Polityka

5I4Eclc.png



7r68pCX.png
 
Ale nic takiego nie było xD
Po drugie kolega już szpagaty powoli szykuje, że zniesie popis jak będzie tam trochę programu po... A że teraz po to podobni socjaliści jak pis to już grunt pod rzeżuchę jest wyłożony.
Konfa jest be, powinna zbierać teraz cięgi za to, że ktoś ma wizje koalicji (nie żeby to nie było możliwe) i nie powinniśmy na nich głosować tak na wszelki wypadek... w tym samym czasie PO jest super i powinniśmy na nich głosować pomimo tego, że od lat głosują razem ale u Olejnik w programie kłócą się o homosiów...

A później ci sami ludzie mówią, że wyborcy Konfy są głupi, niedojrzali, wariaty itd.


Litości
:śmiech:
 
@Karateka@ strzelił dziś szampan co?
:beczka:
jakby jeszcze tylko ten memcen

Jak Mentzen i Bosak odpadną to wracamy do wspaniałych czasów 3 procentowego poparcia. Mentzena zastąpi Jacek Autokompromitacja Wilk, a Bosaka znany z intelektualnego wpierdolu od Petru Wawer. Braun niech zostanie na stanowisku i dalej kradnie choinki.
 
Jak Mentzen i Bosak odpadną to wracamy do wspaniałych czasów 3 procentowego poparcia. Mentzena zastąpi Jacek Autokompromitacja Wilk, a Bosaka znany z intelektualnego wpierdolu od Petru Wawer. Braun niech zostanie na stanowisku i dalej kradnie choinki.
W sumie oczywista oczywistość zabierz innej partii liderów i też będzie game over.
Edit już mnie @QŃ. ubiegł
 
Ubieram foliową czapkę i dedukuję że to proces wyrzucania ruskich onuc z Konfederacji by móc wejść w koalicję z PiS po wyborach
Przyznaj się, że to ty miałeś materiały przez które Winnicki mógł zrezygnować z polityki :roberteyeblinking:
A no poważnie to przecież Memtzen sam mówił podczas debaty z Chmielewskim, że nie będzie środowiska kamrackiego na listach. Nawet Seb Ross mówi, że jest marginalizowany w partii mimo, że wcześnie on (i ten wariat od przejęcia Lwowa przez Polaków) był tak zachwalany przez Mentzena, że jak oni ładnie tworzą struktury Konfederacja UK...

Pamiętasz jak Mentzen podczas tej debaty nie odpowiedział na pytanie o Ukraińców w Polsce? Trochę próbuje się odcinać od Braunowców....

Jak ktoś nie ma zamariu iść na wybory to jest zakaz udzielenia się w tym temacie? Tak na przyszłość pytam :beczka:
temat jest dla ludzi zdecydowanych, oddanych partii a nie dla jakiś wahających się :roberteyeblinking:
Zbliżają się wybory, a raczej kilka wyborów w dość krótkim czasie więc emocji będzie jeszcze więcej. Oj już się boje zaglądać na fejsa co znajomi wyznawcy liderów partyjnych wstawią :siuu:

Jeszcze będzie się trzeba przygotować na te cholerne młodzieżówki partyjne: kuźwa podczas kampanii prezydenckiej ktoś mi najpierw plakat Bosaka powiesił a później Biedronia :zarobiony:

Nie, ale jak nie pójdziesz to potem 4 lata zakaz płaczu, że wieje chujem w Polsce.
:roberteyeblinking:
Nawet jeśli nie ma na kogo głosować? :siuu:
 
Parlament Europejski pracuje nad uregulowaniem sztucznej inteligencji. Jak myślicie: przejdzie zakaz stosowania kamer w przestrzeni publicznych rozpoznających ludzkie twarze jak w Chinach?
Pytanie też czy któryś z polskich europosłów byłby przeciwko :korwinlaugh:
 
Przyznaj się, że to ty miałeś materiały przez które Winnicki mógł zrezygnować z polityki :roberteyeblinking:
A no poważnie to przecież Memtzen sam mówił podczas debaty z Chmielewskim, że nie będzie środowiska kamrackiego na listach. Nawet Seb Ross mówi, że jest marginalizowany w partii mimo, że wcześnie on (i ten wariat od przejęcia Lwowa przez Polaków) był tak zachwalany przez Mentzena, że jak oni ładnie tworzą struktury Konfederacja UK...

Pamiętasz jak Mentzen podczas tej debaty nie odpowiedział na pytanie o Ukraińców w Polsce? Trochę próbuje się odcinać od Braunowców....

Złośliwość na plus i nawet mnie śmieszy:)
Z resztą wypowiedzi się zgadzam. Mentzen chce iść w poważną politykę, a z Braunem i kamratami ciężko w nią wejść.
 
Złośliwość na plus i nawet mnie śmieszy:)
Z resztą wypowiedzi się zgadzam. Mentzen chce iść w poważną politykę, a z Braunem i kamratami ciężko w nią wejść.
gadaj lepiej co byś zrobił gdyby PO miałoby koalicje z Konfederacją.
Dopóki będą tam osoby niekontrolowane osoby nieobliczalne to ani Kaczyński ani Tusk się na to nie zgodzi, ale myślę, że Mentzen sobie poradzi w czyszczeniu.
Ba nawet uważam, że jest tak pewny siebie aby pójść do koalicji z Kaczyńskim, bo co ten stary człowiek bez konta może zrobić. Wiele osób tak myślało i skończyli nieciekawie. Giertych pewnie do dzisiaj nie może znieść tego upokorzenia, chociaż JKM też go ładnie dojechał tekstem o niepełnosprawnych w ostatnim chyba miesiącu kampanii wyborczej. Dzielny JKM zatopił 3 partie: Jurka, Giertycha i swoją 300% normy :siuu:
 
Umówmy się PiS i PO grają w innej lidze: gruby hajs z dotacji, służby, media, spółki skarbu państwa, samorządy, fundacje, nepotyzm... Partie te stały się teflonowe, mają wyznawców i nic im nie zagraża, skandale i złodziejstwo nie mają żadnego znaczenia.

Konfederacja jest jeszcze jak junior, dopiero jak zacznie na prawdę się liczyć, gdy od ich głosów będzie zależało kto i jak będzie rządził, zacznie się poważna jazda. W tym momencie wydaje mi się, że ich zniszczą, że z uwagi na ambicje liderów, łatwo będzie ich podzielić i rozsadzić od środka. Jednocześnie wiatr zmian będzie im teraz wiał w żagle, idzie dobry czas dla nacjonalizmów i prawicy. Mimo, że światpoglądowo mi do nich daleko, dobrze im życzę, bo liczę na rozbicie duopolu i sanację systemy politycznego.
 
Jak dla mnie kompletnie nie trafione porównanie, i nie mam pojęcia co ma cohones do tego :fjedzia:
Jak jesteś neutralny to poświęć godzinkę na zapoznanie się z programami. O ile oczywiście dana partia ma, a nie obiecuję, że powie po wyborach.
:roberteyeblinking:
 
Jak jesteś neutralny to poświęć godzinkę na zapoznanie się z programami. O ile oczywiście dana partia ma, a nie obiecuję, że powie po wyborach.
:roberteyeblinking:
Jestem z tym wszystkim na bieżąco,pewnie z tego całego towarzystwa jest mi najbliżej do konfy ( choć też nie we wszystkim się z nimi zgadzam)ale nie podzielam Waszego optymizmu co do tejże formacji. Co do programów to wiadomo jak to jest z ich realizacją,do konfy w tej kwestii też nie mam zaufania. Chciałbym żeby skurwiony popis już nie prześladował mojej ojczyzny, ale brak mi absolutnie przekonania, że konfa wywróci ten stołek :wink:
 
Parlament Europejski pracuje nad uregulowaniem sztucznej inteligencji. Jak myślicie: przejdzie zakaz stosowania kamer w przestrzeni publicznych rozpoznających ludzkie twarze jak w Chinach?
Pytanie też czy któryś z polskich europosłów byłby przeciwko :korwinlaugh:

:korwinstupid: chyba nakaz, a nie zakaz. Wyobraź sobie co te kurwiszcza by robiły gdyby 1-2 lata temu miały takie prawo.
 
Jestem z tym wszystkim na bieżąco,pewnie z tego całego towarzystwa jest mi najbliżej do konfy ( choć też nie we wszystkim się z nimi zgadzam)ale nie podzielam Waszego optymizmu co do tejże formacji. Co do programów to wiadomo jak to jest z ich realizacją,do konfy w tej kwestii też nie mam zaufania. Chciałbym żeby skurwiony popis już nie prześladował mojej ojczyzny, ale brak mi absolutnie przekonania, że konfa wywróci ten stołek :wink:
+ @Bezimienny a jak was Kobita czy tam Stefan w domu pyta żebyście coś zrobili na kolację z tego co macie w lodówce to jej/jemu mówicie, że nie wiecie i musicie 4 lata poczekać?
:beczka:

Panowie trochę cohones.

Jeszcze mocniej: nie dość, że te programy polityczne każdej partii to są ogólne delikatnie mówiąc (zresztą mogliby napisać tam konkrety i tak nikt tego zbytnio nie czyta więc co im szkodzi...)to jest jest program polityczny i plan rządzenia a to są dwie różne rzeczy. Jaki oni mają plan rządzenia to nie powiedzą tak samo jak Tusk i Kaczyński...

W lodówce to wiem co jest, a odnośnie partii politycznych to oni nie są w stanie nawet powiedzieć wyborcom, kto zastanie ministrem jak wygrają wybory, a to powinno być minimum.
To trochę jak te restauracje z jedzeniem w ciemno z jakimś ultra niestrawnymi potrawami...

Umówmy się PiS i PO grają w innej lidze: gruby hajs z dotacji, służby, media, spółki skarbu państwa, samorządy, fundacje, nepotyzm... Partie te stały się teflonowe, mają wyznawców i nic im nie zagraża, skandale i złodziejstwo nie mają żadnego znaczenia.

Konfederacja jest jeszcze jak junior, dopiero jak zacznie na prawdę się liczyć, gdy od ich głosów będzie zależało kto i jak będzie rządził, zacznie się poważna jazda. W tym momencie wydaje mi się, że ich zniszczą, że z uwagi na ambicje liderów, łatwo będzie ich podzielić i rozsadzić od środka. Jednocześnie wiatr zmian będzie im teraz wiał w żagle, idzie dobry czas dla nacjonalizmów i prawicy. Mimo, że światpoglądowo mi do nich daleko, dobrze im życzę, bo liczę na rozbicie duopolu i sanację systemy politycznego.
ja jestem ciekawy jak poradziłoby sobie PO i PiS jeśli wprowadzono by przepisy odnośnie finansowania partii politycznych polegające na tym, że:
a) maksymalna wpłata na partie przez członka partii może wynosić rocznie 5 tys. zł
b) maksymalna wpłata na kampanie też 5 tys. zł
c) zakaz finansowania partii politycznych i kampanii wyborczych przez organizacje i firmy

Ile uzbieracie na partie to państwo to podwoi.

Teraz pytanie za sto punktów: czy jeśli wtedy tak dużo zależałoby od działaczy partyjnych to czy mielibyśmy wybory na szefa PiSu/PO z jednym zgłoszonym kandydatem i sytuacje, gdzie lokalni działacze dostają niespodzianki jak np. jedynka dla dezertera Pawła Kowala? :korwinlaugh:
 
Back
Top