Polityka

FB_IMG_1697648023727.jpg
 
No to teraz się JE wkurwi i odpali ostateczny protokół. A poźniej zaloży nową partię.
I dobrze, niech klakierzy Pizdof Bosak i Słabek Mentel się walą na ryj. Jak zobaczyłem, że karyna bosak była wyżej na liście od Jacka Wilka. Tutaj dla mnie wygranym jest Grzegorz Braun i JKM a mentel to porażka.
 
Właśnie znajoma, dość publiczna feministka, napisała mi, że jak tylko w sejmie ktoś powie o "osobach z macicami" to będzie głosować za 4 lata ma PiS by walczyć z tym trans genderowym gownem
 
Czarnek w Polsacie właśnie słodzi PSL-owi i twierdzi też, że nie atakowali Konfederacji tylko Banasia i jego zasięgi w PO.

:korwinlaugh:
Marcin Wolski, doradca zarządu TVP:
"Wiecie, ile my energii straciliśmy w zeszłym tygodniu, żeby przyładować Konfederacji? A przecież gdyby wynik Konfederacji był o ciutkę lepszy, to już nie byłoby tego masakrującego wyniku Platformy"

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-info-wybory-propaganda-pis-marcin-wolski-w-tyle-wizji

 
Będzie do was dzwonił Donald na tym filmiku i mówił że ma być striptiz, że macie tańczyć jak dziwka i go podniecić, a wy będziecie tańczyć dla somalijczyków i kręcić dupą jak padaczka!
 
@Siedem Aby nie męczyć niektórych ilością znaków daję w spojler
to ty mi tutaj agresywnie odpowiadasz
Lubię Cię i szanuję, na tyle na ile można poprzez protezę kontaktu jakim jest forum internetowe. Ale spójrz na tę wymianę pomiędzy nami, podałem Ci fakty, wspominając też, że nikt się w konfie nie cieszy z tych wyników, a Ty piszesz mi, że fakty te są narracją w kierunku - cieszmy się, czy tam konfederacja się cieszy. No jak? Dodatkowo jeszcze sugerujesz mi jakieś fikołki. Odpowiadam Ci, że fakty to nie jest narracja, a Ty w kontrze wyzywasz mnie od fanatyków politycznych i to właśnie ja w Twoich oczach wychodzę na agresywnego. Jeśli ktoś suche fakty podaje, że 290k ludzi więcej niż 4 lata temu zagłosowało na partię X, procent też jest wyższy, co przy takiej frekwencji nie jest tragicznym wynikiem - od razu staje się w Twoich oczach fanatykiem politycznym? Dlatego pisałem abyś ochłonął, bo nie wierze, że do takich wniosków doszedłeś na chłodno bez udziału jakichś większych emocji.
jestem zdziwiony jakim cudem lewica ma więcej
Z tym, że mamy do czynienia z taką oto różnicą: lewicy ubyło o prawie pół miliona wyborców, a konfederacji przybyło prawie 300 tysięcy. Lewica zaliczyła również spadek procentowy poparcia (-3.95%), a konfederacja ma wzrost (+0.35%). Lewica ma o 23 posłów mniej, a konfa więcej o 7.
Przy ostatniej dyskusji ci wyjaśniłem co miałem wyjaśnić pod względem konfederacji i ich kandydatów przez których stracili głosy, na własne życzenie.
Mało wyjaśniłeś, a jeśli chodzi o kandydatów to tylko napisałeś o Cichym (że jest głupi jak but). Na temat konfy napisałeś jedynie, że to młode ugrupowanie, niepewne przyszłości - że nie chce Ci się "rozwijać na ten temat" i to by było na tyle jeśli chodzi o Twoją odpowiedź na moje pytanie o powód - dlaczego nie są dla Ciebie wiarygodni.
Podsumowując, jeśli masz 10 minut wysłuchaj Bosaka z dzisiaj i napisz - z czym się nie zgadzasz i dlaczego


Biorąc po uwagę to wszystko co wyżej dziwię się w związku z tym co piszesz dzisiaj:
Oj to Szplin mógł się nie wychylać z jezyckich rejonów ani klocuniek z konfliktów bo kurwa zaczynam powoli o nich zmieniać zdanie
Nawet nie wiem za bardzo jak to skomentować :( Co Ty masz do mnie, czy do @szplin ? Co się dzieje, że zmieniasz powoli o nas zdanie?

Najbardziej ciężki temat to jest dla Konfy i PiSu, bo m.in. przez ich irracjonalny, samobójczy upór w kwestiach dziesiątego rzędu ważkości
Możesz wreszcie jakiś konkret podać? Niby czego tam samobójczo się trzymają w kwestiach niemal zupełnie nie ważnych wg Ciebie?
 
Będzie do was dzwonił Donald na tym filmiku i mówił że ma być striptiz, że macie tańczyć jak dziwka i go podniecić, a wy będziecie tańczyć dla somalijczyków i kręcić dupą jak padaczka!

ogladasz spelune?? najwieksza patola w polskim internecie xd najlepsze jak sie padaka z adamem całuja z jęzorem za 100zł
 
Last edited:
Back
Top