Polityka

To bardzo niepoprawne politycznie słowa. Twoje lemingi by tego nie pochwalały :nono:
Wypraszam sobie takie szufladkowanie. Ja gardzę różnymi opcjami politycznymi nie dla samej zasady tylko w konkretnych przypadkach. Uważam, że takie dzielenie się na lemingów/pisiorów, lewaków/prawaków itd. jest jednym z głównych powodów dla których ludzkość znajduje się dzisiaj tam gdzie się znajduje.
 
Wypraszam sobie takie szufladkowanie. Ja gardzę różnymi opcjami politycznymi nie dla samej zasady tylko w konkretnych przypadkach. Uważam, że takie dzielenie się na lemingów/pisiorów, lewaków/prawaków itd. jest jednym z głównych powodów dla których ludzkość znajduje się dzisiaj tam gdzie się znajduje.
Akcją na granicy pokazuje Putinowi, jak bardzo jesteśmy jeszcze tymi Polakami z 1920 i 1944, którzy w obliczu zagrożenia jednoczą się i walczą jeden za drugiego. A na ile udało mu się nas skłócić i podzielić, na prawaków i lewaków, lepszy sort itd. Czyli jacy jesteśmy silni.
Nikt, żadna partia nie pracuje nad przywróceniem jedności, nikomu się to nie opłaca, prawica dzieli się na jeszcze bardziej prawą prawicę a lewica przebija ścianę po lewej stronie.

Nie przypominam sobie większego burdelu w głowach Polaków, prawdziwej nienawiści do Tuska czy Kaczyńskiego, to jest chore.
 
Akcją na granicy pokazuje Putinowi, jak bardzo jesteśmy jeszcze tymi Polakami z 1920 i 1944, którzy w obliczu zagrożenia jednoczą się i walczą jeden za drugiego. A na ile udało mu się nas skłócić i podzielić, na prawaków i lewaków, lepszy sort itd. Czyli jacy jesteśmy silni.
Nikt, żadna partia nie pracuje nad przywróceniem jedności, nikomu się to nie opłaca, prawica dzieli się na jeszcze bardziej prawą prawicę a lewica przebija ścianę po lewej stronie.

Nie przypominam sobie większego burdelu w głowach Polaków, prawdziwej nienawiści do Tuska czy Kaczyńskiego, to jest chore.
I rozumiem, że masz receptę na jedność i nie plujesz na kaczora ani tuska?
Wypraszam sobie takie szufladkowanie. Ja gardzę różnymi opcjami politycznymi nie dla samej zasady tylko w konkretnych przypadkach. Uważam, że takie dzielenie się na lemingów/pisiorów, lewaków/prawaków itd. jest jednym z głównych powodów dla których ludzkość znajduje się dzisiaj tam gdzie się znajduje.
Niby tak, ale jednak retoryka partyjna wychodzi w tej pogardzie
 
Obczajcie to, teraz nawet prąd maja by ładować swoje iPhony
B8F199C8-FCDE-4884-BC9F-A9E97DAEFEB5.jpeg
 
I rozumiem, że masz receptę na jedność i nie plujesz na kaczora ani tuska?
Niby tak, ale jednak retoryka partyjna wychodzi w tej pogardzie
Oni dwaj powinni to zrobić, podać sobie ręce, powiedzieć, że się nie zgadzają ale szanują. Tego wymaga odpowiedzialność, której obu tym panom brakuje.
 
Nie przypominam sobie większego burdelu w głowach Polaków, prawdziwej nienawiści do Tuska czy Kaczyńskiego, to jest chore.
Jak zwykle sprawa dotyczy skali. Nasze wyobrażenia w tej kwestii są intensywnie kreowane. Podejrzewam, że prawdziwie nienawidzący to marginalna mniejszość, jednak w naszych głowach pod wpływem odpowiedniej kreacji za pomocą metod manipulacji powstaje obraz o wielkich podziałach. Nie mówię, że ich nie ma, są, chodzi mi o rzeczywistą ich skalę. Każdy z nas porusza się w kręgu iluś tam znajomych, rodziny. Znacie kogoś tak szczerze nienawidzących? Różnice w poglądach to jedno ale czymś zupełnie innym jest sytuacja w której odpowiednia rzesza jest odpowiednio zdegenerowana mentalnie by zaczęła skakać sobie do gardeł i abyśmy mogli mówić o gotowości do np. jakiejś quasi wojny domowej.
 
Ale skisłem z tym Tinderem - w sumie to byłby niegłupi motyw - nie dość, że jakaś Afganka sama wskaże ci krzaki w których się chowa to jeszcze potem można ją w tych krzakach :star wars: a następnie wypchnąć za granicę i nie widzieć nigdy więcej :DC:
tinder jest zajebistym trolingiem i scamem. Ładnie jadą po Polkach szalejących za Arabami i Polakach z asian fever



Możesz mi wytłumaczyć po co Ty to robisz? Pytam bez złośliwości.
Przecież oni Cię blokują i kompletnie nie sobie z tego nie robią.
Po co i czy ich rusza?
Hm, rusza tylko to nie jest potężny cios tylko jak uszczypnięcie. Tylko jak wiele osób szczypie to jest irytujące.
Rusza też dlatego, że blokują. Są osoby, które mają kompletnie wyjebane jak np. Senyszyn, która sama w wywiadzie powiedziała, że jak ona ma się zastanawiać kogo zbanować, kogo nie -szkoda jej czasu. Gwiazdowski mówi, że tylko wycisza.
A TVNowcy: cyk blokada, jak najmniej widocznych krytyków pod wszystkim co robią. Ba nawet Janda sama przyznała, że zatrudnia człowieka, który minimum godzinę spędza na banowaniu.
Ale fakt faktem: gdyby to było mega mocne to robiłbym to pewnie codziennie, zwłaszcza teraz kiedy TVN jest białoruskim głosem w każdym domu i po prostu gadzinówką zwykłą, bo to jest popieranie obcego państwa w sytuacji wojennej. Nie rozumiem dlaczego mamy takie prawo, że Polsat zapłacił pół miliona zł za wyemitowanie patostreamu Wojewódzkiego, gdzie Szczuka naśmiewała się z osoby niepełnosprawnej a TVN nie został ukarany za bycie piątą kolumną. Prezydent Ukrainy zbanował 3 prorosyjskie stacje...

BTW te zaczepki są trochę jak takie pytania, które czasami wyślę i później są cytowane -fajnie jest bekę z hien, ale wie, że to nic nie zmienia, tym bardziej, że w Polsce głosuje się na partie a nie ludzi. Naprawdę nawet Trynkiewicz wszedłby do Sejmu, gdyby dostał jedynkę, zrobilibyśmy sonde uliczną wśród ludzi wychodzących z lokalu wyborczego: na kogo głosowałeś? To większość nie byłaby w stanie powiedzieć na kogo tylko na jaką partię...



Oni dwaj powinni to zrobić, podać sobie ręce, powiedzieć, że się nie zgadzają ale szanują. Tego wymaga odpowiedzialność, której obu tym panom brakuje.

A skąd wiesz czy razem nie balują na imprezach tak jak politycy u Mazurka? :korwinlaugh: To nie jest oczywiste, że się wizerunek medialny, a rzeczywistość to jest to samo
 
Akcją na granicy pokazuje Putinowi, jak bardzo jesteśmy jeszcze tymi Polakami z 1920 i 1944, którzy w obliczu zagrożenia jednoczą się i walczą jeden za drugiego. A na ile udało mu się nas skłócić i podzielić, na prawaków i lewaków, lepszy sort itd. Czyli jacy jesteśmy silni.
Nikt, żadna partia nie pracuje nad przywróceniem jedności, nikomu się to nie opłaca, prawica dzieli się na jeszcze bardziej prawą prawicę a lewica przebija ścianę po lewej stronie.

Nie przypominam sobie większego burdelu w głowach Polaków, prawdziwej nienawiści do Tuska czy Kaczyńskiego, to jest chore.
Zgadzam się w 100 %.
I rozumiem, że masz receptę na jedność i nie plujesz na kaczora ani tuska?
Niby tak, ale jednak retoryka partyjna wychodzi w tej pogardzie
A ja myślę, że Ty jednak zostałeś dosyć znacznie przez jedną ze stron zindoktrynowany skoro dopatrujesz się wszędzie retoryki partyjnej.
 
BTW zapomniałem napisać, kiedyś udało mi się w realu spotkać Olejnik. SPytałem się grzecznie czy to ona, powiedziałem że jestem jej wielkim fanem. A później dodałem, że od podstawówki interesuje się propagandą, retoryką, prasą gadzinową i który redaktor prasy gadzinowej był pani idolem? Zaczerwieniła się i odeszła
Głupie ale mnie ucieszyło

nigdy nie pójdę na demonstracje w obronie patologii w togach sędziowskich, PiS nic im nie robi tylko gada, ale mam nadzieje, że za to co robią zostaną ładnie przeczołgani. BTW mam wrażenie, że PiS to się bawi w taki rodzaj kary niczym w Japonii z karą śmierci: wiezień wie, że został skazany, ale nie wie kiedy wyrok zostanie wykonany. Dlatego jest dodatkowo ukarany żyjąc w zawieszeniu













oj aktoreczko. Nie da się w Polsce zrobić paliwa marketingowego na krytyce żołnierzy. Aktorka i takie rzeczy nie wie xD
Sutener, gwałciciel, plus napad chyba nawet z bronią w ręku





Kiedyś to się ładnie media wychowywało, za takie okładki. Graś zrobił porządek razem z Kulczykiem
 
A ja myślę, że Ty jednak zostałeś dosyć znacznie przez jedną ze stron zindoktrynowany skoro dopatrujesz się wszędzie retoryki partyjnej.
A ja uważam, że to Ty zostałeś przez jedną ze stron zindoktrynowany skoro dopatrujesz się we mnie zindoktrynowania
 
Uważam, że takie dzielenie się na lemingów/pisiorów, lewaków/prawaków itd. jest jednym z głównych powodów dla których ludzkość znajduje się dzisiaj tam gdzie się znajduje.
Co najwyżej ludzie zachodu.
Jak zerkniesz za horyzont to zobaczysz, że Świat tak nie wygląda, a jego kondycje determinują inne czynniki. Co nie zmienia faktu, że Europa siedzi w oślej ławce i niedługo będzie zakałą naszych czasów
 
Dziennikarze wyborczej to podają.

A o co chodzi w tym artykule?
Dziennikarza Bilda próbowali się dostać a ostatecznie skończyli z mandatem 500 zł za nieudaną próbę i jeszcze musieli pojechać do bankomatu aby od razu zapłacić mandat :korwinlaugh:
 
A skąd wiesz czy razem nie balują na imprezach tak jak politycy u Mazurka? :korwinlaugh: To nie jest oczywiste, że się wizerunek medialny, a rzeczywistość to jest to samo
Koledze pewnie nie chodzi o to kto z kim wali wódę w sobotę na imprezie, tylko o przekaz medialny. A tam Kaczor i Tusk to zacięci wrogowie. I o to, też chodzi, żeby puścili przekaz medialny, że potrafią grać w jednej drużynie, osiągając określony cel mimo podziałów. A tak to zachowują się jak kiedyś szlachta, pilnując tylko własnego interesu, chcąc ugrać kilka punktów procentowych, nie patrząc na dobro państwa.
 
Koledze pewnie nie chodzi o to kto z kim wali wódę w sobotę na imprezie, tylko o przekaz medialny. A tam Kaczor i Tusk to zacięci wrogowie. I o to, też chodzi, żeby puścili przekaz medialny, że potrafią grać w jednej drużynie, osiągając określony cel mimo podziałów. A tak to zachowują się jak kiedyś szlachta, pilnując tylko własnego interesu, chcąc ugrać kilka punktów procentowych, nie patrząc na dobro państwa.
To co mówisz byłoby wykonalne pod jednym warunkiem: że konflikt Tusk vs Kaczyński byłby konfliktem ideowym, ludzi z tym samym celem jak np. Dmowski vs Piłsudski.
Tutaj nie mamy konfliktu ideowego, tylko napuszczanie jednej części Polaków na drugich aby jak najdłużej PO i PiS rządzili na zmianę, a reszta partii wylądowała na marginesie.
Tusk: PiS to obciach, żaden obciach, biedaki, wieśniaki, mohery, moherowa koalicja (czyli moher -uosobienie osoby pewnie z demencją starczą) a u nas? Autorytety, europejskość, o nawet wielcy ludzie biznesu jak Kulczyk nas popierają.
Narracja rodem ze świata ala serial Magda M i innych seriali TVNu, gdzie nawet bezdomni noszą markowe ubrania.
Głosując na nas dołączysz do elity, a nie do jakiś wieśniaków z Podlasia, którzy prócz swojej wiochy świata nie widzieli. Jak to Trzaskowski powiedział o tej fali uchodźców w Sejmie: wy musicie pojechać do Berlina, do Paryża! Zobaczyć jak to wygląda a nie tylko straszyć!!!
Tylko problem jest taki, że duża część Polaków była zagranicą, nie na wycieczkach i strzeżonych osiedlach jak politycy PO, a rolnicy coraz częściej mają droższy sprzęt (ciągniki za +100 tys. zł) niż ci młodzi dobrze wykształceni z większych miast samą zdolność kredytową


no elo ja głosuje, no. Patrz oni tacy idioci, a ja? Fajny, taki w lepszych ciuchach. Ziomuś z Warszawy no nie?


A Kaczyński: patrzcie to są ludzie, którzy nie potrafią powiedzieć nic oprócz pogardy dla innych i wulgarnego bełkotu. Popatrzcie na Różę Thun i innych polityków PO: cieszą się, że zamkną elektrownie i kopalnie a ludzie nie będą spłacać kredytów. Pierdolić takie sądy, gdzie sędzia podejmuje taką idiotyczną decyzję. Ta Róża THun to jest Polka że tak się cieszy? Za co Trzaskowski miał swój kampus? Za NIEMIECKIE pieniądze od Fundacji Adenauera którą wspiera niemieckie MSZ. Nie musicie się wstydzić, te elity są w sumie do dupy, a nawet trzeba pogonić to towarzystwo lekarzy chcących łapówek, sędziów którzy mają w dupie każdego kto nie jest potężny i później są 40 miesięczne areszty, dziennikarzy bezkarnych. Pani od łąpówek, doktor G nie siedzą w wiezieniu a Kamiński może przesadził ze ściganiem korupcji,ale żeby od razu maksymalny wyrok? Królowie lodu, widzieliście Tuska w poPGRowskiej wsi? Oni mówili na taśmach u Sowy: chuj tam z Polską wschodnią, wyjebane mają jak ktoś musi każdą niedziele siedzieć na kasie a nawet za to nagrody przyznają Biedronce. Mówią o inwestycjach, co to za inwestycje i rozwój gdzie małe firmy pracujace przy budowie autostrad bankrutują. Oni widzą świat tylko za szyb limuzyn, nie PKSów.

Teraz niby pogodzą się medialnie i co się stanie z tymi narracjami? Jeśli poszło się w tym kierunku to już nie ma odwrotu, inaczej zostaniesz uznany za zdrajcę przez własny elektorat, a jeszcze gorzej: trzeba byłoby mówić o konkretach. Boże jakiś program wymyślić.
Albo ktoś ukradnie narrację i sam zacznie na tym zarabiać..

I co działa narracja? Dużo osób naprawdę żyje na pilocie. Wyborca PiSu obejrzy Fakty i powie: ta gnida Kraśko. Wyborca PO obejrzy Wiadomości: ta ciota Ziemiec. Każdy może się wyładować pod koniec dnia.

A że to wszystko to tak jak ze strzyżeniem świni: dużo kwiku, mało wełny? POPiSowi w Exelu się to zgadza...

"Młodzi, wykształceni z wielkich miast"


Warszawa jest bardzo brzydka. Jest pewien żart – przyznaję okropny – że to takie miejsce między Moskwą a Berlinem, gdzie krowa zrobiła kupę i jeszcze w tę kupę wdepnęła.
Kazimierz Kutz
 
Last edited:
Warszawa jest bardzo brzydka. Jest pewien żart – przyznaję okropny – że to takie miejsce między Moskwą a Berlinem, gdzie krowa zrobiła kupę i jeszcze w tę kupę wdepnęła.
Kazimierz Kutz
Z uwagi na fakt, że akurat tu mieszkam czuję nie wywołany do tablicy. Zamiast wrzucać wszystkich do jednego wora i każdej osobie z Warszawy przypinać autyzm, pewien rodzaj niedojebania mózgowego i poglądy stricte lewackie warto wiedzieć, że niestety mamy tu spęd wynalazków z całej Polski. Zresztą dzieje się tak prawie w każdej europejskiej stolicy, gdzie ludzie z Piździszewów przyjeżdżają po karierę i pieniądze. Dlatego ten ściek wszelkiej maści karierowiczów bez kręgosłupa moralnego, pseudointeligentów, oszołomów oraz zwykłych dziwaków z mniejszych miast oraz wsi dostaje pełną anonimowość, które daje im duże miasto. W tych swoich lokalnych społecznościach normalnie zostaliby uznani za wsiowych głupków i tyle, a tak mają możliwość pozowania na młodych, wykształconych, postępowych...

Także gorąca prośba o nie kojarzenie tych kretynów z resztą normalnej społeczności.
 
czy jestem w bance, ze nie widze rigczowych opozycyjnych wypowiedzi (innych niz Konfa)?
Ktos kogos poleci?


np. Syriusz WOlski jest ciekawą postacią. Nawet nie powiedziałbym, że to jest nawrócony na polityczną religię PiSu, nawet jego zagraniczne wywiady są całkiem niezłe jak na urywki czasami patrze,
pajace z Frontexu do czego są potrzebni? Okazało się: biurokraci podobni do tych z wojny bałkańskiej. Wtedy wojska holenderskie zastanawiały się czy chronienie ludności miejscowej jest ich prawem czy obowiązkiem. Przyszli Serbowie, powiedzieli spierdalać i tyle były warte te wojska...


zapłacili za promowanie tego. A kto właścicielem The Washington Post? Bezos. Ciekawe czy pójdą do jego Amazonu...






ale jak to? To ona już nie jest fajna? Bodnar źle zrobił zapraszając ją do Senatu? Ej no, przecież wyborcza i TVN ją chwaliły





Mam plan.
Jaki?
Kurwa sprytny




25 mln EUR -pytanie za sto punktów: wiecej wydano na tęczowych aktywistów, gender studies na uczelniach czy na obronę granic?


powiedz, że masz firmę nie mówiąc, że masz firmę: cześć, ja mam taką fundacje




Smutne, ale jak nie mam mediów to brak informacji. Jak jest wyborcza i TVN na granicy to mamy manipulacje.




 
Back
Top