Polityka

Zatrzymaj marsz Putina!
To jest już żałosne.

Nic dla Polski nie robią, uwalają wszystkie inwestycje, są skrajnie kurwa niekompetentni, nie potrafią zrobić dosłownie kurwa nic dobrze.

Tylko bazują na emocjach swojego ćwierćinteligentnego elektoratu i nienawiści do pisu/ruskich/patriotów (wybierz które akurat potrzebne).

Pluje im i każdemu ich wyborcy na pysk.
 
To jest już żałosne.

Nic dla Polski nie robią, uwalają wszystkie inwestycje, są skrajnie kurwa niekompetentni, nie potrafią zrobić dosłownie kurwa nic dobrze.

Tylko bazują na emocjach swojego ćwierćinteligentnego elektoratu i nienawiści do pisu/ruskich/patriotów (wybierz które akurat potrzebne).

Pluje im i każdemu ich wyborcy na pysk.
Zabierz babci dowód na ostro.
 


Krąży ostatnio taki mem, że najlepszym warzywem na pamięć jest ogórek, bo jak wujek wsadził mi ogórka w tyłek 20 lat temu to do tej pory to pamiętam.

Stosując ta sama analogię do obecnej sytuacji to można wyciągnąć wniosek, że "siusiak pyza" rudego na pamięć najlepszy nie jest.
 
Warszawa pomaga kupcom z marywilskiej 44...jak ? Ano utworzyli specjalne miejsce w urzędzie pracy gdzie mogą dostać propozycję pracy bez oczekiwania w kolejce.....czasem kurwa myślę że mi się to śni.....
I tak dużo z ich strony. Najgorsze nie jest to że jakieś tam okienko otworzone. Najgorsze jest to że ta uśmiechnięta banda w Warszawie już dawno ma ten teren przeznaczony pod deweloperkę.
 
To jest Małżon

Dekonstrukcja sytuacji:

Biedroń i Śmiszek wzięli ślub , wiec są dla siebie żoną albo mężem. Para, która bierze ślub, powinna oczekiwać, że będzie w ten sposób tytułowana, Inna sprawa, że pisior powiedział to z przekąsem, ale to nie jest powód by wyzywać go od chama i kretyna. To Śmiszek przekroczył niedopuszczalną granicę w debacie, nie pisior. Gozdyra jako arbiter powinna to zauważyć i to wskazać, no ale.... to Gozdyra.
 
Dekonstrukcja sytuacji:

Biedroń i Śmiszek wzięli ślub , wiec są dla siebie żoną albo mężem. Para, która bierze ślub, powinna oczekiwać, że będzie w ten sposób tytułowana, Inna sprawa, że pisior powiedział to z przekąsem, ale to nie jest powód by wyzywać go od chama i kretyna. To Śmiszek przekroczył niedopuszczalną granicę w debacie, nie pisior. Gozdyra jako arbiter powinna to zauważyć i to wskazać, no ale.... to Gozdyra.
Jakie mąż żona jak to zwykłe pedały są.
 
Jakie mąż żona jak to zwykłe pedały są.
O, i gdyby tak pisior powiedział, wtedy mozna by mieć uzasadniona pretensję za wulgarność w programie. Natomiast on dostosował się w tytułowaniu tych gości zgdonie z pragnieniami ruchu LGBT, ale w dialektyce marksistowskiej ,mniej jest ważne co się mówi, tylko bardziej KTO co mówi, stąd apopleksja Śmiszka.
 
Kolejna idiotka Ochojska też otrzeźwiała, że Tusk ją zrobił w chooja. Inna sprawa, że nawet miarodajny Axel Springer cytuje otwartym tekstem Tuska, że 80 na 100 imigrantów na granicy z Białorusią to nie są imigranci biedy, a zorganizowane grupy młodych, agresywnych mężczyzn. Hasło, że Europa potrzebuje strategii na reżim Łukaszenki - gdy ten rządzi od 30 lat - jest doprawdy żałosne. Wiem, że przez te wszystkie lata tzw. Europa uważała Łukaszenkę za biednego krzykacza na pasku Rosji, ale jednak nawet najmarniejszy kundel potrafi czasem tak ugryźć, że boli...

 
I tak dużo z ich strony. Najgorsze nie jest to że jakieś tam okienko otworzone. Najgorsze jest to że ta uśmiechnięta banda w Warszawie już dawno ma ten teren przeznaczony pod deweloperkę.


Jako Warszawianin, ale też człowiek związany jakoś z azjatycką społecznością... mogę powiedzieć, że nie jestem pewien czy te wszystkie wietnamskie stoiska zapłaciły w ubiegłym roku chociaż złotówkę podatku łącznie. Ciężko w takiej sytuacji mi powiedzieć, że miasto jest im cokolwiek winne.

Póki co MirBud zadeklarował, że hala będzie odbudowana. Jak to wyjdzie, oczywiście zobaczymy :mamed: . Dalej mam w pamięci jak na mojej ulicy domek "zapalał się" przypadkiem 3 razy jednego lata, a teraz stoi już w tym miejscu blok mieszkalny :mamed:.
 



Najśmieszniejsze jest to, że koleś jest Bułgarem :juanlaugh: .
Doszedł jednak do wniosku, że jako Bułgar nie wzbudzałby kontrowersji, i szekle by się nie zgadzały.


Fn1jwkaWQAAY-Am.png
 
Last edited:


Czas na sprzeciw to był w grudniu. Teraz to nic więcej niż populistyczne pierdolenie. Każdy wyborca spod znaku 8 gwiazdek powinien mieć obowiązek przyjęcia ciapusa na swój kwadrat lub ewentualnie spłacać te ponad 80k zł za jego nieprzyjmowanie. Pierdoleni idioci.

To teraz jeszcze przyjęcie euro i zostaną zgliszcza. Nie będzie czego zbierać.

jeszcze tylko eurosocjal z KPO, żeby małpy nie uciekały na poziomie naszej najniższej krajowej i bingo się zepnie.
 
Back
Top