Polityka

A jak jesteśmy w temacie USA, Rosja, Ukraina to jakoś właśnie za niedługo( plus minus pewnie 20h) będzie głosowanie o pakiet dla Ukrainy.
Ciekawe jak to się rozegra, bo pomimo zmian w pakiecie dalej nie jest pewne, że przejdzie. Szczególnie kiedy demokraci tak zjebali temat granicy i Teksasu.
 
Uważasz, że przeciętny amerykaniec jest tak głupi, że uzna słowa władka za prawdę?
Część już to robi, wystarczy poszperać po Internecie.

Celem jest tylko zamerdanie w kotle z demokratami?

Nie tylko, ale przeważnie w USA, gdy jedna partia popiera X, to ta druga popiera Y dla zasady. W Polsce podobnie jest teraz z CPK, PO krytykuje tylko dlatego że PiS promuje.

Niea tam nic w działaniu ku sugerowaniu opcji dyskusji pokojowych?
Putin będzie się przedstawiał jako racjonalna strona tego konfliktu, która dąży do zawarcia pokoju, ale ceną jest część terytorium Ukrainy, które trzeba będzie mu oddać
(bo przecież tam są rdzenni bracia). Republikanie albo raczej Trump, wydają się skłonni poprzeć takie rozwiązanie. Po tym wywiadzie, pozycja Putina do negocjacji raczej tylko wzrośnie, bo część społeczeństwa uzna, że takie wyrzucanie kasy w odległą Ukrainę jest gówno warte (ciężko będzie się im dziwić).
 
Jak znajdę czas to może stworzę taką serię:
Żydzi piewcy pokoju i miłości cz. I
GFnAEX6aAAA4R_k

1912_genrich_jagoda_kartei_orchrana.jpg

Zero zdziwienia, że aktualni rosjanie to takie przepite tępaki, cała inteligencja wybita do nogi przez bolszewickich żydów.

A poniżej słowa żydka stojącego po drugiej stronie barykady:
GFnAEX6bMAALOCq


:roberteyeblinking:
 
U nas pierwsza dama ma pochodzenie żydowskie, też mamy się czym pochwalić.
Nie tylko - prawie wszyscy w politice to jebane Żydki po zmianie nazwiska. Reszta to ci, którzy mają wyjebane i nawet się nie kryją.

Jak będziemy ustalać nowe POLSKIE prawo, to żadnego zmieniania nazwisk - zmieniasz nazwisko i wypad z puli polityków. A potem wypad z Polski do Izraela, piasek czesać.

No i najważniejsze - jak doprowadzisz do wzrostu zadłużenia kraju, to tracisz prawo do re-elekcji.

Jak w firmach - prezes czy inny manager który doprowadzi do strat powinien odejść.
 
Jak tam chłopie, wstałeś już?! ZNOWU JEST CYYYYRK! Wąsik z Kamińskim chcą wedrzeć się do sejmiszcza! :waldeklaugh:
 
Te kurwy dwie służyły sowietom po sam kres PZPR a teraz niby ukrów przed ruskiem mają chronić. Sowieckie, komusze gówno zbawcą demokracji. Ha tfu
A za którego prezydenta to Polska weszła do NATO i UE, Kwaśniewski jest bardziej pro europejski niż władze PIS...
Był mediatorem w Pomarańczowej rewolucji, był także zaangażowany w rozmowy UE z rządem Ukrainy na temat umowy stowarzyszeniowej z UE, której ukraiński parlament nie ratyfikował w 2013 r.
 
A za którego prezydenta to Polska weszła do NATO i UE, Kwaśniewski jest bardziej pro europejski niż władze PIS...
Był mediatorem w Pomarańczowej rewolucji, był także zaangażowany w rozmowy UE z rządem Ukrainy na temat umowy stowarzyszeniowej z UE, której ukraiński parlament nie ratyfikował w 2013 r.
I dlatego miedzy innymi kurwa mamy z ukrami syf jaki mamy wszystkie rzadzy wykonuja tyko polecenia nic wiecej nie dbaja o swoj kraj
 


Zaorać zaawansowane plany nowoczesnego lotniska i rozbudować Modlin, bo trzeba spełnić wymogi Unii i zrezygnować z częstego latania. Tak dla przypomnienia samoloty generują 2,5 % globalnej emisji CO2.

Hołownia i jego banda mogą wypierdalać z Polski, ale pieszo, żeby czasem nie zostawić zbyt dużego śladu węglowego.
 


Zaorać zaawansowane plany nowoczesnego lotniska i rozbudować Modlin, bo trzeba spełnić wymogi Unii i zrezygnować z częstego latania. Tak dla przypomnienia samoloty generują 2,5 % globalnej emisji CO2.

Hołownia i jego banda mogą wypierdalać z Polski, ale pieszo, żeby czasem nie zostawić zbyt dużego śladu węglowego.

Mucha, spad z PedO. Nowa jakość, ale przynajmniej koledzy na Jarka i tuska nie głosowali.
:juanlaugh:

Ps.
Screenshot_20240207-113733_Instagram.jpg
 
To co gotowi na piatek
mapa blokad
Bardzo mnie ciekawi jak rzeczywiście zdeterminowani do działań w tym proteście są rolnicy i czy rzeczywiście będzie to tak ścisła, trwająca 10 dni blokada w zaznaczonych punktach. Jeżeli tak to gmina w której mieszkam (Czernica) będzie absolutnie odcięta od Wrocławia (wszystkie 3 bezpośrednie punkty wjazdowe będą zablokowane) plus blokada w olesnicy i oławie więc może być grubo. Mam nadzieje, że te rosnące niepokoje społeczne rozleją się w każdym kraju europejskim na kolejne grupy społeczne oraz będzie to miało odzwierciedlenie w nadchodzących wyborach samorządowych (w Polsce) oraz europejskich w większości krajów.
 
Bardzo mnie ciekawi jak rzeczywiście zdeterminowani do działań w tym proteście są rolnicy i czy rzeczywiście będzie to tak ścisła, trwająca 10 dni blokada w zaznaczonych punktach. Jeżeli tak to gmina w której mieszkam (Czernica) będzie absolutnie odcięta od Wrocławia (wszystkie 3 bezpośrednie punkty wjazdowe będą zablokowane) plus blokada w olesnicy i oławie więc może być grubo. Mam nadzieje, że te rosnące niepokoje społeczne rozleją się w każdym kraju europejskim na kolejne grupy społeczne oraz będzie to miało odzwierciedlenie w nadchodzących wyborach samorządowych (w Polsce) oraz europejskich w większości krajów.
Nie mam pojecia jak długo to potrwa

co do twoich nadziei
to to co dzieje sie w pl to jest pikuś w porownaniu jak na zachodzie protestuja


a propo
daj daj daj dla UA
 
GFrtlMiXkAAV_r_


Hitler został sprowokowany do wojny przez Polaków, tak było.


:korwinlaugh:
A ja tam i tak chętnie zobaczę. Niczego nowego się pewnie nie dowiem, Putin będzie straszył zachodnia propaganda, a zachód będzie straszył rosyjska. I koło spierdolenia będzie się kręciło dalej
:fjedzia:

Najbardziej to mnie z dzisiaj ciekawi głosowanie senatu nad pakietem dla Ukrainy.
 
A ja tam i tak chętnie zobaczę. Niczego nowego się pewnie nie dowiem, Putin będzie straszył zachodnia propaganda, a zachód będzie straszył rosyjska. I koło spierdolenia będzie się kręciło dalej
:fjedzia:

Najbardziej to mnie z dzisiaj ciekawi głosowanie senatu nad pakietem dla Ukrainy.
Myślę, że dla zdecydowanej większości ludzi, wywiad z Putinem jest interesujący, ciężko żeby było inaczej. Tak kontrowersyjna rzecz, przyciąga naszą ludzką naturę jak magnes.
 
Bardzo mnie ciekawi jak rzeczywiście zdeterminowani do działań w tym proteście są rolnicy i czy rzeczywiście będzie to tak ścisła, trwająca 10 dni blokada w zaznaczonych punktach. Jeżeli tak to gmina w której mieszkam (Czernica) będzie absolutnie odcięta od Wrocławia (wszystkie 3 bezpośrednie punkty wjazdowe będą zablokowane) plus blokada w olesnicy i oławie więc może być grubo. Mam nadzieje, że te rosnące niepokoje społeczne rozleją się w każdym kraju europejskim na kolejne grupy społeczne oraz będzie to miało odzwierciedlenie w nadchodzących wyborach samorządowych (w Polsce) oraz europejskich w większości krajów.
No patrz do czego to globalne ocieplenie doprowadza. Już w całej europie doprowadza rolników do szału. A jeszcze na dokładkę ten cały Putin... :childcry:
 
Back
Top