Polityka

Ale pierdola. Powiedzial ze katolicy moga byc Polakami tylko dla narodowcow.

A laska ktora organizuje wyjazd na Marsz z kato jest jawna ateistka.
 
Łaaaaaaaaał-Periscope to dopiero jest narzędzie do niezależnego dziennikarstwa. Opcja z szukaniem po mapie transmisji miażdży.
 
Łaaaaaaaaał-Periscope to dopiero jest narzędzie do niezależnego dziennikarstwa. Opcja z szukaniem po mapie transmisji miażdży.
Serio popularne to jest? Bo ja miałem instalować już jakiś czas temu, ale zaniechałem z obawy o nikłą popularność.
 
Serio popularne to jest? Bo ja miałem instalować już jakiś czas temu, ale zaniechałem z obawy o nikłą popularność.
Jeżeli chcesz większy kontakt z Rachoniem i Samuelem to instaluj :-D Nie no, spoko jest, sport.pl często daje transmisje jakieś zza kulis, UFC też coraz częściej.
 
Duda: "przetrwanie w tym miejscu świata zapewnić może tylko państwo dostrzegające każdego obywatela". Grzegorz Braun pewnie by powiedział, że Mussolinista - i wcale by się nie pomylił.
 
W studio pierdola ze od zamieszek sa gorsze race bo to prawie zamieszki oraz hasla ze w Polsce maja rzadzic Polacy. Zamieszek zero.
Jedna teza byla dobra "sa karetki a to swiadczy o tym ze marsz jest grozny". Kurwa, na takich masowlkach musza byc karetki. Na wodstocku tez sa
 
Muszę przyznać, że świetnie tegoroczny marsz relacjonuje Polsat News. Pokazują sam obraz z marszu z każdej możliwej perspektywy, ograniczono głupie komenatarze wielkich "znafców", naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony.
 
Newsweek. Poza tym, smutno im, bo nic się nie dzieje i czepiają się takich głupot, że głowa mała :-D


Zbrodnie marszu:

1. Są karetki.
2. Hasło "Polska dla Polaków, Polacy dla Polski".
3. Nie jest kolorowo tylko ponuro od rac, które są prawie zbrodnicze.
4. PIS, PIS, DUDA, DUDA - zło!!!!


Edit: dodam, że jeszcze wadą marszu jest to, że piją piwo. Jak oni mogą? Na paradach równosci czy pod krzyżem nie było piwa!!!
 
Demokracja według Newsweeka - zakazać marszu, który nam się nie podoba. Tylko Razem, tylko Zandberg, tylko Marks! @Comber Renata Kim
 
Znajomy który z kamerą szedł na czele marszu mówił o jakimś incydencie małym, że musiał spierdalać, ale podobno zgon był, takie plotki krążą po ludziach.
Jeżeli nawet to nie prawda, ale hasło krąży - może się zrobić ostro.
 
Znajomy który z kamerą szedł na czele marszu mówił o jakimś incydencie małym, że musiał spierdalać, ale podobno zgon był, takie plotki krążą po ludziach.
Jeżeli nawet to nie prawda, ale hasło krąży - może się zrobić ostro.
Pożywka dla mediów na 2 tygodnie przynajmniej ;)
 
Pożywka dla mediów na 2 tygodnie przynajmniej ;)

Jak serio ktoś zginął i okaże się, że od racy w ryj to spale się ze wstydu - na faceboku broniłem oprawy racowej ;p I tam właśnie mi ten operator powiedział o tym, że musial uciekać z czoła marszu.
Robi się ciemno, pewnie ne ma żadnych kibolskich rozpierduch, po prostu ludzie wszystkiego nie widzą, i mogą gdzieś rzucić race ot tak, i okaże się , że akurat jakaś grupa ludzi tam była.
 
Back
Top