Polityka

Hmmm... Glowny punkt: dekomunizacja. Wczesniej kolo Leppera. Bogaty z domu? Pare baniek miesiecznie podatkow placic - bym chcial, choc oczywiscie przez lzy :)

No tak sobie jem lody jagodowe (moze gdzies rosly kolo konopii?), ale pewna mozliwosc mnie zafrapowala: Komu najlepiej powierzyc osad nad soba?

Moze szukam na sile setnego dna... Ale lody dobre :)
 
Hmmm... Glowny punkt: dekomunizacja. Wczesniej kolo Leppera. Bogaty z domu? Pare baniek miesiecznie podatkow placic - bym chcial, choc oczywiscie przez lzy :)

No tak sobie jem lody jagodowe (moze gdzies rosly kolo konopii?), ale pewna mozliwosc mnie zafrapowala: Komu najlepiej powierzyc osad nad soba?

Moze szukam na sile setnego dna... Ale lody dobre :)

Bogu :D
 
@Mort
Tam. A tu? :)

Tutaj to lepiej nie sądzić, ale powiem szczerze, że nie znam dobrej odpowiedzi na to pytanie. Może komuś kto jest szlachetny i nie interesują go dobra ziemskie? Bez rodziny? Nie można na niego wywierać żadnego wpływu? Mało takich ludzi jest.
 
Dziambor jest słaby. Nie zna się, jedynie powtarza wyuczone i zasłyszane tezy. Już kiedyś został zmasakrowany w Polsacie przez socjalistę Zalewskiego. Stonoga jest pionkiem Ruskich, romansuje teraz z Korwinem, który w sprawie Rosji jest neutralny.

Przez kogos z m polska w tak czy nie tez zostal kompletnei zdewastowany
 
Czekam na filmik z tytułem "Korwin MASAKRUJE sam siebie" i wycinkiem od 19:12. Tak żenującej próby wybrnięcia z własnych słów nie widziałem dawno, aż mi się go szkoda zrobiło :)

Korwin juz ktorys raz podaje informacje, ze zlozyl powiadomienie o popelnieniu przestepstwa przez.... UE? W sprawie uchwalenia dyrektyw (czy tez rozporzadzen) dotyczacych walki z globalnym ociepleniem... przeciez to jest jakas totalna pomylka, a on caly czas to powtarza. Az sie czuje zazenowany jak tego slucham. Jak on sie moze dziwic, ze prokuratura sie tymi jego glupotami nie zajela? Dobrze dziennikarz powiedzial - zeby Korwin upublicznil dowody, ktore przedstawil prokuraturze. Oczywiscie Korwin dowodow nie ma, a ze nie ma to niczego prokuraturze nie przedstawil, tylko tak sobie gada.
 
Osobiscie od dyskusji czy globalne ocieplenie jest wywolywane przez czlowieka czy nie wolalbym dyskusje - czy walka z globalnym ociepleniem (bardzo kosztowna) jest skuteczna?
 
Osobiscie od dyskusji czy globalne ocieplenie jest wywolywane przez czlowieka czy nie wolalbym dyskusje - czy walka z globalnym ociepleniem (bardzo kosztowna) jest skuteczna?

Jak może być skuteczna, kiedy kończy się na dyskusjach i zapowiedziach (wśród tych emitujących najwięcej CO2)? Po drugie nawet jeśli dziś wszyscy *całkowicie* zrezygnują z trucia atmosfery to i tak klimat będzie się dalej ocieplał przez kolejne dekady, tego nie można od tak zatrzymać, bo to klimat, nie pogoda. Walka jest o to, żeby ocieplał się jak najmniej, temu służy globalny "spisek" z wchodzeniem w czystą energię (przy którym rzecz jasna będzie masa wałków, jak zawsze, kiedy ktoś może na czymś zarobić - dziś wałki robione są na węglu) i przystopowaniem wzrostu światowej emisji do 2030. Mamy farta, bo akurat jesteśmy w takim miejscu, gdzie nie odczuwamy tego tak bardzo jak Chiny, Indie i USA, u największych trucicieli jednocześnie najwyraźniej widać skutki ich działania, w końcu zostaną zmuszeni do naprawdę mocnej redukcji kosztem własnych gospodarek, oby nie za późno.
 
spoznilem sie z edycja
pan w studio twierdzi jednak inaczej wiec... :wink: (moze chroni kolegow)

ogolnie to taka mnie refleksja napadla na przykladzie Millera i Kwasniewskiego, ktorzy rowniez sa nagrani jak ustalaja linie obrony dotyczaca tej sparawy z wiezieniami CIA. To oni kurwa na temat takcih rzeczy rozmawiaja w restauracji , no poebalo?! ;)
 
Last edited by a moderator:
Hahaha Petru Sretru

11061711_884900744891221_5378803617820936185_n.jpg
 
spoznilem sie z edycja
pan w studio twierdzi jednak inaczej wiec... :wink: (moze chroni kolegow)

Widziałem na własne oczy takie małe pierdolniki poukrywane wcześniej w samochodzie :) ale to i tak nic przy tym, że ta sama osoba była na liście osób oficjalnie podsłuchiwanych (kryminalni mają do tego dostęp i znajomy kryminalny jej to ujawnił), mimo że nie jest prowadzona przeciwko niej żadna sprawa. Biuro detektywistyczne dostało za całość swojej roboty 40 tys. zł, ale nie wiem ile kosztowały poszczególne działania. Ale to fakt, że takie rzeczy nie są wybitnie łatwo dostępne, w końcu oficjalnie podsłuchiwać i uzyskiwać nagrania od Orange też nie można, chujki miały kontakty w policji.
 
Mówi ojciec do syna:
- Synu, znalazłem ci wspaniałą kandydatkę na żonę!
- Ale tato... sam potrafię znaleźć sobie dziewczynę... kto to jest?
- To córka Kulczyka!
- Suuuper! Trzeba było tak od razu!
Ojciec udaje się do Kulczyka na rozmowę:
- Dzień dobry Panu! Wydaje mi się, że znalazłem doskonałego kandydata na męża Pańskiej córki!
- Wie Pan... ale ja nie szukam męża dla mojej córki...
- Ależ to wiceprezes Orlenu.
- Cudownie! To zmienia postać rzeczy!
Następnie ojciec udaje się do prezesa Orlenu:
- Witam Pana Panie prezesie! Przychodzę z dobrą nowiną - mam idealnego kandydata na wiceprezesa w Pańskiej firmie.
- No tak.. Ale ja nie szukam nikogo na tę posadę.
- Jest Pan pewien?! To zięć Kulczyka!
- Ooo! Chyba, że tak!

#jakzhakowaćżycie
 
Hahhahah! Jaka hipokryzja!

Giełdowcy mają swój specjalny (jak zakładam: płatny) system ogłoszeń, dzięki któremu wiedzą szybciej co w trawie piszczy, niż giełdowe żuczki. Oni sami mogą być lepsi, ale jak ktoś najpierw puścił coś Internetem (za darmo!), to się okazje, że Kalemu krowy kraść nie można! :)

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czy-CD-Projekt-ogral-inwestorow-7263799.html

@cRe ty w tym siedzisz, co o tym myslisz?

EDIT:

Ładnie się Polacy organizują:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Brytyjscy-poslowie-pod-lupa-Polakow-3359234.html
 
Last edited:
Back
Top