Polityka

Jesteś za utrzymywaniem przez socjalistyczną ateistyczną większość dzikusów o kulturze wstecznej z religią pełną przemocy i nawoływania do zabijania choćby żydów?

Nie jestem. By utrzymać socjal, należy likwidować getta.

Jakiś link do badań? Chcę zobaczyć "jak uwzględniono mniejszość ciapatą w badaniach"?


 
Co by oznaczało że ateistyczna pracowita większość zbudowała ten kraj i utrzymuje poprzez socjal religijną mniejszość.

90% to dane ze Statistiska centralbyrån (SCB), czyli szwedzkiego urzędu statystycznego.
Ten kraj przez 1000 lat budowało chrześcijwństwo. Po laicyzacji zaczęto kruszyć fundamenty tego państwa. Czym to grozi zobaczymy wkrótce
 
Na siłę szukasz u mnie braku formy. Napisałem przecież już wcześniej że horoskopy nie wykluczają bycia ateistą, ponieważ wśród ateistów idiotów nie brakuje.
to trochę jakby być wegetarianinem i jeść schabowego -albo jest się ateistą albo nie jest, a nie "Kościół be, ale szaman hinduski mi powiedział, a wróżka to -co to będzie, co to będzie"...
EDIT: BTW jak się podobają statystyki odnośnie Afgańczyków w DE? :roberteyeblinking:
 
Nie jestem. By utrzymać socjal, należy likwidować getta.




Ta tabela nie dotyczy stosunku do wiary a ogólnie ilości mieszkańców. Coś pomieszałeś.
Population in Sweden by Country/Region of Birth, Citizenship and Swedish/Foreign background, 31 December 2022
 
Ta tabela nie dotyczy stosunku do wiary a ogólnie ilości mieszkańców. Coś pomieszałeś.
Population in Sweden by Country/Region of Birth, Citizenship and Swedish/Foreign background, 31 December 2022

Tutaj można ściągnąć badania: https://www.google.com/url?sa=t&sou...AQFnoECBUQAQ&usg=AOvVaw20wt-H1E50gJHtrPq3N1zw

Według tych badań z 2022 tylko 23 procent Szwedów wierzy w Boga:
7-3-730x1091.jpg
 
Last edited:
Tutaj można ściągnąć badania: https://www.google.com/url?sa=t&sou...AQFnoECBUQAQ&usg=AOvVaw20wt-H1E50gJHtrPq3N1zw

Według tych badań z 2022 tylko 23 procent Szwedów wierzy w Boga:
View attachment 82763
Te 23% to maści ciapatej i czarnej. Czyli się zgadza. Nigdzie przecież nie pisałem, że Szwedzi (rodowici, zlewaczali, zlaicyzowani wierzą w Boga, nie wiem za bardzo co chcesz udowodnić). Bo chyba to, że ilość tych wierzących w stosunku do niewierzących z czasem będzie rosła to się ze mną zgodzisz, czy też nie?

ciapol/czarnuch 2-3 żony = 10-15 dzieci.
Szwed 0,3żony = 0,5 dziecka
 
Dlatego uważam że powinny być jakieś testy na wyborcę. Jeśli ktoś nie jest w stanie zrozumieć na jakie gówno głosuje to nie powinien mieć prawa. To jak małpa której dać brzytwę do zabawy.
A testy na kandydata na posła, ministra itd. :boss:
 
Warto podejmować w jakimkolwiek państwie takie ryzyko wpuszczając tę dzicz?
Ale tak się stanie. Przecież ja nie mam na myśli białych szwedów.
Jedyna propozycja dla takich lewackich botów to spakować dobytek i szanownie wypierdalać budować lepsze jutro do Afryki. Ewentualnie jeśli nie ma kasy na taki daleki wypad to bliżej będzie do Paryża ewentualnie prom do Szwecji albo najbliżej będzie a2 do Berlina. W imię swoich rasowych dewiacji nie musi ściągać inżynierow z Afryki tutaj.
 
Warto podejmować w jakimkolwiek państwie takie ryzyko wpuszczając tę dzicz?
Ale tak się stanie. Przecież ja nie mam na myśli białych szwedów.

Nie lubię nazywania ludzi dziczą. Miejmy standardy wyższe niż Gazeta Wyborcza.

Jako osoba popierająca twardą politykę migracyjną, uważam, że przykładem godnym naśladowania jest postawa Mette Frederiksen, premier Danii.

A konkretnie:
- preferowanie imigrantów z umiejętnościami i kwalifikacjami, które są potrzebne na rynku pracy
- wymaganie od nowoprzybyłych uczestnictwa w kursach językowych i kulturalnych, co ma ułatwić im zrozumienie i zaakceptowanie norm społecznych
- zaostrzenie polityki azylowej
- wprowadzenie surowszych wymogów dla nowych imigrantów dotyczących nauki języka i uzyskania zatrudnienia
- ograniczenia w dostępie do świadczeń socjalnych dla nowoprzybyłych
- odbieranie potencjalnych beneficjów osobom, które nie przestrzegają określonych norm społecznych
 
Last edited:
Nie lubię nazywania ludzi dziczą. Miejmy standardy wyższe niż Gazeta Wyborcza.

Jako osoba popierająca twardą politykę migracyjną, uważam, że przykładem godnym naśladowania jest postawa Mette Frederiksen, premier Danii.

A konkretnie:
- preferowanie imigrantów z umiejętnościami i kwalifikacjami, które są potrzebne na rynku pracy
- wymaganie od nowoprzybyłych uczestnictwa w kursach językowych i kulturalnych, co ma ułatwić im zrozumienie i zaakceptowanie norm społecznych
- zaostrzenie polityki azylowej
- wprowadzenie surowszych wymogów dla nowych imigrantów dotyczących nauki języka i uzyskania zatrudnienia
- ograniczenia w dostępie do świadczeń socjalnych dla nowoprzybyłych
- odbieranie potencjalnych beneficjów osobom, które nie przestrzegają określonych norm społecznych
Kiedy wy (piszę wy, bo kilku ananasów tu na forum nie widzi również problemu) w końcu zrozumiecie, że nie da się z islamem normalnie żyć.
To jest dzicz, wychowana od dziecka w nienawiści do innowierców, bo takie są zapisy w Koranie i Hadisach.
Tak trudno zrozumieć fakt, że islamski człowiek od dziecka słuchający, że żydzi to potomkowie małp i świń a chrześcijan trzeba poniżać na każdym kroku,
w dorosłym życiu będzie to robić, gardzić naszą cywilizacją, gwałcić nasze kobiety?
Islamu nie da się zagłaskać, islamu nie da się zreformować.
Bo każdy kto się tego podejmie straci po prostu dosłownie głowę.
Chcesz pracować z ludźmi, którzy cię będą skrycie nienawidzić? Serio czułbyś się komfortowo wśród takich ludzi?
 
Kiedy wy (piszę wy, bo kilku ananasów tu na forum nie widzi również problemu) w końcu zrozumiecie, że nie da się z islamem normalnie żyć.
To jest dzicz, wychowana od dziecka w nienawiści do innowierców, bo takie są zapisy w Koranie i Hadisach.
Tak trudno zrozumieć fakt, że islamski człowiek od dziecka słuchający, że żydzi to potomkowie małp i świń a chrześcijan trzeba poniżać na każdym kroku,
w dorosłym życiu będzie to robić, gardzić naszą cywilizacją, gwałcić nasze kobiety?
Islamu nie da się zagłaskać, islamu nie da się zreformować.
Bo każdy kto się tego podejmie straci po prostu dosłownie głowę.
Chcesz pracować z ludźmi, którzy cię będą skrycie nienawidzić? Serio czułbyś się komfortowo wśród takich ludzi?
On pracuje w korpo. Tam ukryta nienawiść każdego do każdego to norma. Uderzyłeś w niezrozumiały dla niego argument.
 
Kiedy wy (piszę wy, bo kilku ananasów tu na forum nie widzi również problemu) w końcu zrozumiecie, że nie da się z islamem normalnie żyć.
To jest dzicz, wychowana od dziecka w nienawiści do innowierców, bo takie są zapisy w Koranie i Hadisach.
Tak trudno zrozumieć fakt, że islamski człowiek od dziecka słuchający, że żydzi to potomkowie małp i świń a chrześcijan trzeba poniżać na każdym kroku,
w dorosłym życiu będzie to robić, gardzić naszą cywilizacją, gwałcić nasze kobiety?
Islamu nie da się zagłaskać, islamu nie da się zreformować.
Bo każdy kto się tego podejmie straci po prostu dosłownie głowę.
Chcesz pracować z ludźmi, którzy cię będą skrycie nienawidzić? Serio czułbyś się komfortowo wśród takich ludzi?


A jednak są np Albańczycy, "normalni" muzułmanie, "świeccy"
 
Back
Top