Polityka

Przekupę kamienicę wyciągnęli z szafy

View attachment 82885
Gdyby ekipa POPiSu rządziła Arabią Saudyjską to okazałoby się, że ropa się nie opłaca... Boże nawet takie państwa jak ZEA i Katar inwestują w lotniska...

BTW w radiu zet dostała pytanie wysłane przez złośliwego słuchacza jak PROFESORKA PRAWA mogła nie zauważyć burdelu z reprywatyzacją: szewc bez butów chodzi?
Piękna oburzona mina mówiąca: jak ktoś się śmiał tak powiedzieć, od razu widać wykładowce akademickiego i to jeszcze prawa:waldeklaugh::korwinlaugh:

Ah muszę pokombinować jak wstawia się fragementy z wywiadów na twittera aby zrobić sobie małą kolekcje na prywatnym profilu bez ściągania tych filmików z YT na kompa. Oni są tak pocieszni: od Szajbus Wielgus od niepełnosprawnych niewiedząca co to PEFRON, aż po wkurzonego europosła PiSu po pytaniu o to, czy skoro zarabia kilka milionów złotych na kadencje to czy spełni wole suwerena i odmieni to be or not to be ''PROSZE SOBIE ZE MNIE NIE ŻARTOWAĆ" :aletoniedomnietak:

Ale przecież te wymogi które mamy spełnić w przyszłość są już nam znane. Mimo tego Mentzen, Bosak, Wipler i ostatnio Zajączkowska mówią, że opłaca nam się pozostanie w UE. Inaczej uważają Korwin, Piton, Seb Ross, Sommer, Michalkiewicz i reszta twardogłowych korwinistów.
uważasz, że to jest wykonalne aby spełnić wszystkie wymogi? Kurczę nawet Zieloni w DE trochę popuszczają "zielonej" polityce i Greta skończyła będąc wynoszona przez Polizei.
Obstawiam, że raczej zaczną schodzić z tych celi, z elektrykami w 2035 to już w ogóle kosmos...

Już ledwo ledwo w Polsce zostały przełknięte podwyżki cen prądu dzięki księgowym sztuczkom społeczeństwo nie jest w szoku podczas płacenia za prąd, ale przecież "państwo i Orlen bierze na siebie koszty transformacji" to taki sama bzdura jak ta ekonomisty PO Domańskiego "kredyt 0% zwiększy konsumpcje i to jest inwestycja która długoterminowo będzie się opłacać bo zamiast na odsetki ludzie wydadzą pieniądze na rynku".
Pośrednio już płacimy za te podwyższone ceny prądu...
Ciekawe zresztą jak ładnie rozkładając podatki, tu ulga, dotacja, tarcza, tu wyższa opłata, podatek, danina -można łagodzić niepokoje społeczne.
 
:waldeklaugh:


F-B9gRiWMAAIGcd.jpg
 
Nie wiem jak jest dziś, ale kilkanaście lat temu w Wielkiej Brytanii takie tabletki były bez recepty, ale wydawane po "uświadamiającej rozmowie". No ale dla p0lek najważniejsze jest "ruchać, jebać, nic się nie bać". tabletki jak dropsy a aborcja jak pedicure.

Za PO były bez recepty bez "uświadamiającej rozmowy". Na czym polega ta uświadamiająca rozmowa? Aptekarz wyjaśnia że "Proszę pamiętać, że życie ludzkie zaczyna się w momencie zapłodnienia i proszę nie czytać co tam karateka wypisuje na Cohones"?
 
Za PO były bez recepty bez "uświadamiającej rozmowy". Na czym polega ta uświadamiająca rozmowa? Aptekarz wyjaśnia że "Proszę pamiętać, że życie ludzkie zaczyna się w momencie zapłodnienia i proszę nie czytać co tam karateka wypisuje na Cohones"?
Na tym, że akcja powoduje reakcję
 
Za PO były bez recepty bez "uświadamiającej rozmowy". Na czym polega ta uświadamiająca rozmowa? Aptekarz wyjaśnia że "Proszę pamiętać, że życie ludzkie zaczyna się w momencie zapłodnienia i proszę nie czytać co tam karateka wypisuje na Cohones"?
A co to za problem z tą receptą?

Jesteś jak ten lekarz cytowany przez Konfederację uważający, że recepty to głupota, zbędna biurokracja i powinny zniknąć bo "Panie a USA to takie gigantyczne opakowania leków bez recepty można kupić a nie jakieś malutkie apapy w Biedrze i ludzie żyją i mają się dobrze"?
 
A co to za problem z tą receptą?

Jesteś jak ten lekarz cytowany przez Konfederację uważający, że recepty to głupota, zbędna biurokracja i powinny zniknąć bo "Panie a USA to takie gigantyczne opakowania leków bez recepty można kupić a nie jakieś malutkie apapy w Biedrze i ludzie żyją i mają się dobrze"?

Uważam, że recepta na tabletkę dzień po powinna zniknąć, a nie na wszystkie leki. Natomiast korwinisci uważają, że recepty powinny zniknąć, poza jednym wyjątkiem - tabletka dzień po. Nie jesteśmy tacy sami.

VPBbsf.jpg
 
Uważam, że recepta na tabletkę dzień po powinna zniknąć, a nie na wszystkie leki. Natomiast korwinisci uważają, że recepty powinny zniknąć, poza jednym wyjątkiem - tabletka dzień po. Nie jesteśmy tacy sami.

View attachment 82904
Wstyd Ci powinno być wstawiać to urbanowskie gówno w odniesieniu do Korwina. No chyba, że wywodzisz się z rodziny, która kręciła dalej lody po tuskowym "policzmy głosy". To by też tłumaczyło Twoje przekonania.
 
Uważam, że recepta na tabletkę dzień po powinna zniknąć, a nie na wszystkie leki. Natomiast korwinisci uważają, że recepty powinny zniknąć, poza jednym wyjątkiem - tabletka dzień po. Nie jesteśmy tacy sami.

View attachment 82904
Przecież byłeś Korwinistom gdy JKM był jechany przez Tymochowicza ale doceniam memy od Urbana i jednocześnie mówisz o tym że hejt jest zły, a "ideologia LGbt" to szczyt zła tak powiedzieć...
A odnośnie recept: nie wiem czy było jakieś medyczne uzasadnienie do tego aby ta tabletka była na receptę, ale lewacka naracja odnośnie aborcji i tabletek dzień po niemal jako zastępstwo antykoncepcyji, ale TVN niemal chwalący lewactwo ścigające tabketki poronne o Joannie już nie mówiąc -rozumiem, że w przypadku tak kłamliwej propagandy recepta może być dobrym rozwiązaniem.
A że część Korwinistów jest za likwidacją rexept to świadczy tylko o tym że zatrzymali się na etapie młodzieżówek partyjnych, a że jakiś lekarz chce w ten sposób zdobyć lajki i wyświetlenia to cóż: każdy chce Fame...
 
Wstyd Ci powinno być wstawiać to urbanowskie gówno w odniesieniu do Korwina. No chyba, że wywodzisz się z rodziny, która kręciła dalej lody po tuskowym "policzmy głosy". To by też tłumaczyło Twoje przekonania.
Halo halo szanuj Tygodnik Nie. Oni są obiektywni. Można się z nimi zgadzać lub nie jeśli chodzi o poglądy ale są najbardziej niezależnym medium które patrzy na ręce każdej władzy. Urban w III RP miał wszystkich w dupie miał kasę więc się nie sprzedał.
 
Przecież byłeś Korwinistom gdy JKM był jechany przez Tymochowicza

To dowód na to, że nie jestem taki sam jak Urban.

ale doceniam memy od Urbana i jednocześnie mówisz o tym że hejt jest zły, a "ideologia LGbt" to szczyt zła tak powiedzieć...

1. Memy od Urbana są wspaniałe. Należy oddzielić dzieło od artysty. Wielu wybitnych akwarelistów okazało się być złymi ludźmi, co nie znaczy że ich obrazy były złe.
2. Nie wiem jak definiujesz hejt. To słowo jest mocno nadużywane. Z jednej strony za hejt często uznaje się merytoryczna krytykę albo zwykły żart. Natomiast z drugiej strony twarzami akcji Hejt Stop były takie osobistości jak Rychu Peja czy Kuba Wojewódzki - jeśli oni nie praktykowali tego szkodliwego hejtu, to kto go propagował? Czym jest hejt?
3. Nie wiem czy uważasz, że ideologia LGBT to szczyt zła. Czy może twierdzisz, że ja tak uważam? A może twierdzisz powiedzenie że "ideologia LGBT to szczyt zła" jest tym złym hejtem?
 
Zbyt filozoficznie do tego podchodzicie. Czy aborcja/tabletka/cokolwiek jest zła czy nie.

Sprawa jest, natomiast, dużo prostsza niż się wszystkim wydaje.

Otóż kiedy przychodzi do ciebie niebieskowłosa julka a z nią jakiś karateka i czegoś od ciebie żądają to, niezależnie od tego co to jest, nie możesz im tego dać. Można, co najwyżej, zafundować darmowy przelot helikopterem. Proste, nie? :tysoncoffe:
 
Bogacze nie pracują na UOP, tylko żyją z kapitału.
Pracowali ciężko na to, żeby stać się bogaczami.
Uważam, że recepta na tabletkę dzień po powinna zniknąć, a nie na wszystkie leki. Natomiast korwinisci uważają, że recepty powinny zniknąć, poza jednym wyjątkiem - tabletka dzień po. Nie jesteśmy tacy sami.
Nie słyszałem, żeby jacyś korwiniści tak uważali. Ja tak nie uważam
 
To dowód na to, że nie jestem taki sam jak Urban.



1. Memy od Urbana są wspaniałe. Należy oddzielić dzieło od artysty. Wielu wybitnych akwarelistów okazało się być złymi ludźmi, co nie znaczy że ich obrazy były złe.
2. Nie wiem jak definiujesz hejt. To słowo jest mocno nadużywane. Z jednej strony za hejt często uznaje się merytoryczna krytykę albo zwykły żart. Natomiast z drugiej strony twarzami akcji Hejt Stop były takie osobistości jak Rychu Peja czy Kuba Wojewódzki - jeśli oni nie praktykowali tego szkodliwego hejtu, to kto go propagował? Czym jest hejt?
3. Nie wiem czy uważasz, że ideologia LGBT to szczyt zła. Czy może twierdzisz, że ja tak uważam? A może twierdzisz powiedzenie że "ideologia LGBT to szczyt zła" jest tym złym hejtem?
Oddzielmy dzieło od twórcy! Powieśmy wiedeńskie akwarele w synagogach
 
Back
Top