Polityka

putinlaugh.gif

 
Ktoś jest bardziej wkręcony w temat tego paktu migracyjnego? Mogę gdzieś przeczytać całość tej ustawy/rozporządzenia czy jakkolwiek jest to nazywane? Jak to będzie się miało do Polski? Bo przecież my już mamy mnóstwo imigrantów z Ukrainy. Oni się zaliczają do tego paktu, tak?
 
Ktoś jest bardziej wkręcony w temat tego paktu migracyjnego? Mogę gdzieś przeczytać całość tej ustawy/rozporządzenia czy jakkolwiek jest to nazywane? Jak to będzie się miało do Polski? Bo przecież my już mamy mnóstwo imigrantów z Ukrainy. Oni się zaliczają do tego paktu, tak?
Ukraińców wzięliśmy, bo jesteśmy frajerami. Teraz będziemy po prostu dojeni z kasy.

Mechanizm dobrowolnej solidarności - zakłada rozlokowanie co roku co najmniej 30 tys. osób. Kraje członkowskie będą mogły alternatywnie zapłacić 20 tys. euro za każdą nieprzyjętą osobę lub wziąć udział w operacjach na granicach zewnętrznych Unii.

Czyli merkelowa i ta kurwa vondergejen wzięły gruby sos za handel ludźmi i teraz każdy kraj będzie dodatkowo płacić sos.
Genialne.

Jebać taką politykę. Ochrona granic? Ochrona wolności obywatela?
Po co Ci to polaczku płać podatki.
 
Jak tam wyborcy rudego śmiecia? Zadowoleni? Już kit, że nikogo nie będziemy musieli przyjmować i za nic płacić dotarł do tych prostych, spranych łbów? To się jeszcze dopytajcie kaszubskiego bożka, czemu w takim razie głosowali przeciw temu wspaniałe wynegocjowanemu paktowi?
 
Ktoś jest bardziej wkręcony w temat tego paktu migracyjnego? Mogę gdzieś przeczytać całość tej ustawy/rozporządzenia czy jakkolwiek jest to nazywane? Jak to będzie się miało do Polski? Bo przecież my już mamy mnóstwo imigrantów z Ukrainy. Oni się zaliczają do tego paktu, tak?
nie ten kolor skóry ;)
prawdopodobnie będzie grany pakiet wyrównawczy, by wyrównać procentowo ubogacenie brązowym gównem państwa głównie białe,
a jak się wojna skończy na ukr to dopiero będzie wyrównanko
:beczka:
 
Jak tam wyborcy rudego śmiecia? Zadowoleni? Już kit, że nikogo nie będziemy musieli przyjmować i za nic płacić dotarł do tych prostych, spranych łbów? To się jeszcze dopytajcie kaszubskiego bożka, czemu w takim razie głosowali przeciw temu wspaniałe wynegocjowanemu paktowi?
eee kolego nie tak,
:no no:
tu jeden debilek kilka lat temu określał rudą kurwę w czasie jak piastował nadane za lizanie dupy niemrom jako
polityka światowego formatu i dziwował się, jak taki rodzynek się u nas wychował jak to możliwe, że mamy szefa europki
i jak Polacy powinni być dumni z polityka takiego formatu,
nie chcę już go wywoływać, bo chyba się zesrał i się już w tym temacie nie pojawia.
 
Back
Top