Polityka

Dziwne czemu nie przejmują się dziećmi z otyłością, dziećmi z problemami ze skupieniem uwagi przez uzależnienie od smartfonów albo przyziemnie tymi z problemami w domach.
To jak zwykle lewicowe myślenie. Wprowadzać nierówność pod przykrywką równości.
Najzabawniejsze jest to, że ile tych osób lgbt może być proce towo wśród uczniów? Procent? Promil?
 




Matromatem to bym tą pizde napierdalał
:juanlaugh:

Objawy są rozpoznane lecz powód tych problemów tej grupy dzieci są inne.
Po prostu zamiast ich wspierać i szukać powodów dlaczego dzieci mają depresję czy inne problemy psychologiczne to utwierdzają je tylko w błędnym przekonaniu. Nie raz się spotkałem z opinią psychologów że dzieci nie mówią o problemach wprost tylko starają się zwrócić uwagę. Moim zdaniem ten wysyp dzieci "LGBT" to chęć zwrócenia uwagi na siebie czy to z powodów choroby typu depresja czy np. z bycia samotnym i próba bycia dostrzeżonym. Zamiast zadbać o młodzież to jeszcze dokręcają śrubę i im bardziej mieszają w głowach.
 
To jak zwykle lewicowe myślenie. Wprowadzać nierówność pod przykrywką równości.
Najzabawniejsze jest to, że ile tych osób lgbt może być proce towo wśród uczniów? Procent? Promil?
Najpierw stworzą problem lpg w szkołach, później wprowadzą lekcje tolerancji i po cichu "edukatorów" po kursie w PedO.

I tak otworzą pojebom i pedofiilom furtkę do dzieci. :fjedzia:

Polacy kurwa to jednak głupi naród nic się nie uczą na przykładzie stanów, a potem i tak usłyszysz "a korwin" i że "pis ma krew na rekach".
 
Objawy są rozpoznane lecz powód tych problemów tej grupy dzieci są inne.
Po prostu zamiast ich wspierać i szukać powodów dlaczego dzieci mają depresję czy inne problemy psychologiczne to utwierdzają je tylko w błędnym przekonaniu. Nie raz się spotkałem z opinią psychologów że dzieci nie mówią o problemach wprost tylko starają się zwrócić uwagę. Moim zdaniem ten wysyp dzieci "LGBT" to chęć zwrócenia uwagi na siebie czy to z powodów choroby typu depresja czy np. z bycia samotnym i próba bycia dostrzeżonym. Zamiast zadbać o młodzież to jeszcze dokręcają śrubę i im bardziej mieszają w głowach.
Kiedyś była moda na Emo i Tokio Hotel, teraz to przybrało bardziej hardkorową formę ze zaimkami, blokerami i operacjami plastycznymi usuwania sobie narządów. Zblazowana młodzież nie ma autorytetów tylko jakąś patologię z Youtube, czy innego Fame MMA, a ich opiekunowie z prowincjonalnym kompleksem, podpiszą się pod wszystkim co europejskie, modne i cool, żeby być tymi postępowymi w oczach innych. Bo wiesz, ja mam niebinarne dziecko z LPG+. Przecież kurwa całe Hollywood tak teraz żyje. Jedyny plus jest taki, że przynajmniej będzie wiadomo, do których szkół nie posyłać dziecka chociaż i tak najbezpieczniejszą opcją wydaje się szkoła prywatna.
 
Kiedyś była moda na Emo i Tokio Hotel, teraz to przybrało bardziej hardkorową formę ze zaimkami, blokerami i operacjami plastycznymi usuwania sobie narządów. Zblazowana młodzież nie ma autorytetów tylko jakąś patologię z Youtube, czy innego Fame MMA, a ich opiekunowie z prowincjonalnym kompleksem, podpiszą się pod wszystkim co europejskie, modne i cool, żeby być tymi postępowymi w oczach innych. Bo wiesz, ja mam niebinarne dziecko z LPG+. Przecież kurwa całe Hollywood tak teraz żyje. Jedyny plus jest taki, że przynajmniej będzie wiadomo, do których szkół nie posyłać dziecka chociaż i tak najbezpieczniejszą opcją wydaje się szkoła prywatna.
Część z nich pewnie targnie się na swoje życie, bo rodzice zamiast poświęcić czas dziecku wolą chodzić z nim po lekarzach. Też uważam, że to kolejna moda. Znikoma część z tych osób pewnie ma jakieś odchyły ale większość płynie po prostu z prądem. Dzieciaki czasami wołają o pomoc ale nie bezpośrednio, a zwracając na siebie uwagę w taki sposób. Ludzi, którzy to wykorzystują dla swoich korzyści materialnych, społecznych czy politycznych trzeba jebać maczetami.
 
Drodzy cohonesiacy pozwólcie że jeszcze wrócę do tego tweeta "ministry" Kotuli.

Na zdjęciu widzimy dwóch członków fundacji Growspace. Mało znana fundacja która zajmuje się zdrowiem psychicznym młodzieży. Ostatnio było o niej głośno w mainstreamie z uwagi na jej raport na podstawie policyjnych statystyk. Raport wstrząsający gdyż odnotowano ponad 2000 prób samobójczych młodzieży z czego jak dobrze pamietam ponad 140 skończyło się niestety powodzeniem.

Tym razem jak widzimy fundacja ramię w ramię z tęczową ministrą propaguje LGBT w szkołach. Na tym podstawie widzimy jak bardzo lewactwo przejęło psychologię, które zamiast pomóc potrzebującym których jest dużo to w mojej opinii dolewają benzyny do ognia.

Dodatkowo taka ciekawostka i myślę że spodoba się ludziom z Gdańska i okolic. Jedną z twarzy w/w organizacji jest pewna już 26 letnia Gdańszczanka Paulina Filipowicz. Pisałem już o niej. Startowała w ostatnich wyborach parlamentarnych do Sejmu. Nie dostała się.

Zapytacie się dlaczego o niej wspominam. Cóż jej osoba jest takim przykładowym modelem jak się nasze państwo zmienia. Otóż ta dziewczyna skończyła psychologię i jak sama twierdzi kandydowała do sejmu m.in. dlatego że w swoim zawodzie doszła do ściany. Waszej ocenie pozostawiam fakt czy można w jakieś 2 lata po studiach dojść do ściany w zawodzie. Inny powód kandydowania to chęć pomocy młodzieży w kryzysach psychologicznych. Cóż skoro brakuje psychologów w przychodniach czy szpitalach to logiczne jest aby świeża absolwentka zamiast pracować w zawodzie kandydowała do Sejmu.

Trzecia rzecz, jest to córka dyr. Wydziału Spraw Obywatelskich w UM w Gdańsku, a dawniej Pełnomocnika Prezydenta Miasta Gdańska ds. ochrony danych osobowych. Łącznie z 15 lat w samorządzie, były przyjaciel Adamowicza.

Moi drodzy kiedyś mówiono o resortowych dzieciach czyli tych których rodzice byli w PZPR SB itd. Teraz mamy nową generację (choć bardzo często to są te same rodziny), która jak widać jest mocno skręcona na lewo i jest mocno zakorzeniona w obecnym układzie sił. Nie dajcie się nabierać na "młodych zdolnych". Kiedyś ojciec w PZPR a teraz ojciec "stary samorządowy działacz".
 
Ja pierdole, on pierze ją w ogóle? Zapierdalać w takiej szmacie po deptaku w Miami :mjsmile:

Screenshot_20240206-003902_Facebook.jpg
 
A to pierwszy raz? Rządzili i z SLD i PO i teraz znów z jednymi i drugimi


Nie porównujmy lewicy SLD do lewactwa obecnego bo to kompletnie co innego.

SLD takich pomysłów jak tutaj nie miało :roberteyeblinking:
To co teraz się dzieje jest niedopuszczalne biorąc pod uwagę wartości jakimi sobie gębę te chamy wycierają
 
Nie porównujmy lewicy SLD do lewactwa obecnego bo to kompletnie co innego.

SLD takich pomysłów jak tutaj nie miało :roberteyeblinking:
To co teraz się dzieje jest niedopuszczalne biorąc pod uwagę wartości jakimi sobie gębę te chamy wycierają
Może i ówczesne SLD nie miało ale obecne już ma. Przecież ta Nowa Lewica to połączenie SLD i Wiosny Biedronia. Tylko Razemki trzymają się obok
 


Oni wszystko spierdolą. Bez kitu lecimy na pełnej fur dojczland. Pelikany łykną, bo jest tabletka dzień PO!
:putinlaugh:

@ninja wpadam na flakon do Zgorzelca, jebany przewidział wszystko.


Ty, ale przeczytałeś artykuł?

Wniosek do KE miał być złożony przez poprzedni rząd, ale Vateusz tego nie zrobił.

Ale widomo, Tusk rządzi od 13 grudnia a poza tym podobno żona go zdradziła.

:DC:
 
Back
Top