Polityka

Moje prywatne zdanie jest takie że elokwentny bosak to za mało. Były komuch, chorobliwy atencjusz od zawsze, Korwin plus zjeb mentzen i inne małpy powinny zniknąć. Elektorat niezadowolonych mężczyzn plus trochę młodzieży to za mało. Kobietom też powinni coś zaproponować żeby je przyciągnąć.
Sam jestem za wieloma "wolnościowymi" postulatami konfy ale ww folklor polityczny powinien pójść na śmietnik a na pierwszy plan gładki inteligencik bosak.
To taka moja mała konkluzja. Już się otrząsnąłem po wyniku wyborów i zmianie jednego gówna na drugie.
 
W XXI wieku już w drodze jest tradycyjna powtórka z historii.
Współczesne elity są żywym dowodem tezy, że historia nigdy nikogo niczego nie nauczyła.


347111302_202002576059329_7783913182944507964_n.jpg
 
Elon o lewactwie ("piped to earth", "death cult") jako wirusie umysłowym.
Kupił twittera, bo coś co normalnie byłoby zamknięte w niszy jako choroba, dzięki twitterowi uzbrojone było w "broń technologii informacyjnej".
Twitter był całkowicie kontrolowany przez skrajną lewicę i w czasie pandemii był ramieniem rządu.
Wg. Elona lewactwo w ostatecznej konsekwencji to "kult śmierci".
Jeśli AI będzie zaprogramowane przez zwolenników depopulacji, będzie to koniec ludzkości.

 
Last edited:
Moje prywatne zdanie jest takie że elokwentny bosak to za mało. Były komuch, chorobliwy atencjusz od zawsze, Korwin plus zjeb mentzen i inne małpy powinny zniknąć. Elektorat niezadowolonych mężczyzn plus trochę młodzieży to za mało. Kobietom też powinni coś zaproponować żeby je przyciągnąć.
Sam jestem za wieloma "wolnościowymi" postulatami konfy ale ww folklor polityczny powinien pójść na śmietnik a na pierwszy plan gładki inteligencik bosak.
To taka moja mała konkluzja. Już się otrząsnąłem po wyniku wyborów i zmianie jednego gówna na drugie.
Lewackie pranie mózgu wdrażane zewsząd zrobiło swoje. Skąd przeświadczenie, że tradycyjna rodzina to działanie krzywdzące kobiety? Konserwatyzm nie oznacza średniowiecznych przekonań a patriarchat ma chronić kobiety, nie im zagrażać.
 
Lewackie pranie mózgu wdrażane zewsząd zrobiło swoje. Skąd przeświadczenie, że tradycyjna rodzina to działanie krzywdzące kobiety? Konserwatyzm nie oznacza średniowiecznych przekonań a patriarchat ma chronić kobiety, nie im zagrażać.
Z wieloma rzeczami się zgadzam ale kijem Wisły nie zwrócisz. Potrzebny jest jednak program także dla szerszego odbiorcy i pozbycie się idioty Korwina i podobnych.
Żeby nie było moja żona jest tradycyjną matką trójki dzieci która godzi się na prowadzenie domu. Na mnie spoczywa główny obowiązek zarabiania kasy oraz przysłowiowe wbijanie gwozdzi w domu. Jednak kobieta mimo odebrania solidnego wykształcenia i dużej wiedzy ogólnej nie głosuje głową tylko jednak uczuciami. Tam gdzie obiecali o nią zadbać tam wrzuciła papierek. Proste i póki konfa tego nie zrozumie będzie marginesem politycznym.
 
W XXI wieku już w drodze jest tradycyjna powtórka z historii.
Współczesne elity są żywym dowodem tezy, że historia nigdy nikogo niczego nie nauczyła.


View attachment 82699

Ta stalinowska wersja komunizmu w Czechach (70-80% bezbożników) czy Japonii (70% deklaruje się jako niereligijni) nie daje ludziom żyć - centralizacja władzy, kult jednostki, planowanie centralne, kolektywiacja rolnictwa, terror, represje... Przejebane. To musiało tak się skończyć. Towarzysz Michał dopiął swego, nastąpiło odrodzenie komunizmu.
 
Czyli rozumiem, że jesteś za takim samym prawem w Polsce, jak u pepiczków żeby te pieniądze zasilały polską, a nie pepiczkową gospodarkę?

Sądzisz, że wpływy z legalnych aborcji stanowiłby tak poważną sumę, żeby wykazało to na jakichkolwiek makro słupkach? No chyba, że Polska miałaby stać się celem aborcji turystycznej, ale obawiam się, że Czesi w tym dalej byliby lepsi.
 
Z wieloma rzeczami się zgadzam ale kijem Wisły nie zwrócisz. Potrzebny jest jednak program także dla szerszego odbiorcy i pozbycie się idioty Korwina i podobnych.
Żeby nie było moja żona jest tradycyjną matką trójki dzieci która godzi się na prowadzenie domu. Na mnie spoczywa główny obowiązek zarabiania kasy oraz przysłowiowe wbijanie gwozdzi w domu. Jednak kobieta mimo odebrania solidnego wykształcenia i dużej wiedzy ogólnej nie głosuje głową tylko jednak uczuciami. Tam gdzie obiecali o nią zadbać tam wrzuciła papierek. Proste i póki konfa tego nie zrozumie będzie marginesem politycznym.

Masz rację. Oby Konfa nigdy tego nie zrozumiała. Mam wrażenie, że Wipler już to wie, ale są ideowi wojownicy, których całym serduszkiem wspieram i oni mu nie powolą na te reformy.
 
Sądzisz, że wpływy z legalnych aborcji stanowiłby tak poważną sumę, żeby wykazało to na jakichkolwiek makro słupkach? No chyba, że Polska miałaby stać się celem aborcji turystycznej, ale obawiam się, że Czesi w tym dalej byliby lepsi.

Wiadomo, że wpływy nie byłyby duże, zresztą w Czechach też nie są. Lepszy rydz niż nic :)
 
Ta stalinowska wersja komunizmu w Czechach (70-80% bezbożników) czy Japonii (70% deklaruje się jako niereligijni) nie daje ludziom żyć - centralizacja władzy, kult jednostki, planowanie centralne, kolektywiacja rolnictwa, terror, represje... Przejebane. To musiało tak się skończyć. Towarzysz Michał dopiął swego, nastąpiło odrodzenie komunizmu.

Tymczasem w Japonii:

398120876_7077201275624213_6222485597870821156_n.jpg
 
Z wieloma rzeczami się zgadzam ale kijem Wisły nie zwrócisz. Potrzebny jest jednak program także dla szerszego odbiorcy i pozbycie się idioty Korwina i podobnych.
Żeby nie było moja żona jest tradycyjną matką trójki dzieci która godzi się na prowadzenie domu. Na mnie spoczywa główny obowiązek zarabiania kasy oraz przysłowiowe wbijanie gwozdzi w domu. Jednak kobieta mimo odebrania solidnego wykształcenia i dużej wiedzy ogólnej nie głosuje głową tylko jednak uczuciami. Tam gdzie obiecali o nią zadbać tam wrzuciła papierek. Proste i póki konfa tego nie zrozumie będzie marginesem politycznym.
Szkoda tylko, że to "zadbanie" sprowadza się wyłącznie do swobodnej skrobanki.
 
Ile to już trwa ta islamizacja Europy? Chyba już dobre kilkadziesiąt lat, co? Kilka pokoleń? Chyba tak, bo podobno Ci z drugiego pokolenia są najbardziej radykalni. Jeśli tak, to już powinniśmy widzieć pierwsze efekty wśród młodych, a tymczasem:
- Większość młodych europejczyków deklaruje się jako niewierzący, a wśród młodych Czechów jest to 91% ateistów.

No dobra dobra, ale co z takimi krajami jak Szwecja, przecież tam to już od kilkudziesięciu lat białe dzieci się nie rodzą, sami muzułmanie. Hmmm.... Ponad 70% młodych ateistów. Jak to możliwe? Nie wiem, ale się domyślam że prawaki po prostu kłamali z tą skalą islamizacji.
 
Ile to już trwa ta islamizacja Europy? Chyba już dobre kilkadziesiąt lat, co? Kilka pokoleń? Chyba tak, bo podobno Ci z drugiego pokolenia są najbardziej radykalni. Jeśli tak, to już powinniśmy widzieć pierwsze efekty wśród młodych, a tymczasem:
- Większość młodych europejczyków deklaruje się jako niewierzący, a wśród młodych Czechów jest to 91% ateistów.

No dobra dobra, ale co z takimi krajami jak Szwecja, przecież tam to już od kilkudziesięciu lat białe dzieci się nie rodzą, sami muzułmanie. Hmmm.... Ponad 70% młodych ateistów. Jak to możliwe? Nie wiem, ale się domyślam że prawaki po prostu kłamali z tą skalą islamizacji.
o chuj :o o:
 
Zignoruj. Z tym nie da się dyskutować.
On nie rozumie że nie chodzi tutaj o żadne statystyki tylko po prostu o niewpuszczanie pigmentopozytywnego odpadu do Polski. Nikt po za lewakami-amebami nie ma zamiaru sprawdzać jak rozłożą się procenty. Dla normalnego człowieka wystarczy obraz slumsów Francji i filmiki w internecie z wyczynami brudasów. Jaki szpagat musi odjebac wyznawca wyborczej żeby walczyć z rodzimymi troglodytami-kibolami a chcieć napływu odmiennych kulturowo umysłowych degeneratów z Afryki i ciapakolandii? Może gdyby jego kobieta była zgwałconą policjantką z Paryża to mówiłby inaczej?
 
Szwecja, przecież tam to już od kilkudziesięciu lat białe dzieci się nie rodzą, sami muzułmanie. Hmmm.... Ponad 70% młodych ateistów. Jak to możliwe? Nie wiem, ale się domyślam że prawaki po prostu kłamali z tą skalą islamizacji.
Może dlatego, że muzułmanie to dopiero 25%
A może dlatego, że nie było w sondzie do wyboru odpowiedzi "Allahu akhbar"
 
Zignoruj. Z tym nie da się dyskutować.
On nie rozumie że nie chodzi tutaj o żadne statystyki tylko po prostu o niewpuszczanie pigmentopozytywnego odpadu do Polski. Nikt po za lewakami-amebami nie ma zamiaru sprawdzać jak rozłożą się procenty. Dla normalnego człowieka wystarczy obraz slumsów Francji i filmiki w internecie z wyczynami brudasów. Jaki szpagat musi odjebac wyznawca wyborczej żeby walczyć z rodzimymi troglodytami-kibolami a chcieć napływu odmiennych kulturowo umysłowych degeneratów z Afryki i ciapakolandii? Może gdyby jego kobieta była zgwałconą policjantką z Paryża to mówiłby inaczej?
Nie chcę być kutasem, ale jestem i po cichu na to ostatnie liczę. Wtedy już się nie da szpagatować. STATYSTYKA!
:korwinlaugh:
 
Zignoruj. Z tym nie da się dyskutować.
Da się, tylko trzeba być ogarniętą i inteligentną osobą.

On nie rozumie że nie chodzi tutaj o żadne statystyki tylko po prostu o niewpuszczanie pigmentopozytywnego odpadu do Polski.
Dla mnie: fakty > uprzedzenia
dla Ciebie: fakty < uprzedzenia

Dla normalnego człowieka wystarczy obraz slumsów Francji i filmiki w internecie z wyczynami brudasów.

Francja jest dobrym przykładem tego, że jednak do tych statystyk należy zaglądać. Natomiast gdyby opierać się tylko o filmy na yotuube, to należałoby stwierdzić, że Kraków to super niebezpieczne miasto gdzie można bez powodu dostać maczetą w biały dzień, a winą za to należy obarczyć białych mężczyzn. Gdy popatrzymy na znienawidzone przez Ciebie statystyki, to okaże się że zarówno Kraków, jak i cała Polska to jedno z najbezpieczniejszych miejs w Europie.



Jaki szpagat musi odjebac wyznawca wyborczej żeby walczyć z rodzimymi troglodytami-kibolami a chcieć napływu odmiennych kulturowo umysłowych degeneratów z Afryki i ciapakolandii? Może gdyby jego kobieta była zgwałconą policjantką z Paryża to mówiłby inaczej?

1. Uważam, że Wyborcza to szmatławiec. Czasami opublikuje coś rigczowego, ale to na zasadzie zepsutego zegara, który 2 razy na dobę pokazuje dobry czas. Wyborcza to właśnie taki zepsuty zegar
2. Jestem wielkim przeciwnikiem przyjmowania masowo migrantów z Afryki. Myślisz, że dlaczego zwracam uwagę na problem globalnego ocieplenia? Bo jedną z najgorszych konsekwencji będą masowe migracje, właśnie z Afryki. Nie potrzebuję mieć kobiety policjantki z Paryża by widzieć to zagrożenie.
 
Dlatego uważam że powinny być jakieś testy na wyborcę. Jeśli ktoś nie jest w stanie zrozumieć na jakie gówno głosuje to nie powinien mieć prawa. To jak małpa której dać brzytwę do zabawy.

Ordynacja preferencyjna. Nie wiem jakie ma skutki uboczne, oprócz chyba Australii i paru krajów nie jest szeroko stosowana, ale ma jedną zaletę: polega na ponumerowaniu kandydatów czyli wchodzi kibol polityczny, pełen emocji więc dobrze nie myśli i cyk...
... jebnie się w numerowaniu i głos nieważny :korwinlaugh::suchykarol:
Może wtedy nie spotka nas coś takiego jak w Argentynie:


Niestety obecne partie w Sejmie to zwolenicy socjalizmu w latynowskim stylu (no oprócz Konfederacji, chociaż narodowcy są jacy są)
Z tą różnicą że małpa kiedyś ogarnie jak użyć brzytwy
:awesome:
Może już niektóre ogarnęły. Raz zabłądziłem na YT i trafiłem na filmik, gdzie szympansy odkręcały śruby a później myły samochód więc trochę więcej szacunku :watchingyou:
 
Back
Top