Polityka

Nikt nie mowi, ze prawowitym spadkobiercom nie wolno dac niczego, ale do cholery jasnej, takie ogolne roszczenia sa kompletnie z dupy.
 
To już jego w tym głowa. Istnieje mnóstwo środków dowodowych.
No wlasnie, niech idzie do sadu. A nie mi tu wyskakuja, ze to sie nalezy jakiemus kongresowi albo Izraelowi. Z reszta co ja bede pisal, Braun to dobitnie wyjasnil Szewachowi.
 
No wlasnie, niech idzie do sadu. A nie mi tu wyskakuja, ze to sie nalezy jakiemus kongresowi albo Izraelowi. Z reszta co ja bede pisal, Braun to dobitnie wyjasnil Szewachowi.
Oczywiście, że do sądu. Jak nikt nie udowodni, że "skarb" należy się jemu, wtedy Skarb Państwa kładzie na tym łapę.
 
  • Like
Reactions: mat
Żydzi Żydami. Robią co w ich interesie. Widzą, że polityka historyczna naszego kraju leży i kwiczy (dalej przeznaczajmy podatki na "Idy" czy inne "Pokłosia"), to sobie pozwalają. Z roku na rok na więcej.
Dla mnie kiedyś ŻYD to była postać tak abstrakcyjna jak UFO .... Dziś widzę że ŻYD nie to nie kosmita a raczej jest to niewidzialny niszczycielski WIRUS ....
A sługusów polaczów za 2 srebrniki nie brak ....
11042954_10205445758016040_191989790078032807_n.jpg
 
To jest skarb narodu polskiego, jestem przeciwny rozdawnictwu. Państwo Polskie ma obowiązek dbać o interes narodowy, jeśli oto nie zadbają to wtedy przyznam racje Kaczyńskiemu o kondominium.
Wkurza mnie to, jeszcze nic nie ma, a ruska i zydowska hołota chce łupić polske, kolejni, którzy chcą coś od Polski, bo im się nalezy? Nie nie, najpierw twarde dowody, ale agresorów wojennych to nie powinno obejmować.
Wolałbym jednak by wszystko zostało w Polsce jako rekompensata za straty wojny i pózniejszy komunizm, którzy cofnął Polske.
Ten pociąg jest bezcenny dla historii i dla polskiego muzeum - prawdziwy skarb. A co w nim znajda to będzie miły dodatek. Chyba nigdzie na świecie nikt nie ma w całości zachowanego niemieckiego pociagu pancernego z czasów wojny
 
Wiesz pokazali się w telewizji śniadaniowej TVNu ... Wyborcza i kilka portali zrobiło z nimi wywiad ... jak ratują wspólnie Żydowskie cmentarze . Jak budują muzea ... itp itd
 
Ciekawe jest to myślenie, że powojenne złoto musi być żydowskie, czy to oznacza, że innych narodowości hitlerowcy nie łupili? Te ich organizacje same prowokują nienawiść, chora polityka.
 
Mat chodzi o realnych właścicieli. Austrii ostatni film z Ryanem Reynoldsem raczej nie zrobił dobrego piaru
 
Ale Palikot w spotach przedwyborzych 4 lata temu prezentował się jako przykładny ojciec i katolik

Chyba coś ci się pomerdało, jego program był raczej antyklerykalny, min. postulował:

Rozdział państwa i Kościoła:
- Likwidacja finansowania Kościoła z budżetu, w tym likwidacja funduszu świadczeń
kościelnych.
- Przeniesienie lekcji religii ze szkół do kościołów
- Uchylenie decyzji komisji majątkowej
- Zakaz udziału osób duchownych w uroczystościach świeckich

Polityka społeczna:
- Legalizacja związków partnerskich. Prawo do rejestracji związków partnerskich, zarówno hetero-,
jak i homoseksualnych. Prawo do wspólnych praw i obowiązków cywilnych, podatkowych i
majątkowych.
- Liberalizacja ustawy aborcyjnej. Ustawa aborcyjna ma dawać prawo do decyzji samej kobiecie.
- Finansowanie z budżetu liberalnej ustawy o in vitro (odpowiedzialność w posługiwaniu zarodkami, ograniczenie ich liczbę do niezbędnego minimum. Tak to się dzieje obecnie.)
- Dostęp o środków antykoncepcyjnych za darmo

Polityka gospodarcza:
- Ograniczenie wydatków na Kościół. Likwidacja decyzji komisji majątkowej, likwidacja funduszu świadczeń kościelnych.
 
Szanowni Państwo,
właśnie otrzymałem informację od Roberta Winnickiego, że odwołuje mnie z funkcji wiceprezesa partii Ruch Narodowy. Ledwie złożyłem oświadczenie, że nie będe kandydował z list Kukiza a ten sypnął atrakcyjnymi miejscami na liście działaczom RN. Kornel Morawiecki w wywiadach akcentuje, że RN został wzięty do Kukiza ze względu na posiadane struktury ale podkreśla, że listy i tak można zmienić a te się jemu nie podobają. Traktowanie narodowców jak chłopców do czarnej roboty i trwałość przekonań Kukiza ciągle stawiają całość projektu pod dużym znakiem zapytania. Może to osobiste wrażenie ale przyłączenie się do obozu wroga budzi we mnie wstręt. W końcu co szkodziło Żołnierzom Wyklętym zostać UBowcami? A jednak woleli nie jadać "ośmiorniczek"

 
Z Ruchu Kukiza do Sejmu startują ludzie z KNP i UPR. Ludzie, którzy nie przeszli ślepo do kolejnego wymysłu JKM. Była już Platforma JKM, teraz KORWIN. Po latach pracy tych ludzi w końcu mają oni szanse na to aby dostać się do Sejmu nie bojąc się, że JKM zniszczy ich pracę kolejną ,,złotą myślą" czy jak to niektórzy twierdzą krecią robotą na co już ktoś zbierał dowody.
Dlatego uważam, że warto głosować na Kukiza jeśli na ich liście są ludzie z KNP i UPR.
 
prawicowcy dążą do autodestrukcji w momencie, gdy po zjednoczeniu mogliby osiągnąć sporo :/ chuj niech dalej PiS z PO "rządzą" z udziałem Wieśków i chorągwi z PSLu jak prawica nie umie się dogadać. :applause: panowie. kolejnych 20 partii życzę...
 
Last edited:
Wlasnie zdalem sobie sprawe, ze 25.10 moze nie byc mnie w PL... Dobrze to czy zle?

Zle, wtedy jest debiutancka gala IFN 1 z zajebistą rozpiską, tanimi biletami, i prawdopodobnym sektorem cohones, i zlotem.

Coś jeszcze jest 25 października?


Edit, pomyłka, gala jest 24. Miało być śmiesznie a wyszło jak zwykle.
 
Back
Top