Polityka

A jednak pierdolnij się w głowę. Krótka pamięć, co? Kosowo...
Mało tego, Albańczycy, tworzą jedne z najgorszych struktur przestępczych zachodniej Europy, jako państwo niewiele mogą, bo są małym zapizdźiem.


Z tym się zgadzam, tak jak kiedyś Bułgarzy. Też to jest bez związku z religią ale patologia jaka wynika z dziesiątek lat najgorszej, zamkniętej na zewnątrz, dyktatury drugiej połowy XX wieku(obok Korei)
 
Z tym się zgadzam, tak jak kiedyś Bułgarzy. Też to jest bez związku z religią ale patologia jaka wynika z dziesiątek lat najgorszej, zamkniętej na zewnątrz, dyktatury drugiej połowy XX wieku(obok Korei)
Te struktury są tak mocne, bo w państwach islamskich występuje klanowość (chów wsobny) i przynależność religijna. To ich właśnie scala w bardzo groźne grupy przestępcze.
 
Kiedy wy (piszę wy, bo kilku ananasów tu na forum nie widzi również problemu) w końcu zrozumiecie, że nie da się z islamem normalnie żyć.
To jest dzicz, wychowana od dziecka w nienawiści do innowierców, bo takie są zapisy w Koranie i Hadisach.
Tak trudno zrozumieć fakt, że islamski człowiek od dziecka słuchający, że żydzi to potomkowie małp i świń a chrześcijan trzeba poniżać na każdym kroku,
w dorosłym życiu będzie to robić, gardzić naszą cywilizacją, gwałcić nasze kobiety?
Islamu nie da się zagłaskać, islamu nie da się zreformować.
Bo każdy kto się tego podejmie straci po prostu dosłownie głowę.
Chcesz pracować z ludźmi, którzy cię będą skrycie nienawidzić? Serio czułbyś się komfortowo wśród takich ludzi?

Tobie się ciągle wydaje, że możemy od tego uciec, to są mrzonki, taka retoryka fajnie wygląda, ale jest nierealna z praktycznego punktu widzenia. Można napisać, że trzeba na granicy napierdalać z karabinów maszynowych, ale co z tego wynika?

Bo problem i tak nas dogoni. I albo będziemy udawać, że możemy się zamknąć we własnych granicach i deportować tych co się przecisną, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo jak. Albo przygotujemy sprawny, szczelny system, z bezwzględnie respektowanym prawem, przyjmiemy niezbędne minimum, (tych co chcemy), i zmusimy ich do dostosowania się. Im bardziej restrykcyjny system zbudujemy, im mniej damy im kasy, tym bardziej oni pojadą gdzie indziej.

Dzisiaj żadnego systemu nie ma, a na ulicach śniadych młodzieńców jest w bród, i to nie lewica ich tu wpuściła, tylko ultrakatolicki PiS. Bo to jest problem, który przerasta podziały na lewicę i prawicę.
 
No tak zlot pomocowy mudżahedinów z okolicznych islamskich zapiździ na pewno miał charakter nacjonalistyczny.
Nie mogę.
:beczka:
Zresztą nie ma w islamskim państwie rozdziału między nacjonalizmem a religią. Ile trzeba dowodów na to.

No właśnie Albańczycy w większości żyją normalnie, świecko, jak my w Polsce. Ich kobiety żyją wolne, na plaży popierdalaja w bikini itd.
Jest też duża religijność i sporo, zwłaszcza starych ludzi, lata do tego meczetu, ale u nas do kościoła też.

@VoRaNeK czułeś w Albanii, że to państwo religijne?
 
Kiedy wy (piszę wy, bo kilku ananasów tu na forum nie widzi również problemu) w końcu zrozumiecie, że nie da się z islamem normalnie żyć.
To jest dzicz, wychowana od dziecka w nienawiści do innowierców, bo takie są zapisy w Koranie i Hadisach.
Tak trudno zrozumieć fakt, że islamski człowiek od dziecka słuchający, że żydzi to potomkowie małp i świń a chrześcijan trzeba poniżać na każdym kroku,
w dorosłym życiu będzie to robić, gardzić naszą cywilizacją, gwałcić nasze kobiety?
Islamu nie da się zagłaskać, islamu nie da się zreformować.
Bo każdy kto się tego podejmie straci po prostu dosłownie głowę.
Chcesz pracować z ludźmi, którzy cię będą skrycie nienawidzić? Serio czułbyś się komfortowo wśród takich ludzi?

Pracowałem z 2 Turkami. Piliśmy wódkę, mimo że religia zabrania. Zupełnie normalni ludzie. Jakbym nie wiedział, że wyznają islam to w żaden sposób bym tego z zachowania nie wydedukował. Jeden poślubił Polkę i mówi, że jakby była wojna z ruskimi to idzie walczyć za Polskę.

Przypominam, że polscy Tatarzy to też islamiści! I nawet skrajni narodowcy nie mają z tym problemu.
 
Tobie się ciągle wydaje, że możemy od tego uciec, to są mrzonki, taka retoryka fajnie wygląda, ale jest nierealna z praktycznego punktu widzenia. Można napisać, że trzeba na granicy napierdalać z karabinów maszynowych, ale co z tego wynika?

Bo problem i tak nas dogoni. I albo będziemy udawać, że możemy się zamknąć we własnych granicach i deportować tych co się przecisną, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo jak. Albo przygotujemy sprawny, szczelny system, z bezwzględnie respektowanym prawem, przyjmiemy niezbędne minimum, (tych co chcemy), i zmusimy ich do dostosowania się. Im bardziej restrykcyjny system zbudujemy, im mniej damy im kasy, tym bardziej oni pojadą gdzie indziej.

Dzisiaj żadnego systemu nie ma, a na ulicach śniadych młodzieńców jest w bród, i to nie lewica ich tu wpuściła, tylko ultrakatolicki PiS. Bo to jest problem, który przerasta podziały na lewicę i prawicę.
No właśnie podałeś jak na tacy idealnie całą bolączkę "europejczyków oświeconych", którzy nic nie zrobią a obudzą się z ręką w nocniku, Brawo.
Co to znaczy niezbędne minimum? Niezbędne dla kogo, dla nas? Czy Arabia Saudyjska, Oman czy inne islamskie zadupie przyjmuje niezbędne minimum chrześcijan?
Jak ich zmusisz do zmiany poglądów? Siłą? O ty bolszewiku. Uważasz, że Niemcy chcący pozbyć się tych najgłupszych dadzą nam furtkę dłuższej analizy i wyboru?
Wolne żarty.
:beczka:

Edit: bo coś mi uciekło, to nie jest problem lewicy czy prawicy a problem rdzennych europejczyków, czy chcą stracić swój świat czy nie. Wiedział to Karol Młot, wiedział Sobieski, widział to zagrożenie nawet podczas 2WŚ Churchill, poszukaj sobie komentarzy na temat islamu tego pana.
 
Last edited:
Pracowałem z 2 Turkami. Piliśmy wódkę, mimo że religia zabrania. Zupełnie normalni ludzie. Jakbym nie wiedział, że wyznają islam to w żaden sposób bym tego z zachowania nie wydedukował. Jeden poślubił Polkę i mówi, że jakby była wojna z ruskimi to idzie walczyć za Polskę.

Przypominam, że polscy Tatarzy to też islamiści! I nawet skrajni narodowcy nie mają z tym problemu.
No tak dopóki jest ich promil, malutko, to będzie ok. Tak to działa ajnsztajnie. W dwójkę do głowy im nie przyjdzie wywrotowość islamska, może nawet nie chodzą do meczetów. W gloryfikowanej przez Ciebie Szwecji nie jest ok, bo jest ich w chuj. Zresztą podajecie najmniej "uduchowionych przedstawicieli islamu" jak Turcja czy Albania. Słyszałeś co mówi Erdogan? Czy on to tak sobie dla żartów rzuca hasełka o wojnie religijnej, żeby staruszków w Turcji udobruchać?
Ten Twój koleżka nie poszedł by walczyć za Polskę a raczej za swoją rodzinę. Zresztą poruszyłeś ten wykształcony promil gdzie na tle społeczeństwa tureckiego to jest margines.
 
Last edited:
Tobie się ciągle wydaje, że możemy od tego uciec, to są mrzonki, taka retoryka fajnie wygląda, ale jest nierealna z praktycznego punktu widzenia. Można napisać, że trzeba na granicy napierdalać z karabinów maszynowych, ale co z tego wynika?

Bo problem i tak nas dogoni. I albo będziemy udawać, że możemy się zamknąć we własnych granicach i deportować tych co się przecisną, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo jak. Albo przygotujemy sprawny, szczelny system, z bezwzględnie respektowanym prawem, przyjmiemy niezbędne minimum, (tych co chcemy), i zmusimy ich do dostosowania się. Im bardziej restrykcyjny system zbudujemy, im mniej damy im kasy, tym bardziej oni pojadą gdzie indziej.

Dzisiaj żadnego systemu nie ma, a na ulicach śniadych młodzieńców jest w bród, i to nie lewica ich tu wpuściła, tylko ultrakatolicki PiS. Bo to jest problem, który przerasta podziały na lewicę i prawicę.
Jest jeszcze druga strona medalu. Szwedzi też myśleli że inżynierowie będą się asymilować. Sam nie mam nic przeciwko czarnym. Widzę że niektórzy się asymilują. Mój znajomy dentysta ma ojca ciapaka ale on jest już 120% full Polak. Ostatnio na sorze obsługiwała mnie czarna lekarka. Problem w tym że motłoch którym chce nas obdarować unia to nie przyszli lekarze którzy przyjechali tutaj na studia jak ta lekarka albo ojciec dentysty tylko najzwyklejszy odpad ludzki który robi burdel w krajach zachodu i Skandynawii.
 
Bez urazy ale to są właśnie nierealne mrzonki :mamed:


Zabierać ich rodzicom pod byle uchybieniem od przyjętych norm.
Patrz np na dziedziczna patologie cygamow- tam tak jest, bo dzieci nie chodzą do szkoły, robią im jakieś cygańskie klasy w świeckich szkołach, ale frekwencja jest minimalna. Nie mają styczności z naszymi wartościami i oglądu, że można żyć inaczej. Białe dziecko zaraz by było zabrane za niechodzenie do szkoły. Cyganom nic nie robią.
 
Zabierać ich rodzicom pod byle uchybieniem od przyjętych norm.
Patrz np na dziedziczna patologie cygamow- tam tak jest, bo dzieci nie chodzą do szkoły, robią im jakieś cygańskie klasy w świeckich szkołach, ale frekwencja jest minimalna. Nie mają styczności z naszymi wartościami i oglądu, że można żyć inaczej. Białe dziecko zaraz by było zabrane za niechodzenie do szkoły. Cyganom nic nie robią.
Nie wolno zabierać dzieci rodzicom.
 
Zabierać ich rodzicom pod byle uchybieniem od przyjętych norm.
Patrz np na dziedziczna patologie cygamow- tam tak jest, bo dzieci nie chodzą do szkoły, robią im jakieś cygańskie klasy w świeckich szkołach, ale frekwencja jest minimalna. Nie mają styczności z naszymi wartościami i oglądu, że można żyć inaczej. Białe dziecko zaraz by było zabrane za niechodzenie do szkoły. Cyganom nic nie robią.
Ale po co tworzyć sobie ten problem? Nie rozumiem tego stwierdzenia, że trzeba i chuj.
Zobacz, że zabieranie dzieci działa w takiej Szwecji tylko wobec białych ludzi, od ciapoli trzymają się jak od ognia, tam nagle prawo nie działa. Wyobrażasz sobie, że przyjeżdża suka MOPSu szwedzkiego do bloku gdzie żyje sama islamska stonka i sobie komuś dziecko zabiorą? Wolne żarty.
:beczka:
 
Zabierać ich rodzicom pod byle uchybieniem od przyjętych norm.
Patrz np na dziedziczna patologie cygamow- tam tak jest, bo dzieci nie chodzą do szkoły, robią im jakieś cygańskie klasy w świeckich szkołach, ale frekwencja jest minimalna. Nie mają styczności z naszymi wartościami i oglądu, że można żyć inaczej. Białe dziecko zaraz by było zabrane za niechodzenie do szkoły. Cyganom nic nie robią.
Zaraz ta rzymianka z kwadratową twarzą nakrecilaby film o polskiej pomocy społecznej która przerzuca biedne dzieci przez drut kolczasty.
 
No właśnie podałeś jak na tacy idealnie całą bolączkę "europejczyków oświeconych", którzy nic nie zrobią a obudzą się z ręką w nocniku, Brawo.
Dlatego trzeba zacząć coś robić, ten kto zrobi to pierwszy i lepiej, będzie miał mniej problemów. Ale do tego nie wystarczy tylko gadać.

Co to znaczy niezbędne minimum? Niezbędne dla kogo, dla nas? Czy Arabia Saudyjska, Oman czy inne islamskie zadupie przyjmuje niezbędne minimum chrześcijan?
Jak ich zmusisz do zmiany poglądów? Siłą? O ty bolszewiku. Uważasz, że Niemcy chcący pozbyć się tych najgłupszych dadzą nam furtkę dłuższej analizy i wyboru?
Wolne żarty.
Nie wiem, nie jestem specjalistą od takich procesów, ale klika rzeczy już w życiu zrobiłem i wiem, że chowanie głowy w piasek, myślenie życzeniowe i tworzenie nieoralnych wizji do niczego nie prowadzi.
Bez urazy ale to są właśnie nierealne mrzonki :mamed:
Nie mam problemu, że się z tym nie zgadzasz, ale powiedz jaki jest Twój pomysł na załatwienie tego problemu.
Problem w tym że motłoch którym chce nas obdarować unia to nie przyszli lekarze którzy przyjechali tutaj na studia jak ta lekarka albo ojciec dentysty tylko najzwyklejszy odpad ludzki który robi burdel w krajach zachodu i Skandynawii.
Nie widzę tu sporu o diagnozę problemu, nawet do lewicowych Szwedów zaczyna docierać prawda o porażce ich systemu.

Chciałbym żebyśmy porozmawiali o rozwiązaniach, ale na to chętnych nie ma.
 
Cyganów już mamy, ich mieć nie musimy, To jest nie do rozwiązania. Rozumiesz teraz o co mi chodzi?

Z cyganami podałem rozwiązanie.

Tylko że na zachodzie jest zbyt dużo muzułmanów by to zastosować bez wielkiego rozpierdolu w kraju.
 
Nie mam problemu, że się z tym nie zgadzasz, ale powiedz jaki jest Twój pomysł na załatwienie tego problemu.
Tzn. ja się zgadzam tylko nie wierzę w możliwość realizcji. Nie ma sposobu na ten problem. Kiedy mieszkasz w jednych granicach z takimi karatekami to oni ściągną Cię na dno niezależnie od tego co będziesz robił.

Będziesz zsuwał się dupą po zboczu hamował nogami to nawet trochę zwolnisz ale obok będzie zjeżdżał taki karateka i pociągnie Cię za sobą z uśmiechem jakby na dole nie było miliard krokodyli tylko jakby rozdawali pączki z nadzieniem.

Koniec kropka, reszta to mrzonki i fantazje pisane na forum o mma :beczka:
 
Cyganów już mamy, ich mieć nie musimy, To jest nie do rozwiązania. Rozumiesz teraz o co mi chodzi?
Dokładnie jedna nacja która stanowi nierozwiązywalny problem już jest. Skoro z taką małą grupą nic nie da się zrobić to skąd przekonanie że jest system który poradzi sobie z masową emigracją?
 
Dlatego trzeba zacząć coś robić, ten kto zrobi to pierwszy i lepiej, będzie miał mniej problemów. Ale do tego nie wystarczy tylko gadać.


Nie wiem, nie jestem specjalistą od takich procesów, ale klika rzeczy już w życiu zrobiłem i wiem, że chowanie głowy w piasek, myślenie życzeniowe i tworzenie nieoralnych wizji do niczego nie prowadzi.

Nie mam problemu, że się z tym nie zgadzasz, ale powiedz jaki jest Twój pomysł na załatwienie tego problemu.

Nie widzę tu sporu o diagnozę problemu, nawet do lewicowych Szwedów zaczyna docierać prawda o porażce ich systemu.

Chciałbym żebyśmy porozmawiali o rozwiązaniach, ale na to chętnych nie ma.
O czym tu rozmawiać jak ponad połowa głosujących w tym kraju nie wzięła jednej kartki, żeby postawić krzyżyk?

To jest abberacja rzeczywistości to co się od paru lat dzieje w Unii.
 
Najlepsze rozwiązanie to po prostu nie brać :tiphatb:
Myśleniem życzeniowym jest nadzieja,że lis wpuszczony do kurnika nie pozabija kur.
No właśnie niby nie bierzemy, odchodzący rząd ciągle nas ostrzegał prze imigrantami, nawet referendum zrobili. Tylko skąd ich tylu tutaj jest?

To jest abberacja rzeczywistości to co się od paru lat dzieje w Unii.
Czyli co nadal mamy mówić, że ich nie chcemy i nic z tym nie robić? Czy zrobić chociaż to co jest możliwe? O tym powinna być ta rozmowa.
 
Ja się z kolei zastanawiam, dlaczego żaden z dotychczasowych rządów, słowem nikt nie chce się podjąć gruntownej (ale odpowiedzialnej) reformy systemu emerytalnego. Reformy połączonej z odpowiednią polityką rodzinną. Chodzi mi o takie rozwiązania, które stymulowałyby kobiety do macierzyństwa. 500+ nie zadziałało jak zakładano, więc może by sięgnąć po rozwiązania czeskie? Czy to nie rozwiązałoby w dłuższej perspektywie wielu naszych problemów, m.in. deficytu na rynku pracy, ograniczenia niechcianej emigracji, itp?
 
Co z tego, że Albańczycy są bardziej świeccy. Polecam sobie pojechać np na północ Włoch i zobaczyc jakie piękne enklawy tworzą Albańczycy w małych miasteczkach i niestety są to miejsca, które lokalsi omijają szerokim łukiem zwłaszcza wieczorową porą.
 
Tobie się ciągle wydaje, że możemy od tego uciec, to są mrzonki, taka retoryka fajnie wygląda, ale jest nierealna z praktycznego punktu widzenia. Można napisać, że trzeba na granicy napierdalać z karabinów maszynowych, ale co z tego wynika?

Bo problem i tak nas dogoni. I albo będziemy udawać, że możemy się zamknąć we własnych granicach i deportować tych co się przecisną, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo jak. Albo przygotujemy sprawny, szczelny system, z bezwzględnie respektowanym prawem, przyjmiemy niezbędne minimum, (tych co chcemy), i zmusimy ich do dostosowania się. Im bardziej restrykcyjny system zbudujemy, im mniej damy im kasy, tym bardziej oni pojadą gdzie indziej.

Dzisiaj żadnego systemu nie ma, a na ulicach śniadych młodzieńców jest w bród, i to nie lewica ich tu wpuściła, tylko ultrakatolicki PiS. Bo to jest problem, który przerasta podziały na lewicę i prawicę.
Nie chcemy nikogo
 
Back
Top