Polityka

Krwawy Tusk chce wstawić Schetynę nie na listy Sejmowe ale do wyborów senackich tak samo jak Kosiniak Pawlaka.

Jaka szkoda, że Sommer nie startuje z list Konfederacji


najlepszy był jak zaczął udowadniać, że węgiel bardzie opłaca się Polsce niż atom.
Jak najbardziej Sommer to takie mocne TOP5 chłopskiego rozumu i researchu polskiej prawicy.
5. Ziemkiewicz
4. Warzecha
3. Tutaj jest wiele kandydatów
2. Sommer
1. Wojciech Cejrowski

Oni tak podobni w metodach wyciągania wniosków do lewaków...
 
1693376194144.png


Plus statystycznie miałaby 1/3 penisa.

:korwinlaugh:
 
No odszukał skubany tych kpin Mentzena z programu narodowców (a jest kozacki, nawet musze sobie przeczytać program Agrounii bo jest pewnie podobny) :siuu:

Stare znajomości są lepsze niż młode wilki na listach, bo jeszcze się okaże, że coś palną :korwinlaugh:


Chociaż jedno trzeba przyznać Bosakowi: w porównaniu do czasów z LPRu lepiej się ubiera :roberteyeblinking:
 
Krwawy Tusk chce wstawić Schetynę nie na listy Sejmowe ale do wyborów senackich tak samo jak Kosiniak Pawlaka.


najlepszy był jak zaczął udowadniać, że węgiel bardzie opłaca się Polsce niż atom.
Jak najbardziej Sommer to takie mocne TOP5 chłopskiego rozumu i researchu polskiej prawicy.
5. Ziemkiewicz
4. Warzecha
3. Tutaj jest wiele kandydatów
2. Sommer
1. Wojciech Cejrowski

Oni tak podobni w metodach wyciągania wniosków do lewaków...

Masz rację - dużo osób można upchnąć na 3cim miejscu, jeden z moich ulubionych pokemonów:

20230830_010551.jpg
 
Masz rację - dużo osób można upchnąć na 3cim miejscu, jeden z moich ulubionych pokemonów:

View attachment 76364
Jastrzębowski akurat nie jest taki zły i mam wrażenie, że jako był naczelny SuperExpressu lubi pompować popularność kontrowersjami i pewnie też ty nie rozumiesz zawsze jego humoru :roberteyeblinking:

Są jego wywiady z Miśkiem Kamińskim jeszcze na kanale SuperExpressu, gdzie dość inteligentnie go dojechał za bycie najpierw w drużynie Kaczyńskiego a później Tuska. Z Tymochowiczem też.

Ale szczególnie polecam ten wywiad:
ładnie naprowadził Sadurskiego na to aby sam siebie zaorał. Mówi o zachodnich standardach walczenia z nielegalną imigracją i ładnie Sadurski opisał jak to wygląda w Australii (wyspa Moria też jest podobna)


W ogóle Wojciech Sadurski, prezes tęczowej organizacji sędziów i Matczak to tak jakby zgromadzić wszystkie stereotypy o prawnikach i wcisnąć w trójkę tych ludzi :korwinlaugh:

Ale Sadurski ciota: spytałem się go czy skasowanie tweeta o "mordercach w mundurach" to tchórzostwo czy wynik demencji starczej albo symetryzmu i mnie zablokował
 
Jastrzębowski akurat nie jest taki zły i mam wrażenie, że jako był naczelny SuperExpressu lubi pompować popularność kontrowersjami i pewnie też ty nie rozumiesz zawsze jego humoru :roberteyeblinking:

Są jego wywiady z Miśkiem Kamińskim jeszcze na kanale SuperExpressu, gdzie dość inteligentnie go dojechał za bycie najpierw w drużynie Kaczyńskiego a później Tuska. Z Tymochowiczem też.

Ale szczególnie polecam ten wywiad:
ładnie naprowadził Sadurskiego na to aby sam siebie zaorał. Mówi o zachodnich standardach walczenia z nielegalną imigracją i ładnie Sadurski opisał jak to wygląda w Australii (wyspa Moria też jest podobna)


W ogóle Wojciech Sadurski, prezes tęczowej organizacji sędziów i Matczak to tak jakby zgromadzić wszystkie stereotypy o prawnikach i wcisnąć w trójkę tych ludzi :korwinlaugh:

Ale Sadurski ciota: spytałem się go czy skasowanie tweeta o "mordercach w mundurach" to tchórzostwo czy wynik demencji starczej albo symetryzmu i mnie zablokował


Szur, foliarz i przygłup walczący z "kastą" sędziowską, to już nie szur, foliarz, przygłup, mimo że wciąż wygłasza szurskie, foliarskie i głupie kwestie.

Podobnie Giertych - gdy dołączył do KO, to nagle przestał być Czarnkiem na sterydach czyli pato-konserwą, mimo że poglądy ma niezmiennie pato-konserwatywne.

 
Szur, foliarz i przygłup walczący z "kastą" sędziowską, to już nie szur, foliarz, przygłup, mimo że wciąż wygłasza szurskie, foliarskie i głupie kwestie.

Podobnie Giertych - gdy dołączył do KO, to nagle przestał być Czarnkiem na sterydach czyli pato-konserwą, mimo że poglądy ma niezmiennie pato-konserwatywne.



uważaj bo już nazwałeś Tuleje i prezesa tęczowej organizacji sędziów pokemonami po tym jak zacytowałem ich wypowiedzi (ale nie podpisując ich) więc jeszcze kwestia czasu jak przyznasz, że to kasta.
To jest w ogóle fajna zabawa jak twoje poglądy zmieniają się w zależności kto je wypowiada. Jeśli zacznie się z tobą dyskutować ogólnie o poglądach to nawet tak źle nie jest, ale zaczyna się wchodzenie na komentowanie wypowiedzi polityków i innych pokemonów to już hardcore i nagle poglądy są naginane...

A co do klimatu: jednym z grzechów polskiej prawicy jest kopiowanie każdej bzdury wypowiadanej przez Republikanów odnośnie nawet nie klimatu, ale ochrony środowiska. Aż mi się ta słynna Murzynka prorepublikańska u Rogana przypomina: nie no nie powinniśmy zbytnio chronić środowiska, może śmieci wyrzucać, ale reszta to tam nie ważne....
Tylko problem jest taki, że Republikanie dostają za swoje głupoty niezłe $$$$, tak samo jak od firm zbrojeniowych czy utrzymywania nawet najbardziej debilnych rozwiązań odnośnie dostępu do broni (czy kryminaliści powinni dostać broń? Osoba skazana za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków?).
A taki Warzecha, Jastrzębowski, Ziemkiewicz, Wilk (ten to zwłaszcza kopiuje Republikanów) robią to za friko, za lajki i wyświetlenia...

Wynika to też z tego, że poglądy są sprzedawane w pakiecie: lewicowe, prawicowe już nie mówiąc o kopiowaniu wypowiedzi zagranicznych polityków 1 do 1, bez brania uwagi na to, że kraje się różnią...

Kibolstwo zwykłe, zamiast przemyślanych poglądów...

Smutno si€ patrzy jak Wiech rozjeżdża polską prawicę mimo, że jego narracja jest miejscami dziurawa...
 


Brakuje jeszcze żeby Putina i Netanjahu wypromowali na twitterze.

ciekawe czego FOX się bał, że zgodzili się na zwolnienie Tuckera (niezły demagog zreszta) i zapłacenie takiej kosmicznej ugody, przecież za tyle milionów można by tyle mediów kupić: to pewnie wyborczą, radio zet i jeszcze na część RP by starczyło
 


Widać w głównych mediach i necie, że główna narracja PiSu jest wycelowana w Tuska, powstanie także komisja, która ma go grillować. Tusk zajmuje większą część przekazu. Jak myślicie o co tu chodzi? O umocnienie swojego elektoratu, pozyskanie nowego, czy zniechęcenie do Donalda elektoratu PO i niezdecydowanego? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to chęć nakarmienia jakiejś fobii prezesa, ale to byłoby chyba zbyt głupie nawet dla nich (chociaż tam strategią kampanii kieruje teraz Brudziński więc kto wie...).

Zastanawia mnie to bo tak prostackiej kampanii jeszcze nie było, dosłownie, zero merytoryki, zero dyskusji tylko rozgrzewanie emocji. W tej zadymie medialnej właściwie nie istnieją PSL. Hołownia i Lewica, tylko Konfedaracja jakoś daje radę i widać ją necie (nie wiem jak w TV).

Sondaże pokazują, że w praktyce będzie 2+1, czyli za słaby PiS, za słaba PO, i Konfa, która zdecyduje co dalej (Lewica i reszta dostaną nieistotne frytki). Dlatego najciekawsza jest obserwacja stosunku dwóch dużych partii do Konfy.
 
Bardzo dobry dla totalnych idiotów.
Połowa domów na wsiach była wybudowana przez ojca i szwagra z cegieł wypalanych w dziurze w ziemi a za komuny z pustaków z szutru. No ale "wykształceni liberałowie" znają się przecież najlepiej

A jak chłop zachorował to się leczył u wiejskiej baby. No ale "wykształceni lekarze" znają się przecież najlepiej
 
A jak chłop zachorował to się leczył u wiejskiej baby. No ale "wykształceni lekarze" znają się przecież najlepiej
Mój ojciec, ślusarz-spawacz z teściem rolnikiem wybudował wiejską technologią dom, który dziś ma przeszło 50 lat i przetrwał nawet jakąs mżawkę.
Tak bardzo odklejony jesteś, śniegowy płatku?
Nie wiem kto jest głupszy - petru czy jego wyznawcy
 
Widać w głównych mediach i necie, że główna narracja PiSu jest wycelowana w Tuska, powstanie także komisja, która ma go grillować. Tusk zajmuje większą część przekazu. Jak myślicie o co tu chodzi? O umocnienie swojego elektoratu, pozyskanie nowego, czy zniechęcenie do Donalda elektoratu PO i niezdecydowanego? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to chęć nakarmienia jakiejś fobii prezesa, ale to byłoby chyba zbyt głupie nawet dla nich (chociaż tam strategią kampanii kieruje teraz Brudziński więc kto wie...).

Zastanawia mnie to bo tak prostackiej kampanii jeszcze nie było, dosłownie, zero merytoryki, zero dyskusji tylko rozgrzewanie emocji. W tej zadymie medialnej właściwie nie istnieją PSL. Hołownia i Lewica, tylko Konfedaracja jakoś daje radę i widać ją necie (nie wiem jak w TV).

Sondaże pokazują, że w praktyce będzie 2+1, czyli za słaby PiS, za słaba PO, i Konfa, która zdecyduje co dalej (Lewica i reszta dostaną nieistotne frytki). Dlatego najciekawsza jest obserwacja stosunku dwóch dużych partii do Konfy.
gdzie dwóch się bije tam trzeci traci :roberteyeblinking:
A gdyby była koalicja PO PiS to przecież te dwie partie prędzej czy później by się znudziły, a teraz? Hołownia miał dobre wyniki w sondażach, przyszedł Tusk i go zdmuchnął i teraz ten upokarzający sojusz z PSLem dla "nowej jakości" z Pawlakiem...
Nawet w drugiej turze Trzaskowski był tylko dlatego, że PiS zgodził się na zmianę kandydata.


@Karateka@ Było słuchane? Warto?


EDIT: ale coś słaby ten TYmochowicz. Kiedyś to na jego fejsie było tyle promowania dziwnych projektów, a teraz, Kambodża go może zmieniła...
 
Back
Top