Polityka

Dyzma i dyzmowie

404434162_7115114071844723_5251243488978962853_n.jpg
 
Last edited:
Sam nie do końca wierzę w to co pisze, ale już wolę Czarnka niż Nowicką albo Bąk jako ministra edukacji. Przecież One uważają, że facet może zajść w ciąże, że można się zwracać do kogoś oni/jemu...

Spokojnie, one tak się pogubią w tej narracji, że ich własna rewolucja obie zeżre i wypluje prędzej czy później :lol: Zresztą reforma edukacji to proces na pokolenie, a nie jedną kadencję Sejmu. Tak łatwo nie da się zmienić mentalności ludzi.
 
Sam nie do końca wierzę w to co pisze, ale już wolę Czarnka niż Nowicką albo Bąk jako ministra edukacji. Przecież One uważają, że facet może zajść w ciąże, że można się zwracać do kogoś oni/jemu...



Jak ktoś ma czas to polecam HejtPark z Profesorem Dudkiem, w bardzo przystępny sposób tłumaczy meandry naszej polityki.
Tusk będzie robił to samo co Kaczyński, prowokował drugą stronę i podkręcał emocje, stąd takie, a nie inne osoby w rządzie. Jeśli ktoś oczekuje polityki miłości to będzie zawiedziony.

Warto przyglądać się Hołowni, bo może on grać rolę tonującego emocje arbitra, żeby powalczyć z Trzaskowskim o prezydenturę. Będzie ciekawie.
 
Ale ta konfa, to musi być Twoja niespełniona miłość :⁠-⁠D

Przy każdej partii znajdziesz oszołomów czy pasjonatów dziwnych zainteresowań, niektórzy nawet wierzą w Tuska zbawiciela, a inni w to że Czarzasty to pionier wolności i tolerancji.

Dziwnym trafem w Konfederacji to jest sto procent kluczowych członków.

Nawet taki zdroworozsądkowy Wipler namawiał do startów oszołomów: Atora i Jerzego Ziębę.
 
Last edited:
Tusk chce wsadzić Muchę do Ministerstwa Zdrowia? :lol: Wiadomo, że do tego resortu NIKT się nie pcha, bo żaden minister nie zlikwiduje kolejek etc. Nawet Arłukowicz siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Jak wejdzie Mucha to będzie ubaw, bo ona tam zrobi jeszcze mniej, niż nominalny lekarz. Narracja, że była kretem Tuska w partii Hołowni została sprawdzona?

 
Tusk chce wsadzić Muchę do Ministerstwa Zdrowia? :lol: Wiadomo, że do tego resortu NIKT się nie pcha, bo żaden minister nie zlikwiduje kolejek etc. Nawet Arłukowicz siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Jak wejdzie Mucha to będzie ubaw, bo ona tam zrobi jeszcze mniej, niż nominalny lekarz. Narracja, że była kretem Tuska w partii Hołowni została sprawdzona?

Miałem kiedyś kolegę. Zaczęło go boleć w płucach, podszedł na rtg i wyszedł rak. Trzy miesiące później już nie żył.

We wrześniu zrobiłem sobie kontrolne trg płuc, dzisiaj dopiero był opis.

Ale jest dobrze, priorytety! Najpierw naszym witaminkom trzeba zapewnić aborcję na pstryknięcie palcem, na koszt podatnika i tak najlepiej do miesiąca po porodzie jakby się rozmyśliła bo inaczej piekło kobiet.

Na koniec pozytywny akcent, bo opis, ale popatrzcie sami na jaki opis czekałem sam 3 miesiące.

Proszę, kurtyna.
 

Attachments

  • IMG_20231121_105848.jpg
    IMG_20231121_105848.jpg
    108.9 KB · Views: 35
Miałem kiedyś kolegę. Zaczęło go boleć w płucach, podszedł na rtg i wyszedł rak. Trzy miesiące później już nie żył.

We wrześniu zrobiłem sobie kontrolne trg płuc, dzisiaj dopiero był opis.

Ale jest dobrze, priorytety! Najpierw naszym witaminkom trzeba zapewnić aborcję na pstryknięcie palcem, na koszt podatnika i tak najlepiej do miesiąca po porodzie jakby się rozmyśliła bo inaczej piekło kobiet.

Na koniec pozytywny akcent, bo opis, ale popatrzcie sami na jaki opis czekałem sam 3 miesiące.

Proszę, kurtyna.
Dlatego miałeś siedzieć w domu i broń Boże nie wchodzić do lasu.
Mordo zaufaj ekspertom!
 
Spokojna Twoja. Przecież każdy wie, że Ukraina walczy za Nas, a mamy tu w Polsce tyle szoszonów, że sami się zajmą ruskimi.
:antonio:
Mordo, podstawowa zasada to nigdy nie licz na innych, stąd mój apel. Ja mam na razie parę szuflad sprzętu do cichej roboty, ale od przyszłego miesiąca już zaczynam bawić się w kaliber :fjedzia:
 
"W 2022 i w 2023 r. udział Chin w światowym PKB się zmniejszał. To historyczna zmiana. Chiny nie przyczyniają się już do wzrostu światowej gospodarki. Za jej rozwój odpowiadają USA i kraje wschodzące, w tym zwłaszcza Indie, Indonezja, Meksyk, Brazylia i Polska - pisze w "Financial Times" Ruchir Sharma, szef Rockefeller International."

:wow:


Gdzie Niemcy i Francja? :scary:
 
"W 2022 i w 2023 r. udział Chin w światowym PKB się zmniejszał. To historyczna zmiana. Chiny nie przyczyniają się już do wzrostu światowej gospodarki. Za jej rozwój odpowiadają USA i kraje wschodzące, w tym zwłaszcza Indie, Indonezja, Meksyk, Brazylia i Polska - pisze w "Financial Times" Ruchir Sharma, szef Rockefeller International."

:wow:


Gdzie Niemcy i Francja? :scary:

Mieć pretensje do Niemiec i Francji, że ich wzrost PKB nie jest tak dynamiczny to tak jakby mieć pretensje do CEO, że od kiedy został CEO to stoi w miejscu i nie awansuje i dla przeciwwagi mu podać przykład laski która w jego firmie dynamicznie zaliczyła 2 awanse, zaczynała jako stażystka, po 3 miesiącach dostała w tej firmie pozycję junior analityka, a po roku została regularem czyli po prostu analitykiem bez juniora w nazwie. Gdzie był wtedy CEO? Gdzie jego rozwój? Jebany w tym czasie nie awansował. Przerażające! Przyszłość tej dzielnej analityczki z pewnością będzie lepsza niż tego lenia CEO!
 
Back
Top