Polityka

IMG_20231016_175230.jpg
IMG_20231016_175319.jpg
 
Mam nadzieję, że JE JKM za tę zniewagę wyzwie ciepłego Krzysia na honorowy pojedynek - broń biała lub muszkiety.
Nie wiem po co w ogóle przyjął tego fleta, a jego kandydatura na prezydenta to parodia i 1 lampka ostrzegawcza. Potem równia pochyła tej parti, która przewyższała wielokrotnie zbieraninę a'la kukiz, 3 noga itp.
Przyjęcie bandy elementów wziętych z dupy na te wybory i notoryczne unikanie przez mencema odpowiedzi na kluczowe pytania oraz odsunięcie Brauna to był protokół 4,7%.
Jedyny as w rękach konfy to była wolność i kapitalizm, a oni to koncertowo spierdzielili. Mogli robić losowania spośród uczestników wieców wolnorynkowych, kiedy konfa była niszowa a nie brać jakieś odpady. Dobrze, że nie byłem na tych kabaretowych wyborach, a czekanie tam kilka godzin bardzo źle świadczy o społeczeństwie, ktore po raz kolejny daje sie robić bez mydła.
 
Ten jak sra od wczoraj gorącymi kartoflami z ogniska.

:antonio:

View attachment 81194


View attachment 81195
Ten ma pisowską obsesję. Wszędzie widzi PIS -- jakby to jakaś cywilizacja była, a nie partia, która trzyma się jedynie na wątłym zdrowiu "bohaterskiego" kaczora. "PSL/Hołownia" to "umiarkowanie pisowski" Twór, a nie "kodziarskie" PO. Skoro ma pisowskie inklinacje to dlaczego tak jedzie po pisuarze i właśnie z tym kodem chce być w koalicji? Ideologicznie zacietrzewiały, popaprany, dzban.
 
Przeżyłem już komuchów, jaruzela, bolka, milerów, partię przyjaciół piwa, kaczora a i rudego chuja u władzy przeżyłem. Takie płatki jak ty dopiero muszą doświadczyć jak ich będzie rudy ruchał.
Czyli masz ponad 50 lat i wklejasz na cohones zdjęcia z Tuskiem.
:waldeklaugh:

Tak poza tym, to wiesz co oznacza to określenie "płatek śniegu"? Bo używasz go co chwilę i za chuj nie wiem po co. No chyba, że dla ciebie to taki zamiennik "lewaka" I ma być po prostu obelgą.
 
Ten ma pisowską obsesję. Wszędzie widzi PIS -- jakby to jakaś cywilizacja była, a nie partia, która trzyma się jedynie na wątłym zdrowiu "bohaterskiego" kaczora. "PSL/Hołownia" to "umiarkowanie pisowski" Twór, a nie "kodziarskie" PO. Skoro ma pisowskie inklinacje to dlaczego tak jedzie po pisuarze i właśnie z tym kodem chce być w koalicji? Ideologicznie zacietrzewiały, popaprany, dzban.
On jest po prostu pierdolnięty, stary i odklejony.
 

Tyszko OMG.
Czasami mam wrażenie, że to PiSowski agent... Kwestia czasu jak opuści partie i pójdzie do kolejnej...
Tak na szybko to wydaje mi się czy Korwiniści nie mają większości?
Cieszy za to słaby wynik JKM, ale prędzej założyłbym się z @tucznik że Tusk nie wprowadzi kolejnego socjalu (np. Kredyt 0%) niż że Konfederacja wykorzysta słaby wynik JKM aby usunąć go z partii...
 
Spałeś w ogóle w nocy czy obsesja na punkcie Donka nie pozwoliła? :beczka:
Pewnie nie spał. Tak jak ty przy okazji każdego możliwego eventu w którym musisz uczestniczyć jako jeden z wodzirejów niczym podpity wujek o 4:00 na weselu. Od ksw, poprzez dramy na freakach, zwycięstwach Śląska, a na wyborach kończąc. Dlatego będziesz się szarogęsił na zasadzie heheszków, bo wiecie Memcen XD, a jak ktoś ci się pośmieje z rudego bożka to dupa spięta jak plandeka na żuku.
 
Tyszko OMG.
Czasami mam wrażenie, że to PiSowski agent... Kwestia czasu jak opuści partie i pójdzie do kolejnej...
Tak na szybko to wydaje mi się czy Korwiniści nie mają większości?
Cieszy za to słaby wynik JKM, ale prędzej założyłbym się z @tucznik że Tusk nie wprowadzi kolejnego socjalu (np. Kredyt 0%) niż że Konfederacja wykorzysta słaby wynik JKM aby usunąć go z partii...
Ja się cieszę, że Stala jest poza sejmem. Kolejny oszołom od Brauna.
 
Współtwórca sukcesu konfederacji w sektorze peryferyjnym. W przeciwieństwie do Grzegorza Brauna umie wziąć się do roboty, bo nie ma że boli. Pan Słabek mencem również nie podzielał zdania nt. ukrainizacji, możliwe dlatego że wygłaszał je Grzegorz Braun
 
Pewnie nie spał. Tak jak ty przy okazji każdego możliwego eventu w którym musisz uczestniczyć jako jeden z wodzirejów niczym podpity wujek o 4:00 na weselu. Od ksw, poprzez dramy na freakach, zwycięstwach Śląska, a na wyborach kończąc. Dlatego będziesz się szarogęsił na zasadzie heheszków, bo wiecie Memcen XD, a jak ktoś ci się pośmieje z rudego bożka to dupa spięta jak plandeka na żuku.
Mi się pośmieje z Tuska? Przecież ja mam wyjebane na Tuska. Bekę mam że szplina z jego obsesją, jakby robił to samo z każdym innym typem zaczynając od Kaczora, a kończąc na Hołowni to darlbym łacha tak samo.
Między innymi dlatego tu nie zaglądam na codzien, bo za dużo fantyzmu.
 
Aktualizacja listy:

1. Nowy rigczowy poseł
- Ryszard Petru!!!
3. Chujowy poseł który odpada
- Janusz Kowalski
4. Chujowy nowy poseł który wchodzi
- Roman Giertych


Dobra zmiana?

Sommera w Sejmie pasuje: jakby porównał w Sejmie AK do Hamasu :siuu::antonio:
Chłop jakby był w złym miejscu w złym czasie podczas wakacji w Izraelu to mógłby skończyć jako zakładnik tej "arabskiej AK".
Ciekawe czy wtedy twitter by pomógł i czy tym przekonałby porywaczy do uwolnienia :korwinlaugh:
 
Back
Top