Polityka

Onet szkaluje nasza niezwyciezona armie!
 
ale na bank był jeszcze ktoś z PO z tym tekstem. Nawet to wstawiałem w tym temacie. Właśnie też zaczęli mówić te bzdury o przeludnieniu jak powód braku polityki prorodzinnej. Przeludniony to jest New York, Tokyo, Seul a nie Polska. Nawet Japonia z ogromnym zagęszczeniem ludności nie jest tak mocno przeludniona jak by się wydawało po liczbach, które robią wrażenie...

Bardziej bałbym się tego, że w Polsce dojdzie do sytuacji, że w dwóch/trzech miastach będzie mieszkało prawie 20 mln ludzi, czyli trochę w zaokrągleniu sytuacja jak w Korei połud. a to byłoby niebezpieczne....

Wierzę, że z PO może być ktoś kto to powiedział. Na listach KO przecież jest aktywiszcze:)

Jest spory problem z tym, że ludzie gnają do miast. Wcale im się nie dziwię. Sam wybrałem kierunek z bardzo małej miejscowości do dużego miasta. Teraz odwróciłem schemat i mieszkam poza miastem, dojeżdżam tylko do pracy dwa razy w miesiącu. Może rozwój technologii pomoże w ograniczeniu migracji do miast.
 
Wierzę, że z PO może być ktoś kto to powiedział. Na listach KO przecież jest aktywiszcze:)

Jest spory problem z tym, że ludzie gnają do miast. Wcale im się nie dziwię. Sam wybrałem kierunek z bardzo małej miejscowości do dużego miasta. Teraz odwróciłem schemat i mieszkam poza miastem, dojeżdżam tylko do pracy dwa razy w miesiącu. Może rozwój technologii pomoże w ograniczeniu migracji do miast.
problem jest, dlatego ważna jest dobra polityka samorządowa, bo jeśli 20 mln ludzi miałoby mieszkać w 3 miastach coś w przybliżeniu jak Korea to koszty wynajmu, kupna mieszkań byłyby ogromne nawet jeśli byłoby z 20 lini metra, tramwajów wszystkiego.
Już nie mówiąc, że zarządzanie takimi ogromnymi miastami niemal państwami przerosłoby polskich polityków...
A już na czas wojny to w ogóle...

BTW gadaj czy poparłbyś program 10 tys. za dobrowolną sterylizacje i jaki elektorat by z tego skorzystał? :korwinlaugh:
 
500 plus to jest cudowny program propagandowy właśnie dzięki opozycji. Żaden PiSowiec nie zrobił tak dużo dobrego dla tego programu jak opozycja, kiedy na początku to krytykowała.
Albo straszne rozdawnictwo,
albo że nagle kobiety masowo zaczną się zwalniać z pracy (TYLKO O KILKA PROCENT Polska ma mniejszą aktywizację zawodową kobiet niż ultra feministyczna FRANCJA)

Już nie przesadzajmy z tym ultra feminizmem Francji. To kraj z ogromną mniejszością muzułmańską, gdzie feminizm nie jest w użyciu.

Jak wyglądamy w porównaniu do Niemiec?


To byłoby fajne jakby Konfederacja zrobiła ranking najbardziej niepotrzebnych programów socjalnych...

Byłoby ale wątpię by elektorat RN zareagował na to pozytywnie
 
Mylisz obciążenie zdrowotne wykonywanej pracy z dzietnością. To zupełnie inne zagadnienia.

Tak. To zupełnie inne zagadnienia i dlatego wiek emerytalny można skorelować z obciążeniem zdrowotnym wykonywanej pracy, ale nie z dzietnością,.
 
Polskojęzyczni oczywiśc stronę usunęli. Byłaby wielka szkoda, gdyby jakimś przypadkiem można ją było zarchiwizować...




375283808_3732695990283294_5890217009578748429_n.jpg
 
Tak. To zupełnie inne zagadnienia i dlatego wiek emerytalny można skorelować z obciążeniem zdrowotnym wykonywanej pracy, ale nie z dzietnością,.
Aha, bo tylko jedną rzecz można brać pod uwagę. Nie znałem tego warunku. Dzięki.
 
Czyli zastępowalność pokoleń nie ma sensu. To już lepiej promować lpg.
A najlepiej żeby same pedały były.

Drogi mężu, proszę zalej mnie bo chcę wcześniej na emeryturę. A mąż - no jasne, w sumie to mam wyjebane na te dzieci, ale jak chcesz na emeryturę to robimy. Realistyczny plan na zapewnienie większej dzietności! Masz więcej takich zajebistych pomysłów?
 


Małe jeziorko, lokalna plaża używana prawie tylko przez mieszkańców okolicznych domków letniskowych. Zrzutkowy pomost stojący od nastu lat, zbudowany na miejsce starego, ktory stal tam lat kilkadziesiat, i taki "renowacyjny" cykl pewnie az od Piastów ;). Znalezli go "przez satelitę", kara 5tys, po lol-skróceniu (wyjęcie kilku płyt chodnikowych włożonych w ziemię po to by trzcina nie zarastała ścieżki prowadzacej do pomostu) bedzie mógł być "zarejestrowany" ale do tego oprocz oplat (za dzierżawę bodajze) jest wymagane m.in. ubezpieczenie (tak, ubezpieczenie pomostu) "bo jak przyjda mlodzi i sobie krzywde zrobia to ubezpieczenie musi byc". Kilkaset metrow dalej pomost budowany "z pozwoleniem" od samego poczatku, plany, papióry, pieczątki, po jakims czasie przyjechali "odebrać", stwierdzili ze jest dluzszy o 2m (a oni liczą także "chodnik"/kładkę służącą by wejść na pomost) i takze kara 5tys. Silni wobec słabych, słabi wobec silnych.




Weszlo za mocno
















XD










5-6k?




 
A miałem poodpowiadać na parę postów ale jak dla beki lubie sobie pośledzić pokemony polityczne zarówno lewackie i prawackie ale trudno nie dojść do wniosku, że tak tępej kampanii wyborczej to już dawno nie było. Wręcz to już przestaje być tragikomiczne a tylko tragiczne.
Już sobie wyobrażam jakby wyglądała debata Morawiecki vs Tusk, albo Mentzen vs Czarzasty...

Sobie zrobię przerwę w śledzeniu tego
 
Back
Top