Polityka

Ja nigdy kalkulacji nie robilem, ale z rozmow ze znajomymi zawsze mi wychodzilo, ze niby cos dostajesz (jak w ogole sie zalapiesz), ale za to jest wiecej ubezpieczen, cos tam trzeba dokupic, zaplacic, cos jest drozsze, i wychodzi wlasciwie na to samo.

@Masu ty to pewnie masz w malym palcu :)
 
Last edited:
100 m to pipidówa, a nie dom
pieprzenie, 100 metrow uzytkowych spokojnie wystarcza, moj wujo ma w tych okolicach parterowy i jak dla mnie jest w sam raz dla rodziny



a tu dyskusja o tym jak panstwo sie wpierdala i bedzie wpierdalac w nasze zycie
 
@mat01 ja pisalem odnosnie 100m2 :)
aaaa
no to wujo ma 2, kazde ma swoj pokoj, on ma sypialnie, salon, toalete, lazienke, kuchnie i maly gabinecik
bylem tam wielokrotnie i ciasno to tam nie bylo, nie przesadzajmy, ze 100 m2 powierzchni uzytkowej to nie sa warunki do zycia
 
spytaj te 70 osob co je znalezli w ciezarowce: oczywiscie, ze da sie zyc :) i to nawet w calkiem milych warunkach, jednak dom marzen to to z pewnoscia nie jest.

Zakladajac ze na korytarze i lazienki idzie tylko 20m2, zostaje 80m2 na salon, kuchnie i 4 pokoje. Salon niech bedzie 20m2, kuchnia 15m2 to zostaje 45m2 na 4 pokoje.
Ja juz mam 3 baby w rodzinie, nie ma szans zeby sie w to upakowac :( chyba zeby wypelnic pokoje szafami a spac w salonie :)
 
spytaj te 70 osob co je znalezli w ciezarowce: oczywiscie, ze da sie zyc :) i to nawet w calkiem milych warunkach, jednak dom marzen to to z pewnoscia nie jest.

Zakladajac ze na korytarze i lazienki idzie tylko 20m2, zostaje 80m2 na salon, kuchnie i 4 pokoje. Salon niech bedzie 20m2, kuchnia 15m2 to zostaje 45m2 na 4 pokoje.
Ja juz mam 3 baby w rodzinie, nie ma szans zeby sie w to upakowac :( chyba zeby wypelnic pokoje szafami a spac w salonie :)
No jak same baby to ciezko ;) Potrzebujesz z 400 :D
 
pieprzenie, 100 metrow uzytkowych spokojnie wystarcza, moj wujo ma w tych okolicach parterowy i jak dla mnie jest w sam raz dla rodziny



a tu dyskusja o tym jak panstwo sie wpierdala i bedzie wpierdalac w nasze zycie

Nie dalo sie sluchac tych dwoch imbecyli. Ani jeden ani drugi, nie potrafi obronic swojego stanowiska.
 
spytaj te 70 osob co je znalezli w ciezarowce: oczywiscie, ze da sie zyc :) i to nawet w calkiem milych warunkach, jednak dom marzen to to z pewnoscia nie jest.

Zakladajac ze na korytarze i lazienki idzie tylko 20m2, zostaje 80m2 na salon, kuchnie i 4 pokoje. Salon niech bedzie 20m2, kuchnia 15m2 to zostaje 45m2 na 4 pokoje.
Ja juz mam 3 baby w rodzinie, nie ma szans zeby sie w to upakowac :( chyba zeby wypelnic pokoje szafami a spac w salonie :)

Nie no da się na 100 metrach mieszkać-w końcu 80 mkw mieszkania są uważane za duże;) Standard w Polsce to chyba 120mkw z wliczonym garażem. Nie wiem na chuj garaż w takim małym domku.
 
Nie no da się na 100 metrach mieszkać-w końcu 80 mkw mieszkania są uważane za duże;) Standard w Polsce to chyba 120mkw z wliczonym garażem. Nie wiem na chuj garaż w takim małym domku.
Żeby samochód zaparkować? :D Ja mam mieszkanie 60m więc nie mówcie, że 100 to tak mało.
 
Ja na poczatek pojde w wiate :)

@Matszo92 porownywanie mieszkania w bloku do domku nie ma sensu, bo inaczej sie powierzchnie rozkladaja (wiekszy salon, kuchnia, lazienki, korytarze(!)).
 
Back
Top