Polityka

Podobno hanysy się w Niemczech śmieją że Tusk tym razem nas sprzedał już do zera.

Ktoś zna jakichś folksdojczów? @Gaara nie bo on się nie orientuje :beczka:
 
ciekawe jak się czują (nie napisze myślą bo to by było spore przegięcie) te kobiety którymi lewica sterowała robiąc te marsze , nakręcając je że będą o nie walczyć , te poszły na wybory bo lewaki grali kartą aborcji , te wszystkie jebnięte feministki co weszły do sejmu i co?

Sprzedali się Tuskowi za ministerstwo cyfryzacji :juanlaugh:
 
ciekawe jak się czują (nie napisze myślą bo to by było spore przegięcie) te kobiety którymi lewica sterowała robiąc te marsze , nakręcając je że będą o nie walczyć , te poszły na wybory bo lewaki grali kartą aborcji , te wszystkie jebnięte feministki co weszły do sejmu i co?

Sprzedali się Tuskowi za ministerstwo cyfryzacji :juanlaugh:
Władzio Czarzasty będzie marszałkiem przez połowę kadencji.

:fjedzia:
 
W ogóle transport publiczny w Trójmieście zasługuję na negatywne wyróżnienie. Jeśli chodzi o autobusy to praktycznie obok siebie były dwa przetargi na autobusy elektryczne jeden w Gdyni a drugi w Gdańsku. Czy nie można było dogadać się i ogarnąć przetargu razem? Najczęściei jest tak że im więcej sztuk się kupi na raz tym jednostkowo wychodzi taniej. Plus cała infrastruktura jest tożsama więc łatwiej będzie zastąpić sprzęt podczas awarii czy po prostu oferować jakieś dalsze międzymiastowe kursy. A tak to dwa miasta co są obok siebie mają dwa zupełnie różne systemy. A to dopiero początek...
Jeden przetarg - jedna łapówka
Dwa przetargi .... :fjedzia:
 
Cóż, ogólnie cieszy mnie przegrana PiS i zmarszczenie ich rozkalibrowanych odbytów, level hard. Jak pięknie dzisiaj się 'jastrzab' denerwował i zapetlał. Ale niestety dwie decyzje to porażka Hołownia na Marszałka, kiedy tu jest potrzebny as, znający sejm i kruczki prawne, a nie prezenter TV. Witka już mieliśmy. Ale to przeboleje! Ale kurwa, Tygrys na MON! Przecież to jest tragifarsa, płaczliwy, bezjajowy fagas, zafoszony i z dupą szersza niz barki! Mieli gen. Różańskiego, był idealny ale nie kurwa, Tygrys chce się pobawić żołnierzykami!
Różański jest spalony za forsowanie doktryny obrony kraju na linii Wisły. W czasach gdy Rosja prowadzi wojnę tuż za granicami Polski, oddanie de facto połowy kraju za friko wg jego pomysłu nadaje się do natychmiastowej degradacji i wykopania na zbity pysk. To się nie udało w 1939 i nie uda się w XXI wieku.
 
20231110_221627.jpg
 
Sam sobie odpowiedziałeś Panie później tym tweetem.

:roberteyeblinking:

W dzień max tydzień ujebali tyle ludzi co zły kacap w 1.5 rocznej strasznej "wojnie", a nie zauważyłem zbytniego poruszenia w tzw "wolnych mediach"
:siara:

Zostawiam do zastanowienia się.
Ja sie zastanawialem, ale do zadnej konkluzji nie dochodze... Zazdrosze tym co konkluzje mają ;) Nikt, poza @szplin w formie (pół?)zartobliwej nikt sie nie wypowiedzial po moim pytaniu. Teraz tam jest taka rządza mordu po obydwu stronach ze nic nie da sie zrobic. Mordu. Po obydwu stronach. Z egzystencjalnego strachu.
Pytanie, kto w skali strategiczno-operacyjnej na tym zyskuje, bo tak jak na to patrzę to długoterminowo Izrael nie może tego wygrać, ale tracą też zwykli Palestyńczycy. No i słynne "słoń a sprawa polska", czyli jaki rozwój wypadków jest korzystny dla PL, a jaki nie jest...

Co do "WM" to nie ma co komentować XD, trzeba jeno dodać do listy "Nie WM" (TVP) XD





Retoryka "pojednawcza" u Rosjan? XD Jak tu uwierzyć w intencje? Czy Rosjanie, dla naszej drogiej Polski byliby by w stanie pogrzebać ostatnie kilkaset lat geopolityki? Nie sadze...








Wut


















Da fak?


XD
 
Ja sie zastanawialem, ale do zadnej konkluzji nie dochodze... Zazdrosze tym co konkluzje mają ;) Nikt, poza @szplin w formie (pół?)zartobliwej nikt sie nie wypowiedzial po moim pytaniu. Teraz tam jest taka rządza mordu po obydwu stronach ze nic nie da sie zrobic. Mordu. Po obydwu stronach. Z egzystencjalnego strachu.
Pytanie, kto w skali strategiczno-operacyjnej na tym zyskuje, bo tak jak na to patrzę to długoterminowo Izrael nie może tego wygrać, ale tracą też zwykli Palestyńczycy. No i słynne "słoń a sprawa polska", czyli jaki rozwój wypadków jest korzystny dla PL, a jaki nie jest...

Co do "WM" to nie ma co komentować XD, trzeba jeno dodać do listy "Nie WM" (TVP) XD





Retoryka "pojednawcza" u Rosjan? XD Jak tu uwierzyć w intencje? Czy Rosjanie, dla naszej drogiej Polski byliby by w stanie pogrzebać ostatnie kilkaset lat geopolityki? Nie sadze...








Wut


















Da fak?


XD

Obejrzyj sobie Szewko kanał na YT i będziesz wiedział co i jak :roberteyeblinking:
 

Jebane miękkie cipy, przez 5 lat technikum tak jeździłem. 5.15 lub 5.45 autobus na Ogrody, później przesiadka w 82 lub 91. Na os. Zwycięstwa przesiadka w 74 lub 83 albo na os. Wichrowe Wzgórza w 74. I już byłem w szkole. Minimum 1,5h jazdy. Czy odpowiadało mi to? Nie. Czy użalałem się z tego powodu nad sobą? Hell no. I wszyscy dookoła też mieli to w dupie. A te płaczliwe pizdy czują opresję z każdej strony. Ja pierdole, co się dzieje z tym światem? ::clintdis::
 
Jebane miękkie cipy, przez 5 lat technikum tak jeździłem. 5.15 lub 5.45 autobus na Ogrody, później przesiadka w 82 lub 91. Na os. Zwycięstwa przesiadka w 74 lub 83 albo na os. Wichrowe Wzgórza w 74. I już byłem w szkole. Minimum 1,5h jazdy. Czy odpowiadało mi to? Nie. Czy użalałem się z tego powodu nad sobą? Hell no. I wszyscy dookoła też mieli to w dupie. A te płaczliwe pizdy czują opresję z każdej strony. Ja pierdole, co się dzieje z tym światem? ::clintdis::
Zaimki nie zapominaj o zaimkach!
 
Jebane miękkie cipy, przez 5 lat technikum tak jeździłem. 5.15 lub 5.45 autobus na Ogrody, później przesiadka w 82 lub 91. Na os. Zwycięstwa przesiadka w 74 lub 83 albo na os. Wichrowe Wzgórza w 74. I już byłem w szkole. Minimum 1,5h jazdy. Czy odpowiadało mi to? Nie. Czy użalałem się z tego powodu nad sobą? Hell no. I wszyscy dookoła też mieli to w dupie. A te płaczliwe pizdy czują opresję z każdej strony. Ja pierdole, co się dzieje z tym światem? ::clintdis::
Z wichrowych 74? Czyżbyś podśpiewywał: miała matka dwóch synów wielkiej mądrości a ten trzeci głupi poszedł do łączności?
 
Beczka z prawaków co nie? @Karateka@

Beka z prawaków i lewaków. Tylko libki. Zachowujesz się jak kibol Cracovii, który mi pokazuje co ta Wisła odpierdoliła. Wisła pokazuje co Cracovia, a ja jestem przeciwko jednemu i drugiemu gangowi. W sporze Cracovii z Wisłą, jestem po stronie Policjantów i z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców. W sporze Lewicy z Prawicą, jestem po stronie libków.
 
Back
Top