Polityka

@halibut ale co mam ci wyslac na ten email :) hehe

Tak rozmawialem z nim. Pracowalem z nim o 1 roku we Wroclawiu. Pare razy w przeciagu kilku lat rozmawialismy, raz biznesowo. Dzis ja sie odezwalem i zasypalem go gradem pytan :)
 
A co o ropy, zgodnie z tym co uslyszlaem, to wlasnie kupuje ja Asad, nie Turcja jak myslalem, i jak sugeruja eksperci.

Zreszta, nie jestem w stanie zweryfikowac tych informacji.

Kazdy niech wierzy, w co chce wierzyc :)
 
@halibut ale co mam ci wyslac na ten email :) hehe

Tak rozmawialem z nim. Pracowalem z nim o 1 roku we Wroclawiu. Pare razy w przeciagu kilku lat rozmawialismy, raz biznesowo. Dzis ja sie odezwalem i zasypalem go gradem pytan :)

Myślałem ze masz jakas nagrana rozmowe i chcesz sie podzielic :)

Ja dodam od siebie - nie boje się tej wędrówki ludów. Obserwuje to wszystko z ekscytacją, że jestem świadkiem rzeczy które zmieniaja historie, wprowadzaja nowa epoke. Wiesz, jaram sie jak w dziecinstwie filmami z van Damme.

To jak w czasie upadku Rzymu - wielkie umysły były świadome ze sa swiadkami zmian historycznych.

A co o ropy, zgodnie z tym co uslyszlaem, to wlasnie kupuje ja Asad, nie Turcja jak myslalem, i jak sugeruja eksperci.

Zreszta, nie jestem w stanie zweryfikowac tych informacji.

Kazdy niech wierzy, w co chce wierzyc :)

Czyli Monty Python i może okazać sie ze tym wszytkim rządzi jedna, wielka globalna korporacja do ktorej nalezy Sony , Zuffa, Mcdonald, firmy naftwe, Bayer, itp, itd
 
kielbasa wyborcza? ciezko jest mi w to uwierzyc, ze po 8 latach rzadow w ostatnim miesiacu NAGLE wpadli na taki pomysl. Czym zamierzaja zastapic ten solidny odplyw srodkow z budzetu? SCIEMA na maxa. Mozliwe, ze przygotowuja grunt pod przyszle rzady oponentow politycznych czyli maja miec jak najgorsze warunki, jak zwykle los zwyklego czlowieka jest im obcy, wazne zeby tylko PIS-owi dokopac.:facepalm:
 
"Skladki ZUS i NFZ beda oplacane z budzetu"... Hahahaha. Kopaczowa Korwin-Mikke poprawila mi z rana humor, podobnie jak Kukiz-Komorowski pare mcy temu.
 
Last edited:
Tonacy brzytwy sie lapie. Nie maja szans zeby to wprowadzic, ba, nie maja nawet jaj zeby cos takiego przeprowadzic. Zreszta od czasow Balcerowicza to zaden rzad nie ma jaj przeprowadzic gruntownych zmian ekonomicznych.
 
Uchodzcy, uchoddzcy, uchodcy

Quiz:
Podaj zdanie prawdziwe:
1. uchodzcy przyjechali i maja sie dobrzze, sa na zasilkach, zyc nie umierac
2. uchodzcy przyjechali i pracuja
3. uchodzcy przyjechali i zajebali ich kibole
4. uchodzcy nie przyjechali, a to cale pierdolenie jest bezprzedmiotowe
 
Uchodzcy, uchoddzcy, uchodcy

Quiz:
Podaj zdanie prawdziwe:
1. uchodzcy przyjechali i maja sie dobrzze, sa na zasilkach, zyc nie umierac
2. uchodzcy przyjechali i pracuja
3. uchodzcy przyjechali i zajebali ich kibole
4. uchodzcy nie przyjechali, a to cale pierdolenie jest bezprzedmiotowe

Zależy czy pytasz o Polskę czy Europe.
 
0004MRE09IUOYPOB-C116.jpg
 
Tonacy brzytwy sie lapie. Nie maja szans zeby to wprowadzic, ba, nie maja nawet jaj zeby cos takiego przeprowadzic. Zreszta od czasow Balcerowicza to zaden rzad nie ma jaj przeprowadzic gruntownych zmian ekonomicznych.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał "jaj" żeby wprowadzić w życie jakiś "II plan Balcerowicza".
 
Pis ma niezla wizerunkowo. Fajny pomysl z przemowieniem przedstaeiciela kazdej grupy spolecznej. PRowo ladnie im wychodzi
No ale student politologii narzkajacy na brak pracy? :D PRowo dla Andrzejow i Grazyn spoko, ale dla mnie to smiech na sali.
 
Masz cos do mojej bylej? :p

No ale student politologii narzkajacy na brak pracy? :D PRowo dla Andrzejow i Grazyn spoko, ale dla mnie to smiech na sali.

Student nie wyszedl ale rolnik i przedstawicielka rodzin juz tak, i konkretne problemy przedstawili. Przedsiebiorca mogl wiecej opowiadac jak aparat urzedniczy potrafi ich niszczyc
 
Masz cos do mojej bylej? :p



Student nie wyszedl ale rolnik i przedstawicielka rodzin juz tak, i konkretne problemy przedstawili. Przedsiebiorca mogl wiecej opowiadac jak aparat urzedniczy potrafi ich niszczyc
Tak czy siak zadnego glosu na pisy, po, sld czy psl. Nigdy
 
Jeszcze co do tego, ja tez poproszę mieszkanie, jedzenie, rowery, chuje muje, prace i wracam do Polski
ja to zaczynam starac o syryjski paszport, dosyc szybko sie opalam, wykupie jakis karnecik na solarke i moge robic za Syryjczyka :wink:
 
ja to zaczynam starac o syryjski paszport, dosyc szybko sie opalam, wykupie jakis karnecik na solarke i moge robic za Syryjczyka :wink:
Mnie ostatnio turas wziął za... Turasa :D chociaż miałem na sobie ta czerwona koszulke pitbulla.. Ale pierwszy krok zaliczony, kamuflaż
 
Back
Top