Polityka

Jak to jest, że gdy Korwin, niszowy europejski poseł, coś palnie to mówią o tym media, a gdy Schulz, czołowy europejski przywódca powie, że zmusi państwa europy środkowej siłą do czegoś - o tym media nie wspominają? Powinna być gigantycczna afera.
jako, ze obok monitora mam TV, w ktorym czesto leci TVN 24 (mozliwe, ze to jest przyczyna zarzucanego mi przez co poniektorych "malkontenctwa", czlowieka po prostu szlag trafia jak slucha bredni serwowanych przez te i inne stacje) to musze przyznac, ze byla o tym mowa. Na TVP i Polsacie rowniez wspominali cos tam. Oczywiscie byli to poslowie tzw opozycji.
 
jako, ze obok monitora mam TV, w ktorym czesto leci TVN 24 (mozliwe, ze to jest przyczyna zarzucanego mi przez co poniektorych "malkontenctwa", czlowieka po prostu szlag trafia jak slucha bredni serwowanych przez te i inne stacje) to musze przyznac, ze byla o tym mowa. Na TVP i Polsacie rowniez wspominali cos tam. Oczywiscie byli to poslowie tzw opozycji.

No własnie, bo PIS zrobiło o tym konerencje i musieli to pokazac. A potem nie bedzie nic w serwisach, zobaczysz. Chociaz, moge sie mylic.


Ja sie zastanawiam czmeu taki Schultz nie widzi, ze polityka antyimigracyjna to szansa do zjednoczenia UE? Przecież to jest oczywista szansa na rzeczywiste zjednoczenie państw członkwoskich - jest wspólny wróg, antyeuropejski!

Tak - socjalisci powinni to zamianic na nacjonalizm paneuropejski, a oni sie boja nacjonalizmow narodowych. A mogliby to przekuć w idee wspolnoty , bo zawsze tak jest, ze laczy wspolny wrog. Tak powstalo USA, na bazie opozycji kolonii uciskanych przez brytyjczykow, tak moze powstac tylko w rzeczywistocsi wspolnota Europejska.

A przez to co robia - tworza sie wewnetrzne podzialy, Polska i europa srodkowa to wrogowie Niemiec i Francji i ich polityki.

@Dzihados Dobre tłumaczenie, nawet w TVN 24 to cytowali.
 
W świetle tych wypowiedzi z jednej strony Niemiec i Wielkiej Brytanii



Czy nie istnieje szansa, że Niemcy dogadały się z Rosja co do postawy w Syrii, w zamian za jakies profity? Przeciez Niemiec oslania kroki, które aktualnie podejmuje tam Putin.
 
Brak mi slow, z tego czlowiekia tworzy sie nowy Lenin, skoro ludzie nie chca dobra, trzeba im je wcisnac...
 
W świetle tych wypowiedzi z jednej strony Niemic i Wielkiej Brytanii

Czy nie istnieje szansa, że Niemcy dogadały się z Rosja co do postawy w Syrii, w zamian za jakies profity? Przeciez Niemiec oslania kroki, które aktualnie podejmuje tam Putin.

\

Niemcy ogólnie idą oficjalnie ramie w ramie z Putinem - z Ukrainą slownie tylko udawali krytyke, bo musieli, ale przeciez mamy rurociag, teraz ruszyla budowa ostaniej nitki - ciulają nas jak 300 lat temu, 70 lat temu, i teraz znowu.
 
\

Niemcy ogólnie idą oficjalnie ramie w ramie z Putinem - z Ukrainą slownie tylko udawali krytyke, bo musieli, ale przeciez mamy rurociag, teraz ruszyla budowa ostaniej nitki - ciulają nas jak 300 lat temu, 70 lat temu, i teraz znowu.
to jest wlasnie ta SOLIDARNOSC, o ktorej wspominala Angela i ktora gebe wyciera sobie teraz Kopaczowa
 
a co do RT, bylbym ostrozny, w szczegolnosci z komunizujacymi ekspertami z UK. W drugiej czesci swojej wypowiedzi ekspert rozwinal szkrzydla.
 
Last edited:
Bartosiak, Balcerowicz, Lubina na propsie. Dlugi artykul.

A w miedzyczasie kolejna mysl. Wszyscy mysla USA-Rojsa-Chiny-Europa... A gdzie "Afryka"? W cudzyslowiu, bo mam na mysli zjednoczone interesy Arabow i Turkow... A ISIS to niby kto? Stad ten Iran chyba...
 


Nie wiem czy ktoś już to gdzieś wkleił , ale jak nie to zgrzejcie i przygotujcie się na zastrzyk humoru :lol: :"Bosak vs tępe strzały"
ps .oglądacie na własne ryzyko zabicia się śmiechem ;)
 


Nie wiem czy ktoś już to gdzieś wkleił , ale jak nie to zgrzejcie i przygotujcie się na zastrzyk humoru :lol: :"Bosak vs tępe strzały"
ps .oglądacie na własne ryzyko zabicia się śmiechem ;)




Nie wiem czy ktoś już to gdzieś wkleił , ale jak nie to zgrzejcie i przygotujcie się na zastrzyk humoru :lol: :"Bosak vs tępe strzały"
ps .oglądacie na własne ryzyko zabicia się śmiechem ;)

Wrzucałem. Nawiedzona "filozofka polityki" :confused:. Bosak miał niezły ubaw.
 


Nie wiem czy ktoś już to gdzieś wkleił , ale jak nie to zgrzejcie i przygotujcie się na zastrzyk humoru :lol: :"Bosak vs tępe strzały"
ps .oglądacie na własne ryzyko zabicia się śmiechem ;)

z szumlewiczem byl w superstacji przez 8 minut, smiech :D
 


Nie wiem czy ktoś już to gdzieś wkleił , ale jak nie to zgrzejcie i przygotujcie się na zastrzyk humoru :lol: :"Bosak vs tępe strzały"
ps .oglądacie na własne ryzyko zabicia się śmiechem ;)

Jak ja nie lubie jak siedzą w studio 3 osoby i wszystkie naraz mówią. To sie kurwa nie da oglądać bo co chwile sobie przerywaja, a laska pierdoli jak potłuczona.
 
Na pomorzu to chyba otworzyli tunel dla uchodźców ale z Ukrainy i to na potężną skalę . Dziwna jest trochę cisza np. u mnie w mieście pracuje już chyba z 200 osób ( 1 duży zakład zatrudnił ok 100 !) większa część przyjechała z rodzinami . W cale nie pracują na złych warunkach , najdziwniejsze (a może i nie...) że informacji o jakiekolwiek pracy w mediach lokalnych nie było a bezrobocie stoi na tym samym miejscu.
 
To ponoć czeczenii na przejściu w Terespolu, czyli chyba nic nadzwyczajnego.
tez mi sie wydaje, ze to Czeczeni, czy ja wiem czy nic nadzwyczajnego? jak widac stosuja sie do polecen strazy granicznej
 
w Gdyni/Sopocie ich nie widac do Gdanska zapuszczam sie rzadko wiec sie nie wypowiadam.



Niezły jazgot, ale na szczęście miałem cicho ustawiony odtwarzacz. Ogólnie rzecz biorąc na takich wyrywających się delikwentów najlepszy byłby TASER. Uspokojenie natychmiastowe bez niepotrzebnej szarpaniny.
 
Niezły jazgot, ale na szczęście miałem cicho ustawiony odtwarzacz. Ogólnie rzecz biorąc na takich wyrywających się delikwentów najlepszy byłby TASER. Uspokojenie natychmiastowe bez niepotrzebnej szarpaniny.
adbuster potwierdza
 
Na Slasku jest od chuja, ale glownie robia Ukraincy najgorsze prace, sprzatanie. Nikt inny tego robic nie chce
 
Back
Top