Polityka

mentalne julki pewnie przeważyły szalę

Pewnie gdyby nie mentalne męskie odpowiedniki Julek to konfa miałaby też mniej głosów. Jak coś, to też uważam, że po stronie konfy jest mniej takich "Julek", ale to dlatego, że świadoma prawica jest duża mniejszościa, tak jak świadoma lewica.
 
Jaka jest Twoja definicja Julki?
Tutaj kilkanaście cech, które myślę trochę mówią o kogo chodzi:
- przedstawicielki pokolenia Z
- co najmniej z klasy średniej i średniego miasta
- głośno wyrażają liberalno-lewicowe poglądy
- radykalne feministki
- chcą aborcji "na żądanie"
- wspierają ruch Black Lives Matter i LGBT
- dążą do zerwania z podziałem na dwie płcie
- nadużywają amerykanizmów, skrótów i emoji
- hejtują policję, Kościół i PiS
- wierzą w astrologię i tarota
- ojkofobki, mizoandryczki
- publicznie opowiadają o życiu seksualnym

do tego wulgaryzmy, ponglish, itd
 
Tutaj kilkanaście cech, które myślę trochę mówią o kogo chodzi:
- przedstawicielki pokolenia Z
- co najmniej z klasy średniej i średniego miasta
- głośno wyrażają liberalno-lewicowe poglądy
- radykalne feministki
- chcą aborcji "na żądanie"
- wspierają ruch Black Lives Matter i LGBT
- dążą do zerwania z podziałem na dwie płcie
- nadużywają amerykanizmów, skrótów i emoji
- hejtują policję, Kościół i PiS
- wierzą w astrologię i tarota
- ojkofobki, mizoandryczki
- publicznie opowiadają o życiu seksualnym

do tego wulgaryzmy, ponglish, itd
- kurwy

:awesome:
 
Tutaj kilkanaście cech, które myślę trochę mówią o kogo chodzi:
- przedstawicielki pokolenia Z
- co najmniej z klasy średniej i średniego miasta
- głośno wyrażają liberalno-lewicowe poglądy
- radykalne feministki
- chcą aborcji "na żądanie"
- wspierają ruch Black Lives Matter i LGBT
- dążą do zerwania z podziałem na dwie płcie
- nadużywają amerykanizmów, skrótów i emoji
- hejtują policję, Kościół i PiS
- wierzą w astrologię i tarota
- ojkofobki, mizoandryczki
- publicznie opowiadają o życiu seksualnym

do tego wulgaryzmy, ponglish, itd
no i pis je prześladuje
 
Tutaj kilkanaście cech, które myślę trochę mówią o kogo chodzi:
- przedstawicielki pokolenia Z
- co najmniej z klasy średniej i średniego miasta
- głośno wyrażają liberalno-lewicowe poglądy
- radykalne feministki
- chcą aborcji "na żądanie"
- wspierają ruch Black Lives Matter i LGBT
- dążą do zerwania z podziałem na dwie płcie
- nadużywają amerykanizmów, skrótów i emoji
- hejtują policję, Kościół i PiS
- wierzą w astrologię i tarota
- ojkofobki, mizoandryczki
- publicznie opowiadają o życiu seksualnym

do tego wulgaryzmy, ponglish, itd


W sumie znam wiele glupolasek które wpisują się w kilka z tych cech. Żadna we wszystkie.

A z zadeklarowanych feministek jakie znam to może tylko kilka z tych rzeczy by pasowało, ale w sumie do wielu prawakow też by pasowało wiele z tych rzeczy xd może z 5 można wykluczyć i z resztą być prawakiem.
 
Tutaj kilkanaście cech, które myślę trochę mówią o kogo chodzi:
- przedstawicielki pokolenia Z
- co najmniej z klasy średniej i średniego miasta
- głośno wyrażają liberalno-lewicowe poglądy
- radykalne feministki
- chcą aborcji "na żądanie"
- wspierają ruch Black Lives Matter i LGBT
- dążą do zerwania z podziałem na dwie płcie
- nadużywają amerykanizmów, skrótów i emoji
- hejtują policję, Kościół i PiS
- wierzą w astrologię i tarota
- ojkofobki, mizoandryczki
- publicznie opowiadają o życiu seksualnym

do tego wulgaryzmy, ponglish, itd
Dodaj:
- mefedroniary,
- miłośniczki bdsm z ulańcami,
 
@Halibut 2.0
09530003d28e431a7f261f8d6e168e38,1008,0,0,0.jpg

5f7b04cc4fe07734db88a18e8a0f3bfc,1008,0,0,0.jpg

c4ab868a8ea24b0a4f44e299375391b7,1008,0,0,0.jpg

28afa9baff6886c3a97c4283835579a9,1008,0,0,0.jpg

1be50ee17abad74aeefc4e9d0dfdd376,1008,0,0,0.jpg

 
Wolałbym aby julki, które na nich zagłosowały zostały wczoraj w domu
Julki wolą lewicę niż Czarnka, a to one są w szkole, nie Ty, stary dziaders. Zresztą lewica jak gdzieś się ma nadawać, to do szkół właśnie. Od zawsze najlepsi pedagodzy to byli lewicowcy.

Ale tak, wiemy, znamy na pamięć - będą dawać wzorowe z zachowania za zmianę płci i uczyć masturbacji.
 
Dodaj:
- mefedroniary,
- miłośniczki bdsm z ulańcami,


W środowisku BDSM podział na prawakow i lewaków jest podobny, więc możemy mówić, że typowy przedstawiciel trywialnej prawicy to mefedroniarz. Ale fakt, pewnie prawicowcy jak biją kobiety to nie dlatego, że one to lubią tylko dlatego że są sfrustrowanymi facetami(jak QN) którzy biją kobiety bo są przemocuwcami. Bez ich zgody, po alkoholu albo mefedronie.


Ps.

Miażdżąca większość facetów którzy biorą mefedron, których poznajemy, to prawicowcy. Pójdziesz do jakiegoś gówno klubu typu explosion to tam sami prawicowcy.


Mefedron mi się więc mocniej z prawica kojarzy. Mimo Jasia.
 
Julki wolą lewicę niż Czarnka, a to one są w szkole, nie Ty
mentalne Julki nie tylko obecnie pełnią rolę uczennic/uczniów, kadra jest wciąż "wzbogacana"
Od zawsze najlepsi pedagodzy to byli lewicowcy
Rzuć jakieś wyniki badań, chętnie się przyjrzę i przypomnę, że mówimy o lewackich odchyleniach, a nie o lewicy sensu stricte
będą dawać wzorowe z zachowania za zmianę płci i uczyć masturbacji
Możesz na sto sposobów bagatelizować problem i zaklinać rzeczywistość ale wystarczy poczytać trochę tematy o "podludziach" i "absurdach", by przekonać się, że to nie tylko zmyślone stereotypy, a z życia wzięte przykłady "julkizmowych" odchyleń w stopniu znacznym
 
Julki wolą lewicę niż Czarnka, a to one są w szkole, nie Ty, stary dziaders. Zresztą lewica jak gdzieś się ma nadawać, to do szkół właśnie. Od zawsze najlepsi pedagodzy to byli lewicowcy.

Ale tak, wiemy, znamy na pamięć - będą dawać wzorowe z zachowania za zmianę płci i uczyć masturbacji.


Wiesz, że większość w partii Razem nie uznaje istnienia 57 płci, i mają świadomość że są dwie płcie, i się różnią psychicznie i biologicznie?

Tak jest w kuluarach. Powoli dopiero zaczynają się przebijać przez dyktaturę mniejszości transzjebów.
Mówię to na podstawie kilku znajomych którzy siedzą w głównych strukturach razem.
A wiekszisc feministek tam jest przeciwna też legalizacji prostytucji np
 
mentalne Julki nie tylko obecnie pełnią rolę uczennic/uczniów, kadra jest wciąż "wzbogacana"

Rzuć jakieś wyniki badań, chętnie się przyjrzę i przypomnę, że mówimy o lewackich odchyleniach, a nie o lewicy sensu stricte

Możesz na sto sposobów bagatelizować problem i zaklinać rzeczywistość ale wystarczy poczytać trochę tematy o "podludziach" i "absurdach", by przekonać się, że to nie tylko zmyślone stereotypy, a z życia wzięte przykłady "julkizmowych" odchyleń w stopniu znacznym
Jak ktoś ma jakieś odchylenia, to lewica jako taka próbuje zrozumieć i rozmawiać, prawica zabraniać i kazać.

Czarnki i im podobni faszyści tylko jeszcze bardziej te Julki rozemocjonują.

I jakie znowu badania. To nie chemia molekularna. Starczy znać historię. Najbardziej uznani pedagodzy to byli lewicowcy.

Mówimy o lewicy jako takiej, a nie o odchyleniach. Bo odchylenia zawsze będą. W obie strony.

Póki co polska szkoła była skażona absurdem w drugą stronę. Dajcie tym dzieciom odpocząć.
 
Wiesz, że większość w partii Razem nie uznaje istnienia 57 płci, i mają świadomość że są dwie płcie, i się różnią psychicznie i biologicznie?

Tak jest w kuluarach. Powoli dopiero zaczynają się przebijać przez dyktaturę mniejszości transzjebów.
Mówię to na podstawie kilku znajomych którzy siedzą w głównych strukturach razem.
A wiekszisc feministek tam jest przeciwna też legalizacji prostytucji np
Jak nie mieli tolerancji dla PiSu, to niech też nie mają dla transzjebów.
 
Jak ktoś ma jakieś odchylenia, to lewica jako taka próbuje zrozumieć i rozmawiać, prawica zabraniać i kazać.

Czarnki i im podobni faszyści tylko jeszcze bardziej te Julki rozemocjonują.

I jakie znowu badania. To nie chemia molekularna. Starczy znać historię. Najbardziej uznani pedagodzy to byli lewicowcy.

Mówimy o lewicy jako takiej, a nie o odchyleniach. Bo odchylenia zawsze będą. W obie strony.

Póki co polska szkoła była skażona absurdem w drugą stronę. Dajcie tym dzieciom odpocząć.
Aha, fanom konfy wspomnę, że jak mówię lewicowiec, to nie mam na myśli Adolfa Hitlera. xD
 
Do do konfy to nie mam największego polewu z 7%, ani ze Słabka Mencema który zjebał kampanię. Najbardziej kisnę z tego, że Wieprzysław Pipler pierdolnął polityką jak Juras karierą w 2016 i teraz wrócił na krzywy ryj i to on dostał się do sejmu. HAHAHAHAHHA
 
Julki wolą lewicę niż Czarnka, a to one są w szkole, nie Ty, stary dziaders. Zresztą lewica jak gdzieś się ma nadawać, to do szkół właśnie. Od zawsze najlepsi pedagodzy to byli lewicowcy.

Ale tak, wiemy, znamy na pamięć - będą dawać wzorowe z zachowania za zmianę płci i uczyć masturbacji.
a matematyka jest opresyjna i rasistowska
 
Back
Top