Polityka

Masz jakiś dowód na to, że Konfederacja poparłaby każdego innego członka lewicy oprócz Czarzastego? Czy to tylko taki domysł?
Jeśli masz dziecko to załóż mu blokadę rodzinną, a jak nie potrafisz powiedz mu żeby się nie wpierdalał jak dorośli rozmawiają. Bosak wyraził się jasno. Jeśli nie masz dziecka nie udawaj, że nim jesteś.
-------
to tak jakbym nazwal wszystkich wykletych bandytami bo wielu z nich nimi było.
Wielu? :siara:
Posłuchaj bez rozwartej paszczy gloryfikacji czasów słusznie minionych:
 
Last edited:
Mordo, ty już dawno się sprzedałeś, że czasy komuny to były złote czasy dla Twojej rodziny. Nie musisz aż tak reklamować.
Czy złote to nie wiem, na jej upadku wiecej skorzystalem:). Dziadek był czlonkiem KC i sekretarzem KW ale był dobrym czlowiekiem, wielu ludziom pomógł. Czasem bawią mnie te opowieści niezłomnych (tylko w swoich bajaniach). Komuna jak każdy totalitaryzm to było kurestwo ale nie mniejszym kurestwem była ta solidarnościowa rewolucja, przeprowadzona przez komuszkow rekami ich współpracowników i zmanipulowanych maluczkich, podkreslona gruba kreska. Do dzisiaj to trwa, umaczani sa praktycznie wszyscy, a najbardziej ci, najglosniej krzyczący: precz z komuną i chcący rozliczeń - patrz: zero, kempa, kaczorek - resortowe bachory:).
 
  • Like
Reactions: AKK
Jeśli masz dziecko to załóż mu blokadę rodzinną, a jak nie potrafisz powiedz mu żeby się nie wpierdalał jak dorośli rozmawiają. Bosak wyraził się jasno. Jeśli nie masz dziecka nie udawaj, że nim jesteś.

Czyli nie masz nic na poparcie swojej tezy i walisz w chuja. Typowe u Ciebie.
 
Wychodzi na to, że niektórzy robią z komuszych apartczyków i pierdolonych oportunistów, bohaterów, którzy czoło dzielnie ruskiemu okupantowi stawiali.
A idź pan w chuj jeśli takie jest obecnych pokoleń myślenie.
Kurwy służące ruskiemu panu dziś robią za moralne autorytety i obrońców demokracji.
Życie nie jest czarno-białe.
 
Komuna jak każdy totalitaryzm to było kurestwo ale nie mniejszym kurestwem była ta solidarnościowa rewolucja, przeprowadzona przez komuszkow rekami ich współpracowników i zmanipulowanych maluczkich, podkreslona gruba kreska
Ale spoko, tutaj wszyscy (oprócz Karateki) to wiedzą, nie musisz mówić :awesome:
 
Komuna jak każdy totalitaryzm to było kurestwo ale nie mniejszym kurestwem była ta solidarnościowa rewolucja, przeprowadzona przez komuszkow rekami ich współpracowników i zmanipulowanych maluczkich
Do dzisiaj kisnę, jak ktoś nazywa kapitalizmem twór post solidarnościowy od 89-do teraz. Co prawda można więcej mówić i głośniej szczekać, ale fiskalnie jesteśmy w większej komunistycznej odbytnicy niż za PRL.
 
CPK. Polska: 8,5% ludności EU i zaledwie 1% udziału w rynku cargo.
Ale lepiej jak cło i podatki na towary spoza EU pobierają niemcy.
Lipsk byłe NRD: 8 razy więcej niż PL.


CPK w przeszłości chciało SLD, chciał również Tusk, ale nic nie zrobili przez kryzys gospodarczy, a teraz chcą cofnąć bo PiS zrobił największy postęp i z nim jest kojarzony cały projekt.

:penn:
 
Gdzie są teraz Ci wszyscy co tłumaczyli, że Duda nie może wskazać Tuska na premiera, bo nie ma podpisanej umowy koalicyjnej?
 
Gdzie są teraz Ci wszyscy co tłumaczyli, że Duda nie może wskazać Tuska na premiera, bo nie ma podpisanej umowy koalicyjnej?
:gdzie:

Ty chyba nie umiesz czytać że zrozumieniem bo nie widziałem nigdzie ani tutaj ani w telewizji internecie itd żeby ktoś tłumaczył że prezydent NIE MOŻE

on mógł ale nie chciał i zrozum to raz na zawsze i pokrzycz sobie konstytucja/demokracja może ci się lepiej zrobi
 
niemcy i gdańska dulcynea

400177409_898030825025485_1198207247236541523_n.jpg
 
:gdzie:

Ty chyba nie umiesz czytać że zrozumieniem bo nie widziałem nigdzie ani tutaj ani w telewizji internecie itd żeby ktoś tłumaczył że prezydent NIE MOŻE

on mógł ale nie chciał i zrozum to raz na zawsze i pokrzycz sobie konstytucja/demokracja może ci się lepiej zrobi

Akurat do Ciebie się nie odnosiłem. Twój argument był prosty - nie bo nie i chuj, nie ma co drążyć tematu. Byli jednak też tacy, którzy mówili, że nie powinien bo nie ma podpisanej umowy koalicyjnej, a gdyby była to by była inna rozmowa.
 
CPK w przeszłości chciało SLD, chciał również Tusk, ale nic nie zrobili przez kryzys gospodarczy, a teraz chcą cofnąć bo PiS zrobił największy postęp i z nim jest kojarzony cały projekt.

:penn:
Lotnictwo w Polsce to w ogóle żart. Czasami lot krócej trwa niż wyjechanie z lotniska. Ba nawet PKP jest droższe czasami od biletów lotniczych...
Lotnictwo, porty, atom, uzależnienie Polski od dostaw węgla i gazu (plus te bajki jak Polska węglem stoi), turystyka to też ciekawe cyrki, uprzywilejowana pozycja banków, przemysł zbrojeniowy...
Nie wiadomo czy to sabotaż dzięki łapówką czy po prostu politycy skoncentrowali się na TKM I myślenie w perspektywie jednej kadencji -bez względu na partie. Czasami się zdąża że zrobią coś dobrego, ale to w ostateczności, jak jest muss np. Cyfryzacja za PoPiS albo wejście do UE i NATO za SLD
Pewnie i to i to...
 
Akurat do Ciebie się nie odnosiłem. Twój argument był prosty - nie bo nie i chuj, nie ma co drążyć tematu. Byli jednak też tacy, którzy mówili, że nie powinien bo nie ma podpisanej umowy koalicyjnej, a gdyby była to by była inna rozmowa.
I ile stron ma ta umowa? Jedną z podziałem łupów? :korwinlaugh:
 
CPK. Polska: 8,5% ludności EU i zaledwie 1% udziału w rynku cargo.
Ale lepiej jak cło i podatki na towary spoza EU pobierają niemcy.
Lipsk byłe NRD: 8 razy więcej niż PL.


Zasada, której się nauczyłem.
Jeżeli w niemieckiej tv gadają negatywnie o jakiejś polskiej inwestycji/projekcie etc (patrz baltic pipe) to znaczy, ze jak najszybciej powinniśmy się zabrać za jego realizacje.
719a39a43f3aa85b134def2e8744d622.jpg
 
Lotnictwo w Polsce to w ogóle żart. Czasami lot krócej trwa niż wyjechanie z lotniska. Ba nawet PKP jest droższe czasami od biletów lotniczych...
Lotnictwo, porty, atom, uzależnienie Polski od dostaw węgla i gazu (plus te bajki jak Polska węglem stoi), turystyka to też ciekawe cyrki, uprzywilejowana pozycja banków, przemysł zbrojeniowy...
Nie wiadomo czy to sabotaż dzięki łapówką czy po prostu politycy skoncentrowali się na TKM I myślenie w perspektywie jednej kadencji -bez względu na partie. Czasami się zdąża że zrobią coś dobrego, ale to w ostateczności, jak jest muss np. Cyfryzacja za PoPiS albo wejście do UE i NATO za SLD
Pewnie i to i to...
PiS zaczął zaklepywać inwestycje na sam koniec 8 lat rządów (CPK, Atom, Pałac Saski, Port w Świnoujściu) jak już nie od nich będzie zależało dowiezienie i sfinansowanie tego do końca.

:korwinlaugh:
 
Akurat do Ciebie się nie odnosiłem. Twój argument był prosty - nie bo nie i chuj, nie ma co drążyć tematu. Byli jednak też tacy, którzy mówili, że nie powinien bo nie ma podpisanej umowy koalicyjnej, a gdyby była to by była inna rozmowa.
no widzisz

bo teraz piszesz że ludzie pisali że NIE POWINIEN
dwa posty wyżej piszesz że pisali że NIE MOŻE


czujesz różnicę? :roberteyeblinking:
 
Back
Top