Polityka

A Queen: 8 Kamala Harris GIFs Every Powerful Woman Can Relate To | Global  Grind
Klocu, no coś ty.
To jest marionetka zastępcza na wypadek gdyby starej głową odpadła ewentualnie ze sznurka się urwała
 
Klocu, no coś ty.
To jest marionetka zastępcza na wypadek gdyby starej głową odpadła ewentualnie ze sznurka się urwała
Tak, ale na świeczniku oficjalnym kamala > bidon. Tak jak napisałem wyżej - reszta to spekulacje większego lub mniejszego kalibru, ba - nawet ta zależność kamala bidon to też spekulacja. Cóż nam po podejrzeniach, że ktoś tam pociąga za sznurki jeśli nie jesteśmy w stanie dociec konkretnie kto? Właściciele Vangurad, BlackRock, itd? Chiński puchatek? Papież "jest możliwe" II potwierdza
 
Zamiast mięska będą robaczki, bo to dla dobra klimatu:brainoverload:
Nic nowego, Azja (że Chiny,Indie, a nie jakiś Azerbejdżan czy coś) od paru lat też robaki wpierdalają (tylko tam raczej że brak normalnego mięsa żeby wszystkim starczyło niż że klimat) , Unia po prostu idzie w tym kierunku.

Z tego co pamiętam to w Tajlandii mrówy to przysmak teraz :muttley:
 
Więcej ma do powiedzenia niż bidon, o to chodzi, bo władza ponad nią (kto?), to zagadnienie mniej lub bardziej spekulatywne. Sieć powiązań i zależności

Aktualnie nad tym bardzo przygłupim duetem są:
iu

a nad nimi ci co się nigdy nie ujawniają, czarne kamienie itd.
 
Kawałek ode mnie Amazona budują. Ten sam amazon zatrudniając kilka tysięcy ludzi będzie płacił pewnie podatki trochę większe niż ja prowadząc małą firmę. Kocham ten kraj! Niech zdechnie żyje Kaczka! Niech zdechnie żyje Mati!
i zamiast to wykorzystać opozycja bawi się w takie teksty:




678.8 km
The Belarus–Lithuania border is an international border almost 678.8 km (421.8 mi) in length between the Republic of Belarus (CIS member) and the Republic of Lithuania (EU member).

Belarusian–Polish border

Length 398.6 km (248 mi), 418 km (260 mi) or 416 km (258 mi)
o jakich rzekach mówi Trzaskowski? Jedna rzeka jest takim zagrożeniem?
1636998010493.png


:iamdone:

Przecież to na historii mówili, że zemstą Stalina na Polsce były granice do dupy. Nie rzeka, nie góry, tylko las. Granica którą łatwo można przekroczyć...

Ta emocja, kiedy Wardega mówiąc o jakiś instagramerkach przygotowuje się mocniej do filmiku na YT niż człowiek, który prawie został prezydentem w chwili, kiedy praktycznie mamy wojnę z obcymi państwami...

Lista hańby
 
Kawałek ode mnie Amazona budują. Ten sam amazon zatrudniając kilka tysięcy ludzi będzie płacił pewnie podatki trochę większe niż ja prowadząc małą firmę. Kocham ten kraj! Niech zdechnie żyje Kaczka! Niech zdechnie żyje Mati!
1636998747932.png

Polecam to konto: koleś "tłumaczy" politykę PiSu, niestety jest to tok myślenia większości posłów, a już o europosłach nie mówiąc, bo tam muszą iść łapówki po kilkaset tysięcy EUR. Nawet instytucje kontrolne zaczynają zwracać uwagę, że te faktury za doradztwo wielu europosłów są podejrzane :iamdone:
 
i zamiast to wykorzystać opozycja bawi się w takie teksty:




678.8 km
The Belarus–Lithuania border is an international border almost 678.8 km (421.8 mi) in length between the Republic of Belarus (CIS member) and the Republic of Lithuania (EU member).

Belarusian–Polish border

Length 398.6 km (248 mi), 418 km (260 mi) or 416 km (258 mi)
o jakich rzekach mówi Trzaskowski? Jedna rzeka jest takim zagrożeniem?
View attachment 28921

:iamdone:

Przecież to na historii mówili, że zemstą Stalina na Polsce były granice do dupy. Nie rzeka, nie góry, tylko las. Granica którą łatwo można przekroczyć...

Ta emocja, kiedy Wardega mówiąc o jakiś instagramerkach przygotowuje się mocniej do filmiku na YT niż człowiek, który prawie został prezydentem w chwili, kiedy praktycznie mamy wojnę z obcymi państwami...

Lista hańby

Rafał to jest dupa do ruchania przez Europarlament nic więcej.
Wstyd mi za naród, że taki gość kandydował na prezydenta i jeszcze tak wysoko doszedł.
Za organizowanie akcji wściekłych macic i pseudo blokady marszu niepodległości powinni go na latarni na rondzie De Geulle'a z gołą dupą powiesić.
 
i zamiast to wykorzystać opozycja bawi się w takie teksty:




678.8 km
The Belarus–Lithuania border is an international border almost 678.8 km (421.8 mi) in length between the Republic of Belarus (CIS member) and the Republic of Lithuania (EU member).

Belarusian–Polish border

Length 398.6 km (248 mi), 418 km (260 mi) or 416 km (258 mi)
o jakich rzekach mówi Trzaskowski? Jedna rzeka jest takim zagrożeniem?
View attachment 28921

:iamdone:

Przecież to na historii mówili, że zemstą Stalina na Polsce były granice do dupy. Nie rzeka, nie góry, tylko las. Granica którą łatwo można przekroczyć...

Ta emocja, kiedy Wardega mówiąc o jakiś instagramerkach przygotowuje się mocniej do filmiku na YT niż człowiek, który prawie został prezydentem w chwili, kiedy praktycznie mamy wojnę z obcymi państwami...

Lista hańby

V kolumna dla takich tylko
struthof-concentration-camp-picture-id147001679

Każdy polityk, który chce wpuszczenia tych hord dzikusów i głosuje przeciw działaniom, które mają takiemu najazdowi zapobiegać. Jawnie działa na szkodę państwa i naraża nasze życie. Takie gnidy powinny już siedzieć, a nie dawać wywiady TV.
 
Wstyd mi za naród, że taki gość kandydował na prezydenta i jeszcze tak wysoko doszedł.
To raczej było w stylu "oby nie duda" niż jakiekolwiek szczere poparcie Trzaskowskiego, albo przynajmniej tak lokalnie u mnie było (chociaż i tak przeważała marionetka PiSu)
 
Kawałek ode mnie Amazona budują. Ten sam amazon zatrudniając kilka tysięcy ludzi będzie płacił pewnie podatki trochę większe niż ja prowadząc małą firmę. Kocham ten kraj! Niech zdechnie żyje Kaczka! Niech zdechnie żyje Mati!
Została nam na pocieszenie świadomość, że przynajmniej na bombelki z naszych podatków dają. A i jeszcze będą z nich dopłacać patusą dodatek energetyczny czy jakość tak co słyszałem w radiu. Co tam, że inflacja wincyj socjalizmu i dojebmy rodzinnym przedsiębiorcą.
 
Litwa ma dłuższą granicę z Białorusią niż Polska. Wiecie ile dostali pomocy z Frontexu?
100 ludzi. Chyba kuźwa na kawalerskim zabłądzili i wzięli ich na granicę. Chociaż UK już mówi, że dali swoim jednostką specjalnym informację aby byli w gotowości do tego że zostaną wysłani do Polski.

Celnie:

Dajmy wyborczą i TVN na granicę, na wojnie też są reporterzy wojenni. Tak: zamiast CNN to TVN będzie kłamał...
BTW nazywanie reporterami wojennymi hien z TVNu to gruba przesada. Jak chcą bohaterstwa to niech wyjadą tam gdzie jest Boko Haram w Nigerii... A nie: tamte zamachy terrorystyczne nie są ważne dopóki oni nie przyjdą do Europy...


Jak czytam te jego tweety na serio mam ochotę napisać zarówno do Axel Springer oraz do ich wroga Spiegel (który zmusił do wyrzucenia naczelnego Bilda za akcje jak u Durczoka) za jego wypowiedź o robotach







Nie wiem: Axel Springer uważa Polaków za idiotów? Węglarczyk nie spełnia podstawowych wymagań warsztatowych a nawet intelektualnych aby być redaktorem Bilda i die Welt...

 
Last edited:
Zapamiętajcie ze wprost to ekoszuria mowi
Jak mnie ta baba wkurwia to szok. Nie ma zielonego pojecia o dietetyce a stawia sie w roli wyroczni. Kazdy srednio ogarniety czlowiek wie, ze bez produktow zwierzecych nie przetrwamy jako gatunek, a ta chce zeby wszyscy sie na soczewice przerzucili. A z wywolana w systemie zdrowotnym hekatomba nikt sobie nie poradzi. Ludzie beda coraz slabsi, coraz glupsi i rozdziobia nas przyslowiowe kruki i wrony...
 


A ja nie rozumiem tych pomysłów zwiększania miast mimo tego, że w Polsce nigdy nie będzie takiego taniego paliwa jak w USA. Też z tego samego powodu tworzenie mnóstwa małych miasteczek, przedmieść jak w USA jest nierealne.

Może po prostu przestrzeń jest słabo zagospodarowana? Fakt, faktem wiele polskich miast zostało słabo odbudowanych po wojnie (komuniści komunistami, ale nawet bez nich to bez reparacji o kilkaset procent lepiej nie byłoby)

Ostatnio z ciekawości przeglądałem nowe osiedla we Wrocławiu. Dojazd komunikacją miejską z osiedla oddalonego 11 km od centrum -w niektórych godzinach nawet 50 minut....
Problem z cenami się zaczyna rozwijać: między takim śródmieściem Berlina a Warszawą są często różnice w cenach tylko 200-300 tys. zł. Jak na przepaść w gospodarkach to dziwnie mało.


Paryż

Powierzchnia: 105,4 km²
Liczba ludności: 2,161 miliona


Radom
Powierzchnia: 111,8 km²
Liczba ludności: 213 715



Nowy Jork

Powierzchnia: 783,8 km²

Liczba ludności: 8,419 miliona (2019)


Tokio
Powierzchnia: 2 194 km²
Liczba ludności: 13,96 miliona (2021)

Warszawa
Powierzchnia: 517,2 km²
Liczba ludności: 1,765 miliona


Seul
Powierzchnia: 605,2 km²
Liczba ludności: 9,776 miliona
 
A ja nie rozumiem tych pomysłów zwiększania miast mimo tego, że w Polsce nigdy nie będzie takiego taniego paliwa jak w USA. Też z tego samego powodu tworzenie mnóstwa małych miasteczek, przedmieść jak w USA jest nierealne.

Może po prostu przestrzeń jest słabo zagospodarowana? Fakt, faktem wiele polskich miast zostało słabo odbudowanych po wojnie (komuniści komunistami, ale nawet bez nich to bez reparacji o kilkaset procent lepiej nie byłoby)

Ostatnio z ciekawości przeglądałem nowe osiedla we Wrocławiu. Dojazd komunikacją miejską z osiedla oddalonego 11 km od centrum -w niektórych godzinach nawet 50 minut....
Problem z cenami się zaczyna rozwijać: między takim śródmieściem Berlina a Warszawą są często różnice w cenach tylko 200-300 tys. zł. Jak na przepaść w gospodarkach to dziwnie mało.


Paryż

Powierzchnia: 105,4 km²
Liczba ludności: 2,161 miliona


Radom
Powierzchnia: 111,8 km²
Liczba ludności: 213 715



Nowy Jork

Powierzchnia: 783,8 km²

Liczba ludności: 8,419 miliona (2019)


Tokio
Powierzchnia: 2 194 km²
Liczba ludności: 13,96 miliona (2021)

Warszawa
Powierzchnia: 517,2 km²
Liczba ludności: 1,765 miliona


Seul
Powierzchnia: 605,2 km²
Liczba ludności: 9,776 miliona
Patodeweloperka robi swoje. Na niektórych nowych osiedlach w Warszawie rano korki robią się już przy wyjeździe z garażu podziemnego. Ludzie czekają po kilkanaście minut, żeby wyjechać na zewnątrz.
 
Patodeweloperka robi swoje. Na niektórych nowych osiedlach w Warszawie rano korki robią się już przy wyjeździe z garażu podziemnego. Ludzie czekają po kilkanaście minut, żeby wyjechać na zewnątrz.
Dokładnie ale stare bloki, to też syf. Mieszkanie 40 metrów 4 domowników i 3/4 samochody bez żadnych miejsc parkingowych i garaży. Roszczą sobie prawo do zajmowania 4 miejsc na publicznym parkingu, bo im się należy.
 
@Bezimienny
Nie mozesz miec ciastka i zjesc ciastka: albo kapital bedzie zageszczony w przestrzeni i ceny beda lecialy na marsa (a budynki w gorę, sciana przy scianie- ziemia), albo rozproszysz kapital w przestrzeni i jakos to polatasz infrastruktura. Choc do tego trzeba widziec wiele lat w przod i miec wizje.
Zreszta ja nie o tym, bo sam nad planowaniem miast niewiele myslalem. Cisne beke z tego ze ktos regulacjami chce ratowac swiat :) Cyk minimalna, cyk maksymalna, cyk wiecej warunkow, cyk zakaz sprzedazy, cyk odsprzedazy, cyk posiadania. Tym razem sie uda.
A to Tokio jako wzór planowania mieszkalnictwar?
 
Groby własnością cmentarza. Nie będzie można być właścicielem grobu.
Za chwile będzie deweloperka funeralna. Może ktoś będzie uzyskiwał pozwolenia na prywatne cmentarze i zrobi się z tego następny patobiznes.
 
Back
Top