Polityka

Przeżyłem już komuchów, jaruzela, bolka, milerów, partię przyjaciół piwa, kaczora a i rudego chuja u władzy przeżyłem. Takie płatki jak ty dopiero muszą doświadczyć jak ich będzie rudy ruchał.
Ale chyba kolega nie jest w wieku JKM, bo o Gierku, Gomółce jednak nie pisał... :lol:

A taka ciekawostka najstarsza kandydatka w wyborach do Sejmu miała 92 lata:facepalm: a najmłodszy kandydat 21 lat:confused: a do Senatu 84:confused: i 30 lat
 
Ten jak tą pedofilią żyje. Opowiadane niczym nieśmieszny żart. Leć zobacz, czy druid odpowiedział na film Stuu, czy coś.


Hehe, wejdź w temat o konflikcie. Zobaczysz 100 żartów o ukrobicue i tysiąc żartów "nazywajo mnie onuco"
 
poszedł oddać głos na ryżego w pełni świadomie, bo jeszcze nigdy w historii nie było tak trudno utrzymać się finansowo studentowi jak za rządów pis
wieczny student? :mamedwhat:
Myślisz, że ma sens dyskusja z kimś o takim światopoglądzie?
Hmm, zależy, czy chciałby rzetelnie podyskutować ale generalnie zgadzam się - ręce opadają i trudno o tak duże poświęcenie ;)
 
Chłopak odpowiedział, że on poszedł oddać głos na ryżego w pełni świadomie, bo jeszcze nigdy w historii nie było tak trudno utrzymać się finansowo studentowi jak za rządów pis. Myślisz, że ma sens dyskusja z kimś o takim światopoglądzie?
A może po prostu tak jest? Wynajem mieszkania jest dużo droższy, są wyższe ceny jedzenia, o alkoholu i knajpach już nie wspomnę. Z punktu widzenia studenta to poważne przesłanki do zmiany władzy. Ja go rozumiem.
 
A może po prostu tak jest? Wynajem mieszkania jest dużo droższy, są wyższe ceny jedzenia, o alkoholu i knajpach już nie wspomnę. Z punktu widzenia studenta to poważne przesłanki do zmiany władzy. Ja go rozumiem.
Tak, jest gorzej niż rok i dwa lata temu. Jednakże do tego co było za tuska, że o przełomie lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych nie wspomnę, to dziś jest piknik. To są właśnie te płatki śniegu przyzwyczajone, że życie to porcja lodów waniliowych i źle jest gdy nie możesz sobie pozwolić na najnowszego iphone'a. Aktualnie Polska jest chyba na 23 miejscu w rankingu bogactwa. Co chcesz porównywać, dzisiejsze lekkie życie z tym jak kilkanaście lat temu 2 miliony wsiadły w samoloty i autokary, bo zarabiali 1200 złotych, paliwo kosztowało 6 zł/litr, czesne na uczelni 500 złotych miesięcznie a pokój studencki 500+opłaty?
 
Przecież do ciebie skończony atencjuszu nawet nie pisałem. Ty przygłupi szpagacie.


Powinieneś iść do psychologa. Strasznie agresywny jesteś, ewidentnie sfrustrowany. Już od dawna. Nie tylko do mnie, ogólnie do ludzi, na świat jesteś sfrustrowany. Musisz prowadzić nieszczęśliwe życie.



A wynik wyborów...


Cóż. Słucham wycie

Znakomicie
 
Tak, jest gorzej niż rok i dwa lata temu. Jednakże do tego co było za tuska, że o przełomie lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych nie wspomnę, to dziś jest piknik. To są właśnie te płatki śniegu przyzwyczajone, że życie to porcja lodów waniliowych i źle jest gdy nie możesz sobie pozwolić na najnowszego iphone'a. Aktualnie Polska jest chyba na 23 miejscu w rankingu bogactwa. Co chcesz porównywać, dzisiejsze lekkie życie z tym jak kilkanaście lat temu 2 miliony wsiadły w samoloty i autokary, bo zarabiali 1200 złotych, paliwo kosztowało 6 zł/litr, czesne na uczelni 500 złotych miesięcznie a pokój studencki 500+opłaty?
Ceny w sumie sa porównywalne za Tuska i Kaczora obecnie, ale studenciak zapomina, że minimalna pensja faktycznie podnosi jego zarobki, oraz ma dodatek do 26 roku życia - brak pit. Za jarka też zmniejszyło się bezrobocie ale to raczej zasługa tuska i wcześniej milera, bo ludzie pouciekali z kraju. Jak chcesz rozmawiac z gościem, to zapytaj czy kojarzy pojęcia: "stawka minimalna" i "netto/brutto"
 
Tak, jest gorzej niż rok i dwa lata temu. Jednakże do tego co było za tuska, że o przełomie lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych nie wspomnę,
On nie patrzy i nie ocenia tego w tak długiej perspektywie jak Ty. Widzi, że dwa lata temu kebs był po 15 zł, a dzisiaj za 35. Obiektywnie, wszystkim się żyje lepiej niż 20 lat temu, Polska się na szczęście cały czas rozwija, a dyskusje zwykle dotyczą, tego że mogłoby być jeszcze lepiej.
 
Ceny w sumie sa porównywalne za Tuska i Kaczora obecnie, ale studenciak zapomina, że minimalna pensja faktycznie podnosi jego zarobki, oraz ma dodatek do 26 roku życia - brak pit. Za jarka też zmniejszyło się bezrobocie ale to raczej zasługa tuska i wcześniej milera, bo ludzie pouciekali z kraju. Jak chcesz rozmawiac z gościem, to zapytaj czy kojarzy pojęcia: "stawka minimalna" i "netto/brutto"


Ale ludzie nie pouciekali z kraju bo Tusk zrobił że tak źle się żyło nagle, jak sugeruje Szplin. Bo żyło się lepiej niż np 10 lat wcześniej. Pouciekali bo otworzono granicę.
Gdyby wtedy nie otworzono, ale rok temu, to tak samo wyjebaliby ludzie.
 
On nie patrzy i nie ocenia tego w tak długiej perspektywie jak Ty. Widzi, że dwa lata temu kebs był po 15 zł, a dzisiaj za 35. Obiektywnie, wszystkim się żyje lepiej niż 20 lat temu, Polska się na szczęście cały czas rozwija, a dyskusje zwykle dotyczą, tego że mogłoby być jeszcze lepiej.


W sumie za PO żyło się lepiej niż w latach 90 więc Szplin powinien mówić, że Tusk jest lepszy, bo wcześniej było gorzej xd
 
Z Konfy już wiadomo, że mandaty mają:

Andrzej Zapalowski (okręg 22)
- uważa Putina za obrońcę chrześcijaństwa, kumpluje się z Piskorskim, jest wspólnikiem Sykulskiego)

Włodzimierz Skalik (okręg 21)

Ryszard Wilk (okręg 14)

Przemysław Wipler (okręg 5)

Grzegorz Braun (okręg 23)

Krzysztof Bosak (okręg 24)



Znacie tych ludzi? Oprócz Wiplera, Brauna, Bosaka.
 
Last edited:
Back
Top