Polityka

Psy Pawłowa
402652125_10231170460753423_6295661663053256591_n.jpg
 
Ja tam nie jestem akurat wyznawcą kościoła, ale trzeba przyznać, że od kiedy coraz więcej ludzi odchodzi od wiary w kościół to proporcjonalnie rośnie wiara w takie głupoty jak to, że płeć to konstrukt społeczny, że mężczyzna może rodzić dziecko i inne idiotyzmy. Ktoś kiedyś tu bardzo ładnie ubrał to w słowa, ale nie pamiętam kto.
Ja rozumiem, że można być ateistą i nie wierzyć itp, ale jak można mieć pogardę do czegoś co ukształtowało Naszą europejską cywilizacje i dlaczego to właśnie biały człowiek jest w tym miejscu którym jest.
Jak pisałem. Ja jestem nie wierzący, ale zawsze stanę w obronie chrześcijaństwa/katolicyzmu.


To nie musi się łączyć. Patrz na Czechy.
 
To jest gość, który wygaduje bzdury, ale z takim przekonaniem, że aż się go przyjemnie słucha

Potrafi być merytoryczny. A i należy do opcji antyodhył trans. Jest za budową cpk.
Miał jaja by zrezygnować ze stolików w nowej koalicji z powodów ideologicznych.
 
Potrafi być merytoryczny. A i należy do opcji antyodhył trans. Jest za budową cpk.
Miał jaja by zrezygnować ze stolików w nowej koalicji z powodów ideologicznych.
Jestem przeciwko budowie CPK. Zrezygnował ze stolików, ale rząd poprze, więc to dla Tuska nawet lepiej
 
Dlatego, bo widzę jak skończyły lotniska w Berlinie i koło Madrytu

Zauważ, że w samych Niemczech jest kilka pojedynczych lotnisk mających procent transportu większy niż cała Polska razem wzięta. Więc troszkę inna sytuacja.
Za to masz masę lotnisk które pięknie prosperują, i właśnie mają większe obroty niż całe nasze państwo. Czemu ich nie dasz za przykład?
 
Zauważ, że w samych Niemczech jest kilka pojedynczych lotnisk mających procent transportu większy niż cała Polska razem wzięta. Więc troszkę inna sytuacja.
Za to masz masę lotnisk które pięknie prosperują, i właśnie mają większe obroty niż całe nasze państwo. Czemu ich nie dasz za przykład?
Bo podaję te, które powstały w ostatnich latach i znajdujące się w okolicy stolicy
 
To nie ma wiele wspólnego z prawami wyborczymi kobiet ale z demokracją samą w sobie. Albo jesteśmy za demokracją albo nie. Incelstwo i mizoginia nie mają tu nic do rzeczy.
Przetłumaczę Ci jak dla dziecka, bo prostego mema nie ogarniasz.

Tylko kobiety są na tyle głupie i naiwne (nie licząc tych w kimonach), żeby nie złożyć paru kwestii "akcji migracja" w całość i wierzyć w te bajki które odpowiadają od lat.

Przypomnij sobie co się działo na granicy z Białorusią jak idiotki dawały popis ujemnej inteligencji xD
 
Back
Top