Polityka

Jest szansa że aktywiszcze się dostanie :lol:

To teraz będzie "pośliszcze"

20231016_200644.jpg
 
Kolejny bieda-argument.
1. Incel z cohones ma tę przewagę nad milionami obywateli, ponieważ ma swoje hobby, ktore wymaga rozkminy. W dodatku incele spędzają sporo czasu przed kompem z netem, a to baza wiedzy co już robi robotę.
2. Robota, z której zwalniasz ludzi a dziedzina polityczno-społeczna to 2 osobne dziedziny. Wygląda na to, że uzurpujesz sobie prawo do bycie wybitnym w dziedzinie polityki, z racji iż w robocie jesteś wysoko usytuowany. To przekonanie czesto jest zgubne i tworzy pokłady hord dających się oszukiwać podczas wyborczych dożynek.
Śmieszne to wszystko … jakie hobby ? Spędzanie czasu przed kompem ? Hehe
Z choinki się urwałeś … matematyka, fizyka , kombinatoryka, algorytmy to są hobby poważnego gościa a nie siedzenie przed kompem ..
 
Pięknie Polscy pokazali co sadza o Polexicie i wiedzy ekonomicznej Memcena xD 7.5% … czemu tak duzo? Bo Czarnek a przedtem inni zjebali szkolnictwo i zlikwidowali przymus powtarzania klas za pały. Urodziło się pokolenie snow flakes pizdusiow którzy nie umiejo konkurować
 
Chłopie, za chwilę trupy Stuu i reszty tego cyrku ostygną, a ty zblazowany życiem, żądny kolejnego chodliwego tematu zaczniesz szukać po cohones gorącego tematu, gdzie będzie można poheheszkować i rżnąć, takiego he he świadomego komentator. Posiedzisz tu na pewno. Minimum 2 tygodnie.
Namówiłeś mnie :conorsalute:
 
Rakiem w polityce są typy jak bakiewicz oby się nie dostał i żeby my zabrali te dotacje a raczej łapówkę milionowa żeby był w PiS
 
1697481324970.png

jestem dobry z finansów , mam firmę , brat trochę pochachmycil to będę ministrem finansow , czemu nie? Znam się lepiej niż Balcerowicz , Kolodko, Hausner, Belka..
Takie mam dziecięce marzenia
 
To brzmi ładnie w teorii, ale dopóki politycy w tym kraju są utrzymywani z podatków obywateli każdy płacący te podatki ma prawo do oceny niezależnie od tego czy idzie na wybory czy nie. A ci, którzy poszli zagłosować, ale oddali głos nieważny to mają prawo się wypowiadać, czy dla nich też kaganiec cenzury?
Politycy nawołujący do głosowania wstrzymują się podczas głosowania i jednocześnie wyborcy mówią kto ma prawo wsadzać mordę w kubeł i się nie wypowiadać, bo są zwolennikami demokracji, której podstawą jest wstrzymanie się od głosu :brainoverload::siuu:
Nic tylko dodać do tego że demokracja jest zagrożona jeśli wygrywa partia której nie lubię i będzie komplet...
 
Przeżyłem już komuchów, jaruzela, bolka, milerów, partię przyjaciół piwa, kaczora a i rudego chuja u władzy przeżyłem. Takie płatki jak ty dopiero muszą doświadczyć jak ich będzie rudy ruchał.
"Rozdarci i skłóceni, nienawidzący się nawzajem, rządzeni przez zdrajców, nie widzący i nie rozumiejący co czynią i w czym uczestniczą. Pokolenie Grabarzy Polski! Kraju który za chwilę zostanie przejęty i wysiedlony ze zbędnych resztek, wyczyszczony z elementu polskiego."

"Wypełnieni wszczepionymi myślami, poglądami, rolami i postawami społecznymi, gonimy od wschodu do zachodu słońca, bez chwili odpoczynku, bez minuty ciszy pozwalającej na jakąkolwiek refleksję. Skuci kajdanami opresyjnego państwa, ścigani przez biurokratyczną machinę, sieczeni ratami kredytowymi, przypalani ogniem milionów regulacji prawnych, upalani wszechobecną indoktrynacją i szprycowani ordynarną propagandą. Numery, statystyki, zapisy w bazach danych, chipy, karty, loginy, biometryczne dane, podsłuchy, lokalizatory, kamery monitoringu… Oto My! Oto co pozwoliliśmy z sobą uczynić. Farma Ludzka! Farma Polska, bez Boga, bez Wartości, bez Wiary, Honoru i… niedługo bez Ojczyzny!

A w tle wszechobecny ciepły głos Spikera sączący jad, zmiksowany z podkładem słodkobrzmiącej muzyki, oraz miłym zapachem jeszcze mocniej przytępiającym zmysły. Oto nasz świat"
 
"Rozdarci i skłóceni, nienawidzący się nawzajem, rządzeni przez zdrajców, nie widzący i nie rozumiejący co czynią i w czym uczestniczą. Pokolenie Grabarzy Polski! Kraju który za chwilę zostanie przejęty i wysiedlony ze zbędnych resztek, wyczyszczony z elementu polskiego."

"Wypełnieni wszczepionymi myślami, poglądami, rolami i postawami społecznymi, gonimy od wschodu do zachodu słońca, bez chwili odpoczynku, bez minuty ciszy pozwalającej na jakąkolwiek refleksję. Skuci kajdanami opresyjnego państwa, ścigani przez biurokratyczną machinę, sieczeni ratami kredytowymi, przypalani ogniem milionów regulacji prawnych, upalani wszechobecną indoktrynacją i szprycowani ordynarną propagandą. Numery, statystyki, zapisy w bazach danych, chipy, karty, loginy, biometryczne dane, podsłuchy, lokalizatory, kamery monitoringu… Oto My! Oto co pozwoliliśmy z sobą uczynić. Farma Ludzka! Farma Polska, bez Boga, bez Wartości, bez Wiary, Honoru i… niedługo bez Ojczyzny!

A w tle wszechobecny ciepły głos Spikera sączący jad, zmiksowany z podkładem słodkobrzmiącej muzyki, oraz miłym zapachem jeszcze mocniej przytępiającym zmysły. Oto nasz świat"
Widziałem dziś wpis jakiegoś młodego chłopaczka wystrojonego na profilówce w markowe ciuchy, z ładną fryzurą i przystrzyżoną brodą. Jego wpis był odpowiedzią, na czyjś zarzut, że młodzi w dużej mierze poszli zagłosować na tuska, bo PiS to przypał i jest moda na jebać pis. Chłopak odpowiedział, że on poszedł oddać głos na ryżego w pełni świadomie, bo jeszcze nigdy w historii nie było tak trudno utrzymać się finansowo studentowi jak za rządów pis. Myślisz, że ma sens dyskusja z kimś o takim światopoglądzie?
 
Back
Top