Polityka

No nie wiem. Nie wiem nawet co to jest czarny blok...
images (1).jpeg
 
Straszne, powinni zamknąc TVN za tą haniebną prowokację. Normalnie piąta kolumna.

Ch..j. nieważne, że pizdzielec z Białorusi, wziął polskich działaczy z Białorusi za zakładników, i robi prowokacje a granicy. Najważniejsze nasrać na UE i lgbt, na każdej stronie musi być ta sama śpiewka.
Dobra nie odnosisz się do tego co pisze, zwłaszcza odnośnie Frontexu i ich dziecka czyli wyspy Moria, ale OK.
Tak, piąta kolumna.
Puszczanie materiałów propagandowych białoruskiej TV i wywiadu z Łukaszenką bez przerywanie a wcześniej cieszenie się z przerywania gościom, albo z Olejnik ,,nie będzie mi tu Pan straszył ludzi" -to gadzinówka. Gdybym był posłem głosowałbym przeciwko LEX TVN, bo pół roku na znalezienie kupca było jest głupie, ale teraz bym żałował.

Ale jest LGBT to jest zabawa. Jedziesz: powiedz mi drogi jak Polska gnębi LGBT? Przez tęczowe piątki, gdzie tęczowi aktywiści bez wykształcenia pedagogicznego mówią, że jeśli w klasie jest dziecko imigranta mające problemy z polskim to trzeba dostosować poziom językowy do tego dziecka (co jest bzdurą, bo dzieci Turków z łamanym niemieckim przychodzą na wywiadówkę z rodzicami aby tłumaczyć co nauczyciele powiedzieli. Skąd niby znają niemiecki jak ich rodzice mają problemy?)?
A może Polska prześladuje LGBT dlatego, ze nauczycieli w Gdańsku szkolą tęczowi ,,aktywiści"?
Albo prześladuje homo dlatego, że Bart od tabliczek stref wolnych od LGBT mówi, że trzeba się naświewać z homoseksualisty w rządzie?
Może wyborcza zrobiła nagonkę na homoseksualnego sędziego SN z nominacji nowej KRS?
No nie wiem czy używanie jako argumentu czyjeś orientacji seksualnej to nie jest czasem homofobia? Nawet nie fobia to jest hejt, faszyzm...
 
Na WP już tłumaczą, że tym wdmuchiwaniem dymu papierosowego w oczy tego gówniarza chcieli po prostu zneutralizować gaz łzawiący, który się do nich dostał...

:putinlaugh:

Ja pierdolę, jeśli ktoś jeszcze łyka tę siermiężną propagandę tych gównomediów to na prawdę powinien się zgłosić na badania do jakiegoś weterynarza
 
Żeby tylko nikomu nie przyszło do głowy żeby w Polsce robić jakieś obozy. :o o:
Bo tego już w TVN i TVPinfo nie dźwigniemy.
Obóz pracy Amazon, Biedronka, Libl, Kuflaand, wszystkie montownie na 3 zmiany, kierowcy tirów będący 29 dni dni w miesiącu w trasie ... długo by wymieniać
Polska to jeden wielki obóz pracy za podstawowe media i syfiaste jedzenie.
Jak ktoś się czegoś więcej dorobi to za chwilę szukają sposobu jak mu to zabrać.
 
@andrzej_t. jedyny rozumiejący co się dzieje, mówiący prawdę bez ogródek miał info z pierwszej ręki ;):




:korwinlaugh:
 
@andrzej_t. jedyny rozumiejący co się dzieje, mówiący prawdę bez ogródek miał info z pierwszej ręki ;):




:korwinlaugh:

Korwin jak Stonoga wiedział co się stanie.
 
Przecież Komik Mikke jest aktorem KREATORÓW tego wszystkiego co u nas się dzieje.
Więc albo przypadek albo chciał przyświrować jaką ma wiedzę... a może mu się wymsknęło po prostu.
 
@andrzej_t. jedyny rozumiejący co się dzieje, mówiący prawdę bez ogródek miał info z pierwszej ręki ;):




:korwinlaugh:

TVPis: korwin was never my friend! to ruski szpieg!
:putinlaugh:
 
Żeby tylko nikomu nie przyszło do głowy żeby w Polsce robić jakieś obozy. :o o:
Bo tego już w TVN i TVPinfo nie dźwigniemy.
to jest śmieszne i straszne, że faktycznie niektóre te ośrodki dla nielegalnych imigrantów wyglądają jak więzienia. Nawet Sekielski robił o tym film dokumentalny i jest on jeszcze nawet na tvp.vod.
Przekraczanie nielegalne granicy -dobra niech SG weźmie odciski palców, i inne formalności, wstawi na czarną listę z zakazem wjazdu do Polski na następne 15 lat, ale jak mamy tworzyć drugą wyspę Morie w Polsce to też przegięcie w drugą stronę. Kilka lat w obozie za bycie nielegalnym imigrantem to też przegięcie.
Ale fakt faktem misja: ściągnąć obywatela Iranu legalnie do Polski, znającego dobrze angielski. Pikuś. To nie byłoby cholernie trudne, a mówimy o kraju, który ma masę sankcji i to nie takich śmiesznych jak Rosja...
Polska nie ma ciężkiego prawa imigracyjnego -przepłacili ci Irakijczycy i to sporo. Taka misja to maks kilka tys. zł powinna kosztować a nie z 10 tys. $ za osobę...
 
@andrzej_t. jedyny rozumiejący co się dzieje, mówiący prawdę bez ogródek miał info z pierwszej ręki ;):




:korwinlaugh:



proszę przesłuchać
 
@Karateka@ to Ty masz brata? :korwinwhat:

Wtedy 17 października również tak mówił, choć w emocjach, bo banda bez kultury i zwykłe sprzedajne dziwki w studio ujadały jak dzika sfora
Znam gościa, który kiedyś bywał nawet w domu Korwina. Mówił, że to nadzwyczaj inteligentny i niezwykły gość, co nie zmienia faktu, że to nie jest nasz przyjaciel.
Zgrywa ekscentrycznego wariata na potrzeby swojej roli ale większość Polskich miernych polityków intelektem nie dorasta mu nawet do pięt.
 
Znam gościa, który kiedyś bywał nawet w domu Korwina. Mówił, że to nadzwyczaj inteligentny i niezwykły gość, co nie zmienia faktu, że to nie jest nasz przyjaciel.
Zgrywa ekscentrycznego wariata na potrzeby swojej roli ale większość Polskich miernych polityków intelektem nie dorasta mu nawet do pięt.
Korwin nie ma być Twoim przyjacielem. On nie miał, nie ma i nigdy miał nie będzie żadnego realnego wpływu na sytuację w Polsce (czy gdziekolwiek indziej). Korwin jest pewną "postacią", którą zrozumieją tylko nieliczni. On nie jest dla dziewczynek i chłopców. Dziewczynki będą się unosiły świętym oburzeniem na wszystko co mówi a chłopcy, chcąc poprawić swoją samoocenę, będą powtarzać mantrę, że "z Korwina się wyrasta", utrzymując narrację, że jak jestem na coś za głupi, to ośmieszę to zamiast dążyć do zrozumienia.

W rzeczywistości, z Korwina zaczęto robić wariata od 1992 roku i to nie jest tak, że "on to sam sobie zrobił", ubeckie media, politycy i ich "eksperci" od lat go ośmieszają, pomimo, że wszystko co mówi ma jebitny sens... ale nie o sens chodzi, kiedy w '92 jako jedyny z jajem, z mównicy sejmowej prawie ściągnął gacie wszystkim komuchom i ich sługusom na oczach całej Polski. Takiego zbiorowego zerżnięcia w gacie, historia chyba nie zna. Warto się poduczyć na ten temat, bo gwarantuję, że w szkołach o tym nikt Was nie uczył.

Korwin nie powinien być politykiem tylko publicystą w stu procentach, wtedy jego dziwactwa nie byłyby wadą a zaletą. Ludzie patrzą na niego przez pryzmat polityka, jakby miał jakikolwiek wpływ, a nie ma. Powtarzam: on jest pewną, "postacią" i tak na niego trzeba patrzeć... jak na bohatera jakiejś powieści... ale to nie powieść dla dzieciaków.

Dalej mi się już nawet nie chce pisać bo i tak nic by to nie dało, nie dałoby to nic.
 
Back
Top