Polityka

Dojebali mi nowy wał, że zamknę firmę, bo tak będzie mi się opłacać na legalu działać. Teraz wychodzi na to, że będę musiał sprzedać domek po dziadkach albo mieszkanie, bom taki bogocz, że trzeba mi dopierdolić wincyj podatków. Przynajmniej benznynke mamy prawie najtańszą w EU :jarolaugh:


Tymczasem Madki z dziećmi dobrze bawią się na wakacjach:

Witam w klubie ja wczoraj właśnie byłem w TFU zus-ie załatwić formalności z zamknięciem firmy.
Pierdolony pis Ci jebani socjaliści wszystkich wykończą.

 

Mocno obawiam się harówy, która nas czeka. Każde zabezpieczenie Marszu Niepodległości oznacza około dwudziestu kilku godzin na nogach. Przez większość tego czasu nie można zjeść, napić się, wysikać, zmienić tamponu…

:juanlaugh:

Dobrze, że chociaż wysrać się można, o sraniu nie wspomniała... no chyba, że ona jako dziewczynka tego nie robi.

WP w formie :DC:
 
Jak się wyjszczać nie można, jak można.

1636644294210.png
 
O chuj. Na 150k ludzi dwóch typa naszczało na ścianę, ktoś podpalił flagę Niemiec, zdjęcie Tuska oraz swoją kurtkę przy okazji.

To tak jakbyś pojechał na Tomorrowland i zamiast bawić się i cieszyć dobrą muzyką to poszedłbyś w okolicę namiotów z piwem, żeby przeżywać naćpanego typa siedzącego na krześle. XD
 



:juanlaugh:

Dobrze, że chociaż wysrać się można, o sraniu nie wspomniała... no chyba, że ona jako dziewczynka tego nie robi.

WP w formie :DC:
Rozpierdala mnie takie narzekanie. Ktos wybiera sobie wymagajacy zawod i potem narzeka, ze jest wymagajacy. Zmien prace, wez kredyt ::jondance::
 
Rozpierdala mnie takie narzekanie. Ktos wybiera sobie wymagajacy zawod i potem narzeka, ze jest wymagajacy. Zmien prace, wez kredyt ::jondance::
Racja, tym bardziej, że gdy wybierała ten zwód pewnie wiedziała, że w Policji braki kadrowe są ale jeśli chodzi o samą Warszawę plus pomoc z innych miast - nie da się nawet przy w pełni obsadzonych komisariatach sprawić, by po 8 godzinach zabezpieczania marszu można do domciu iść. Nigdzie tak nie ma
 
Polecam czytanie komentarzy i to często nie są konta chwilówki tylko prawdziwe


Jak to leciało z podstawowym błędem podczas oceniania: jeśli wychodzisz z założenia do nigdzie nie dojdziesz?
Nie mogę znaleźć już tego komentarza, ale nawet były komentarze ludzi z logiem strajku kobiet, którzy pisali, że mieszkają w miejscowościach gdzie jest stan wyjątkowy i boją się co się stanie jak ci uchodźcy przejdą granicę...
Jeszcze ktoś ma wątpliwości, że PiS może wszystko dzięki opozycji? :korwinlaugh: Przecież PiS jest jak Werdum kładący się na ziemi, wiedząc że i tak z pleców nikt mu nic nie zrobi...
A wtedy będzie tak jak mówił Boczek


1636647340962.png
 
jak to się zaczęło?



Jak to się skończyło?






A co mówi Bild?

kryzys z uchodźcami eskaluje. Merkel żebrze przy Putinie, Scholz milczy



nawet kiedyś ładnie się naśmiewali z Tuska, porównując Merkel do ojca chrzestnego
1636649668079.png


TVN i wyborcza to piąta kolumna:



















Ej Gabriela, choć pozaczepiaj, setki potrzebuje, Kraśko mnie pochwali, no nie bądź taka



Teraz niech mi ktoś wytłumaczy: żyjemy w kraju, gdzie Polsat musiał zapłacić pół miliony zł za wyemitowanie patostreamu Wojewódzkiego gdzie Szczuka naśmiewała się z niepełnosprawności i jednocześnie...
... TVN i wyborcza robią praktycznie sabotaż wojenny, BEZKARNIE
Jaki to ma sens?
Fakt, że z takimi sędziami to każde prawo może być o kant dupy...
 
Ależ muszą czuć zawód, że w tym roku identyczna prowokacja nie zadziałała. Znów te same balkony i parę balkonów dalej filmująca je cały czas kamera. Po przejściu marszu tęczówki znikły.
Wcześniej jeszcze przed rondem de Gaula jakaś lewaczka wystawiła flagiewkę tęczową na balkon i filmowała swoim srebrnym ajfonem mijający ją tłum, a tu dupa, każdy ją zlał ciepłym moczem.
IMG_20211111_183734.jpg
IMG_20211111_183802.jpg
IMG_20211111_183633.jpg
 
Ależ muszą czuć zawód, że w tym roku identyczna prowokacja nie zadziałała. Znów te same balkony i parę balkonów dalej filmująca je cały czas kamera. Po przejściu marszu tęczówki znikły.
Wcześniej jeszcze przed rondem de Gaula jakaś lewaczka wystawiła flagiewkę tęczową na balkon i filmowała swoim srebrnym ajfonem mijający ją tłum, a tu dupa, każdy ją zlał ciepłym moczem.
View attachment 28740View attachment 28741View attachment 28742
 
te trolingi to jest mistrzostwo, mają immunitet i tylko dlatego jeszcze nikt ich nie nabrał na nakaz przeszukania mieszkania, chociaż na patent z bryloczkiem, który większość przyczepi do kluczy to kto wie (stary myczek Cyganów i nie tylko, obowiązkowo z dzieckiem. Przyczepisz do kluczy, a później wiedzą, kiedy najczęściej nie jesteś w domu) :DC:
















Dominika ma uchodźcę w domu, oj przydałby się fact-checking xD


 
Feluś najpierw rozłożył Fakt robiąc z tabloidu, który z samej definicji jest przeciwko każdej władzy jakąś papkę, a teraz bawi się w drugą wyborczą:

Katarzyna Błażejewska-Stuhr zapewniła, że razem z mężem znów byłaby gotowa przyjąć migrantów do swojego domu. – Dostaję dużo przepełnionych nienawiścią komentarzy, „żebym sobie ich wzięła”, a ja naprawdę z chęcią bym ich „sobie wzięła”, natomiast prawo mówi wyraźnie, że do momentu procedury azylowej, ci ludzie muszą pozostać w ośrodkach dla uchodźców. Potem jak najbardziej służymy pomocą w miarę naszych możliwości – wyjaśniała.



Daje mi Stuhr z 50% kasy z kontraktu z makiem to mu kuźwa legalnie ściągnę całe osiedla od Arabów, przez Azjatów aż po Murzynów :roberteyeblinking: Przecież polskie prawo imigracyjne jest proste...
 

najgorsze dla nich, że transmisja na żywo, więc cholera nawet jak się wytnie to będą shoty :DC:

Uważam, że w Polsce jest tyle kompleksów odnośnie zachodu, że język niemiecki powinien być językiem obowiązkowym na maturze. Tyle bzdur jakich się zasłyszałem o tym kraju...
Polecam ten profil byłej dziennikarki Krytyki Politycznej oraz wyborczej, która tłumaczy artykuły ze Spiegel oraz die Welt (oba koncerny medialne nie lubią się zbytnio). @Karateka@ czy Niemcy powinny zostać ukarane za brak praworządności i wadliwą demokracje?




Z 280.000 Afgańczyków, jak dotąd, tylko 69.000 jest zatrudnionych na umowy z ubezpieczeniami, jak podaje Federalna Agencja Pracy (BA). Według BA odpowiedni wskaźnik zatrudnienia zdolnej do pracy ludności afgańskiej wynosi 35%; jest to nieco lepszy wynik niż średni wynik ośmiu największych krajów pochodzenia azylantów (32%).



Uwaga: 25 czerwca 2013 r. rząd syryjski wprowadził nowe przepisy, na mocy których osoby wjeżdżające i przebywające na terytorium Syrii nielegalnie, podlegają karze od 5 do 10 lat więzienia lub grzywnie w wysokości od 5 do 10 mln funtów syryjskich.

Wprowadzić w Polsce?
 
Last edited:
Feluś najpierw rozłożył Fakt robiąc z tabloidu, który z samej definicji jest przeciwko każdej władzy jakąś papkę, a teraz bawi się w drugą wyborczą:

Katarzyna Błażejewska-Stuhr zapewniła, że razem z mężem znów byłaby gotowa przyjąć migrantów do swojego domu. – Dostaję dużo przepełnionych nienawiścią komentarzy, „żebym sobie ich wzięła”, a ja naprawdę z chęcią bym ich „sobie wzięła”, natomiast prawo mówi wyraźnie, że do momentu procedury azylowej, ci ludzie muszą pozostać w ośrodkach dla uchodźców. Potem jak najbardziej służymy pomocą w miarę naszych możliwości – wyjaśniała.


Daje mi Stuhr z 50% kasy z kontraktu z makiem to mu kuźwa legalnie ściągnę całe osiedla od Arabów, przez Azjatów aż po Murzynów :roberteyeblinking: Przecież polskie prawo imigracyjne jest proste...
młody szczur widocznie słabo rucha, albo ta katazyna to ta słynna "królewna pizdolona"
:juanlaugh:
 
Back
Top