Polityka

Konfederacja odcina sie od Brauna który w 90% wpisów widać że ma za sobą ludzi.
Teraz ta kretynka rzeczniczka konfederacji której wypowiedzi muszą ciągle prostować bo coś popierdoli podczas wywiadu atakuje TVP w ich programie dołączając do narracji Tuska że trzeba to zlikwidować. Zaczeła się rzucać do prowadzącego że jej nie zapraszali jako ekspertki i jak robili program o futerkach to jakieś info mieli co nie powinni mieć z jej firmy.
Przecież oni 5% nie dostaną w następnych wyborach , ale chociaż pobawią się teraz chłopaki w wielką politykę mając wicemarszałka :juanlaugh:

Bosak pierdoli że chcą prowadzić merytoryczną , poważną politykę i wprowadzać swój program - niech ktoś mu powie że oni mogą nie przychodzić do sejmu bo każdy ma w nich wyjebane , KO ma większość i wprowadza swój program a ci mogą siedzieć obok i się przyglądać , ich głosy nic nie znaczą bo nie są nikomu potrzebne

Bosak i Mentzen są jechani na swoich i zaprzyjaźnionych kanałach a więc przez swoich wyborców , te kanaliki to jednak wąskie grono odbiorców którzy głosują na konfe. Jadą ich od miękiszonów :juanlaugh:Masa ludzi pisze że stracili ich głos i niech Braun zakłada swoją partię
 
Last edited:
Ludzie, których nie stać na wychowanie dziecka (skoro nie stać Cię na zabieg in vitro, to tym bardziej nie stać Cię na dziecko) teraz będą mogli sobie je zrobić za Moje i Wasze pieniadzę. Ja rozumiem jak to byłby koszt rzędu 100tys złoty, ale nikt mi nie wmówi, że jak nie potrafisz uzbierać pieniędzy na taki zabiegi to będziesz potrafił zapewnić dobrą płynność finansową żeby wychowywać dziecko do 25 roku życia (jeżeli się uczy).
:brainoverload:
 

jakby ktoś miał jaja to by przyszedł do sejmu w takiej samej koszulce tylko z padającym LGBT

Prawica jest za mięka i daje się kopać takim lewackim ścierom. Kiedyś lewica za czasów starych komuchów Millera , Oleksego itd to był przeciwnik

Teraz to zbieranina dziwolągów i idiotek które były potrzebne by wmówić kobietom co trzeba.
I takim petom prawica daje się kopać.
Pierwsze co konfederacja zrobić powinna to kręcić aferę z tą koszulką by bronić Brauna
 
jakby ktoś miał jaja to by przyszedł do sejmu w takiej samej koszulce tylko z padającym LGBT

Prawica jest za mięka i daje się kopać takim lewackim ścierom. Kiedyś lewica za czasów starych komuchów Millera , Oleksego itd to był przeciwnik

Teraz to zbieranina dziwolągów i idiotek które były potrzebne by wmówić kobietom co trzeba.
I takim petom prawica daje się kopać
Postęp, kierunek idiokracja.



Wyobraźcie sobie, że to co pis odpierdalał w pandemii, to mogło być nic...
 
parodia , chłopy udają że coś załatwiają i filmiki wrzucają jak gimbaza :juanlaugh:Sami przyznali się że to szopka
Ale może tak się pracuje za Tuska , tak jak ten od budowania elektrowni atomowej co brał 100k za nic nie robienie


Ta muzyka w tle rodem z filmików motywacyjnych z Facebooka
:juanlaugh:

Jak ktoś ma Nas brać poważnie na arenie międzynarodowej jak nawet ja rodowity Polak gardzę i pluje na te szopki robione z poważnych spraw....
 
Czemu ten koleś z Tweetara twierdzi, że Duda ignoruje ten argument?
no stary to chyba logiczne, że ignoruje skoro podpisał :travolta:(weź sobie zrób przegląd, nie chodzi tylko o ciążę bliźniaczą. Dochodzi do dużego zwiększenia ryzyka patologii ciąży, trudnego porodu, chorób matki i obciążeń płodu)
 
Osobiście nie zgadzam się z finansowaniem in vitro z publicznego budżetu. Nie są to małe pieniądze. Przypadki które znam wśród znajomych trzy czy cztery. Żadnej z tych par się nie udało. Dużo pieniędzy wywalonych w błoto. Niestety widzę niezdrowy tryb życia , narkotyki, alko. Skoro niektórych stać na jaranie dwa razy dziennie, kilka samochodów itd to dlaczego ogół ma robić zrzutkę na ich kolejna zachciankę w postaci ciąży?
 
no stary to chyba logiczne, że ignoruje skoro podpisał :travolta:(weź sobie zrób przegląd, nie chodzi tylko o ciążę bliźniaczą. Dochodzi do dużego zwiększenia ryzyka patologii ciąży, trudnego porodu, chorób matki i obciążeń płodu)


A może wziął pod uwagę i uznał że pozytywy przewyższają negatywy?
Wszystko co ma ryzyko czegoś negatywnego trzeba odrzucać? Wtedy państwo w ogóle by nie funkcjonowało.
 
Bosak już tak skręca w stronę środka że boi się Śmiszkowi pocisnąć i społecznośći LGBT w radio zet gdy wjeżdzali na Brauna i konfederację za pociska na LGBTowców. Gryzie się w język co chwilę i zamiast powiedzieć tak jak prawicowiec to krąży wokół tematu by kogoś nie urazić
 
Osobiście nie zgadzam się z finansowaniem in vitro z publicznego budżetu. Nie są to małe pieniądze. Przypadki które znam wśród znajomych trzy czy cztery. Żadnej z tych par się nie udało. Dużo pieniędzy wywalonych w błoto. Niestety widzę niezdrowy tryb życia , narkotyki, alko. Skoro niektórych stać na jaranie dwa razy dziennie, kilka samochodów itd to dlaczego ogół ma robić zrzutkę na ich kolejna zachciankę w postaci ciąży?
Ale tu chodzi o to żeby koledzy ministra zarobili pekiel, a nie o żadną pomóc dla ludzi, bo jak ktoś chce to się zesra i odłoży kasę.
 
A może wziął pod uwagę i uznał że pozytywy przewyższają negatywy?
Pozytywy? Chcesz polepszyć swoją wytrzymałość, skoczność, siłę, ogólną kondycję - całe społeczeństwo więc ma zapłacić Tobie za siłkę, sprzęt, trenerów, dietetyków? Tu chodzi o polepszenie pewnego rodzaju dobrostanu jakieś grupy osób kosztem całej reszty. Demografii to nie poprawia, zwiększa ryzyko utraty zdrowia, jest bardzo ale to bardzo kontrowersyjne ze względu na etykę i przekonania np. katolików od których również będzie się zabierać na to kasę... O jakich Ty pozytywach piszesz w skali społeczeństwa?
 
Bosak już tak skręca w stronę środka że boi się Śmiszkowi pocisnąć i społecznośći LGBT w radio zet gdy wjeżdzali na Brauna i konfederację za pociska na LGBTowców. Gryzie się w język co chwilę i zamiast powiedzieć tak jak prawicowiec to krąży wokół tematu by kogoś nie urazić
Już pomijając kto na kogo głosuje to z racji obecności w sejmie lewackich niedorozwoi jest potrzebna równowaga w postaci prawicy. Wychodzi na to że Bosak to jednak ciota bez instynktu. Kiedy lewica jest w Europie w ofensywie ten kuli ogon i skręca do centrum. Przecież na hasłach jebać LPG i emigrantów plus obrona polskich przedsiębiorców przed nieuczciwą konkurencja z Ukrainy, obrona posiadaczy starszych aut lekko by mu dała z 15 procent i to bez idiotów typu Braun oraz Korwin. Tylko trzeba olać krytykę mówić konsekwentnie swoje i nie być miękka fają.
 
Śmiszek publicznie do Bosaka powiedział że źle się czuje siedzać obok niego podczas programu :juanlaugh: A ten do niego : przecież przed programem pytałem gdzie mam usiąść

Krzysio nie dźwiga tego, jakby do Korwina lewak tak powiedział to by usłszał ,,ja też się źle czuje bo się bo boje że coś złapie''

Ludzie nie oczekuja takich pojebanych wypowiedzi jak Korwina i kontrowersyjnych akcji Brauna ale mają być prawicą a nie kolejnym PiSem a to co robi Bosak to jakiś dramat. Lewacka czarownica jako minister będzie teraz indoktrynownać nasze dzieci lewacką ideologią i idą złe czasy , z taką miałką prawicą a raczej jej brakiem nie wygląda to dobrze
 
Bosak już tak skręca w stronę środka że boi się Śmiszkowi pocisnąć i społecznośći LGBT w radio zet gdy wjeżdzali na Brauna i konfederację za pociska na LGBTowców. Gryzie się w język co chwilę i zamiast powiedzieć tak jak prawicowiec to krąży wokół tematu by kogoś nie urazić
Tutaj troszkę pojechałeś. Właśnie zobaczyłem ten materiał i niby cóż więcej mógł tam zrobić. Wypadł dobrze. Nikt nie będzie modelował konfederacji i żadne szantaże nie będą jakimkolwiek aspektem dzięki któremu cokolwiek mieliby wewnątrz zmieniać, wywalać ludzi, czy nie. To była istna huzia na Józia. Przerywali mu, a on wypadł dobrze otoczony zjebami:
 
Tutaj troszkę pojechałeś. Właśnie zobaczyłem ten materiał i niby cóż więcej mógł tam zrobić. Wypadł dobrze. Nikt nie będzie modelował konfederacji i żadne szantaże nie będą jakimkolwiek aspektem dzięki któremu cokolwiek mieliby wewnątrz zmieniać, wywalać ludzi, czy nie. To była istna huzia na Józia. Przerywali mu, a on wypadł dobrze otoczony zjebami:

może inaczej patrzymy na sprawę , ja patrzę na ten program i jego wszystkie wypowiedzi i w mojej ocenie (jak i wielu wypowiadających sie) jest bardzo miałki
Wspomina delikatnie o atakach na kośćioł ale jak mu przerywają i mówią że nie to samo to nie ciśnie tematu. Wydaje mi się że Bosak się pogubił mocno i nie wie co robić.
Braun teraz jak założy swoją partię to i tak stracą marszałka

Pierwszy jego ruch powinien być taki że atakują mocno Hołownie za szantażowanie/naciski czyli branie udziału w zapaleniu świec i wywaleniu Brauna.
Przecież Bosak wyjeżdza ze swoimi przekonaniami religijnymi i że marszałek go do tego zmuszać próbował + szantaż jak nie wywali Brauna to traci wicemaraszałka.

Grzać temat że KO próbuje rządzić już nawet w innych partiach , wybierali Pisowi marszałka a teraz to
 
Last edited:
może inaczej patrzymy na sprawę , ja patrzę na ten program i jego wszystkie wypowiedzi i da mnie jest bardzo miałki
Wspomina delikatnie o atakach na kośćioł ale jak mu przerywają i mówią że nie to samo to nie ciśnie tematu. Wydaje mi się że Bosak się pogubił mocno i nie wie co robić.
Braun teraz jak założy swoją partię to i tak stracą marszałka
ok, ale co niby miał mówić wg Ciebie, wrzeszczeć tam, przekrzykiwać wszystkich? Dla mnie najważniejsze jest, że staje w obronie Brauna i nie tylko jeśli chodzi np o pytanie w związku z jego słowami "Żydzi wrogowie Polski", nie mówi, że to jakiś mityczny antysemityzm, a krytyczna i sceptyczna opinia mieszcząca się w ramach wolności słowa. Podobnie w przypadku choinki z symbolami lpg, czy tego, że nie ma świec adwentowych w sejmie, a chanuka jest, a przede wszystkim - na szantaż "macie wywalić Brauna, bo inaczej stracicie miejsce w prezydium", odpowiedź "a taki chuj! Mogę poświęcić tę pozycję, nikt nam nie będzie mówił jak mamy nasze wewnętrzne sprawy załatwiać". Dobrze tez, że wspomniał o podójnych standardach, o hipokryzji, gdy mówił o zniszczonych elewacjach kościołów, o ekscesach na granicy, że nikt nie wspominał wtedy o odwołaniu marszałka
 
Last edited:
ok, ale co niby miał mówić wg Ciebie, wrzeszczeć tam, przekrzykiwać wszystkich? Dla mnie najważniejsze jest, że staje w obronie Brauna i nie tylko jeśli chodzi np o pytanie w związku ze słowami Brauna Żydzi wrogowie Polski, nie mówi, że to jakiś mityczny antysemityzm, a krytyczna i sceptyczna opinia mieszcząca się w ramach wlności słowa. Podobnie w przypadku choinki z symbolami lpg, czy tego, że nie ma świec adwentowych w sej,ie, a chanuka jest, a przede wszystkim - na szantaż "macie wyalić Brauna, bo inaczej stracicie miejsce w prezydium", odpowiedź "a taki chuj! Mogę poświęcić tę pozycję, nikt nam nie będzie mówił jak mamy nasze wewnętrzne sprawy załatwiać"
ale właśnie nie stanął w obronie tylko kręcił się od odpowiedzi a to różnica. A czy ma przekrzykiwać? no niestety czasami trzeba , nie można sobie dać włazić na głowę , ten redaktorek w dupę jebany też ładnie wchodził mu w słowo by za dużo nie powiedział co nie trzeba

moim zdaniem mógł powiedzieć tak :
Jaki antysemtizm o czym pan mówi? Jeśli Braun tak powiedział to miał rację bo żydowskie wpływy są złe dla Polski , Izrael nie jest przyjacielem Polski - wydalił nawet naszego ambasadora , dodatkowo dzieje się tam ludobójcza , zbrodnicza walka z Palestyną gdzie zginęło już więcej cywili niż przez 2 lata na ukrainie

A on : no to sąd decyduje , popieram wolność słowa , nie znam tej wypowiedzi

Po prostu moim zdaniem za bardzo ogólnikowo i dyplomatycznie by nie urazić poprawnośći politycznej a to bardzo zła droga
 
Powinien powiedzieć tak :
Jaki antysemtizm o czym pan mówi? Jeśli Braun tak powiedział to miał rację bo żydowskie wpływy są złe dla Polski , Izrael nie jest przyjacielem Polski - wydalił nawet naszego ambasadora , dodatkowo dzieje się tam ludobójcza , zbrodnicza walka z Palestyną gdzie zginęło już więcej cywili niż przez 2 lata na ukrainie
Nie możesz być politykiem :) Jedynym argumentem, który podałeś to "wydalenie naszego ambasadora" i fakt, mógł to powiedzieć przy okazji ale politycznie wybrnął, bo przytakując, iż Żydzi to nasi wrogowie, bez konkretnych argumentów odpowiedniego kalibru - przegrałby i zaszkodził konfie. Teraz jest gównoburza grana i nie ma sensu dolewać gnoju bo wyjebie poza skalę
A on : no to sąd decyduje , popieram wolność słowa , nie znam tej wypowiedzi
nie mówisz wszystkiego, bo prócz "nie znam tej wypowiedzi" najważniejsze było meritum, czyli "to opinia sceptyczna i krytyczna, mieszcząca się w granicach dyskusji i wolności słowa". Na obecny moment taka dyplomacja jest jedynym, sensownym wyjściem. Radio Z to nie cohones ;)
 
Nie możesz być politykiem :) Jedynym argumentem, który podałeś to "wydalenie naszego ambasadora" i fakt, mógł to powiedzieć przy okazji ale politycznie wybrnął, bo przytakując, iż Żydzi to nasi wrogowie, bez konkretnych argumentów odpowiedniego kalibru - przegrałby i zaszkodził konfie. Teraz jest gównoburza grana i nie ma sensu dolewać gnoju bo wyjebie poza skalę

nie mówisz wszystkiego, bo prócz "nie znam tej wypowiedzi" najważniejsze było meritum, czyli "to opinia sceptyczna i krytyczna, mieszcząca się w granicach dyskusji i wolności słowa". Na obecny moment taka dyplomacja jest jedynym, sensownym wyjściem. Radio Z to nie cohones ;)
ok , ja tak piszę może po prostu jako prawicowy wyborca
trzeba patrzeć na to że Bosak walczy o elektorat bo póki co ma garstkę , będą dyplomatycznym nijakim politykiem go nie powiększy
Jeśli Konfa tak działająć myśli że skubnie % pisowi to jest w błędzie w mojej opinii
 
ok , ja tak piszę może po prostu jako prawicowy wyborca
trzeba patrzeć na to że Bosak walczy o elektorat bo póki co ma garstkę , będą dyplomatycznym nijakim politykiem go nie powiększy
Jeśli Konfa tak działająć myśli że skubnie % pisowi to jest w błędzie w mojej opinii
Zobaczymy. Gdy ta gównoburza się skończy, wydaje mi się, że ponownie będą bardziej ostro jechać z popisem i przystawkami, a już obecnie są przebłyski, jak właśnie w radiu Z Bosak - nie ugina się i jest gotowy poświęcić marszałkowanie. Ważne, by utrzymać Brauna, bo ten jeśli okaże się, że Koronie wzrośnie odpowiednio mocno - może być kuszony możliwością odłączenia się od konfy i połączenia sił z Korwinem i Michalkiewiczem

Kolejny przebłysk:
 
Zobaczymy. Gdy ta gównoburza się skończy, wydaje mi się, że ponownie będą bardziej ostro jechać z popisem i przystawkami, a już obecnie są przebłyski, jak właśnie w radiu Z Bosak - nie ugina się i jest gotowy poświęcić marszałkowanie. Ważne, by utrzymać Brauna, bo ten jeśli okaże się, że Koronie wzrośnie odpowiednio mocno - może być kuszony możliwością odłączenia się od konfy i połączenia sił z Korwinem i Michalkiewiczem

Kolejny przebłysk:

w republice pisowcy jechali po Hołowni za zabronienie Braunowi wstępu do sejmu bo nie ma żadnej podstawy prawnej. Konfederacja tego nie robi a co najlepsze Braun wypowiedział się że ,,skoro mu zabronili to on to akceptuje bo nie jest awanturnikiem''

a ten wytatuowany pet satanista na pytanie co sądzi o koszulce z krzyżami jego koleżanki to stwierdził że to wina Czarnka który wrzucił zdjęcie na internet by obrazić kobiety :juanlaugh:
 
w republice pisowcy jechali po Hołowni za zabronienie Braunowi wstępu do sejmu bo nie ma żadnej podstawy prawnej. Konfederacja tego nie robi a co najlepsze Braun wypowiedział się że ,,skoro mu zabronili to on to akceptuje bo nie jest awanturnikiem''
Żadnej podstawy prawnej? Przecież to wynika z art 10. Zadania Marszałka sejmu
1) stoi na straży praw, godności i powagi Sejmu,
13) sprawuje pieczę nad spokojem i porządkiem na całym obszarze należącym do Sejmu oraz wydaje stosowne zarządzenia porządkowe, w tym o użyciu w razie konieczności Straży Marszałkowskiej,

Art. 22b. Naruszenie przez posła spokoju lub porządku na terenie pozostającym w zarządzie Kancelarii Sejmu
Marszałek Sejmu może stwierdzić, że poseł na terenie pozostającym w zarządzie Kancelarii Sejmu w rażący sposób naruszył spokój lub porządek.

Tak więc po cholerę Konfa ma się narażać na to, że powyższe argumenty zostaną użyte, by pokazać, iż nie znają regulaminu sejmu? Nie protestują względem tego zakazu, bo znają regulamin.

Braun pokazuje lojalność względem partii i akceptację regulaminu sejmowego, co akurat w trakcie gównoburzy, ponownie - jest najlepszym co może zrobić.
 
Back
Top