Polityka

Wygląda na takiego co ma mózg jako jeden z nielicznych w PiSie. Szkoda że tak marnie skończy, zarabiając tylko 30 tysięcy miesięcznie jako ciemiężony przedstawiciel władzy...
Ale wiesz, że nic nie stoi na przeszkodzie abyś spróbował go zastąpić?
 
Lajki do dislajków - czyżby europa się budziła?
FDyYGjqX0AokT9k.jpeg
 
Ale wiesz, że nic nie stoi na przeszkodzie abyś spróbował go zastąpić?

Rozum i godność człowieka stoi na przeszkodzie, żeby gdzieś tam kręcić się w PiSie. No i podstawowe pojęcie o ekonomii też to wyklucza...

Chociaż patrząc za to ile lat i jak zaangażowanym przed telewizorem i podczas rodzinnych debat fanatykiem PiSu jest mój ojciec, to dawno powinienem dostać za zasługi mojego rodzica jakąś ciepłą posadkę w spółce skarbu państwa :lol:
 
Posłanka chyba się przestraszyła bo z oburzeniem mi odpisała :korwinlaugh:

BTW są kraje gdzie jest wymagane od imigrantów poręczenie obywatela danego kraju...
 
Posłanka chyba się przestraszyła bo z oburzeniem mi odpisała :korwinlaugh:

BTW są kraje gdzie jest wymagane od imigrantów poręczenie obywatela danego kraju...

Odpowiedz, że wszystkie, wtedy takie pijawki jak ona będą musiały wziąć się za robotę żeby mieć co gęby włożyć.
 
Odpowiedz, że wszystkie, wtedy takie pijawki jak ona będą musiały wziąć się za robotę żeby mieć co gęby włożyć.
odpisałem w miarę konkretnie, ale to co ona wygadywała u Mazurka: mur zbędny bo i tak można go pokonać.
Drzwi zbędne w domu bo można wejść oknem.
Ochojska mnie zablokowała, a przecież 2 mln zł za kadencje ma na poręczenia...

BOje się jednak, że za 20 lat to możemy mieć tylko wybór: lewactwo vs narodowcy, a to jest cholernie duże cofanie się w rozwoju...
 
Trzaskoski zawiedziony, że wojewoda kazał uprzątnąć trasę MN z materiałów budowlanych mogących służyć do walki z policją jutro
Dziwnym trafem to wszystko zbiegło się w czasie z atakiem smoluchow na granicę. Jutro może być ciekawie
 
Ja się zastanawiam jak wyglądałby twitter polskich celebrytów i innych takich w 1683 podczas zamieszek z imigrantami pod Wiedniem. :beczka:
 
Ja się zastanawiam jak wyglądałby twitter polskich celebrytów i innych takich w 1683 podczas zamieszek z imigrantami pod Wiedniem. :beczka:
oj nie trzeba tak daleko szukać. 39: Polacy zostaną zaopiekowani przez ludzi z wyższej kultury.
Zresztą był znany Brytyjczyk, który chwalił 17 września i jeździł na spotkania do Stalina, nawet do dzisiaj ludzie go cytują...

BTW Hołownia w jednej ze swoich książek pisał

,,W czasach gdy środki masowego przekazu nie były tak powszechne, idole przypominali greckich bogów - niby żyli wśród nas, odczuwali ludzkie emocje i namiętności, a czasami nawet wchodzili w związki ze śmiertelnikami, ale w sumie byli z innej gliny lepieni, a raczej utkani z mgły niedopowiedzeń. Nikt nie trąbił na okładkach kolorowych"
A teraz?
OD 5 Amerykanin wyśmiewa polskich celebrytów, że to biedaki przyjeżdżające taksówkami pieszo a w USA to limuzyny :korwinlaugh:


#defundart ograniczyć im kasę, która idzie od samorządów na teatry to zacznie się zbieranie truskawek u Hansa :suchykarol:

Trends twittera w DE
1636569748299.png


Oj boją się skubani xD
 
Szymon Hołownia przytulił do swojej partii Róże THun -nowa jakość, oni się już nawet nie ukrywają...


Wielki człowiek, europejczyk,


















Ile zapłacił kary za wyemitowanie odcinka gdzie Szczuka naśmiewała się z niepełnosprawności u Wojewódzkiego? Kilkaset tysięcy zł. Dlaczego wyborcza nie powinna być ukarana?
Prezydent Ukrainy zbanował 3 prorosyjskie stacje TV za sabotaż informacyjny.



 
SPD miało propozycje dla Ukrainy
Natomiast sekretarza Rady Bezpieczeństwa Ołeksija Daniłowa zbulwersowała propozycja Nilsa Schmida z Socjaldemokratycznej Partii Niemiec, aby porozumieć się z Ukrainą w sprawie tymczasowego rozmieszczenia migrantów na jej terytorium na okres procedury rozpatrywania ich wniosków o azyl w UE.
  • U nas na posiedzeniu RBNiO rozpatrywaliśmy tę kwestię – tę propozycję pana Schmida. Mamy propozycję do socjaldemokratów w Niemczech, niech wezmą ich do domu po 2, 3, 5. Jeśli mają mało miejsca, to w Bundestagu maja gabinety… - powiedział Daniłow podczas krótkiej konferencji prasowej.



,,Niestety Polska musi wypić piwo, które naważył nasz rząd"

 
Ja by kogoś interesowało gdzie znika Polski węgiel i dlaczego płacimy 1500 za tonę

Ja jako zdiagnozowany szajbus i foliarz w sierpniu kupiłem zapas na 3 lat jeszcze po starej cenie.



Pan Nikt
Pan Nikt3 godziny temu (edytowany)
Polinezja ma dostarczyć w tym miesiącu w ramach pomocy banderstaatowi aż 200 000 ton węgla. Chachły mają dramatyczną sytuację, jeśli idzie o zapasy tego paliwa na zimę. Ukry zapłacą za polski węgiel, czy Morawer za dara im to opchnie, jak Duda 1 mld euro w grudniu 2015 r.? Ukry mają niezły ubaw ze służących im renegatów ze sPiSku. Brak węgla w krainie U spowodował, że – według stanu na 9 listopada – nie działały 22 bloki elektrowni i elektrociepłowni. Deficyt węgla doprowadził do konieczności sprowadzania energii elektrycznej z Białorusi. W związku z deficytem energii elektrycznej 2 listopada Kijów wystąpił do... ajajajajajaj, Mińska o dostawy w trybie awaryjnym prądu białoruskiego. Na warunkach komercyjnych rozpoczęły się one 8 listopada, ale po chwili tamtejszy operator sieci Biełenergo wysłał do ukraińskich traderów pismo informujące, że nie będzie dostarczać prądu mimo podpisanych wcześniej umów. Polinezyjczycy pomogą zapewne. Ukraiński sektor produkcji energii elektrycznej znajduje się w niemal krytycznej sytuacji. 7 listopada zapasy węgla wynosiły 584 tys. ton, co jest najniższą w historii ilością dostępną na początku sezonu grzewczego.
 
Mentzen pisze, że i kataster na drugą nieruchomość przepychają
Dojebali mi nowy wał, że zamknę firmę, bo tak będzie mi się opłacać na legalu działać. Teraz wychodzi na to, że będę musiał sprzedać domek po dziadkach albo mieszkanie, bom taki bogocz, że trzeba mi dopierdolić wincyj podatków. Przynajmniej benznynke mamy prawie najtańszą w EU :jarolaugh:


Tymczasem Madki z dziećmi dobrze bawią się na wakacjach:
 
Back
Top