Polityka

A tego nie slyszalem jeszcze. Serio? Na wizycie w DE powiedzial ze reprezentuje niesprawiedliwy kraj?

Pierwsza informacja w mediach dzisiaj-Gauck(?) chwali Polskę a on jedzie że jeszcze nie jesteśmy sprawiedliwym krajem. Jakiś absurd i nowy poziom negatywnej kampanii żeby tylko wynik w wyborach był lepszy.
 
Pierwsza informacja w mediach dzisiaj-Gauck(?) chwali Polskę a on jedzie że jeszcze nie jesteśmy sprawiedliwym krajem. Jakiś absurd i nowy poziom negatywnej kampanii żeby tylko wynik w wyborach był lepszy.
Z ta niesprawiedliwoscia to dojebal rzeczywiscie. Nie od takich rzeczy sa zagraniczne wizyty prezydenta do cholery...
 
Ale wiesz-on jeszcze siedzi w kampanii i automatycznie jak robot napierdala o ruinie.
w tym temacie najgorsze sa te "niezalezne" oszolomy dziennikarskie na twitterze...
chyba w obserwowanych zostawie sobie tylko michala majewskiego z kulis24, jedyny w miare obiektywny gosc
 
No trzezwej polityki to nie wrozy... Poki co to slabo to wyglada...

@Jakub Bijan a ja wczoraj troszke poczytalem Rzeczy Wspolne, polecam ci, niezly dysonas poznawczy :)
Jeszcze gorzej bedzie jak PiS bedzie rzadzic, bo p. Andrzej bedzie tylko od podpisywania wszystkiego co mu podsuna. Nie to, ze jestem peowcem (bo wiecie, ze nie), bo uwazam ze Kopacz ze swoja ekipa zachowuje sie rownie zalosnie jak Duda.
 
Prezydent powinien być dyplomatą-trochę czytałem wpisy Dudy na twitterze i próbowałem sobie wyobrazić Kwacha piszącego w ten sposób, nawet po pijaku;)

Netanjahu byłby dobry ale to żyd i zbrodniarz wojenny-chyba trudniejszy do zaakceptowania przez media z każdej opcji niż Putin;)
 
No ja jestem peleno obaw o nastepny rzad.

PiS - dla mnie - to gospodarczo komunisci... Ok, mozna tam sobie w cos wierzyc, ale to sa bezwzgledni komuniscie w trybie wojennym :(

Jest absolutna degregonlada, a ja myslalem, ze 4 lata temu nie ma na kogo glosowac :(
 
http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/7090

0,89 euro wraca do Niemiec z każdego 1 euro wydanego przez ten kraj w ramach poliyki strukturalnej w Polsce. Środki te wracają do naszych sąsiadów w postacie zamówień dla niemieckich firm. (komisarz UE ds. polityki regionalnej Johannes Hahn w Gazecie Wyborcza, październik 2012)

704 zlecenia o wartości blisko 60 mld zł zdobyły zagraniczne firmy w 2013 roku z puli dotacji przeznaczonych dla Polski. (źródło: Instytutu Zamówień Publicznych)

20 proc. - tylko taki odsetek z puli dotacji na innowacje wydajemy na badania i rozwój. W Finlandii proporcje tych wydatków odwrócone i wynoszą 78 do 22 proc. (źródło: Eurostat)
 
Rosyjskie media komentują wczorajsze spotkanie prezydenta i premiera Rosji w Soczi. Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zostali pokazani podczas ćwiczeń na siłowni i wspólnego posiłku. W internecie pojawiły się głosy krytykujące liderów Rosji za korzystanie z zagranicznego sprzętu sportowego.

Gazeta "Moskowskij Komsomolec" zwraca uwagę, że w Soczi są główne letnie rezydencje szefów państwa. I chociaż Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew nie mieli w tym roku urlopów, spędzili tam wiele czasu. Wczoraj prezydent i premier poszli najpierw popatrzeć na ulubioną rozrywkę Putina, czyli walki bez zasad.

Potem obaj udali się na siłownię, gdzie w prezydenckiej rezydencji ćwiczyli na sprzęcie znanej amerykańskiej firmy. Premier Miedwiediew ćwiczył w butach sportowych znanej zagranicznej firmy. Miał też zegarek, który liczy puls i spalane kalorie.

Następnie politycy spożyli posiłek. Miedwiediew usmażył mięso berbecue, czyli grillował. Gazeta "Moskowskij Komsomolec" pisze, że "użytkownicy sieci społecznościowych w internecie, doceniając formę sportową obu liderów, zgodnie oburzyli się korzystaniem przez nich tak wielu zagranicznych przedmiotów".
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ros...towarach-u-Putina-i-Miedwiediewa-3400938.html

Hehe, zajebisty artykuł:)
 
w niemieckiej tv mowili tylko caly czas o tym, ze Polska nie chce przyjmowac arabusow uchodzcow, bo juz przyjeli duzo z ukrainy i pewnie jeszcz przyjada.
 
Co to za rozroby na Ukrainie przed parlamentem? PAP donosi, ze moga byc nawet zabici.

Mowil to w kontekscie przyjmowania uchodzcow chyba?

Wydaje mi sie, ze nie, ale nie chce mi sie ogladac tej konfy znowu. Jesli bylo jak piszesz to przepraszam za wprowadzenie w blad.
 
Mowil to w kontekscie przyjmowania uchodzcow chyba?

Polska nie jest dziś krajem, o którym można by powiedzieć, że jest państwem sprawiedliwym dla swoich obywateli, że jest państwem, w którym obywatele traktowani są równo - stwierdził prezydent Andrzej Duda w rozmowie ze swoim niemieckim odpowiednikiem Joachimem Gauckiem. I sprawił, że na jego głowę poleciały gromy.
 
Ramie niemieckiego prezydenta to nie miejsce na takie zale...
Ale widac ide pod prad:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/CBOS-Korwin-Mikke-liderem-rankingu-nieufnosci-3401127.html

A co z ta Ukraina? Ja dzis w biegu.
OK, tu cos jest:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ukr...niu-zaakceptowal-decentralizacje-3401037.html

w niemieckiej tv mowili tylko caly czas o tym, ze Polska nie chce przyjmowac arabusow uchodzcow, bo juz przyjeli duzo z ukrainy i pewnie jeszcz przyjada.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Imigranci-szturmuja-pociagi-do-Austrii-i-Niemiec-3401103.html

Nikt ich nie chce nigdzie przyjmowac. Tylko Niemcy, wobec bezczynnosci innych, przesiedlaja ich na swoje ziemie.
 
Ta parodia referendum ma chyba za glowne zadanie skompromitowac koncepcje takiej formy wyrazania glosu. Pytania sa tak skonstruowane ze nie ma sensu nawet dupy ruszac, nie mowiac juz o pytaniu ws sprawy dawno przeglosowanej.
 
Na Ukrainie oburzaja sie Narodowcy, ze przeszla wymagana porozumieniami z Minska Ustawa o decentralizacji. Na filmiku ktos rzuca granatem w policjanta i widac ile osob zostaje poszkodowanych:
 
Moze byc to prawicowy oszolom, ale moze to tez byc zmanipulowany prawicowy oszolom, ktory ma za zadanie zniszczyc image Ukrainy za granica i podzielic spoleczenstwo. Tam nic juz nie wiadomo skoro obu adwersarzy stac na wszystkie chwyty.
 
Kaczynski ponoc Kowala nie chce wrzucic na liste, co grozi rozlamem w Zjednoczonej Prawicy. Powodem mialalaby byc ksiazka Kowala o Jaruzelskim, w ktorej wg. Kaczynskiego, gen. zostal zbyt lagodnie osądzony. Czyli jak zwykle, Kaczor moze wszystko spierdolic jeszcze przed wyborami.
 
Update z Ukrainy: Ten z gasnica zmarl w szpitalu. Granat ranil ok 100 osob. Rzucajacy byl czlonkiem partii Swoboda, na przepustce wojskowej.
 
Back
Top