Polityka

Żymski blackface napastowany

401093163_338181355523605_7798974729655587537_n.jpg
 
Wolne media mówią jak jest, a nie jakbyś chciał żeby było.
czyli ten Ahmed czy Mahomed płynął 6 dni przy granicy białoruskiej?

Ale jak to się dzieje Panie Matczaku?

Salon24, TVP, TVN, wp, nawet RPO -dlaczego oni tak mocno kpią z polskich sądów i prokuratury?

Co się dzieje? To jest spisek przeciwko polskiej myśli prawnej? Ktoś tych prokuratorów i sędziów musiał nauczyć takiego podejścia do praw człowieka. Czyżby komunistyczni mentorzy? :waldeklaugh: Chociaż na obronę sędziów i prokuratorów z poprzedniej epoki (masz @tucznik zalety poprzedniej epoki) krytykowali kodeks karny z 1997 drastycznie zmniejszający kary.















 
czyli ten Ahmed czy Mahomed płynął 6 dni przy granicy białoruskiej?

Ale jak to się dzieje Panie Matczaku?

Salon24, TVP, TVN, wp, nawet RPO -dlaczego oni tak mocno kpią z polskich sądów i prokuratury?

Co się dzieje? To jest spisek przeciwko polskiej myśli prawnej? Ktoś tych prokuratorów i sędziów musiał nauczyć takiego podejścia do praw człowieka. Czyżby komunistyczni mentorzy? :waldeklaugh: Chociaż na obronę sędziów i prokuratorów z poprzedniej epoki (masz @tucznik zalety poprzedniej epoki) krytykowali kodeks karny z 1997 drastycznie zmniejszający kary.
















Libki to są takie puste łby, że przyjmą wszystko byle ktoś napisał "dla twojego dobra".

To zawieszenie immunitetów za spot to jest podsumowanie polityki uni - może i są duże podatki, ale za to macie w gratisie ciapatych.
Tragedia
 
,,Witaj Polsko, mówi do Ciebie twój obywatel, chciałbym być tak silny i mieć taki sam charakter, jaki kiedyś miałaś i nie brakowało tobie klasy, gdzie nasi przodkowie walczyli o nasze lepsze czasy. Abyś była niepodległa, wobec innych niezależna. Ja dziękuję szczerze tym osobom z tego miejsca. Jedenasty dzień listopad pamiętnego roku, odzyskanie niepodległego bytu państwowego""

!!! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!!
 
zalety poprzedniej epoki) krytykowali kodeks karny z 1997 drastycznie zmniejszający kary.
Niewątpliwymi zaletami była walka z analfabetyzmem, zwłaszcza w zestawieniu z II RP. Jakiś tam zwiększone szanse awansu dla wiejskiej ludności i budownictwo.

Do niedawna wszyscy się śmiali z wielkiej płyty, często to faktycznie wygląda szkaradnie i patrzeć się na to nie chce.

Ale okazało się to nad wyraz trwałe, często trwalsze niż współczesna patodeweloperka z pękającymi od nowości ścianami, które są z kartonu. I nawet w miarę funkcjonalnie rozplanowane były, przynajmniej niektóre, z tych osiedli z terenami zielonymi, rekreacyjnymi. A teraz taki ścisk zabudowy jest, że sąsiadowi z bloku obok można podać rękę, jeżeli obaj się mocniej wychylą przez okno swoich budynków.
 
Niewątpliwymi zaletami była walka z analfabetyzmem, zwłaszcza w zestawieniu z II RP. Jakiś tam zwiększone szanse awansu dla wiejskiej ludności i budownictwo.

Do niedawna wszyscy się śmiali z wielkiej płyty, często to faktycznie wygląda szkaradnie i patrzeć się na to nie chce.

Ale okazało się to nad wyraz trwałe, często trwalsze niż współczesna patodeweloperka z pękającymi od nowości ścianami, które są z kartonu. I nawet w miarę funkcjonalnie rozplanowane były, przynajmniej niektóre, z tych osiedli z terenami zielonymi, rekreacyjnymi. A teraz taki ścisk zabudowy jest, że sąsiadowi z bloku obok można podać rękę, jeżeli obaj się mocniej wychylą przez okno swoich budynków.
pewnie gdybym przysiadł z godzinkę to napisałbym listę z 50 dobrych pomysłów w PRLu, tak samo jak za rządów SLD, PO czy PiSu.
Nawet można powiedzieć, że schemat działania jest podobny: albo akurat władza nie była zainteresowana odgórnym, czasem nawet jednoosobowym zarządzaniem w jakieś kwesti, sprawie. Dzięki temu np. za rządów PiSu istnieje program przywracania niektórych gatunków zagrażonych wyginięciem. Wątpie aby to był skutek geniuszu PiSu.
PO: Orliki, likwidacja większych domów dziecka tworząc mniejsze.
W PRLu były szkoły tysiąclatki oraz co szczęgólnie mi się podoba: karanie za uporczywe, nagmine unikanie pracy. W niektórych branżach nawet PRL był mniej socjalny niż teraz np. zabezpiecznie emerytalne rolników...
Są też sytuacje, kiedy władza jest podstawiona pod ścianą i trzeba coś robić jak np. cyfryzacja za rządów POPiSu czy wielka płyta w PRLu. Z wielką płytą jest tak, że ścisku nie ma bo aż tyle osób w miastach nie mieszkało to można było tworzyć takie osiedla, chociaż oczywiście jak patrze na niektóre współczesne osiedla to nie wiem jak ktoś wydał na to zezwolenie, plus te sprawy typu: ludzie kupili mieszkanie, po roku inspekcja budowlana wchodzi i "wyprowadzka albo wam się sufit na łeb zwali". Kredyt spłacać, za wynajem płacić :childcry: Może gdyby była zasada: oddajesz kluczki=koniec kredytu to byłoby mniej takich sytuacji.

Tylko nadal zalety POPiSu czy PRLu to trochę chwalenie dziecka tylko za to, że chodzi do szkoły...
 


W końcu walka ze świerszczami! Już myślałem, że konfederaci zapomnieli o tym zagrożeniu i będę musiał jeść świerszcze. Na szczęście Braun czuwa.

Oglądałem wcześniej wywiad z Wiplerem i wywiad z Bosakiem. Słucham, całkiem inteligentne wypowiedzi, dobra prezentacja. I sobie myślę - stop! Niech ktoś ich zatrzyma, bo będzie rosło im poparcie. Moje modlitwy zostały wysłuchane i Braun wyszedł na powierzchnię. Do boju Panie Grzegorzu! Proszę się nie hamować!
 
Last edited:
W końcu walka ze świerszczami! Już myślałem, że konfederaci zapomnieli o tym zagrożeniu i będę musiał jeść świerszcze. Na szczęście Braun czuwa.

Oglądałem wcześniej wywiad z Wiplerem i wywiad z Bosakiem. Słucham, całkiem inteligentne wypowiedzi, dobra prezentacja. I sobie myślę - stop! Niech ktoś ich zatrzyma, bo będzie rosło im poparcie. Moje modlitwy zostały wysłuchane i Braun wyszedł na powierzchnię. Do boju Panie Grzegorzu! Proszę się nie chamować!
obstawiam, że Mentzen w końcu zmarginalizuje Brauna tak samo jak Dziambora i Kulesze.
CO ty wtedy zrobisz jakby JKM i Braun byli poza Konfederacją?
Ba nawet Seby Rossy i inne pokemony żegnają się z partią.
 
Back
Top