Polityka

Z punktu widzenia budżetu nie ma różnicy czy dasz 500 zł dla pracujących czy obniżysz o 500 zł podatek od pracy
Z punktu widzenia budżetu nie. Z punktu widzenia idiotów żyjących w tym kraju tak. Zresztą gdzie w ogóle jest jakaś wzmianka o 500 dla pracujących? Bo 500 dostają tylko ci, którzy mają dzieci, a raczej nie wszyscy pracują. Co z tymi, którzy pracują i nie mają dzieci? Poza tym kontekst mojej wrzuty był oczywiście inny, ale ty już powoli jak ryba, rozumiesz to tak jak ty chcesz. A chodzi oczywiście o pierdlenie przedwyborcze, a po wyborach jak zawsze inna gadka
 
Z punktu widzenia budżetu nie. Z punktu widzenia idiotów żyjących w tym kraju tak. Zresztą gdzie w ogóle jest jakaś wzmianka o 500 dla pracujących? Bo 500 dostają tylko ci, którzy mają dzieci, a raczej nie wszyscy pracują. Co z tymi, którzy pracują i nie mają dzieci? Poza tym kontekst mojej wrzuty był oczywiście inny, ale ty już powoli jak ryba, rozumiesz to tak jak ty chcesz. A chodzi oczywiście o pierdlenie przedwyborcze, a po wyborach jak zawsze inna gadka

To że @szplin nie zrozumiał mojej wypowiedzi, to wiem bo to w końcu moje subkonto, ale po Tobie spodziewałem się więcej.
 
Tutaj można to zautomatyzować gdy jedynym kryterium jest stosunek pracy.
Tak, właśnie. Ale nadal większość wyborców będzie uważała, że oni dostają coś od rządu, co jest nieprawdą. Kurwa Korwin jaki jest taki jest, ale akurat z tym, że większość naszego społeczeństwa to idioci ma rację
 
To że wytłumaczyłem mechanizm a nie postulat. Zamiast kwoty 500 mogłaby być 20 zł i logicznie wychodzi na to samo, bo to było przedstawienie mechanizmu
Zagłosowałem na tuska tylko i wyłącznie dlatego, że obiecał 60 tysi kwoty wolnej. Oszukał mnie. I wtedy wjeżdża @Karateka@ i twierdzi, że nawet lepiej się stało, że rudy chuj jest kłamliwą kurwą.
 
Zagłosowałem na tuska tylko i wyłącznie dlatego, że obiecał 60 tysi kwoty wolnej. Oszukał mnie. I wtedy wjeżdża @Karateka@ i twierdzi, że nawet lepiej się stało, że rudy chuj jest kłamliwą kurwą.

I takiego Cię lubię. Merytoryczny i lekko złośliwy.

Mam nadzieję, że obietnicę dotrzyma. Jeszcze nie było nawet 1 dnia rządów nowej koalicji. Nie mam wątpliwości, że wszystkie obietnice nie zostaną dotrzymane. Memy Koalicję która składa się z KO, PSL, Hołowni i Lewicy. To niemożliwe by wszystkie postulaty każdej z partii zostały spełnione. KO nie ma samodzielnej większości, więc musi iść na kompromisy. Co nie oznacza, że nie powinieneś patrzeć Tuskowi na ręce i domagać się spełnienia 100 konkretów.
 

„Berlińska próba zamknięcia księgi w tej sprawie opiera się na haniebnym błędnym odczytaniu historii. Naród polski nigdy nie zrzekł się swoich roszczeń do reparacji, ani nie otrzymał już odszkodowania” – pisze na łamach „The Spectator” Georgia L. Gilholy.
Brytyjska publicystka odnotowała zorganizowane w ub. tygodniu w Atenach spotkanie polskich i greckich prawników poświęcone planom wspólnego wywierania nacisków na Niemcy w sprawie reparacji, przybliżając przy tej okazji czytelnikom podejmowane przez polski rząd działania w celu uzyskania od Niemiec należnych odszkodowań.
- „Berlin pozwalał sobie na międzynarodowe pouczanie na tematy od brexitu do wołowiny, ale jest znacznie cichszy w tym niewygodnym temacie. Jak długo jeszcze może ignorować wezwania do zapłaty?”


- zastanawia się dziennikarka.

Przypominając o śmierci blisko sześciu milionów Polaków w czasie niemieckiej okupacji, autorka zauważa, że podawana przez polską stronę kwota biliona funtów jest ostrożną wyceną materialnych kosztów okupacji, w której nie wzięto pod uwagę terytoriów utraconych przez Polskę na rzecz Związku Sowieckiego.

- „Niemieccy ministrowie wyrazili się jasno: sprawa jest przesądzona. Ale berlińska próba zamknięcia księgi w tej sprawie opiera się na haniebnym błędnym odczytaniu historii. Naród polski nigdy nie zrzekł się swoich roszczeń do reparacji, ani nie otrzymał już odszkodowania”

- „Jeden z brytyjskich delegatów opowiedział mi z przerażeniem, jak niemiecki urzędnik prywatnie zasugerował mu, że Żydzi są w innej lidze niż Polacy, jeśli chodzi o reparacje. Ta dziwaczna uwaga jest zdumiewająco ślepa na fakt, że wiele ofiar Holokaustu i ich rodzin pozostaje bez rekompensaty z powodu zepsutych interakcji Niemiec z Warszawą, a nie pomimo nich”
 
W Niemczech nie podaje się narodowości sprawcy przestępstwa. Chyba, że to Polak - wtedy podaje się ją zawsze.


F-E6RK7WAAAFKTy.jpg
 
Halo halo szanuj Tygodnik Nie. Oni są obiektywni. Można się z nimi zgadzać lub nie jeśli chodzi o poglądy ale są najbardziej niezależnym medium które patrzy na ręce każdej władzy. Urban w III RP miał wszystkich w dupie miał kasę więc się nie sprzedał.
:najmancoty::mjsmile:
 
Mam nadzieję, że obietnicę dotrzyma. Jeszcze nie było nawet 1 dnia rządów nowej koalicji. Nie mam wątpliwości, że wszystkie obietnice nie zostaną dotrzymane. Memy Koalicję która składa się z KO, PSL, Hołowni i Lewicy. To niemożliwe by wszystkie postulaty każdej z partii zostały spełnione. KO nie ma samodzielnej większości, więc musi iść na kompromisy. Co nie oznacza, że nie powinieneś patrzeć Tuskowi na ręce i domagać się spełnienia 100 konkretów.

Nie wiem czy sobie z tego zdajesz sprawę. Ja już zaczynam myśleć, że Tobie ktoś za to płaci, za te wszystkie posty.

Właśnie zacytowałeś linię polityczną PO z lat 2009-2013, która odpowiadała na pytanie: Dlaczego Platforma nie spełnia obietnic wyborczych.

Nie spełnia, bo są w koalicji i PSL je blokuje.

Ja już mam deja vu.
 
Nie wiem czy sobie z tego zdajesz sprawę. Ja już zaczynam myśleć, że Tobie ktoś za to płaci, za te wszystkie posty.

Właśnie zacytowałeś linię polityczną PO z lat 2009-2013, która odpowiadała na pytanie: Dlaczego Platforma nie spełnia obietnic wyborczych.

Nie spełnia, bo są w koalicji i PSL je blokuje.

Ja już mam deja vu.

Różnica między PiS a PO jest taka z że PiS ma fatalne pomysły i je realizuje, a PO ma dobre i złe pomysły i część złych i część dobrych nie realizuje. Pod koniec dnia PO > PiS.
 
Zajączkowska wygląda słabo nawet na pro-konfederackich wycinkach. Nie potrafi konkretnie odpowiedzieć na najprostsze pytania. Najpierw Konfederaci płaczą że dziennikarze nie pytają o program, a później Zajączkowska płacze że tak jak ich źli dziennikarze grillowali z programu, to nie grillowano nikogo. To kurwa z czego mieli tych przygłupów grillować?

Gozdi > Zając

 
Back
Top