Polityka

Sytuacja się powtarza, jest podobnie jak po rozpadzie AWS-u, wtedy władzę wzięło skompromitowane wcześniej SLD, teraz będzie rządził PiS, dopiero po nich pojawi się nowa "Platforma".
Wybrany na jesień Sejm nie dotrwa do końca kadencji.
Tez mam takie obawy tj. nowa sila "świętego spokoju" pojawi się po x latach chaosu, z kolejnym mandatem na zapewnienie "ciepłej wody" w kranie.
 
  • Like
Reactions: JB_
Ciekawe, ze mowia o innych rozwiazaniach a przytakuja, ze sie ze soba zgadzaja... W ogole bardzo malo konkretnie.
 
Ciekawe, ze mowia o innych rozwiazaniach a przytakuja, ze sie ze soba zgadzaja... W ogole bardzo malo konkretnie.
Mało konkretnie, ale jednak jakiś program mają i zgadzają się co do podstawowej diagnozy dot. obecnej sytuacji gosp. wykraczajac poza stwierdzenie "żydzi". Zdziwiony jestem w szczegolnosci tym, ze RN nie oponuje przeciw wolnemu rynkowi (jak maja tradycyjnie w zwyczaju, pokrewni im ideowo faszysci), choc z drugiej strony moze to tylko takie maskowanie swoich pozycji dla ulatwienia zblizenia sie z mniej etatystycznym KNP.
 
mocne. Stonoga rzuci partiom antysystemowym 4 bańki jeśli się połączą! i nie miesza się do polityki... polecam całość.
 
Zablokowali mu prywatny profil czy tylko ja go nie widzę? :) Raczej to pierwsze, ale dziwne, bo to wygląda wręcz na całkowite skasowanie konta, blokada powinna dawać komunikat, że profil jest niedostępny. 450+ tysięcy lajków poszło się kochać?


Edit. Yeap.
 
Zablokowali mu prywatny profil czy tylko ja go nie widzę? :) Raczej to pierwsze, ale dziwne, bo to wygląda wręcz na całkowite skasowanie konta, blokada powinna dawać komunikat, że profil jest niedostępny. 450+ tysięcy lajków poszło się kochać?
zablokowali, wyczytalem na jakims innym profilu
 
Stonoga to kolejny pajac, który jest narzędziem w rękach jakichś większych cwaniaków. Nie kupuję tego gówna.
I taki z niego antysystemowiec (W polityce od 10 lat, pierwotnie doradca Leppera), inteligent (z zawodu tokarz), uczciwy (ok. 80 spraw w toku??, kilka przegranych, 1 prawomocny wyrok pół roku więzienia za fałszowanie faktur, którego Stonoga jeszcze nie odsiedział) i słowny (miał mieć tajnego świadka w aferze Rywina, taśmy na komunistów etc etc.) człowiek. A jak się teraz wykreował na tym, że skopiował fotki z maila na fcb. Bohater! Teraz jak pójdzie siedzieć za dawne przekręty, będzie mógł się kreować na ofiarę reżimu.
 
Last edited:
I taki z niego antysystemowiec (W polityce od 10 lat, pierwotnie doradca Leppera), inteligent (z zawodu tokarz), uczciwy (ok. 80 spraw w toku??, kilka przegranych, 1 prawomocny wyrok pół roku więzienia za fałszowanie faktur, którego Stonoga jeszcze nie odsiedział) i słowny (miał mieć tajnego świadka w aferze Rywina, taśmy na komunistów etc etc.) człowiek. A jak się teraz wykreował na tym, że skopiował fotki z maila na fcb. Bohater! Teraz jak pójdzie siedzieć za dawne przekręty, będzie mógł się kreować na ofiarę reżimu.

Wlasnie strasznie mnie to wkurwia, ze tylko udostepnil szerszemu gronu juz wczesniej wrzucone materialy, a robi z siebie bohatera narodowego. Ktos wyczail narcyza, wiedzial, ze na to pojdzie i narobi hałasu.
 
Ja podejrzewam, ze Stonoga to slup ale na dzien dzisiejszy najbardziej zalezy mi zeby tylko pozbyc sie tych skurwysynow z platformy a najlepiej to powsadzac ich wszystkich tam gdzie ich miejsce czyli do ZK. Mysle, ze ten caly Stonoga( juz przebakiwal o powstaniu swojej parti) ma odebrac glosy np Kukizowi. Nie ma co szalec z jego poparciem, cieszy tylko "wygaszanie"przez niego PO
http://wpolityce.pl/polityka/255592...zukaja-jakiejs-szalupy-ratunkowej-nasz-wywiad
 
Dziwna sprawa z tymi dymisjami. Niezmiernie ciekawi mnie, która służba wygrała, a która dała się łatwo wyrolować.
Co więcej nie uważam, że nowy Sejm będzie nazwiskami znacznie się różnił, Nowoczesna i Kukiz są idealni dla spadochroniarzy zewsząd by oni spadali.

Acha, jestem dumny z Brauna, żałuję że nie zagłosowałem na niego w wyborach prezydenckich.
Acha 2, taki upadek rządu powinien wiązać się z problemami w kraju, jeśli one nie nastąpią, to będzie najlepszy dowód, że obecny rząd jest na tyle słaby i ubezwłasnowolniony, że wręcz nieprzydatny. A to niedobra wiadomość, w przekroju 8 letnich rządów tego rządu.
 
Przywracacie mi tu trzeźwe spojrzenie, bo wśród ludków w pracy euforia, jakby co najmniej sam pan Bóg zstąpił z niebios, i zajął się polityką:))
 
Nawet nie tyle RN, co Bosak. Konkretny człowiek. Dziambor za to takie ciepłe kluchy, bardzo mało merytoryczny - same ogólniki.
Dziambor jest słaby. Nie zna się, jedynie powtarza wyuczone i zasłyszane tezy. Już kiedyś został zmasakrowany w Polsacie przez socjalistę Zalewskiego. Stonoga jest pionkiem Ruskich, romansuje teraz z Korwinem, który w sprawie Rosji jest neutralny.
 
Mówiąc kolokwialnie, chuja tu się zmieni, naród nasz jest tempy, niczego się nie potrafi nauczyć, cały czas łyka te same przynęty: Tymiński, Lepper, Stonoga. Kolejna sterowana destabilizacja, nic więcej.
Ujawnienie nagrań obnażało władzę i odkrywało prawdę, publikacja akt osłabia Państwo, więc nas wszystkich.
 
oxkCBfR.png

:bayan:
 
Back
Top