, ale za tym nie jestem, z reszta i tak tego nie zrobi, bo malo osob na niego zaglosuje (!)",... Myslicie, ze w tym wymarzonym modelu Korwina bedzie miejsce na wymachiwanie krzeslami na jego "korone"? Ciezka i niedoceniana prace w dwoch ustrojach moze sobie przeciez chcec - zgodnie z logika - wynagrodzic. Albo nawet i nie, gorzej, on to moze zrobic nie dla siebie, a dla jego idei :) Kali ukraść krowa, dobrze? Aaaa zapomniałem, w alternatywnym ustroju ma byc jeden oświecony, nie wielu, to jest ta różnica, jednemu można zaufać, wielu już nie.

Dalej, czy uwazasz, ze sugerowanie, ze jakakolwiek krytyka srodowiska Korwinowskiego - skoro nie naleze do wladzy, ani do establishmentu - wynika z bycia lemingo-zombie TVN-u, lub chocby - jak wyzej - sugerowanie "wspolnoty mentalnej" z totalitarnym komunizmem i jego aparatem? To dopiero fanatyczna i bezmyslna retoryka. Ja w odpowiedzi moglbym rzucic oskarzenie o agenturalnosc i oslabianie struktur panstwa poprzez siłową dywersję i organizowaie struktur antypanstwowych:) Tak ma wygladac dyskusja? Oczywiscie to nie do ciebie Ironical, ale do przedmowcow.

Chce podkreslic, ze podobaja mi sie czesto (nie zawsze!) jego postulaty gospodarczo-prawne, ale po prostu zostawiam sobie margines na krytyke, nic wiecej, nic mniej. Ba, nawet rozwazalem i nadal nie wykluczam glosowania, na kogos z tych srodowisk... ...z wyjatkiem Korwina :)

Przerazaja mnie natomiast psychofani, bo z pewnoscia z tak bezkrytyczna akceptacja dla idei Korwina oraz jego samego sie nie identyfikuje.
 
Last edited:
Korwin ma być dziś na TVP 1 w tym chujowym programie świat się kręci, jutro z rana na TVN24.

[...]

Ehhh... :facepalm:

Z drugiej strony chociaż oglądalność będzie miał. Zobaczymy jak to wykorzysta hehe...

W TVN z pewnością będzie gorąco, ciekawe kogo oddelegują do tego zadania.

A to chyba @defthomas gdzies ustawil, wszak 0górek w naszym hobbystycznym ujeciu, to obelga :) Uzywaj zera :)



A tu pelna zgoda, to jest jakis argument, wiec otwarcie dyskusji, a nie epitety.

Podejrzewam, ze przynajmniej spora czesc tej sytuacji wynika jednak z przyczyn komercyjnych, mechanizmow rynkowych, a nie politycznych. Nie oszukujmy sie, Korwin to nie kandydat mainstreamu, niestety wtedy działają wibratory. I krzesła. Co do zamachu i jego ech w TV to tez sie zgodze, ale pozwole sobie stwierdzic, ze sam Korwin na to pracowal latami to raz, a dwa się powtorzę: z przyczyn komerycjnych (i tu mozemy sie uderzyc w piersi, my ktorzy kupujemy gazety, placimy abonamenty, klikamy, ogladam) lepiej jest powiedziec, że Dżoana ma nowe usta, a potem, że został udaremniony zamach kucy krzesłem :) Na co i Dżoana i Korwinowcy licza.

A na spokojnie: jestem ciekaw czy dziwilibysmy sie gdyby jakis Niemiec do Merkel, Amerykanin do Obamy juz o Putinie nie wspominajac, na wiec wyborczy przyszedl z krzeslem i trzymal nad tlumem i zostal konkretnie za to "zgarniety" przez sluzby. Albo gdyby nie zostal?

Poza tym, sa osoby ktore sugeruja, ze opor "aparatu panstwa" lub "establishmentu" przeciwko "Korwinowi" jest centralny, czysto represyjno-autorytarno-totalitarny (inna mozliwosc w akapicie nizej), co pomijajac dyskusje na ile ma sie to do rzeczywistosci, jest dosc zabawne w ustach zwolenikow tegoz polityka. Niezaleznie od tego nawet czy faktycznie mozna bylo jakies paragrafy "panu z krzeslem" wrzucic, czy nie, niezaleznie od tego czy wladza nakazuje w taki czy inny sposob omijanie Korwina mediom. Korwin przeciez wyraznie mowi, jaki model panstwa jest wg niego sprawny, i nie mam tu na mysli gospodarki :) Nie slyszalem - wsrod Korwinistow - jakichkolwiek watpliwosci "systemowych" co do takiego modelu, co nawyzej tlumaczenia: "jest ryzyko, ale akurat on zrobi to dobrze", "przeciez tak nie bedzie", "on taki juz jest, tak mowi, ale tego nie zrobi", "ja na niego zaglosuje, ale za tym nie jestem, z reszta i tak tego nie zrobi, bo malo osob na niego zaglosuje (!)",... Myslicie, ze w tym wymarzonym modelu Korwina bedzie miejsce na wymachiwanie krzeslami na jego "korone"? Ciezka i niedoceniana prace w dwoch ustrojach moze sobie przeciez chcec - zgodnie z logika - wynagrodzic. Albo nawet i nie, gorzej, on to moze zrobic nie dla siebie, a dla jego idei :) Kali ukraść krowa, dobrze? Aaaa zapomniałem, w alternatywnym ustroju ma byc jeden oświecony, nie wielu, to jest ta różnica, jednemu można zaufać, wielu już nie.

Dalej, czy uwazasz, ze sugerowanie, ze jakakolwiek krytyka srodowiska Korwinowskiego - skoro nie naleze do wladzy, ani do establishmentu - wynika z bycia lemingo-zombie TVN-u, lub chocby - jak wyzej - sugerowanie "wspolnoty mentalnej" z totalitarnym komunizmem i jego aparatem? To dopiero fanatyczna i bezmyslna retoryka. Ja w odpowiedzi moglbym rzucic oskarzenie o agenturalnosc i oslabianie struktur panstwa poprzez siłową dywersję i organizowaie struktur antypanstwowych:) Tak ma wygladac dyskusja? Oczywiscie to nie do ciebie Ironical, ale do przedmowcow.

Chce podkreslic, ze podobaja mi sie czesto (nie zawsze!) jego postulaty gospodarczo-prawne, ale po prostu zostawiam sobie margines na krytyke, nic wiecej, nic mniej. Ba, nawet rozwazalem i nadal nie wykluczam glosowania, na kogos z tych srodowisk... ...z wyjatkiem Korwina :)

Przerazaja mnie natomiast psychofani, bo z pewnoscia z tak bezkrytyczna akceptacja dla idei Korwina oraz jego samego sie nie identyfikuje.

Odniosę się do całości - jak zwykle jesteś wyważony, starasz się uwzględniać wszelkie za i przeciw, jasne i ciemne strony. Najpewniej chciałbyś stanąć sobie gdzieś pośrodku tego zamieszania, znaleźć jakiś złoty środek. Niestety mam złą wiadomość - nie ma takiej opcji do wyboru. W pełni rozumiem, że taka sytuacja daleka jest od komfortowej.
 
Last edited:
@Karateka@

Zbynio Solorz chyba dopiero teraz dowiedział się kogo ma na etacie w PN.

Program od początku był bardzo przeciętny, ale myślę że Urban przebrany za biskupa, bluzgający i jarający szluga przeważył.
Zwłaszcza że bardzo realna jest kara finansowa.

Przepisy KRRiT jeśli dobrze pamiętam zabraniają takich zachowań, Lis musiał bulić za Michnika z e-papierosem.
Poszło kilka skarg na Polsat do KRRiT w związku z emisją programu. Może wyjść niezła kumulacja za faje, ubiór gościa i bluzgi.
 
Chyba przeslucham, bo nie mam zielonego pojecia czym jest nacjonalizm, moze sie w koncu dowiem :)



i Kukiz o patriotyzmie/wojnie. Kukiz bardzo madrze. Nowacka zawodzi, ale musi zwyczajnie bronic idioty Palikota.



@Kolumb Co jest zlego w tych papierosach, zakaz reklamy czy cos innego? Kompletnie nie rozumiem skandalu, ze Michnik palil czy ze Urban palil. Jakie to ma znaczenie? Kompletnie tego nie rozumiem.
 
Last edited:
Chyba przeslucham, bo nie mam zielonego pojecia czym jest nacjonalizm, moze sie w koncu dowiem :)



[...]


Lubisz sado-maso? Powodzenia!

@Kolumb Co jest zlego w tych papierosach, zakaz reklamy czy cos innego? Kompletnie nie rozumiem skandalu, ze Michnik palil czy ze Urban palil. Jakie to ma znaczenie? Kompletnie tego nie rozumiem.

Co prawda nie do mnie padło pytanie, ale jako że sam jestem palaczem, to może się wypowiem. Od dawna nie można praktycznie nigdzie reklamować papierosów, oraz innych wyrobów tytoniowych. Cały czas trwa "wojna" z nałogami, rakiem płuc, etc. Cały czas trwają jakieś kombinacje jak zniechęcić ludzi do tego nałogu. Z drugiej zaś strony masz medialną promocję takich zachowań. Coś tu chyba nie gra? Jaki będzie następny krok? Opierdoli ktoś flaszkę na wizji? Jak ktoś chce być uważany za poważnego nadawce to raczej do tego nie dopuści.
 
Last edited:
A tymczasem sabotaż na linii kolejowej do Charkowa. Niby sztuka wojny mówi, że chcą uderzyć na południ, rób hałas na północy, ale jakoś zbyt podejrzanym dla mnie jest ożywienie się ruskich w pobliżu Charkowa. A tymczasem jakaś zwiększona aktywność w rejonie Doniecka.
Wydaje mi się, że na froncie jest za cicho i już niedługo zejdzie lawina, gdzieś czytałem, że Rosjanie planują kolejną agresję w kwietniu, jednak jakoś ten termin jest dla mnie zbyt odległy. Zobaczymy.

Szkoda ludzi. Wszystkich, ale głownemu graczowi nie szkoda, więc troche krwi splynie.
 
Proponuję nie skupiać takiej uwagi na TVN-e, nikt myślący nie kreuje swojego obrazu polityki w oparciu o ich publicystykę. Jak oglądam fakty to bawię się w wyszukiwanie subtelnych manipulacji, ot takie wyzwanie intelektualne.

Korwinowi akurat pasuje takie traktowanie przez mainstream, to jest jego atut, dzięki temu może być buntownikiem i kandydatem buntowników.
 
[...]

Korwinowi akurat pasuje takie traktowanie przez mainstream, to jest jego atut, dzięki temu może być buntownikiem i kandydatem buntowników.

Tylko do pewnego pułapu poparcia...

PS: Wszelkiego rodzaju narodowcom pewnie też takie coś pasuje?
 
Last edited:
Dokładnie jak napisałeś ironical man.


Podobno ludzie od Kukiza i Wilka zbierają sobie podpisy nawzajem. Więc możliwe że zbiorą.
 
@Kolumb Ale serio chodzi o to, ze palil papierosa? Palenie jest tak naganne?
Chyba bardziej chodziło o ten strój biskupa (może kogoś to religijnie obraziło). A co do palenia to Michnik u Lisa elektronicznego sobie buchał i afery nie było. Studio TV to z tego co wiem nie jest miejsce publiczne i to czy ktoś pali czy nie to już w gestii administracji budynku. Co do tego czy naganne, to ludzi wiele rzeczy gorszy... Myślę, że widzom sama obecność Urbana mogła wystarczyć jako powód składania protestów ;)

Możliwe, że co niektórzy widzowie palenie fajki przez Urbana uznali za promocję tytoniu w TV co jest zakazane... ale równie dobrze można by się czepiać wszystkich filmów z ujęciami palaczy w akcji.
 
Last edited:
@ALIG8R liczylem na cos wiecej. Chcesz mnie przekonac ze oni maja racje bo ja maja? Ja po prostu z definicji jestem przeciwko buczeniu na cudzych wiecach. Jakby lewacy przyszli na wiec Korwina, myslisz ze powiedzialbym cos innego? Nie lepiej zrobic wlasne wiece, spotkania? Nie lepiej propagowac wlasne idee, rozwiazania a nie "zawrzeszczec" cudze? Moja corka, 5 letnia, sie sciga ze mna tak, ze przytrzymuje mnie za nogawke, tlumacze jej, ze nie na tym polega rywalizacja w wyscigu. Tobie tez mam tlumaczyc?
Ale nie, lepiej zaslaniac sie Jaruzelem czy tam kimkolwiek innym, wsadzic mnie kolo niego w swoim zdaniu w stylu: "Hitler lubil psy, jak i ty. Masz doborowe towarzystwo". Na kim to robi wrazenie? Na tobie?
PS. Jaruzelski, co by o nim nie mowic, zapewne wital sie z innymi naszym polskim "dzien dobry". Zakladam, ze ty tez. Jak sie czujesz w jego towarzystwie?

Po pierwsze mam aggro na nazywanie kogokolwiek w sferze publicznej 'bydłem',dopóki jeszcze oficjalnie bawimy się w demokrację, każdy ma prawo przyjść na otwarty wiec w miejscu publicznym i krzyczeć co chcę, secundo, sposób w jaki sformułowałeś to zdanie (świadomie lub nie) wskazywało by niejako że ten pan z krzesłem i reszta tych ludzi mieliby się zamienić miejscem z Komorowskim i świtą co idealnie pasuje mi do propagandowej linii prorządowej ("No może ten nasz Bronek taki niewyraźny, ospały i w sumie to nie wiadomo jakie ma zasługi ale patrzcie, jak go zabraknie co może przyjść, bydło, podpalacze Polski, krzykacze - tego chcecie?"), i w tym przypomniało mi to propagandę okrągłostołową/UD/UW. Tą drugą część zdania rzeczywiście mogłem sobie darować, tak samo jak daruję sobie resztę twojego wywodu.
 
BTW juz za 14 dni, nawet jak nie jestescie w rezerwie mozecie oczekiwac z WKU na skierowanie na szkolenie wojskowe. Mamy nowe pozne lata 30?
 
Back
Top