Polityka

To fakt. Kto by 2 lata temu pomyślał, że będziemy dzisiaj odpierać ataki Arabów szturmujących nasze granice taranami :brainoverload:
No nie chwaląc się ja (pomijając tarany), szkoda, że serwery popalone to bym przypomniał swoje wpisy i żartobliwe uwagi kilku kolegów z forum, że przesadzam, że mam rozbujałą wyobraźnię i tym podobne smuty. Zdrowy rozsądek podpowiadał, że jeśli gdzieś się korkiem zatka to się nowa dziura otworzy.
Do pracy kurwy brązowe na taśmę a nie leżeć kurwa cały dzień i doić zachodniego człowieka.
 
Czyli miałem rację. :(

Słabo koleś z takim wpisami. Mega slabooooo
Przecież chłop dobrze gada. Wracaj do tematów dla gimnazjalistów przecież tam ciągle gadacie, że jebać szacunek tylko dymy.

Za 10 lat taki słodki perski książę bardzo prawdopodobne zgwałci Ci kobietę, albo obrabuje sklep komuś z rodziny. Im szybciej się takiemu kulasy połamie i wyślę do domu tym lepiej dla wszystkich.
 
Przecież chłop dobrze gada. Wracaj do tematów dla gimnazjalistów przecież tam ciągle gadacie, że jebać szacunek tylko dymy.

Za 10 lat taki słodki perski książę bardzo prawdopodobne zgwałci Ci kobietę, albo obrabuje sklep komuś z rodziny. Im szybciej się takiemu kulasy połamie i wyślę do domu tym lepiej dla wszystkich.


Co innego jest gadac o Fame , a co innego że gościu jawnie pisze że strzelałby do 4 latki facet.


Idź do wojska powiedz że chcesz ich żywcem podpalić. Wyśmieją cię w 20 sekund chłopie. To jest właśnie poziom gimnazjum.
 
Koleś serio wyzywasz 4 latka od dzikusa?

Słabo w cholerę. Nie powiem z czym mi się to kojarzy.

Mam wrażenie że czytając coś takiego nie miałbyś problemu rzucić nim jak szmatą o beton.
Wyrośnie na dużego dzikusa, czego nie rozumiesz tak wygląda ten świat, od zawsze tak wyglądał, dlaczego jak jakiś naród podbijał inny to wybijali wszystkich mężczyzn i chłopców pytanie retoryczne. Szczególnie ci cudowni warci więcej niż złoto się w tym specjalizowali.
Edit: za 15 lat wciąż to ty będziesz zapierdalał w robocie i płacił podatki na tego wyrośniętego już wtedy dzikusa a on będzie dymał jakieś lewaczki i bachory płodził, na które cóż, też będziesz pośrednio łożył.
Edit 2: i nie przesadzajmy z tym jak szmatą o beton, spakować w samolot razem z kolegami i wypierdolić nad pustynią w komplecie, dać wodę i chleba na drogę.
 
Last edited:
Co innego jest gadac o Fame , a co innego że gościu jawnie pisze że strzelałby do 4 latki facet.
Właśnie po to oni biorą na takie zorganizowane akcje takie małe bękarty, żeby głupim ludziom serduszka zmiękczyć.
Polecam popytać znajomych jak masz z Francji, Niemiec albo Szwecji jakie tam mają kolorowe życie odkąd wpuścili to gówno do swojego kraju. Mogą przejść normalną procedurę azylową i nikt by nie robił problemu.
Chcą się wpierdalać na pałę to powinni tam do nich strzelać jak to jest na granicy USA-Meksyk czy Izrael-Zachodni Brzeg Jordanu.
 
Co innego jest gadac o Fame , a co innego że gościu jawnie pisze że strzelałby do 4 latki facet.


Idź do wojska powiedz że chcesz ich żywcem podpalić. Wyśmieją cię w 20 sekund chłopie. To jest właśnie poziom gimnazjum.
Wojsko ma swoje rozkazy, a że u nas politycy potrafią tylko rodziny do spółek skarbu państwa zatrudniać to już nie moja wina.
Uwierz, że większość żołnierzy która tam poszła służyć Państwu to by ich odpierdoliła szybciutko.
 
Ja bym postawił drugie prowizoryczne ogrodzenie za tym, które jest oddalone o jakiś metr. Na pas pomiędzy puściłbym kilka agresywnych psów. A później spokojnie popijał kawę.
 
Wyrośnie na dużego dzikusa, czego nie rozumiesz tak wygląda ten świat, od zawsze tak wyglądał, dlaczego jak jakiś inny naród podbijał inny to wybijali wszystkich mężczyzn i chłopców pytanie retoryczne. Szczególnie ci cudowni warci więcej niż złoto się w tym specjalizowali.
Edit: za 15 lat wciąż to ty będziesz zapierdalał w robocie i płacił podatki na tego wyrośniętego już wtedy dzikusa a on będzie dymał jakieś lewaczki i bachory płodził, na które cóż, też będziesz pośrednio łożył.
Edit 2: i nie przesadzajmy z tym jak szmatą o beton, spakować w samolot razem z kolegami i wypierdolić nad pustynią w komplecie, dać wodę i chleba na drogę.


Bardzo niebezpieczna teoria i jakoś o dziwo nie praktykowana nigdzie na świecie, bo nikt nie zabija od narodzin Arabów , czarnych czy Cyganów.


Ja Wam serio radzę ochłonąć z tymi wpisami chłopy.
 
Ja bym postawił drugie prowizoryczne ogrodzenie za tym, które jest oddalone o jakiś metr. Na pas pomiędzy puściłbym kilka agresywnych psów. A później spokojnie popijał kawę.
szkoda psów to dzikusy by je zagryźli, jakiś kraj zastosował armatki z świńską krwią...

iu



Bardzo niebezpieczna teoria i jakoś o dziwo nie praktykowana nigdzie na świecie, bo nikt nie zabija od narodzin Arabów , czarnych czy Cyganów.


Ja Wam serio radzę ochłonąć z tymi wpisami chłopy.
widać, że bardzo słaby jesteś w historia, poczytaj może dlaczego na terenie bliskiego wschodu dzisiaj jest 90% arabów (pomijając Iran) i gdzie się podziały inne nacje ;) a było ich wiele, jak to teraz modne było różnorodnie :)
 
szkoda psów to dzikusy by je zagryźli, jakiś kraj zastosował armatki z świńską krwią...

iu




widać, że bardzo słaby jesteś w historia


Nie idzie o dawną historię, a teraźniejszość.

Ninja , bo widzę że tu jest ostry hardcore więc prosto z mostu.

Rządzisz , sprawujesz rozkazy.

Dajesz rozkaz rostrzelenia małych cyganów w Polsce w wieku 1-6 lat?
 
Back
Top