Polityka

Ale jak to? Kowalski out? Przecież on sobie teraz nie poradzi.
392751441_658964449701770_8600458127785819179_n.jpg
 
Rymanowski czyta pytanie do Mentzena czy teraz odpocznie jego wątroba (pewnie @Karateka@ wysłał to pytanie :korwinlaugh:) i czy płakał po wyniku :waldeklaugh:
Ale twardo: że nie żałuje wykoszenia Dziambora i Kuleszy zamiast JKM i Brauna i jeszcze przyznał, że przez Sośnierza jest słabszy wynik, ale PANIE Januszu ostrożnie. To jest słodkie jak czołga Dobromira pokazując mu miejsce w szeregu

EDIT: kurczę chyba wyrobiłem normę postów za cały tydzień, ale takie śmieszne są te wybory
 
Mi się pośmieje z Tuska? Przecież ja mam wyjebane na Tuska. Bekę mam że szplina z jego obsesją, jakby robił to samo z każdym innym typem zaczynając od Kaczora, a kończąc na Hołowni to darlbym łacha tak samo.
Między innymi dlatego tu nie zaglądam na codzien, bo za dużo fantyzmu.
Już się posrałeś z tej radosci?
 
Ten jak tą pedofilią żyje. Opowiadane niczym nieśmieszny żart. Leć zobacz, czy druid odpowiedział na film Stuu, czy coś.
W sumie duże osiągnięcie JKM: mówienie o legalizacji pedofili i Hitlerze już tak nie żre jak kiedyś.
Można powiedzieć jego największy polityczny sukces :siuu::waldeklaugh:
 
Nie wiem po co w ogóle przyjął tego fleta, a jego kandydatura na prezydenta to parodia i 1 lampka ostrzegawcza. Potem równia pochyła tej parti, która przewyższała wielokrotnie zbieraninę a'la kukiz, 3 noga itp.
Przyjęcie bandy elementów wziętych z dupy na te wybory i notoryczne unikanie przez mencema odpowiedzi na kluczowe pytania oraz odsunięcie Brauna to był protokół 4,7%.
Jedyny as w rękach konfy to była wolność i kapitalizm, a oni to koncertowo spierdzielili. Mogli robić losowania spośród uczestników wieców wolnorynkowych, kiedy konfa była niszowa a nie brać jakieś odpady. Dobrze, że nie byłem na tych kabaretowych wyborach, a czekanie tam kilka godzin bardzo źle świadczy o społeczeństwie, ktore po raz kolejny daje sie robić bez mydła.
Śmieszne . Kto nie głosuje morda w kubeł
 
Niewykonalne. Dotychczasowe wydarzenia z historii kilkaset lat wstecz i obecne statystyki sa niebłagalne, więc sugerowałbym na chłodno oceniać podawane argumenty a nie wypisywać tego typu pretensji.
Paru inceli z cohones ma racje a 6-8 mln ludzi jest zaczadzonych przez niewiadomo co.., to jest qrva mniemanie o swoim intelekcie . Ja zwalniam lepiej myślących z roboty
 
Śmieszne . Kto nie głosuje morda w kubeł
Z jakiej racji? To, że należy głosować to tak naprawdę wymysł zrozpaczonych osób, które liczą że coś się zmieni. Jako wolny człowiek, w dodatku w podobno-demokraatycznym kraju moje prawo do zagłosowania na nikogo powinno być tolerowane tak samo jak tego, ktory głosuje na pana pederaste lub rudego kutasiarza. Postawa jaką prezentujesz utożamia Ciebie z grupą niezdolnych do analizy sytuacji, zrozpaczonych osób.
 
Na razie wystarczy mi skowyt twój i szplina, miałem już od jutra nie zaglądać do tego tematu ale chyba zmienię zdanie, bo fajne z was ananaski i łatwo was podkurwic byle czym :beczka:
Chłopie, za chwilę trupy Stuu i reszty tego cyrku ostygną, a ty zblazowany życiem, żądny kolejnego chodliwego tematu zaczniesz szukać po cohones gorącego tematu, gdzie będzie można poheheszkować i rżnąć, takiego he he świadomego komentator. Posiedzisz tu na pewno. Minimum 2 tygodnie.
 
Śmieszne . Kto nie głosuje morda w kubeł

To brzmi ładnie w teorii, ale dopóki politycy w tym kraju są utrzymywani z podatków obywateli każdy płacący te podatki ma prawo do oceny niezależnie od tego czy idzie na wybory czy nie. A ci, którzy poszli zagłosować, ale oddali głos nieważny to mają prawo się wypowiadać, czy dla nich też kaganiec cenzury?
 
Paru inceli z cohones ma racje a 6-8 mln ludzi jest zaczadzonych przez niewiadomo co.., to jest qrva mniemanie o swoim intelekcie . Ja zwalniam lepiej myślących z roboty
Kolejny bieda-argument.
1. Incel z cohones ma tę przewagę nad milionami obywateli, ponieważ ma swoje hobby, ktore wymaga rozkminy. W dodatku incele spędzają sporo czasu przed kompem z netem, a to baza wiedzy co już robi robotę.
2. Robota, z której zwalniasz ludzi a dziedzina polityczno-społeczna to 2 osobne dziedziny. Wygląda na to, że uzurpujesz sobie prawo do bycie wybitnym w dziedzinie polityki, z racji iż w robocie jesteś wysoko usytuowany. To przekonanie czesto jest zgubne i tworzy pokłady hord dających się oszukiwać podczas wyborczych dożynek.
 
To brzmi ładnie w teorii, ale dopóki politycy w tym kraju są utrzymywani z podatków obywateli każdy płacący te podatki ma prawo do oceny niezależnie od tego czy idzie na wybory czy nie. A ci, którzy poszli zagłosować, ale oddali głos nieważny to mają prawo się wypowiadać, czy dla nich też kaganiec cenzury?
Oddanie głosu nieważnego poważam
To głos i niezgoda
Siedzenie w domu i pieprzenie jak jest zle jest równoznaczne z morda w kubeł
 
Kolejny bieda-argument.
1. Incel z cohones ma tę przewagę nad milionami obywateli, ponieważ ma swoje hobby, ktore wymaga rozkminy. W dodatku incele spędzają sporo czasu przed kompem z netem, a to baza wiedzy co już robi robotę.
2. Robota, z której zwalniasz ludzi a dziedzina polityczno-społeczna to 2 osobne dziedziny. Wygląda na to, że uzurpujesz sobie prawo do bycie wybitnym w dziedzinie polityki, z racji iż w robocie jesteś wysoko usytuowany. To przekonanie czesto jest zgubne i tworzy pokłady hord dających się oszukiwać podczas wyborczych dożynek.
nie zaczynaj z nim, on zna tekłondo
 
Back
Top