Polityka

Ja Wam serio radzę ochłonąć z tymi wpisami chłopy.
Polecam zasięgnąć informacji z pierwszej ręki od ludzi, którzy tam mieszkają.

A skoro oni sami już atakują Polskie służby to w czym problem dla zasady kilku dzikusów ubić.
Nie można ich pod żadnym warunkiem wpuścić. To jest jak z psem jak się nie jebnie w łeb to się nie oduczy, że źle robi.
Wpuścisz jednych przyjadą następni. Zrobisz z kilku żywe pochodnie to reszta się dwa razy zastanowi może jest coś lepszego na co można wydać te 10 koła dolarów niż na samolot do Mińska ;)
 
Nie idzie o dawną historię, a teraźniejszość.

Ninja , bo widzę że tu jest ostry hardcore więc prosto z mostu.

Rządzisz , sprawujesz rozkazy.

Dajesz rozkaz postrzelenia małych cyganów w Polsce ?
Prosto z mostu, nie patrzę na płaczące celebrytki, płaczących lewaków i pedałów z onz, pakuje to tałatajstwo (wcześniej oczywiście grabię z wszystkich cennych przedmiotów, podróż musi się zwrócić, dlaczego ma państwo dopłacać) i wypierdalam na najbliższą krawędź Afryki/bliskiego wschodu.
A co Ty robisz?

Edit: po kilku rundach jeśli to nic nie da, jakiemuś żołnierzowi musiałby się palec omsknąć.
Pytanie nr 2, próbujesz na kartę rowerową sforsować granicę z Izraelem jak to robisz? Strzelają do Ciebie, dlaczego?
 
Polecam zasięgnąć informacji z pierwszej ręki od ludzi, którzy tam mieszkają.

A skoro oni sami już atakują Polskie służby to w czym problem dla zasady kilku dzikusów ubić.
Nie można ich pod żadnym warunkiem wpuścić. To jest jak z psem jak się nie jebnie w łeb to się nie oduczy, że źle robi.
Wpuścisz jednych przyjadą następni. Zrobisz z kilku żywe pochodnie to reszta się dwa razy zastanowi może jest coś lepszego na co można wydać te 10 koła dolarów niż na samolot do Mińska ;)


Jakim cudem ty jeszcze nie rządzisz tym wojskiem Siwy ;)
 
Bardzo niebezpieczna teoria i jakoś o dziwo nie praktykowana nigdzie na świecie, bo nikt nie zabija od narodzin Arabów , czarnych czy Cyganów.


Ja Wam serio radzę ochłonąć z tymi wpisami chłopy.
IOKL.gif

Powiedz to im bo oni chyba tego niewiedzą. Jakby tam taki mały dzikus rzucił kamieniem w ich żołnierza, to wybiliby mu to z łba za pomocą 9 mm.
OM-80201-kreda_szkolna_niepyla%CC%A8ca_mix_ar.jpg

I zrób zapas kredy. Bo jak ich wpuszcza i mały Ahmed się wysadzi, będziesz miał czym rysować na chodnikach.

W wojsku też byłem 18bpd i jedyne co widzę na granicy to zagrożenie dla bezpieczeństwa mojego Kraju.

Na wojnie nie ma niewinnych, jest tylko wróg. Ciężka prawda do przełknięcia dla lewactwa.
 
@ninja
@flyingleb
@Siwy25_1


Z przesłaniem dla Was. Jeszcze nie jest za późno.
Atak na małe dziecko to największe frajerstwo świata. Peace.


Tylko kto na ten piękny world kolorowy będzie zapierdalał?
:beczka:

Myślisz, że Erdogan myśli tak jak Ty, albo ten Pan poniżej?
iu


lub ten

iu


Myślisz, że oni zadbali by o Twoje dzieci?
Czego nie rozumiesz? Oni Ciebie nienawidzą (od małego tak mają wpajane), mnie, nas ludzi zachodu. Oczywiście, że są wyjątki. Ale jak wiemy wyjątki potwierdzają regułę. Mój znajomy lekarz z Iranu od lat w Polsce, swoją drogą bardzo fajny i ciekawy człowiek nienawidzący islamu, w sumie przez islam uciekał z własnego kraju bo groziła mu śmierć dwa razy by się nie zastanawiał co z tym problemem zrobić, bo wie czym ta ideologia grozi i jej szybkie szerzenie się. Jest przerażony podejściem takich właśnie europejczyków jak Ty w stosunku do tej ideologii, tą tolerancją i otwartymi ramionami.
 
Last edited:
Wojsko ma swoje rozkazy, a że u nas politycy potrafią tylko rodziny do spółek skarbu państwa zatrudniać to już nie moja wina.
Uwierz, że większość żołnierzy która tam poszła służyć Państwu to by ich odpierdoliła szybciutko.
Gówno prawda - mam kilku kumpli w woju i SG którzy teraz robią na granicy i o ile nikt tam raczej nie ma oporu, żeby zdzielić co bardziej krewkiego inżyniera kolbą w łeb to sytuacja w których muszą wypychać małe dzieci w las autentycznie ryje im beret.
 
Gówno prawda - mam kilku kumpli w woju i SG którzy teraz robią na granicy i o ile nikt tam raczej nie ma oporu, żeby zdzielić co bardziej krewkiego inżyniera kolbą w łeb to sytuacja w których muszą wypychać małe dzieci w las autentycznie ryje im beret.


Nic odkrywczego. Tu właśnie paru gości się bardzoooo odkleiło lekko mówiąc.
 
Czyli bądźmy jak Ci wyżej?
Czyli wpuśćmy tu takich, dajmy im żreć i socjale, niech mają po 12 takich małych diabłów jak te na filmie i pozwólmy by nasz świat z czasem zamienili w ich świat, wiem, że na dzień dzisiejszy to się wydaje niemożliwe. Ale jeszcze 10 lat temu uwierzyłbyś w to co się teraz dzieje? Zresztą mam nadzieję pożyć jeszcze z 40 lat i zobaczyć jak się na tym cyrku europa przejedzie.

iu
 
Nic odkrywczego. Tu właśnie paru gości się bardzoooo odkleiło lekko mówiąc.
Czy to czasem nie ty wczoraj czy dziś nazywałeś gości stacjonujących przy granicy z filmików od sebixów bo przeklinają w obliczu żołnierza jakby nie patrzeć wrogiego państwa i zachowują się agresywnie, być może nie wytrzymując ciśnienia? No skoro wypychanie dzieciaków w las białoruski ryje głowę (co jest dramatycznym zdarzeniem - jak najbardziej) to stanie prawie oko w oko z gościem, który może cię odpalić, a z drugiej strony musisz utrzymać to ciśnienie, bo jak nie wytrzymasz to możesz wywołać międzynarodowy konflikt to już nie ryje głowy?
Nie jestem za strzelaniem do 4 letnich dzieci, ale za ich los odpowiedzialni są przede wszystkim ich rodzice, którzy ich tam przytargali. Rozumiem, że chcesz dla swojego potomka jak najlepiej. Lepszego życia w lepszym miejscu, to nie jest jakaś kontrowersyjna postawa, ale sposób jaki w to robią jest skrajnie nieodpowiedzialny. Wystawiłbyś swojego dzieciaka na takie coś jak tam? Wiedząc, że masz niewielkie szanse przedostania się? A jeśli odpowiesz tak, to drugie pytanie. Przyjeżdżasz z rodziną pod granicę jakiegoś państwa, nie udaje się przedostać, sytuacja się zaostrza, próbujesz zabrać ich w bezpieczne miejsce, ochronić? Czy raczej zostajesz przy granicy, gdzie napięcie można kroić nożem, wszędzie można dostać gazem, pałką, kto wie, możecie nawet kulkę dostać, a za chwilę będzie mróz i pizgawica. No i pozwalasz im pizgać kamieniami w uzbrojone wojsko?
Bardzo dobrze ktoś podał przykład forsowania granicy Izraela "na kartę rowerową." Skala absurdu i nieodpowiedzialności jest podobna.
Przypominam - za te dzieci w pierwszej kolejności odpowiadają ich rodzice, w drugiej kolejności Białoruś, na której terenie się znajdują.
 
@flyingleb

Gadaliśmy sporo w wątku o rapie, ale niestety jeśli podtrzymujesz nadal te zdanie to lecisz na ignora. Sorry ale dla mnie największym frajerstwem na świecie jest zabicie dziecka. Napiszę tyle że gdybym miał zastrzelić dorosła osobę z mojej rodziny a obcego dzieciaka , szczególnie małego najprawdopodobniej zabiłbym kogoś z mojej rodziny.

I nie boje się tego napisać wprost , że czuje obrzydzenie do takiej postawy dlatego ciężko pisać mi z takim gościem jak ty.

@Siwy25_1
@ninja

Jeśli też jesteście gotowi na granicy strzelać do 4 latka , dajcie mi cynk i też z Wami Die żegnam.

@flyingleb

Zawiodłeś mnie w cholerę. Żegnam.
 
@flyingleb

Gadaliśmy sporo w wątku o rapie, ale niestety jeśli podtrzymujesz nadal te zdanie to lecisz na ignora. Sorry ale dla mnie największym frajerstwem na świecie jest zabicie dziecka. Napiszę tyle że gdybym miał zastrzelić dorosła osobę z mojej rodziny a obcego dzieciaka , szczególnie małego najprawdopodobniej zabiłbym kogoś z mojej rodziny.

I nie boje się tego napisać wprost , że czuje obrzydzenie do takiej postawy dlatego ciężko pisać mi z takim gościem jak ty.

@Siwy25_1
@ninja

Jeśli też jesteście gotowi na granicy strzelać do 4 latka , dajcie mi cynk i też z Wami Die żegnam.

@flyingleb

Zawiodłeś mnie w cholerę. Żegnam.
507b927586_no_wez.jpg

Jak dzikusy co dostały gazem na granicy.
tyle że ze śmiechu :putinlaugh:
 
Dodaj jeszcze strzelanie do kobiet, bo jak widać same dzieci i madki chcą się przedostać.
View attachment 28956


Osobiście nie zgadzam się z twoimi wypowiedziami na temat że sam byś zabił takiego ale ewentualna śmierć dziecka w wyniku tego wszystkiego to już w takiej sytuacji nie wina straży itd. tylko rodzica, dzieciak jest tam na jego/jej/tego czegoś odpowiedzialność. Taka opinia

Innym lamusom czekającym przy granicy chuj w dupę. Idealne zagranie wschodu w których oni (poza Łukaszenką) na złych nie wychodzą :fjedzia:
 
Last edited:
IOKL.gif

Powiedz to im bo oni chyba tego niewiedzą. Jakby tam taki mały dzikus rzucił kamieniem w ich żołnierza, to wybiliby mu to z łba za pomocą 9 mm.
OM-80201-kreda_szkolna_niepyla%CC%A8ca_mix_ar.jpg

I zrób zapas kredy. Bo jak ich wpuszcza i mały Ahmed się wysadzi, będziesz miał czym rysować na chodnikach.

W wojsku też byłem 18bpd i jedyne co widzę na granicy to zagrożenie dla bezpieczeństwa mojego Kraju.

Na wojnie nie ma niewinnych, jest tylko wróg. Ciężka prawda do przełknięcia dla lewactwa.


Widzisz, zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju, ale ciapakom busy wynajmowałeś?
 
Jesteśmy cywilizowanym krajem i społeczeństwem, dlatego na granicy nasze służby nie eskalują sił persfazji i bawią się z nimi w kotka i myszkę.

Jeśli komuś się wydaje, że wystrzelanie tych ludzi na granicy załatwiłoby sprawę, to gratuluję wyobraźni.
 
Jesteśmy cywilizowanym krajem i społeczeństwem, dlatego na granicy nasze służby nie eskalują sił persfazji i bawią się z nimi w kotka i myszkę.

Jeśli komuś się wydaje, że wystrzelanie tych ludzi na granicy załatwiłoby sprawę, to gratuluję wyobraźni.


Ta chłopaki by wszystkich rozstrzelali , podpalili żywcem i po kłopocie.
Jakie to wszystko proste:beczka:
 
Napiszę tyle że gdybym miał zastrzelić dorosła osobę z mojej rodziny a obcego dzieciaka , szczególnie małego najprawdopodobniej zabiłbym kogoś z mojej rodziny.
W kategorii " debil roku" właśnie wyprzedziłeś obecnego lidera Jasia Kapele, a z podium straciłeś tego idiotę co biegał z reklamówką przy granicy.
Serdecznie gratulujemy :applause:
Kapituła była pewna, że do końca roku nikomu nie uda się ta sztuka. Ty jednak przeszedłeś samego siebie.
 
W kategorii " debil roku" właśnie wyprzedziłeś obecnego lidera Jasia Kapele, a z podium straciłeś tego idiotę co biegał z reklamówką przy granicy.
Serdecznie gratulujemy :applause:
Kapituła była pewna, że do końca roku nikomu nie uda się ta sztuka. Ty jednak przeszedłeś samego siebie.


Mam to gdzieś.

Nie zabiłbym małego dziecka , koniec kropka.

Dlatego wpisy o strzelaniu do małych dzieci działają na mnie jak płachta na byka.

Nie ma gorszego zachowania i mam gdzieś twoje zdanie koleś.


Cholera chyba muszę opuścić ten wątek bo on ujawnia ile tu ostrych wykolejeńców.
 
Back
Top