Polityka


FDsiVAkVcAM3u9e.jpeg
 
Swoją drogą ciekawi mnie czy są już chociaż jakieś szacunki co do tego ilu udało się już sforsować granicę i przedostać na zachód. Bo raczej nie są to jednostkowe przypadki, pokazuje to przykład @flyingweb. Jeżeli szansa na przedostanie się przez granicę jest jednak spora to można oczekiwać, że ten cyrk prędko się nie skończy bo ci ludzie będą świadomie ryzykować podejmując ryzyko. Zwłaszcza, że mają wiele prób na przedostanie się na drugą stronę, bo Białorusini będą ich przepychać do skutku.
 
Korwin nie ma być Twoim przyjacielem. On nie miał, nie ma i nigdy miał nie będzie żadnego realnego wpływu na sytuację w Polsce (czy gdziekolwiek indziej). Korwin jest pewną "postacią", którą zrozumieją tylko nieliczni. On nie jest dla dziewczynek i chłopców. Dziewczynki będą się unosiły świętym oburzeniem na wszystko co mówi a chłopcy, chcąc poprawić swoją samoocenę, będą powtarzać mantrę, że "z Korwina się wyrasta", utrzymując narrację, że jak jestem na coś za głupi, to ośmieszę to zamiast dążyć do zrozumienia.

W rzeczywistości, z Korwina zaczęto robić wariata od 1992 roku i to nie jest tak, że "on to sam sobie zrobił", ubeckie media, politycy i ich "eksperci" od lat go ośmieszają, pomimo, że wszystko co mówi ma jebitny sens... ale nie o sens chodzi, kiedy w '92 jako jedyny z jajem, z mównicy sejmowej prawie ściągnął gacie wszystkim komuchom i ich sługusom na oczach całej Polski. Takiego zbiorowego zerżnięcia w gacie, historia chyba nie zna. Warto się poduczyć na ten temat, bo gwarantuję, że w szkołach o tym nikt Was nie uczył.

Korwin nie powinien być politykiem tylko publicystą w stu procentach, wtedy jego dziwactwa nie byłyby wadą a zaletą. Ludzie patrzą na niego przez pryzmat polityka, jakby miał jakikolwiek wpływ, a nie ma. Powtarzam: on jest pewną, "postacią" i tak na niego trzeba patrzeć... jak na bohatera jakiejś powieści... ale to nie powieść dla dzieciaków.

Dalej mi się już nawet nie chce pisać bo i tak nic by to nie dało, nie dałoby to nic.
Korwin jest jednym z czołowych xdowskich aktorów którzy robią tu teatr dla goi.
To, że ktoś powie coś fajnego dla Polińaczków nie robi z niego naszym *przyjacielem

*Nie odbieraj słowa przyjaciel tak dosłownie i infantylnie. Tu znaczy, że jak ktoś nie jest przyjacielem to jest zakamuflowanym wrogiem.
 
Swoją drogą ciekawi mnie czy są już chociaż jakieś szacunki co do tego ilu udało się już sforsować granicę i przedostać na zachód. Bo raczej nie są to jednostkowe przypadki, pokazuje to przykład @flyingweb. Jeżeli szansa na przedostanie się przez granicę jest jednak spora to można oczekiwać, że ten cyrk prędko się nie skończy bo ci ludzie będą świadomie ryzykować podejmując ryzyko. Zwłaszcza, że mają wiele prób na przedostanie się na drugą stronę, bo Białorusini będą ich przepychać do skutku.
Ogólnie plaga jak bylem odebrać busa. To przede mną facet odbierał. Do tego, jak czekałem na przesłuchanie to przyjechał kolejny po 3 busy i jeszcze opowiadał, że od tygodnia jeździ i tylko odbiera swoje. Do tego parking policyjny upchany po brzegi w Hajnówce. W znajomej firmie też wpadł bus ostatnio. Ile takich busów nie wpada. U mnie wpadł jeden i wpadł w 8 dniu, do tego czasu to tam silnik nie gasł. Patrząc, ile km zrobił w tym czasie ten bus. W takiego blaszaka nv400 i klony z 40 upchają na pakę.
 
To jest głębszy spisek niż wam się wszystkim wydaje. Polecam wątek.

Watku nie czytalem ale cala ta sytuacja z imigrantami, serio jest bardzo PIS-owi na reke. Moznaby rzec, ze spadla im z nieba. Po calym tym pandemicznym cyrku. mocno, teraz zaplusuja. Zapewne grana bedzie narracja, ze jak opozycja dojdzie do wladzy to zaleje nas fala przybyszow ze wchodu, czemu sprzeciwia sie wiekszosc naszego spoleczenstwa.
 
Watku nie czytalem ale cala ta sytuacja z imigrantami, serio jest bardzo PIS-owi na reke. Moznaby rzec, ze spadla im z nieba. Po calym tym pandemicznym cyrku. mocno, teraz zaplusuja. Zapewne grana bedzie narracja, ze jak opozycja dojdzie do wladzy to zaleje nas fala przybyszow ze wchodu, czemu sprzeciwia sie wiekszosc naszego spoleczenstwa.
Jakby nie było, to działania tych latających z tytkami ikei teraz jeszcze bardziej ośmieszają opozycję. I tak oto pis wygrał kolejne wybory.
 
Jakby nie było, to działania tych latających z tytkami ikei teraz jeszcze bardziej ośmieszają opozycję. I tak oto pis wygrał kolejne wybory.
Mnie to ciekawi jak ten problem ugryza macherzy od propagandy z TVN-u czy Polsatu i reszty tzw mainstreamu? Maja teraz twardy orzech do zgryzienia zeby przedstawic te sytuacje na niekorzysc PIS-u. Materialy o biednych, malych dzieciach to ich jedyna deska ratunku, ktora moim zdaniem i tak nie zadziala na wiekszosc spoleczenstwa, dlatego juz teraz zauwazam, ze usiluja przedstawiac sytuacje jakoby szykowal sie jakis konflikt militarny (moze troche nadinterpretuje). Pewnie zabrzmi to dziwnie, bo smieszy mnie ta prymitywna propaganda z TVP ale to moze i lepiej ze jest w lapskach rzadzacych, w kontrze do tych wysrywow z drugiej strony barykady, bo zapewne domyslasz sie jaka, jedyna narracja saczylaby sie z TV w przeciwnym razie a tak to jakos "prostuja" te bajeczki o biednych uchodzcach, matkach z dziecmi, lekarzach i reszcie tych lzawych historyjek dla lekkich naiwniaczkow. To wlasnie dlatego przy tzw pandemii, upewniono sie, wczesniej, ze nie bedzie zadnego dwuglosu w tej sprawie w najwiekszych, mainstreamowcyh mediach w kraju.
 
Mnie to ciekawi jak ten problem ugryza macherzy od propagandy z TVN-u czy Polsatu i reszty tzw mainstreamu? Maja teraz twardy orzech do zgryzienia zeby przedstawic te sytuacje na niekorzysc PIS-u. Materialy o biednych, malych dzieciach to ich jedyna deska ratunku, ktora moim zdaniem i tak nie zadziala na wiekszosc spoleczenstwa, dlatego juz teraz zauwazam, ze usiluja przedstawiac sytuacje jakoby szykowal sie jakis konflikt militarny (moze troche nadinterpretuje). Pewnie zabrzmi to dziwnie, bo smieszy mnie ta prymitywna propaganda z TVP ale to moze i lepiej ze jest w lapskach rzadzacych, w kontrze do tych wysrywow z drugiej strony barykady, bo zapewne domyslasz sie jaka, jedyna narracja saczylaby sie z TV w przeciwnym razie a tak to jakos "prostuja" te bajeczki o biednych uchodzcach, matkach z dziecmi, lekarzach i reszcie tych lzawych historyjek dla lekkich naiwniaczkow. To wlasnie dlatego przy tzw pandemii, upewniono sie, wczesniej, ze nie bedzie zadnego dwuglosu w tej sprawie w najwiekszych, mainstreamowcyh mediach w kraju.
Nawet gdy opozycyjne media silą się na granie dziećmi to walą takie babole jak wczoraj z zapłakanym dzieciakiem, których, po ujawnieniu filmiku z dmuchaniem dymu papierosowego, próbują usilnie bronić komicznymi argumentami o tytoniowym panaceum na efekty gazu pieprzowego. Tak oto nawet "wolne media" działają na rzecz pisiorków.
 
Nawet gdy opozycyjne media silą się na granie dziećmi to walą takie babole jak wczoraj z zapłakanym dzieciakiem, których, po ujawnieniu filmiku z dmuchaniem dymu papierosowego, próbują usilnie bronić komicznymi argumentami o tytoniowym panaceum na efekty gazu pieprzowego. Tak oto nawet "wolne media" działają na rzecz pisiorków.
Nie wiem czy byl ten material z dmuchaniem dymem na TVP. Podejrzewam, ze byl skoro silili sie na jakies nawet, absurdalne tlumaczenie tej sytuacji. Gdyby TVP bylo w rekach tej samej kliki politycznej to historyjka z zaplakanym dzieckiem dotarlaby do wiekszosci wyborcow, tak jak ja przedstawiano na TVNie czy Polsacie. Trzeba pamietac, ze polskie spoleczenstwo jest stare i wiekszosc wyborcow nie weryfikuje informacji w internetach.
 
Wojna polsko-niemiecka. Współczuje tłumaczom przysięgłym, którzy będą wezwani na tłumaczenie tych terrorystów...
1636476792635.png






a miasto Warszawa przygotowane, oczywiście to nie jest prowokacja...





Kurdej-Szatan 250 tys. zł warty kontrakt może pójść w cholerę za to, że nie wie kto w Polsce jest uznawany jeszcze za zawód zaufania społecznego...


Co ciekawe: to Austriacy zaczynają jechać po DE za kryzys imigracyjny i za 2015 rok. Wschód DE to dobre wyniki AFD (oj to są średnio przyjaciele Polski). Merkel odkopała prawicowe partie, które były praktycznie 6 m pod ziemia...
 
"Drezno AfD i bezpartyjni patrioci dziękują Polsce w Berlinie za ochronę granicy niemieckiej. Świetna akcja.":




 
Last edited:
Back
Top