Polityka

ruskie to mają zerwane dwa nord streamy więc niemcy maja na nich chwilowo wywalone bo juz nie dostarczaja im taniego gazu dla podbicia konkurencyjnosci ich gospodarki i sa uwiklani w konflikt, ktory na poczatku Niemcy cicho liczyli że sie szybko rozwiąże i Ukraina bd pod ruskim butem ale sie nie udalo konflikt sie zamienil w przedluzająca wojne na wyniszczenie więc Niemcy nie mialy wyjscia ale stanąć jasno po stronie 'kolektywnego' zachodu czego pzzypominam na poczatku nie chcieli tak skoro zrobic... Rosja sie obecnie znalazla poza systemem europejskim - stracila swoje najwazniejsze dźwignie w jakichkolwiek negocjacjach czyli energetykę...
Ale bardziej mi chodziło o wczorajsze wybory... Bo Ruski apelują o pokój między Izraelem i Palestyną, tacy teraz są pokojowi... :confused:

:roberteyeblinking: :benny:
 
Ale bardziej mi chodziło o wczorajsze wybory... Bo Ruski apelują o pokój między Izraelem i Palestyną, tacy teraz są pokojowi... :confused:

:roberteyeblinking: :benny:
No co innego wojna a co innego operacja specjalna :beczka:
 
Młodość to emocje, marzenia, naiwne projekcje własnej przyszłości.
Zgadza się. Jednak tutaj również są różnice. Na początek musielibyśmy ustalić o jakim przedziale wiekowym mowa i jak duża grupa w tym przedziale to takie, w skrócie - "lekkoduchy".
Na jakiej podstawie taka przysłowiowa Julka ma dokonywać sensownych wyborów? Musi się sparzyć żeby się nauczyć.
Chodzi o próbę określenia skali zjawiska, czyli stwierdzenia - jak liczna jest ta grupa, bo wtedy możesz prognozować w jaki sposób może się to przełożyć na ich przyszłe wybory, co z kolei będzie rzutować na ogólną sytuację kraju. To nie jest proste ale do zrobienia, należy też określić ich warunki rozwojowe, w których kształtują się ich kompetencje moralne. Nie każdego życie kopnie w dupę i naprawdę musi aby ktoś uznał, że dokonywał złych wyborów? Mam wrażenie, że próbujesz zrobić z tych hipotetycznych młodych dwudziestoparoletnich ludzi 15-16 letnie dzieci.

Kluczem po stwierdzeniu jak jest - będzie odnalezienie przyczyn, następnie podjęcie działań celem ich usunięcia jeśli okaże się, że przysłowiowych julek i innych, podobnych - mamy ilość większą od tych, o których mówiliśmy, że mogą się czuć pokrzywdzeni taką opinią. Tak więc należy robić wszystko, by jak najwięcej młodych ludzi np. w wieku studenckim potrafiło dokonywać właściwych wyborów. Pozostawienie ich samym sobie z nastawieniem, "aa życie ich kopnie w dupę to się nauczą", nie rozwiąże problemu. Bo raz, nie wszystkich kopnie, dwa - mogą tego nie udźwignąć. Co nie @Halibut 2.0 ? ;)
 
Ale bardziej mi chodziło o wczorajsze wybory... Bo Ruski apelują o pokój między Izraelem i Palestyną, tacy teraz są pokojowi... :confused:

:roberteyeblinking: :benny:
Kogo tak naprawdę to obchodzi co oni teraz piszą... Sądzę że jak widzą pewnego pana na czele potencjalnie przyszłej koalicji w dodatku bardzo mało polskiej czy narodowościowej to sie cieszą...
 
391627676_302618082561208_6745811693396566470_n.jpg


387746212_10232266811920885_5758248759211758179_n.jpg
 
Zgadza się. Jednak tutaj również są różnice. Na początek musielibyśmy ustalić o jakim przedziale wiekowym mowa i jak duża grupa w tym przedziale to takie, w skrócie - "lekkoduchy".

Chodzi o próbę określenia skali zjawiska, czyli stwierdzenia - jak liczna jest ta grupa, bo wtedy możesz prognozować w jaki sposób może się to przełożyć na ich przyszłe wybory, co z kolei będzie rzutować na ogólną sytuację kraju. To nie jest proste ale do zrobienia, należy też określić ich warunki rozwojowe, w których kształtują się ich kompetencje moralne. Nie każdego życie kopnie w dupę i naprawdę musi aby ktoś uznał, że dokonywał złych wyborów? Mam wrażenie, że próbujesz zrobić z tych hipotetycznych młodych dwudziestoparoletnich ludzi 15-16 letnie dzieci.

Kluczem po stwierdzeniu jak jest - będzie odnalezienie przyczyn, następnie podjęcie działań celem ich usunięcia jeśli okaże się, że przysłowiowych julek i innych, podobnych - mamy ilość większą od tych, o których mówiliśmy, że mogą się czuć pokrzywdzeni taką opinią. Tak więc należy robić wszystko, by jak najwięcej młodych ludzi np. w wieku studenckim potrafiło dokonywać właściwych wyborów. Pozostawienie ich samym sobie z nastawieniem, "aa życie ich kopnie w dupę to się nauczą", nie rozwiąże problemu. Bo raz, nie wszystkich kopnie, dwa - mogą tego nie udźwignąć. Co nie @Halibut 2.0 ? ;)


To prawda, nie każdy poradzi sobie z problemami tak jak ja. Nie każdy ma tyle siły xd
 
Ale bardziej mi chodziło o wczorajsze wybory... Bo Ruski apelują o pokój między Izraelem i Palestyną, tacy teraz są pokojowi... :confused:

:roberteyeblinking: :benny:

ze generalnie im to zwisa... To jest proste w obecnym klimacie nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie robił żadnych deali z rossją i oni to raczej wiedzą. Z resztą już sa uzaleznieni od Chin ich produktów, aut itd. najprawdopodobniej proces nie do odwrócenia na dziesięciolecia...

 
Za 4 lata:
- Jebać KO
- już wolałem Jarka z kotem i podwyższoną inflację
- nawpuszczali tych brudasów, aż strach z domu wyjść
- a gdzie te pieniądze z KPO? (:gdzie:)

Robię screena i zweryfikuję za 4 lata.
Bardzo dobrze. Niektórzy mają kiepską pamięć i potrzebuję odświeżającego liścia w japę. Chociaż patrząc na te wszystkie afery, taśmy, inflacje, zadłużenia, lockdowny to trudno mi sobie wyobrazić cokolwiek, co mogłoby rozbić ten kurewski układ. 15 lat ruchania narodu przez popis to za mało, żeby przyszła refleksja. Rząd 12 partii pod batutą ryżej parówy to będzie kwintesencja polskiej demokracji.
 
Z Konfy już wiadomo, że mandaty mają:

Andrzej Zapalowski (okręg 22)
- uważa Putina za obrońcę chrześcijaństwa, kumpluje się z Piskorskim, jest wspólnikiem Sykulskiego)

Włodzimierz Skalik (okręg 21)

Ryszard Wilk (okręg 14)

Przemysław Wipler (okręg 5)

Grzegorz Braun (okręg 23)

Krzysztof Bosak (okręg 24)



Znacie tych ludzi? Oprócz Wiplera, Brauna, Bosaka.
Ty się lepiej zainteresuj Kołodziejczakami i zielonymi szurami, których swoim głosem wprowadziłeś do Sejmu.
 
Back
Top