Polityka

Ci którzy jadą bez opamiętania na Antoniego Maciarewicza powinni troszkę się zastanowić. Kiedyś tak ciśnięto Leppera a dziś ci wielcy szydercy "wyświęcać" go chcą i łapać skrytobójców
Ludzie sa taki oglupiani przez media i wiekszosc sukcesu pisu w wyborach jest spowodowane przez media.Kto ma wiedziec ten wie jaka jest prawda ale jest to maly procent ktory nie przeglosuje stada baranow.
 
comment_4fQmvqosg4Y0tEHBQNn6uT8AJ0d4eWdt,w400.jpg
tymczasem


Ja wiem, ze nic nie usprawiedliwa zamieszek i rzucania tymi elementami, no ale te zdjecia daja do myslenia troche.
Tak tak, wiem, ze trasa tamtedy nie idzie.
 
Najlepsze jest to, że Marsz co roku idzie pokojowo i nie robi żadnych zamieszek - zamieszki robią poza marszem grupy kiboli, niezaleznie od marszu. Ba, tak samo atakują Marsz jak i policje.

I mówić, że to Marsz robi rozróby to tak jakby powiedzieć, że Parada Równości robi rozróby bo chuligani w jej trakcie zrobią rozpierdol.

captain_obvious_rock_gift.jpg
 
Ulala. 95 letni odznaczony weteran w swoim przemowieniu wszedl na tematy polityczne. Zaraz bedzie, ze ustawka, Duda kazal tak mowic i w ogole jak mozna tak mowic.
 
Ciekaw jestem gdzie tym razem będzie znajdował się pan Rachoń z TV Republika. W ubiegłym roku miałem wrażenie, że wylądował łodzią Higginsa w Normandii.
 
Kuźwa, ale tęczy nie ma, więc gdzie będzie punkt kulimacyjny imprezy?

Ja typuje potajemny atak Antify przy cichym wsparciu policji koło rosyjskiej ambasady, bo w tamtych okolicach będą przechodzić chyba.
 
Chował się przed granatami, walczył w okopach itd. Przynajmniej tak mi się zdawało, kiedy jego relację z marszu oglądałem.
Teraz to pewnie garnitur od armaniego i spiewanie piesni z panem prezydentem w Bialej Podlaskiej ;)
Ja czekam jak co roku na relacje pyty.pl :D Oni zawsze dobrze przygotowani.
 
@mat01

Dokładnie, rok temu nawet nie speniali i polecieli kręcić w centrum zamieszek, niedaleko od nich latały te cegłówki, Koza nawet chyba dostał czymś, tylko nie pamiętam czy od Policji czy od zamaskowanych panów.
 
Teraz to pewnie garnitur od armaniego i spiewanie piesni z panem prezydentem w Bialej Podlaskiej ;)
Ja czekam jak co roku na relacje pyty.pl :D Oni zawsze dobrze przygotowani.


Gdyby gadali po angielsku to rok w rok by Pulitzer był :beer:
 
  • Like
Reactions: mat
ta też zwróciłem uwagę na te "kilka tysięcy" , ale lepsze rozkminy, że tam sami faszysci wywodzący się z PZPR marszerują ...
 
A prof. Śpiewak nie dość, że gada głupoty to jeszcze bezczelnie kłamie. Powiedział, że ten plakat bodajże z Wrocławia, który jest bardzo podobny do nazistowskiego nawoływał do uczestnictwa w MN, co jest bzdurą.
 
A prof. Śpiewak nie dość, że gada głupoty to jeszcze bezczelnie kłamie. Powiedział, że ten plakat bodajże z Wrocławia, który jest bardzo podobny do nazistowskiego nawoływał do uczestnictwa w MN, co jest bzdurą.
profesor Spiewak nazywa sie Singer a im to najbardziej polski patriotyzm nie pasuje. Co ciekawe zupelnie inaczej niz u siebie w Izraelu
 
Dowiedziałem się też , że Giertych był głównym narodowcem kilka lat temu, a inicjatywy prezydenta chwalone przez lata, jako nowoczesne celebrowanie niepodległości są bez sensu od tego roku i nikt na to nie chodzi ....


Ostatnio u Lisa był Kutz , to prawie płakał z powodu poglądów Polaków ...
 
Cejrowski jest tak naiwny, że szkoda komentować. Jeśli naprawdę uważa, że "obecność Andrzeja Dudy na Marszu zapewniłaby bezpieczeństwo", to pozostaje popukać się po głowie. Woda na młyn dla służb, żeby pokazać, że Narodowcy są wywrotowcami i nawet im prawicowy prezydent nie odpowiada. Już nawet pomijając służby i teorie spiskowe (choć budka pod ambasadą rosyjską raczej rozwiewa wątpliwości) nawet samemu PiS-owi na rękę byłaby prowokacja i zdystansowanie konkurenta politycznego na prawej stronie. Duda musiałby być idiotą, żeby się tam pokazać.
 
Back
Top