Polityka

No takich imigrantow to ja rozumiem a nie przyjada ci eksperci od lepienia chatek z gowna :wink:

A gówno prawda! Teraz właśnie są w modzie ekologiczne, energooszczędne domy. Słoma + glina (ewentualnie wcześniej wspomniany budulec dla poprawy właściwości) - czysta ekologia i praktyczność. Do tego są to materiały łatwo dostępne.
 
A gówno prawda! Teraz właśnie są w modzie ekologiczne, energooszczędne domy. Słoma + glina (ewentualnie wcześniej wspomniany budulec dla poprawy właściwości) - czysta ekologia i praktyczność. Do tego są to materiały łatwo dostępne.
w sam raz na jakas zimowa rezydencje.
 
elo mordeczki. kontekst jest jaki jest, moze pierwsza sila zostala troche zle przetlumaczona, bo on tam uzyl slowa WLADZA. czyli pan wladza robi se co chce. kretyn. angela nie ma szans, zeby byc po raz kolejny kanclerzem, nie chcieli jej wczesniej ausländry, teraz nie chca jej tez niemcy.
 
elo mordeczki. kontekst jest jaki jest, moze pierwsza sila zostala troche zle przetlumaczona, bo on tam uzyl slowa WLADZA. czyli pan wladza robi se co chce. kretyn. angela nie ma szans, zeby byc po raz kolejny kanclerzem, nie chcieli jej wczesniej ausländry, teraz nie chca jej tez niemcy.

Tylko, że kolejne wybory są bodajże w 2017. Do tego czasu może sporo jeszcze namieszać.

Tak, w ogóle to kto mógłby wskoczyć na jej miejsce?
 
Tylko, że kolejne wybory są bodajże w 2017. Do tego czasu może sporo jeszcze namieszać.

Tak, w ogóle to kto mógłby wskoczyć na jej miejsce?
nie mam pojecia, nie interesuje mnie niemiecka polityka w ogole. chce wrocic do Polski i na tym sie skupiam :)
 
Ukraincy psuje rynek w Polsce, jak Polacy w UK
swoja droga czy legalne sa ogloszenia np. zatrudnie Ukrainca?
 
Takich ogłoszeń nie ma , zakład dogaduje się z gminą czy tam miastem na liczbę miejsc i ewentualne korzyści poprzez takie zatrudnienie czyt.zwolnienie , ulga podatkowa.
 
@Bezimienny szukam zrodla, ale nie moge znalezc. w jakims programie, wywiadzie, felietonie to stwierdzila?
Właśnie też nie mogę znaleźć. Był ten cytat powtarzany na twiterze.
Ziemkiewicz wspomina o czymś ciekawszym niż tylko terroryści:

Problem nastawienia muzułmanów do europejskiego sposobu życia.
 
Korwin ostatnio w lepszej formie...

@Trzyha zależy jaki rzut ludzi , grupowy pojawia się rano w tyrce i jest ;)
ja mowie o ogloszeniach o prace np. na olx penlo jest "zatrudnie ukraincow" przeciez to powinno byc karalne i pewnie jest, segregowanie pracownikow, ze wzgledu na narodowosc

a PO chce likwidacji ZUS haha
 
Korwin ostatnio w lepszej formie...


ja mowie o ogloszeniach o prace np. na olx penlo jest "zatrudnie ukraincow" przeciez to powinno byc karalne i pewnie jest, segregowanie pracownikow, ze wzgledu na narodowosc



Chuja tam, ja jestem za tym by była pewna wolność jeżeli nie krzywdzisz innych ludzi. Ktoś chce zatrudniać w swojej prywatnej firmie tylko Polaków, Żydów lub Ukraińców? Jego sprawa. Ktoś chce zrobić knajpe tylko dla gejów(są takie, ale jakbys zrobil knajpe "tylko dla hetero" to masz na karku prokurature), Żydów, lub chce powiesić tabliczke "Czarnym wstęp wzbroniony" - chce mieć do tego prawo. Rynek zweryfikuje takiego biznesmena, nie prawo.
 
Chuja tam, ja jestem za tym by była pewna wolność jeżeli nie krzywdzisz innych ludzi. Ktoś chce zatrudniać w swojej prywatnej firmie tylko Polaków, Żydów lub Ukraińców? Jego sprawa. Ktoś chce zrobić knajpe tylko dla gejów(są takie, ale jakbys zrobil knajpe "tylko dla hetero" to masz na karku prokurature), Żydów, lub chce powiesić tabliczke "Czarnym wstęp wzbroniony" - chce mieć do tego prawo. Rynek zweryfikuje takiego biznesmena, nie prawo.
zgadzam sie, ze tak powinno byc, ale tak nie jest
prawo mowi, ze nie mozna kogos dyskryminowac ze wzgledu na narodowsc, a te ogloszenia to robia
wiadomo, ze szukaja Ukraincow, zeby robili za 2z/h i tylko o to chodzi, ale jest to nielegalne
 
Janusz jak to Janusz. Zbyt nerwowy i łatwo daje się prowokować. Mógł nieco lepiej ten czas antenowy wykorzystać, mimo wszystko wypadł całkiem nieźle. Nie mam już wątpliwości, że znów postawię na jego partię.
Ostatnio dobre występy Wiplera, dobra organizacja przedwyborcza i sondaże pozwalają mieć nadzieję, że coś się ruszy.
 
2h rozmowy z Syryjczkiem.Momentami zacieklej, bardzo emocjonalnej.

- Syryjczycy walcza o przetrwanie, nie maja do stracenia juz nic. USA/EU blokuja dostawy broni, odbudowe terenow odbitych od ISIS / Asada.
- Syryjczycy walcza rownoczesnie z ISIS i z Asadem. Do konca roku planuja otoczyc Damaszek.
- Wojna w Syrii trwa od 5 lat, ISIS jest od dwoch
- Kiedy Asad zaczal przegrywac, wezwal Iranczykow i Irakijczykow Szyitow na pomoc
- kiedy to nie wystarczylo, zwrocil sie do Rosji
- Rojsa nie chce stracic swojej wojskowej bazy wiec od wielu lat wspiera wojskowo Baszara Al-Asada
- USA gra o wszystko, calosc regionu
- Arabia Saudyjska wbrew mediom nie sponsoruje ISIS. ISIS jest sponsorowane i wspomagane przez Iran. Wszystkie naloty Asada odbywaja sie nad przestrzenia powietrzna ISIS a sa skierowane na rebeliantow. ISIS nie atakuje Asada. Tylko rebelianci to robia.
- Syria jest w podobnej sytuacji jak Ukraina - nikt nie chce dac im broni, wspomoc rebeliantow
- Do Polski przybylo 163 rodziny. 100% chrzescijan. Zostalem poproszony o pomoc w znalezieniu pracy, a nie wysylaniu kasy na jakies tam konto.
- Bardzo duzo zarzutow w stosunku do Polakow o zmianie zachowania, gdy tylko dowiaduja sie ze jest Muzlumaninem (przyklad: nie znalazl pracy po skonczeniu studiow w PL, zmienil nazwisko na nazwisko matki, w ciagu kilku tygodni 7 rozmow, praca)
- dyskusja o Rydzyku, nastrojach

Moj email jest znany :)
 
2h rozmowy z Syryjczkiem.Momentami zacieklej, bardzo emocjonalnej.

- Syryjczycy walcza o przetrwanie, nie maja do stracenia juz nic. USA/EU blokuja dostawy broni, odbudowe terenow odbitych od ISIS / Asada.
- Syryjczycy walcza rownoczesnie z ISIS i z Asadem. Do konca roku planuja otoczyc Damaszek.
- Wojna w Syrii trwa od 5 lat, ISIS jest od dwoch
- Kiedy Asad zaczal przegrywac, wezwal Iranczykow i Irakijczykow Szyitow na pomoc
- kiedy to nie wystarczylo, zwrocil sie do Rosji
- Rojsa nie chce stracic swojej wojskowej bazy wiec od wielu lat wspiera wojskowo Baszara Al-Asada
- USA gra o wszystko, calosc regionu
- Arabia Saudyjska wbrew mediom nie sponsoruje ISIS. ISIS jest sponsorowane i wspomagane przez Iran. Wszystkie naloty Asada odbywaja sie nad przestrzenia powietrzna ISIS a sa skierowane na rebeliantow. ISIS nie atakuje Asada. Tylko rebelianci to robia.
- Syria jest w podobnej sytuacji jak Ukraina - nikt nie chce dac im broni, wspomoc rebeliantow
- Do Polski przybylo 163 rodziny. 100% chrzescijan. Zostalem poproszony o pomoc w znalezieniu pracy, a nie wysylaniu kasy na jakies tam konto.
- Bardzo duzo zarzutow w stosunku do Polakow o zmianie zachowania, gdy tylko dowiaduja sie ze jest Muzlumaninem (przyklad: nie znalazl pracy po skonczeniu studiow w PL, zmienil nazwisko na nazwisko matki, w ciagu kilku tygodni 7 rozmow, praca)
- dyskusja o Rydzyku, nastrojach

Moj email jest znany :)

W sensie Ty z tym Syryjczykiem rozmawiales? Wyslij mi na [email protected]
 
ja slyszalem, ze to wlasnie arabia i izrael pomagaja isis, a iran nie ma nic do tego

Kurwa, w tym temacie robi się Monty Python. Serio, przeczyaj to: żydzi pomagaja ISIS które jest za mordowaniem zydow, itd.
Serio, chyba kazdemu zalezy na ISIS?
Czemu jest taka tania ropa? Bo kurwa kazdy kupuje od ISIS ktore sprzedaje po 50% ceny. Wiec na pewno nie jest to na reke Arabii i Amerykanom ktore przez ISIS musi sprzedawac taniej. Ale jest na reke UE i Polsce.
 
Back
Top