Polityka

Sobór Trydencki 1563
Sobór Watykański I 1870
Sobór Watykański II 1965
Czepiam się, to prawda. Ale patrząc na daty ostatnich soborów to rzeczywiście straszliwie Kościół postępowy.
Zdaję mi się, że od Nicejskiego I do Watykańskiego II już "perskie oczko" zaliczyć zdążyli:) - nie tak znów źle.
 
Pfff... Warszawo trzymaj się.
Ch2TQK9WMAA5w5R.jpg
 
Ryszard zmienił partię ? PSL broni czegokolwiek ?trudno w szkole uczyć demokracji ? jakoś omijanie nauczania historii Polski po 1950 roku nie jest problemem

Mam wrażenie, że to jakiś marsz przeciwko rasizmowi i przeniesieniu Polski fizycznie na inny kontynent bo nie wiem jak inaczej mamy odłączyc się od Europy ?

Myszka mówi, że jechaliśmy ekspresem UE w pierwszej klasie ... boję się zapytać co się dzieje w drugiej klasie, skoro w pierwszej tak ruchają


 

Ktoś jej napisze, że nawet jak ogrodzimy się betonowym murem i fosą to nadal będziemy w Europie ?



 
Całkiem sporo ludzi na tym kodowo-opozycyjnym marszu. Szczególnie widać, to po tym jak się już rozpełzł. Tymczasem na TVPInfo głównym tematem była transmisja z czatu facebookowego z Jarosławem Kaczyńskim i przebitki z marszu Ruchu Narodowego. Pewnie w głównym wydaniu Wiadomości powiedzą, że na kodowo-opozycyjnym marszu było kilka tysięcy osób i wrzucą krótkie wywiady z jakimiś melepetami z tego marszu. :mamed:
 
Całkiem sporo ludzi na tym kodowo-opozycyjnym marszu. Szczególnie widać, to po tym jak się już rozpełzł. Tymczasem na TVPInfo głównym tematem była transmisja z czatu facebookowego z Jarosławem Kaczyńskim i przebitki z marszu Ruchu Narodowego. Pewnie w głównym wydaniu Wiadomości powiedzą, że na kodowo-opozycyjnym marszu było kilka tysięcy osób i wrzucą krótkie wywiady z jakimiś melepetami z tego marszu. :mamed:
Pokazują wszystkie marsze po trochu, kłamiesz. Daleko mi do miłośnika tvp info, ale dzisiaj relacjonują najlepiej, bo pokazują wszystko. A tvn24 tylko kodowców od 13.
 
Prawdę mówiąc niewiele mnie interesuje, co papież (którykolwiek) ma do powiedzenia na temat gospodarki, a w zasadzie coraz mniej obchodzi mnie to, co papież(e) mówi(ą) w ogóle... na jakikolwiek temat. Co sobór, to inaczej - ba! Co papież, to inaczej.

Poza tym zawsze rozwalało mnie to, jak na tej polskiej pożal się Boże prawicy ludzie łakną poprzeć swoje rozumowanie słowami papieża - a już papieża Polaka w szczególności. Serio kogoś obchodzi, co głowa kościoła mówił o ekonomii? To duchowny czy ekonomista?

Mój podręcznik z prawa pracy był przesiakniety cytatami z encyklik jp2. Autorka - Teresa Liszcz zasiadajaca w Trybunale Konstytucjnym. Warto bylo na egzamin wykuc kilka cytatow z papieża dla zrobienia dobrego wrażenia
 
Pokazują wszystkie marsze po trochu, kłamiesz. Daleko mi do miłośnika tvp info, ale dzisiaj relacjonują najlepiej, bo pokazują wszystko. A tvn24 tylko kodowców od 13.

Ja przełączałem się pomiędzy TVPInfo, tvn24 i Polsat News i liczba przebitek z marszu kodowo-opozycyjnego była, powiedzmy, wstrzemięźliwa w stosunku do marszu narodowców. Ale z tego co piszesz wynika, że po prostu tak trafiałem. Natomiast głównym tematem (transmisja obrazowo-dźwiękowa) był facebookowy czat z Jarosławem Kaczyńskim.
 
Ja przełączałem się pomiędzy TVPInfo, tvn24 i Polsat News i liczba przebitek z marszu kodowo-opozycyjnego była, powiedzmy, wstrzemięźliwa w stosunku do marszu narodowców. Ale z tego co piszesz wynika, że po prostu tak trafiałem. Natomiast głównym tematem (transmisja obrazowo-dźwiękowa) był facebookowy czat z Jarosławem Kaczyńskim.
No był głównym, bo tam były mówione jakieś konkrety. A marsze pokazywali na niemo, bo niby co tam jest do słuchania? Będą przemówienia na końcu to pokażą.
 
Transmisja czatu z Jarosławem Kaczyńskim odbyła się kosztem przemówień przedstawicieli różnych środowisk wspierających ten marsz (przykładowo Sławomira Broniarza - prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego).
 
Transmisja czatu z Jarosławem Kaczyńskim odbyła się kosztem przemówień przedstawicieli różnych środowisk wspierających ten marsz (przykładowo Sławomira Broniarza - prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego).
Pokazali z odtworzenia. Czepialstwo. Pokazali wszystko co mogli, podczas gdy tvn wałkował tylko jeden temat.
 
Nie oddałbym nawet moczu na organizatorów tego marszu, bo by mi szkoda moczu było. Boże jak ja nimi gardzę.
 
Są już jakieś oficjalne dane?
Ja obstawiam:
Policja - 25 tys
Prawicowe media: 8 tys
Ratusz - 100 tys
Wyborcza: 200 tys
 
Gdyby ci co dzisiaj są "razem" na trybunie, potrafili się tak pięknie zjednoczyć przed wyborami, nie musieli by się teraz tułać po ulicach Warszawy. To jest "marsz frajerów".
 
Back
Top