Polityka

Dla mnie bez szans są z Trumpem. A z tym, ze starzy ludzie nie powinni rządzić to całkowicie się zgadzam.
Gubernator jest Latynosem, Republikanom rośnie poparcie wśród nich.
Do tego Fox po tej ogromnej ugodzie ma dosyć naracji totalnej o sfałszowanych wyborach, wyrzucili trochę dziennikarzy nawet z dobra oglądalnością.
Btw kurcze nie mogę znaleźć tego filmiku jak swego czasu robili reportaż wśród żołnierzy, padł tekst po co Republikanie wysłali ich do Iraku, szaleństwo a reporterka szybko próbuje uciąć temat i nagle przerwa w transmisji :robertmakeup:
 
szukałem tego video o którym pisałem z wyciszeniem mówiącego żołnierza, ale znalazłem tylko ten materiał z CNN, ale Fox też takie rzeczy robił

Jeszcze przy okazji to znalazłem.

Młodszy Dziambor jeszcze za czasów kiedy byłem Paulistą (dzięki czemu udało mi się nie być Korwinista :korwinlaugh:), miałem wtedy na to przyjechać
 
Tak ;) a na serio to spot wygląda tak że próbują na siłę przypodobać się elektoratowi Konfederacji. Niestety nie słuchali z uwagą wykładu Mentzena, tego z 5tka Mentzena. Core elektoratu Konfederacji chce prostackich i nierealistycznych rozwiązań. Baza wyborców Konfederacji to idioci oderwani od rzeczywistości. Tak wyszło Mentzenowi z badań focusowych, które zamówił. Dlatego się denerwuje gdy ktoś manipuluje przypisując mu poglądy z 5 Mentzena. Gdy to była 5tka Konfederacji, nie Mentzena. A pisząc dokładniej, bardziej precyzyjnie - 5tka elektoratu Konfederacji, tego najwytrwalszego. Pozostała część chętnych głosować na Konfederację, to ludzie po Kukizie/ Hołowni czyli byle coś nowego.



Kompletnie zapomniałem o tej koalicji wyborczej
Ładnie tam macie na tych młodzieżówkach pedofilii obywatelskiej na pejsbuku, ale teraz wstawaj karate zesrałeś się.
:korwinlaugh:

Zapomniałeś dodać trochę o faszystach raszystach, onucach i najważniejsze antyszczepionkowcach! :awesome:
 
Co za pierdolona kretynka. :siara:
Jeszcze specjalnie zamieściła przeprosiny o 1:00 w nocy, żeby jak najmniej ludzi je zobaczyło.

F1IVirvWAAAzNLZ








 
Tak jak nie było 100 ustaw mentzena
Tzw 100 ustaw Mentzena były, jednak nie wiem ile z tych ówczesnych jego pomysłów składa się obecnie na program lub projekty ustaw zamieszczone na stronie konfederacji. Zapoznałem się z tym materiałem i raz że nie tam żadnych kontrowersji, dwa - nie istnieje partia, która ma tak dobry program i ustawy.

Jeśli chodzi o wydumaną 5 Mentzena - to nigdy nie dotyczyło żadnego programu konfederacji. Chodziło o to, że zlecili ekspertyzę dotyczącą treści haseł, które w pewnych grupach potencjalnego elektoratu miałyby największe wzięcie. Z wiadomych względów nigdy tych haseł nie użyli do promocji jakiegokolwiek programu, wiecu, itd. To był wykład Mentzena na temat marketingu politycznego:



Chociażby z grzesiem aresztującym choinki i batożącym gejów
Wkurwienie się człowieka w związku w jego odczuciu pewną profanacją symbolu/klimatu Świąt Bożego Narodzenia - nazywasz większym pojebaniem od tego co z Polską zrobił POPIS lu prostytutki polityczne z np PSL-u?

" Batożenie gejów" - to nie była nigdy propozycja programowa Korony Brauna. Odpal sobie stosowny materiał i odsłuchaj raz jeszcze, na spokojnie.
 
Last edited:
Nie popieram PIS jak coś, ale ten cytaty są fałszywe. To nawet nie jest wyrwane z kontekstu. To jest zupełnie inny kontekst. On tam w sumie nic odkrywczego nie powiedział. Rzekłbym, że nawet rozsądnie prawił.

jeśli mu w sondażach wyjdzie, że trzeba podlizać się Muzułmanom to powie córce: albo nosisz koce na głowie albo nic nie dostaniesz w spadku: trzeba przerobić to zdjęcie :waldeklaugh:


1689707750432.png

W sumie to musi być przejebane mieć rodzica, który jest szefem partii, nawet wyborcy PO go nie lubią. To może z córki można się nie śmiać :siuu:
Tzw 100 ustaw Mentzena były, jednak nie wiem ile z tych ówczesnych jego pomysłów składa się obecnie na program lub projekty ustaw zamieszczone na stronie konfederacji. Zapoznałem się z tym materiałem i raz że nie tam żadnych kontrowersji, dwa - nie istnieje partia, która ma tak dobry program i ustawy.

Jeśli chodzi o wydumaną 5 Mentzena - to nigdy nie dotyczyło żadnego programu konfederacji. Chodziło o to, że zlecili ekspertyzę dotyczącą treści haseł, które w pewnych grupach potencjalnego elektoratu miałyby największe wzięcie. Z wiadomych względów nigdy tych haseł nie użyli do promocji jakiegokolwiek programu, wiecu, itd. To był wykład Mentzena na temat marketingu politycznego:




Wkurwienie się człowieka w związku w jego odczuciu pewną profanacją symbolu/klimatu Świąt Bożego Narodzenia - nazywasz większym pojebaniem od tego co z Polską zrobił POPIS lu prostytutki polityczne z np PSL-u?

" Batożenie gejów" - to nie była nigdy propozycja programowa Korony Brauna. Odpal sobie stosowny materiał i odsłuchaj raz jeszcze, na spokojnie.

chciałbym mieć taką wiarę w dobre chęci jakieś polityka albo partii tak jak ty masz :korwinlaugh:
 
Nie popieram PIS jak coś, ale ten cytaty są fałszywe. To nawet nie jest wyrwane z kontekstu. To jest zupełnie inny kontekst. On tam w sumie nic odkrywczego nie powiedział. Rzekłbym, że nawet rozsądnie prawił.
ba nawet dzięki tym podsłuchom widać, że Morawiecki potrafi nawet racjonalnie myśleć. Szkoda, że zapomina o tym przy rządzeniu.
Jeszcze te teksty: jakie prywatne niezależne firmy w Rosji... Bardzo ciekawe były te taśmy.

BTW ciekawe czy Marek Falenta wypuści jakieś taśmy które może mu jeszcze zostały, pewnie wkurzony jest za brak ułaskawienia...

Ktoś słuchał dzisiejszego wywiadu Bosaka w radiu zet? Jakie wrażenia? :roberteyeblinking:
:robertmakeup:
 
Ktoś słuchał dzisiejszego wywiadu Bosaka w radiu zet? Jakie wrażenia? :roberteyeblinking:
:robertmakeup:
Boże ta Lubecka jest tak rzetelna, że aż ręce opadają. Dziennikarstwo wysokich lotów. Tendencyjne pytania jak zawsze, wchodzenie w słowo jak zawsze, ten ton wypowiedzi jakby rozmawiała z dzieckiem sąsiada.

Można kogoś nie lubić, ale jak gwiazda przychodzi do roboty to niech chociaż się stara zachowywać profesjonalnie.
Wszyscy "dziennikarze" do Pana Rymanowskiego na korepetycje albo do cosinusa na uzupełniające.
 
Boże ta Lubecka jest tak rzetelna, że aż ręce opadają. Dziennikarstwo wysokich lotów. Tendencyjne pytania jak zawsze, wchodzenie w słowo jak zawsze, ten ton wypowiedzi jakby rozmawiała z dzieckiem sąsiada.

Można kogoś nie lubić, ale jak gwiazda przychodzi do roboty to niech chociaż się stara zachowywać profesjonalnie.
Wszyscy "dziennikarze" do Pana Rymanowskiego na korepetycje albo do cosinusa na uzupełniające.
to Lubecka doczekała się bycia krytykowaną od Razem za wywiad z Margotem aż do Konfederacji za wywiad z Bosakiem: to znaczy że wszystko jest OK :roberteyeblinking:
Podobnie jak teraz Gozdyra jest jechana, jeszcze przez Konfederatów, którzy dużo jej zawdzięczają
 
to Lubecka doczekała się bycia krytykowaną od Razem za wywiad z Margotem aż do Konfederacji za wywiad z Bosakiem: to znaczy że wszystko jest OK :roberteyeblinking:
Podobnie jak teraz Gozdyra jest jechana, jeszcze przez Konfederatów, którzy dużo jej zawdzięczają
Posłuchaj jej wywiadów. Od razu słychać kogo "lubi", a kogo nie lubi przez sposób prowadzenia rozmowy.
Gozdyra silna i niezależna xD Ten jej ostatni program to kopalnia beki. Kolejny raz zrobiła z siebie idotke. Tak to jest jak baba żyje z kotem jak jeden naczelny wódz.
:korwinlaugh:

Bez sympatii i antypatii patrząc na samą rzetelność to sory, ale one na równe pensje z takim Rymanowskim nie zasługują.
:roberteyeblinking:
 
Posłuchaj jej wywiadów. Od razu słychać kogo "lubi", a kogo nie lubi przez sposób prowadzenia rozmowy.
Gozdyra silna i niezależna xD Ten jej ostatni program to kopalnia beki. Kolejny raz zrobiła z siebie idotke. Tak to jest jak baba żyje z kotem jak jeden naczelny wódz.
:korwinlaugh:

Bez sympatii i antypatii patrząc na samą rzetelność to sory, ale one na równe pensje z takim Rymanowskim nie zasługują.
:roberteyeblinking:
Mi to ciśnienie wypierdala po 1 zdaniu ponad normę, nie mogę tego szczekania prowadzących wywiad słuchać, tak samo jak wysrywów i bajek odpowiadających.
Na szczęście w pracy nie mam radia, a na chacie nie odpalam żadnej stacji z polityką.

Telewizor/radio to bym musiał codziennie nowe kupować jakbym tego słuchał
:werdum:
 

Rudy w brylach z 25cm w łapie emanujący pizdowatością na kilometr. Tego chce każda kobieta. On uratuje je wszystkie od chamów z konfy.
:antonio:
Telewizor/radio to bym musiał codziennie nowe kupować jakbym tego słuchał
:werdum:
Raz w miesiącu robie przegląd mediów. Od narodowców, przez tvpis po tefałen i coś lewaków na szybkości zachaczę. Boli, ale czasami trzeba, a jak się przekaz różni to nie mam pytań.
:putinlaugh:
 
Gubernator jest Latynosem, Republikanom rośnie poparcie wśród nich.
Do tego Fox po tej ogromnej ugodzie ma dosyć naracji totalnej o sfałszowanych wyborach, wyrzucili trochę dziennikarzy nawet z dobra oglądalnością.
Btw kurcze nie mogę znaleźć tego filmiku jak swego czasu robili reportaż wśród żołnierzy, padł tekst po co Republikanie wysłali ich do Iraku, szaleństwo a reporterka szybko próbuje uciąć temat i nagle przerwa w transmisji :robertmakeup:
Repubikanom rośnie poparcie u Latynosów dzięki koalicji Latinos for Trump. Fox straci większe pieniądze na spadku oglądalności przez zwolnienie Carlsona niż przegranym procesie. Bush ich wysłał, czyli republikanin poprawny politycznie. Na szczęście ta frakcja republikanów odchodzi w cień, co widać po prawyborach
 
chciałbym mieć taką wiarę w dobre chęci jakieś polityka albo partii tak jak ty masz :korwinlaugh:
Błędnie to postrzegasz. Tu nie chodzi o wiarę. Na ogół nie wierzę w nikogo, jak również nikomu nie ufam, tym bardziej politykom. Mówimy o porównaniu programów i ustaw, na tym polu konfederacja wygrywa bezapelacyjnie.

Akurat ci politycy nie mieli jeszcze bezpośredniego wpływu praktycznie na nic w tym kraju i istnieje szansa, że ludzie z takim zapleczem programowym jeśli zaczną go realizować - mają szansę powoli zmieniać błędny kierunek w którym podążamy pod kierownictwem obecnych władnych, tak było również pod zarządem poprzednich decydentów.

Jeśli nie zaczną realizować swojego programu to chuj im w dupe i dopiero wtedy będzie można mówić, że nie ma na kogo głosować.
 
Last edited:
Skurwysyny!

" W trakcie badania przesłuchanie, rewizja i odebranie telefonu - tak wyglądała policyjna interwencja w szpitalu wobec pani Joanny. Kobieta zdecydowała, że zażyje tabletkę poronną, bo ciąża miała zagrażać jej zdrowiu.. (...)

Kazano mi się rozebrać, robić przysiady i kaszleć - relacjonuje kobieta.
Pani Joanna wcześniej podjęła bardzo trudną - jak podkreśla - decyzję, że zażyje tabletkę poronną, bo ciąża miała zagrażać jej zdrowiu. Fizycznie i psychicznie poczuła się źle. Powiadomiła o tym swoją lekarkę. Została wezwana policja.
- Rozebrałam się. Nie zdjęłam majtek, ponieważ wciąż jeszcze krwawiłam i było to dla mnie zbyt upokarzające, poniżające, i wtedy właśnie pękłam, wtedy wykrzyczałam im w twarz: "czego wy ode mnie chcecie?" - wspomina kobieta. - Co chwilę pojawiały się tylko pytania: gdzie ma telefon, gdzie ma laptop - relacjonuje lekarz szpitalnego oddziału ratunkowego, do którego trafiła pacjentka.. (...)

Lekarz SOR-u, który chce pozostać anonimowy, opowiedział, jak wyglądała interwencja wobec pani Joanny. - Czterech mężczyzn pilnowało jednej przestraszonej kobiety. Utworzyło kordon wokół pacjentki, utrudniało nam to pracę. Oni nie byli w stanie podać, dlaczego ta pacjentka jest przez nich zatrzymywana - relacjonuje lekarz.
Jak wspomina pani Joanna, "powtarzano nieustannie słowo przestępstwo". W pewnym momencie kobieta zauważyła, że zniknął jej laptop. Na udostępnionym nagraniu przez pracownika SOR-u słychać, jak lekarz interweniuje w sprawie komputera pani Joanny. Policjant oświadczył, że został on "zabezpieczony na protokół zatrzymania" i poprosił o to, aby nie utrudniać wykonywania ich czynności. Lekarz rozważał wezwanie policji. - Jako policjant pana pouczam, że bezpodstawne wezwanie patrolu policji jest wykroczeniem - powiedział jeden z funkcjonariuszy.
Dyżurujących lekarzy wylegitymowano, a panią Joannę, w eskorcie policji, przewieziono do innego szpitala z oddziałem ginekologicznym. Tam już czekał kolejny patrol i wezwano następny. Kobietę zmuszono też do oddania telefonu.

- Można się poczuć jak w państwie policyjnym, jak w państwie totalitarnym, jak w sytuacji kafkowskiej - ocenia Kamila Ferenc, adwokatka, pełnomocniczka pani Joanny.

Krakowska policja, proszona o odpowiedź, dlaczego podjęto interwencję i dlaczego przebiegała ona w taki sposób, odsyła do prokuratury. Prokuratura oświadczyła jedynie, że obecność funkcjonariuszy wynikała z konieczności asystowania Zespołowi Ratownictwa Medycznego i że prowadzi śledztwo z artykułów mówiących o pomocy w aborcji (...) "


 
Last edited:
Back
Top