Polityka

F-KsOUKWoAA17P4.jpg
 
Elon o lewactwie ("piped to earth", "death cult") jako wirusie umysłowym.
Kupił twittera, bo coś co normalnie byłoby zamknięte w niszy jako choroba, dzięki twitterowi uzbrojone było w "broń technologii informacyjnej".
Twitter był całkowicie kontrolowany przez skrajną lewicę i w czasie pandemii był ramieniem rządu.
Wg. Elona lewactwo w ostatecznej konsekwencji to "kult śmierci".
Jeśli AI będzie zaprogramowane przez zwolenników depopulacji, będzie to koniec ludzkości.


Joe jaka konsternacja. Obawia się skubany ponownego lewackiego ostracyzmu na internetach.
 
...a jak ściągną z pół miliona inżynierów to nawet drugie USA albo inna Szwecja.
ja pierdolę, sprzedadzą nas Unii i będzie za kilka lat Imperium niemieckie ( oficjalnie UE, ale zniosą weto i dadzą sobie mega przewagę w głosowaniach i zakres decyzji UE będzie poszerzony tak, że nas bd kontrolować...) Albo się rozpadnie ta Unia... Zobaczycie... Cytując klasyka: MARK MY WORDS :irish:
 
ja pierdolę, sprzedadzą nas Unii i będzie za kilka lat Imperium niemieckie ( oficjalnie UE, ale zniosą weto i dadzą sobie mega przewagę w głosowaniach i zakres decyzji UE będzie poszerzony tak, że nas bd kontrolować...) Albo się rozpadnie ta Unia... Zobaczycie... Cytując klasyka: MARK MY WORDS :irish:
Tylko jeśli się elementy zaczną się burzyć, wyjdą na ulicę, to nagle okaże się, że cała europejska broń i aparat przymusu jest wyłącznie w rękach armii unii europejskiej. Coś jakby z czasem niemożliwy stał się oddolny bunt
 
Jak Grzegorz Braun dojdzie do wladzy to w koncu zneutralizuje obce wplywy z innych planet, w tym z tej najbardziej zagrazajacej naszej racji stanu - planety Nibiru.
Aż tak z Tobą źle, że nie rozumiem ironicznego odwołania do reptilian?
 
Izrael wydał zakaz ewakuacji Palestyńczyków to Hamas zakazał ewakuacji cudzoziemców. I co im zrobisz?:cool:
 
ja pierdolę, sprzedadzą nas Unii i będzie za kilka lat Imperium niemieckie ( oficjalnie UE, ale zniosą weto i dadzą sobie mega przewagę w głosowaniach i zakres decyzji UE będzie poszerzony tak, że nas bd kontrolować...) Albo się rozpadnie ta Unia... Zobaczycie... Cytując klasyka: MARK MY WORDS :irish:
Spokojnie spora część tego forum nawet nie zauważy tej zmiany.
:roberteyeblinking:
 
Last edited:
jedna z nich:

Nacjonalizm co nie @Halibut 2.0,
jedna nacja islamu 1,6mld taki to nacjonalizm. Jedna jak oni to mówią umma przeciw niewiernym.
:beczka:


o i znowu nacjonalizm
bo przecież turek też jest palestyńczynkiem kurwa, myślenie włączyć.


nie jesteśmy przygotowani na wyjście, jednak trzeba rozpocząć ten proces (przygotowania), mając na uwadze, że Uni być może nie będzie dało się zreformować


Te filmy pokazują jasno, żadnych deportacji nie będzie, prawo europejskie nie działa na ludzi, którzy tylko pasożytują i nie mają nic do stracenia.
 
Last edited:
Spokojnie spora część tego forum nawet nie zauważy tej zmiany.
:roberteyeblinking:
To jest mały pikuś. Niektórzy będą się cieszyć.
Już teraz faszyści rozgrywają wszystko jak im pasuje.
Z tego co czytałem majstrują np przy energetyce i emisji wg własnego uznania.
Z mojej branży to wciskają nam zjebdne samochody ev mimo że są lepsze technologie. Dziwnym trafem Francuzi w ogóle ich nie mają a Niemcy w stanie nie nadającym się do produkcji.
Wszystko to sprawka unii czyli tak naprawdę największych ...Niemcy , Francja.
Jesteśmy dla nich tylko murzynami Europy i rynkiem zbytu oraz zlomowiskiem..
Generalnie to już wyjęliśmy z unii co się dało a w dalszej perspektywie unia nas niszczy tak gospodarczo (ograniczenia) i możliwie że społecznie (emigracja i nadmierne obciążenia i ograniczenia dla obywateli). Ważne jest dla nas NATO a nie eurokomuna. Także jebać
 
Nacjonalizm co nie @Halibut 2.0,
jedna nacja islamu 1,6mld taki to nacjonalizm. Jedna jak oni to mówią umma przeciw niewiernym.
:beczka:


o i znowu nacjonalizm
bo przecież turek też jest palestyńczynkiem kurwa, myślenie włączyć.


To, że Albańczyków wspierali muzułmanie nie przeczy temu, że ich działania były nacjonalistyczne.
Życie też wspierają różne nacje, wyznania, i wieku Żydów różnych narodowości. A jednak to czysto nacjonalistyczne działanie z ich strony.

Życie wspierają też lewicowe organizacje na zachodzie. To oznacza, że Żydzi gnoja Palestyńczyków nie nacjonalistycznie ale w imię ideologii LGBT itd?
 
To, że Albańczyków wspierali muzułmanie nie przeczy temu, że ich działania były nacjonalistyczne.
Życie też wspierają różne nacje, wyznania, i wieku Żydów różnych narodowości. A jednak to czysto nacjonalistyczne działanie z ich strony.
Daj sobie chłopie spokój, nie widzisz rzeczy podanych na tacy, nie słyszysz co oni mówią, co świadczy o rasizmie, bo nie traktujesz ich poważnie tak jak innych ludzi. Oni jasno deklarują jaki jest ich cel, od tysięcy lat i to się nigdy nie zmieniło i nie zmieni, są fazy podboju islamu, faza grania ofiary i wchodzenia w dupę, faza zdobywania większości i przejmowania władzy, faza destrukcji. Tak to działa. Nie można patrzeć krótkowzrocznie na tę cywilizację, bo oni planują długofalowo i są cierpliwi.
 
Daj sobie chłopie spokój, nie widzisz rzeczy podanych na tacy, nie słyszysz co oni mówią, co świadczy o rasizmie, bo nie traktujesz ich poważnie tak jak innych ludzi. Oni jasno deklarują jaki jest ich cel, od tysięcy lat i to się nigdy nie zmieniło i nie zmieni, są fazy podboju islamu, faza grania ofiary i wchodzenia w dupę, faza zdobywania większości i przejmowania władzy, faza destrukcji. Tak to działa. Nie można patrzeć krótkowzrocznie na tę cywilizację, bo oni planują długofalowo i są cierpliwi.


Ja mówię po prostu o Albanczykach.
Matko, Albańczycy rżnekiby się z innymi muslimami gdyby chodziło o ich państwo narodowe. Turkami(zresztą - przeciwko nim już występowali) Albańczykami itd.
Ba! Możesz poszukać. Zdarza się że myślimy między sobą toczą wojny niereligijne ale narodowe, rasowe.
 
Ja mówię po prostu o Albanczykach.
Matko, Albańczycy rżnekiby się z innymi muslimami gdyby chodziło o ich państwo narodowe. Turkami(zresztą - przeciwko nim już występowali) Albańczykami itd.
Ba! Możesz poszukać. Zdarza się że myślimy między sobą toczą wojny niereligijne ale narodowe, rasowe.
Oczywiście (ja to wiem, że były takie wojenki), że się między sobą piorą w międzyczasie, ale zawsze jest ten wyższy cel który ich pogodzi - podbój niewiernych.
 
Oczywiście (ja to wiem, że były takie wojenki), że się między sobą piorą w międzyczasie, ale zawsze jest ten wyższy cel który ich pogodzi - podbój niewiernych.


Tylko że w przypadku Albani i Kosowa ma to tyle wspólnego z rzeczywistością co w przypadku np wojen Europejskich z ostatnich setek lat z walka o chrześcijaństwo, bo przecież zawsze w propagandzie było chrześcijańskie pierdololo. Nawet w walce z bolszewikami nie chodziło o chrześcijaństwo, mimo że było mocno eksponowane w opozycji do świeckości i antychrześcijańsrwa bolszewików.
To był czysto narodowy zryw. Albania ma najmniej islamskiego fanatyzmu chyba ze wszystkich krajów.
Ale może czytałeś jakieś książki które temu przeczą. Opisują islamski fundamentalizm w Albani itd
 
Ciekawie o ekonomii wojny










Wszędzie wolno palić drewnem - ale nie u nas


Science!






Jabym dodal EU i nawet USA




Nie wiem kto ten Jackson, ale obserwacja ciekawa


Jak to bylo o Kijowie i Odessie? ;)


Lol






U nas rolnikowi syn oficjalnie pomagac nie moze XD


Science! Education!


Da fak?




True


Ech czasu za mało na te wszystkie podcasty


 
Back
Top