Polityka

Akurat to że Janina by mnie nie przyjęła to komplement.
A że Tusk by ciebie nie chciał to też komplement?
Jak on mówił o murze na granicy? Nie będziemy popierali dwuznacznych przedsięwzięć?

Kurcze ale zdajesz sobie sprawę, że gdybyś był posłem i zagłosowałbyś za teksańskim prawem odnośnie przemytu ludzi to tęczowa organizacja sędziów by ciebie zjechała nazywając nieczułym populistą walczącym z NGOsami? :korwinlaugh:
Przecież wtedy grupa Granica byłaby zagrożona wyrokami kilkunastu lat więzienia.
Tuleya płakałby skazując ich :siuu::suchykarol:
 
Last edited:
Myślę, że trzeba likwidować jednostki wojskowe na wschodzie bo są bliżej rosyjskich rakiet i oddać kontrolę nad wojskiem UE - byłoby to dobre rozwiązanie @Karateka@ ?:waldeklaugh:
Oczywiście najsampierw wszystkich zaszczepić! Na rozporządzenie, a jak przcież stróże prawa mówią, że wtedy się prawa nie łamie! Jak to tak przekraczać granicę bez paszportu kowidowego? HALO!
 
Robcie te bachory, zeby kolunio nie mogl robic takich podcastów :(








XD


Polecam tym za i tym przeciw. Dużo o poczuciu wojska ukraińskiego.




Polecam wątek by zrozumiec dlaczego zaufanie do instytucji puvlicznych i korporacji spada


Dlatego mamy matriarchat






Pomysly wladzy centralnej


Science!


LGBTQIAPKN+! Szpitale!


Nie mamy pańskiego płaszcza XD














Notatki ze szkolenia RU


Logistyka








Tak jest, dodruk nie tworzy bogactwa




XD


 
chcesz powiedzieć, że ten minister Tuska jest niekompetentny? HOW DARE YOU? :aletoniedomnietak:
1693493069451.png


Nie rozumiem: federalizacja UE i jednocześnie wojsko bez władzy Brukseli? To tak jakby w USA stany Teksas i Nowy Jork miały oddzielne armie.
Chyba, że uważamy, że statystyczny Diego w Hiszpanii ma w dupie czy Polskę zaatakuje Rosja czy nie. Mieszkańcy stantych ultrademokoratycznych i ultrarepublikańskich jednak mają coś wspólnego bo uważają, że może w stanie x mieszkają idioci, ale inne państwo ma tych idiotów nie atakować...
 
Brudna prawda o Afryce i dlaczego jest tam bieda u tych złodziejskich, tępych i leniwych czarnych trutni, której nie potrafią przyjąć lewicowo myślący debile. Tak te pieniążki ta pomoc jest rozkradana bezczelnie przez takich watażków.
Elon Musk udowodnił, że nie tylko czarna Afryka jest problemem :roberteyeblinking:
 


@Bezimienny Jak wygrają ten pozew, a wygrają to wyborcza ma wpłacić hajs na UWAGA - MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI.

Przecież to niektórym styki popali.
:beczka:

BTW oj widzę Wawra i dlaczego coś mi mówi, że on maczał paluchy z tą wpadkę z NIPem: ale Mentzen musiał się wkurzyć:waldeklaugh:
Naprawdę dziwię się, że Korwiniści pozwolili aby skarbnikiem był narodowiec. Przecież to jest de facto 2 osoba w partii. Jak popełni błąd to koniec z dotacjami partyjnymi.
 
Back
Top