Polityka

Problem polega na tym, że ci broniący Macierewicza najczęściej jeszcze nie interesowali się światem za czasów kiedy Antek był u władzy. Albo mają chujową pamięć.

Te dziesięć lat to naprawdę dużo.
Nie pierdol Masu bo mam 30 na karku a swiadomy politycznie bylem od czasow nastoletnich. Mam w rodzinie posla a ojciec byl radnym miasta, obydwoje z roznych partii.

Widocznie dorobiles sie za czasow rzadow rudego i jego swity wiec wydaje Ci sie ze bylo pieknie...

Napisal bys lepiej cos konkretnego co Cie tak zrazilo w rzadach PiSu a nie pierdololo gimbaziarskie o brzozach i oszolomach...
 
Dyskutujemy tu od miesięcy, więc traktujmy się poważnie. Takim stwierdzeniem traktujesz nas jak debili.

No ale pisząc, że PIS dał dupy mimo ze jeszcze nawet nie ma rządu, i powtarzając paranoje i wymyslone strachy traktujesz Ty innych jak debili.
Czy @Wewiur (sorry, ale z tym mnie wkurzyłeś) pisząc ze "tak będzie", jakby to był fakt dokonany, a pisze na temat przyszłości.


Czy pierdolenie Masu - wie, ze taki @Scurvol czy paru innych mają 40tke na karku a pierdoli by zrobić z ludzi debili, że kto jest za Macierewiczem ten dziecko które "nie wie co to życie i co to dyktatura Maciereiwcza"
 
Bez odbioru,bo jak człowiek ma zero argumentów, zero w mózgu, to rzuci slogany bez poktycia, wyzwie ludzi od gimnazjum, i pójdzie jak ktoś mądrzejszy wymaga trochę większego wysiłku intelektualnego.
I wybierze jakies szydercze zdanie z całej tresci rozmówcy by , skoro nie ma sie argumentów, chociaż zrobic z niego idiote walac głupie "bez odbioru".


hejt zwalczaj hejtem.
 
Problem polega na tym, że ci broniący Macierewicza najczęściej jeszcze nie interesowali się światem za czasów kiedy Antek był u władzy. Albo mają chujową pamięć.

Te dziesięć lat to naprawdę dużo.
Akurat ja bardzo dobrze pamietam PIS u sterow,(mialem jakies 27 lat) fakt, ze nie zaglebialem sie wtedy bardzo w polityke, w sensie internety i bralem za pewnik to co w TV. To byly czasy gdy mozna powiedziec przyklaskiwalem platformie, uwazajac ogolnie PIS za straszne oszolomstwo bo ja po prostu nie jestem konserwatysta i strasznie draznilo mnie to cale katolickie pierdololo. To byl czas gdy nie mieszkalem w Polsce i mozliwe, ze z tego wzgledu rowniez niezbyt interesowalem sie tym co sie dzieje w kraju a przekaz rzadow Kaczynskiego np w Irlandii nie byl zbyt cukierkowy ale dopiero po latach uzmyslowilem sobie, ze obraz Polski za Kaczynskiego celowo byl propagandowo przejaskrawiony. Owszem Jaras tez nie byl bez winy. Pamietam jak na przerwie obiadowej w fabryce w Dublinie 64 letni Tadgh nie potrafil zrozumiec dlaczego Jarkacz nie pozwolil na przemarsz homoseksualitow przez Warszawe, pisali o tym w irlandzkich gazetach, na glownej stronie i szczerze mowiac tak jakos troche wstyd mi bylo wtedy za Polske. Dalem sie pozniej zrobic Donkowi na teksty o drugiej Irlandii bo mieszkajac w niej sam czasem przy rozkminkach po fai zastanawialem sie czemu w Polsce nie moze byc jak w Irlandii, czy my jestesmy jakimis innymi ludzmi? o co kurwa chodzi w tym wszystkim? Wnioski nasuwaly mi sie jedne, winny Jarkacz ze swoja klika. Czas jednak uzmyslowil mi, ze sie mylilem i po Jarasie do sterow dorwali sie naprawde wyjatkowi fachowcy w rozpierdalaniu polskiej gospodarki i podporzadkowywaniu sie uni, ktora reprezentuje interesy niemieckie. To samo mialem z Lepperem, tez beke krecilem, ze oszolom, ze talibow widzial gdzie w Kjejkutach i co? i sie okazalo, ze Andrew mial racje.Z czasem do czlowieka doszlo, ze zyl w jakies takiej bance mydlanej wykreowanej przez usluzne platformie media i ze praktycznie wiekszosc tego co uwazal za jakies fakty to byla totalna propagandowa sciema i przykrywka pod dalsze rozkradanie Polski.
Dlatego teraz jak widze, te walke wszystkich mediow, dodam, ze czesto z niemieckim wlascicielem z PIS-em to do glowy przychodzi mi mysl, ze skoro oni, ktorzy reprezentuja niemiecki interes(bo te media reprezentuja interes kraju, z ktorego pochodza ich wlasciciele, paradoks bo w Niemczech taka sytuacja jest prawnie zakazana) tak zazarcie walcza z partia Jarasa to musi to oznaczac, ze PIS chce jednak wziac sie za polska racje stanu, ktora zawsze bedzie sprzeczna z ta niemiecka, dlategoz od dluzszego juz czasu patrze na Prawo i Sprawiedliwosc laskawszym okiem i chce dac im szanse na wykazanie sie, to wszystko. Wiem, ze to byc moze naiwnosc ale chuj zawsze bylem lekkim naiwniaczkiem :wink:
 
Tu nie chodzi o to, co Antoni chce zrobić. On, po prostu, nie jest w stanie (swoim autorytetem) firmować żadnych poważnych projektów, zbyt wiele razy opowiadał głupoty. Tym, którzy sercem są za PISem, proponuję wyobrazić sobie Niesiołowskiego jako szefa MON, zrozumiecie co czują ci, którzy na PIS nie głosowali.

No kurwa teraz to poleciałeś. To tak jakbyś porównał Millera do Che Guevary i napisał, ze to to samo.
 
No ale pisząc, że PIS dał dupy mimo ze jeszcze nawet nie ma rządu, i powtarzając paranoje i wymyslone strachy traktujesz Ty innych jak debili.
Czy @Wewiur (sorry, ale z tym mnie wkurzyłeś) pisząc ze "tak będzie", jakby to był fakt dokonany, a pisze na temat przyszłości.


Czy pierdolenie Masu - wie, ze taki @Scurvol czy paru innych mają 40tke na karku a pierdoli by zrobić z ludzi debili, że kto jest za Macierewiczem ten dziecko które "nie wie co to życie i co to dyktatura Maciereiwcza"
Ale ja tylko skomentowałem plany, jakie ten człowiek publicznie przedstawił. Co w tym złego?
Oczywiście, że tak nie będzie. Nawet jakby ktoś chciał takie coś wprowadzić, to się po prostu nie może udać. To jest jakby powiedzieć bajkę o smoku i wieży i księżniczce i oczekiwać, że się ziści. No nie ma tak.
 
Serio po prawie 1000 stron w wiekszosci rzeczowej dyskusji o polityce sa tutaj ludzie ktorzy uwazaja ze Antoni bedzie dobrym ministrem obrony?
 
Serio po prawie 1000 stron w wiekszosci rzeczowej dyskusji o polityce sa tutaj ludzie ktorzy uwazaja ze Antoni bedzie dobrym ministrem obrony?

Nawet generał Polsko dobrze go ocenił, a go cenie bardziej od Lisa czy internetowych eskpertów z cohones.
 
Nawet generał Polsko dobrze go ocenił, a go cenie bardziej od Lisa czy internetowych eskpertów z cohones.

Ja tez bardzo cenie generala Polko, ale trzeba odroznic jego wiedze wojskowa od politycznej dzialanosci (nigdy nie ukrywal wsparcia dla PiS'u - miedzy innymi dostal nominacje od Lecha Kaczynskiego).
 
Nawet generał Polsko dobrze go ocenił, a go cenie bardziej od Lisa czy internetowych eskpertów z cohones.
Ale problem jest tego rodzaju, że nikt go nie krytykuje. Spokojnie. Ja wyraziłem swoje obawy dotyczące kluczowych projektów, w odniesieniu do jego słów. Lemmy poddał pod wątpliwość jego reputację. To nie jest stwierdzanie a priori, że on będzie zły. Po prostu źle się w naszych oczach zapowiada.

Spokojnie :D
 
Masu stac Cie na wiecej :)

Mam wrazenie, ze od kiedy dostales pasek i Juras z Mauriczem o Tobie wspomnieli to ego troszke uroslo ;) przyznaj sie, ze zapierdalasz po domu w koronie z burger kinga i zonie kazesz mowic do siebie jaśniepanie ;)
Ta i jeżdżę bemtlejem kupionym za rządów Tuska. Błagam, gardzę politykami, wszystkich opcji, ale nie kumam jak można mieć wiarę w Antka. Akurat w niego?
 
Ale problem jest tego rodzaju, że nikt go nie krytykuje. Spokojnie. Ja wyraziłem swoje obawy dotyczące kluczowych projektów, w odniesieniu do jego słów. Lemmy poddał pod wątpliwość jego reputację. To nie jest stwierdzanie a priori, że on będzie zły. Po prostu źle się w naszych oczach zapowiada.

Spokojnie :D

Antoni Polske zbawi szybciej niż Mort!
 
Nie twierdzę, że będzie dobrym ministrem. Ba, twierdzę, że prawdopodobnie to będzie niewypał. Ale nie zgodzę się, że Antoni to idiota, oszołom i ruszy od razu odbić samolot od ruskich. I nie zgadzam się na porównania do Niesioła.
 
Panowie, małe pytanko.

Gdybyście byli częścią współczesnej ,,młodzierzy wyklentej'' to mielibyście potrzebę jutro poszumieć?

Oczywiście mając świadomość że jest zmiana warty i niebawem będzie Bóg,Honor,Ojczyzna, komisje śledcze, i na drzewach zamiast liści ...itp,itd
 
[cytat start]Bez odbioru,bo jak człowiek ma zero argumentów, zero w mózgu, to rzuci slogany bez poktycia, wyzwie ludzi od gimnazjum, i pójdzie jak ktoś mądrzejszy wymaga trochę większego wysiłku intelektualnego.
I wybierze jakies szydercze zdanie z całej tresci rozmówcy by , skoro nie ma sie argumentów, chociaż zrobic z niego idiote walac głupie "bez odbioru".


hejt zwalczaj hejtem.[cytat stop]
@Masu Cię chyba ignoruje, więc zacytuje żeby zobaczył. Może zmotwuje go to do przybycia na zlot.
 
Panowie, małe pytanko.

Gdybyście byli częścią współczesnej ,,młodzierzy wyklentej'' to mielibyście potrzebę jutro poszumieć?

Oczywiście mając świadomość że jest zmiana warty i niebawem będzie Bóg,Honor,Ojczyzna, komisje śledcze, i na drzewach zamiast liści ...itp,itd
Tu twarde dyskusje o Antoniego, więc zostałeś przemilczany;) Ja co prawda nie wiem, ale już na jutro nakupiłem: paluszki, chipsy (nawet Pringles wziąłem!), kilka Grolschów i odliczam do wieczornych Faktów. To jedyny dzień w roku, w którym nie tylko oglądam ale wręcz wyczekuję.
 
Ci którzy jadą bez opamiętania na Antoniego Maciarewicza powinni troszkę się zastanowić. Kiedyś tak ciśnięto Leppera a dziś ci wielcy szydercy "wyświęcać" go chcą i łapać skrytobójców
 
Najlepsze jest to, że Marsz co roku idzie pokojowo i nie robi żadnych zamieszek - zamieszki robią poza marszem grupy kiboli, niezaleznie od marszu. Ba, tak samo atakują Marsz jak i policje.

I mówić, że to Marsz robi rozróby to tak jakby powiedzieć, że Parada Równości robi rozróby bo chuligani w jej trakcie zrobią rozpierdol.
 
comment_4fQmvqosg4Y0tEHBQNn6uT8AJ0d4eWdt,w400.jpg
 
Back
Top